{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за сьвет-как бихте постьпили вие.  (Прочетена 29309 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Януари 26, 2011, 16:12:04 »
Раздели ТемаНагоре

(cleanup5)  Момичетя, я ми споделете пак как ги перете тези якета от гъски CheesyИ аз имам три такива, като ги изпера и цялата перушина се събира на купове из якетата и после ги чепкам с часове , за да се разнесе пуха на всякъде Lips Sealed
А имах едно,  при първото пране така адски замириса, че се съмнявах в него да  не е умряла и патицата Sad.Така и не го облякох повече, но с другите голяма борба се боря  Huh?
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesyпредстави си ме-на пода,с шарените ти адидаски у вьздуха,тьркалям се от смях и рииитам ли ритам...беше ми крив света,сега ме хвана лигата гале Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #31 -: Януари 26, 2011, 16:12:24 »
Раздели ТемаНагоре

(cleanup5)  Момичетя, я ми споделете пак как ги перете тези якета от гъски CheesyИ аз имам три такива, като ги изпера и цялата перушина се събира на купове из якетата и после ги чепкам с часове , за да се разнесе пуха на всякъде Lips Sealed
А имах едно,  при първото пране така адски замириса, че се съмнявах в него да  не е умряла и патицата Sad.Така и не го облякох повече, но с другите голяма борба се боря  Huh?
Както казах -на етикета ми пишеше да слагам топчета за тенис за да се разбие пуха навсякъде .А оставаше и да замирише и отивах при производителя да му ускубя перчема  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Януари 26, 2011, 16:13:05 »
Раздели ТемаНагоре

Направо ме утрепахте с тия якета (laugh1) (laugh2) (laugh5) (laugh6)
Така се развеселих Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 26, 2011, 16:15:00 »
Раздели ТемаНагоре

по тоя дет го е купил искаш да кажеш,или тоя дет го е продал Cheesy...
на якето бре блонди хихихихихи
АЙ СТИГА БЕ!!!ЩО ПА НА ЯКЕТО?КВО СА ТИ ВИНОВНИ ПА ГЬСКИТЕ МУ С ГЬСКИ ShockedТВА ДА СИ НАБИЕШ ЯКЕТО НЕ МИ БЕШЕ ХРУМВАЛО!СА ШЕ И ГО ПЕЙСТНА Tongue

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 26, 2011, 16:17:44 »
Раздели ТемаНагоре

Е, малко веселба в края на работният  ден няма да е излишна (hail2) Kiss
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 26, 2011, 16:20:03 »
Раздели ТемаНагоре

по тоя дет го е купил искаш да кажеш,или тоя дет го е продал Cheesy...
на якето бре блонди хихихихихи
ЕЙ,И НЕА МИ ВИКАШ БЛОНДИ ЕЙ!ЧЕ СЕ ЗАСЕГАМ НА ПЕРУШИНА-ТЕ МЕ ТЕ-ВЕДНАГА СЕ ОМАЗАХ СЬС САЖДИ ОТ ПЕЧКАТА!!!А МА ХА-МОД С МОД Tongue Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 26, 2011, 16:21:41 »
Раздели ТемаНагоре

Е, малко веселба в края на работният  ден няма да е излишна (hail2) Kiss
---по добре да пооспамиме темата,отколкото да се изпоядеме,аман от нерви!ЧЕ СИ НАБИЕМ МЬЖО КАТ СЕ ПРИБЕРЕ И ЧЕ ГО СЛОЖИМ ДА СПИ ПРИ КУЧЕТО! Cool/тва не бях аз/ Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Януари 26, 2011, 16:22:18 »
Раздели ТемаНагоре

по тоя дет го е купил искаш да кажеш,или тоя дет го е продал Cheesy...
Почерня и изглупя  Cheesy Боя е по тоя дето го е купил. Няма ли друга работа, а  се занимава с гъши истории
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Януари 26, 2011, 16:25:04 »
Раздели ТемаНагоре

по тоя дет го е купил искаш да кажеш,или тоя дет го е продал Cheesy...
Почерня и изглупя  Cheesy Боя е по тоя дето го е купил. Няма ли друга работа, а  се занимава с гъши истории
не ме мисли,ше се намери кой да ме разконспирира Cheesyпрофесори много-нали знаеш-бьлгарина е капацитет по всички вьпроси,все ше се намери някой па случааааайно Coolда е по-умен от мен Cheesy Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Януари 26, 2011, 16:26:25 »
Раздели ТемаНагоре

ма сме си екстра тук-я горе какьв фен-клуб сме се сьбрали /на гьските/повече сме тук отколкото при обявите Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Януари 26, 2011, 16:46:30 »
Раздели ТемаНагоре

О,да, това са така известните пухенки Cheesy И аз съсипах една маркова на детето , а струваше камара пари. Тези артикули се почистват най-добре в химическо. А колкото до сделката-какво да направиш, като не иска да го върне? Ако на мен не ми хареса нещо и ми предоставят опция да го върна- защо да не се възползвам?! Roll Eyes Huh?
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Януари 26, 2011, 16:47:55 »
Раздели ТемаНагоре

ма сме си екстра тук-я горе какьв фен-клуб сме се сьбрали /на гьските/повече сме тук отколкото при обявите Cheesy
Ама някои и в обявите са се разписали ........Двата леви крака ми дойдоха повечко  (laugh1) (laugh6)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Януари 26, 2011, 16:49:20 »
Раздели ТемаНагоре

ма сме си екстра тук-я горе какьв фен-клуб сме се сьбрали /на гьските/повече сме тук отколкото при обявите Cheesy
Ама някои и в обявите са се разписали ........Двата леви крака ми дойдоха повечко  (laugh1) (laugh6)
ми освен да пиша и в другата нова тема...дет за дразнещите половинки...мойта взе с тия крака у лево да клони,освен там да го пратя...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Януари 26, 2011, 16:50:41 »
Раздели ТемаНагоре

е добре де мама му ...за 5 лв и гьската ли да сложа вьтре у якето,или да отида и аз заедно с якето и гьската,понеже такова сьм го купувала и аз,или кво-да го занеса на химическо и пак да го предложа за 5 лв?пьк и пощенските казах да ми прати само левче,то мамата питаше колко ли щяла да е пощата до сф...та ми стана жал?егати...а я предупредих как да го разпухва след пране,не излиза никьде перушина...аз оттук взех едно яке еспритка,дет кат се сьблека все едно петела ме е оправял в кокошарника!а го взех за 20 и...лева Winkтарикатка сьм Cheesy
На програма "сушене' нека го пусне но с топчета за тенис -пиши и така  Smiley на моето на етикета така пишеше и съм се смяла че требваше да търся топчета,оставаше да пише и жито да оставям по джобовете хихихих
Другият вариант е да се суши хоризонтално. Слага се на кърпа легнало и от време на време се "бие" с точилката Smiley
Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue Tongueпо тоя
Бре големи перипетии с тоя пух имате Winkаз си пера якетата на децата/ с гъши пух/в пералнята на 30градуса,после центрофуга,изтръсквам ги много добре преди да ги сложа на парното за да се разнесе равномерно мокрия пух и колкото повече се надуе толкова повече е изсъхнало,накрая придобива нормалната си форма когато напълно изсъхне!За мирис само първия път понамерисаха сега вече не WinkТръскайте ги силно Cheesy
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Януари 26, 2011, 16:52:34 »
Раздели ТемаНагоре

е добре де мама му ...за 5 лв и гьската ли да сложа вьтре у якето,или да отида и аз заедно с якето и гьската,понеже такова сьм го купувала и аз,или кво-да го занеса на химическо и пак да го предложа за 5 лв?пьк и пощенските казах да ми прати само левче,то мамата питаше колко ли щяла да е пощата до сф...та ми стана жал?егати...а я предупредих как да го разпухва след пране,не излиза никьде перушина...аз оттук взех едно яке еспритка,дет кат се сьблека все едно петела ме е оправял в кокошарника!а го взех за 20 и...лева Winkтарикатка сьм Cheesy
На програма "сушене' нека го пусне но с топчета за тенис -пиши и така  Smiley на моето на етикета така пишеше и съм се смяла че требваше да търся топчета,оставаше да пише и жито да оставям по джобовете хихихих
Другият вариант е да се суши хоризонтално. Слага се на кърпа легнало и от време на време се "бие" с точилката Smiley
Cheesy Cheesy Cheesy Tongue Tongue Tongueпо тоя
Бре големи перипетии с тоя пух имате Winkаз си пера якетата на децата/ с гъши пух/в пералнята на 30градуса,после центрофуга,изтръсквам ги много добре преди да ги сложа на парното за да се разнесе равномерно мокрия пух и колкото повече се надуе толкова повече е изсъхнало,накрая придобива нормалната си форма когато напълно изсъхне!За мирис само първия път понамерисаха сега вече не WinkТръскайте ги силно Cheesy
мило,ма да попитам-кво да трьскам-парното ли,главата ли,якето ли...от толку инфо залудях Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: