{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №3  (Прочетена 30738 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Юни 28, 2011, 09:04:19 »
Раздели ТемаНагоре

ами за това се дразня,вчера я виждам на линия,даже си пусна нова обява,а не ми отговаря на личните,ще я изчакам още ден два и ще и орезиля положителните оценки...


Какво да ти кажа - кой както си е заслужил....Но дано е недоразумение,може би е забравила,макар,че вече не знам....
Активен
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Юни 28, 2011, 12:02:14 »
Раздели ТемаНагоре

Ох, побеснях.....................
Публикувам обява за дюшече и тук и там Smiley И следва въпроса дали ставало за не знам си каква марка креватче. Ми мери бре жена. Хвани метъра и мери, толко пък да не се сетиш
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #32 -: Юни 28, 2011, 15:05:56 »
Раздели ТемаНагоре

Ох, побеснях.....................
Публикувам обява за дюшече и тук и там Smiley И следва въпроса дали ставало за не знам си каква марка креватче. Ми мери бре жена. Хвани метъра и мери, толко пък да не се сетиш
(laugh6)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Юли 03, 2011, 12:14:22 »
Раздели ТемаНагоре

Е само аз ли меря, пиша на листче, снимам и после с фотото и листчето пред компа Huh?

Мне само ти -  и аз  Cheesy, ако си се съмнявала де  Tongue, може ли да не правя нещо като теб  Cheesy Cheesy Cheesy

И наистина ми е по-лесно и бързо, щото не разгъвам всяка дреха по два пъти - един път за снимки, един път за мерки. Ами наведнъж - снимам, меря, прибирам и следващата пак така Wink
и аз действам на същия принцип,по-бързо е!

Аз явно съм по- мързелива и не пиша на листчета.Използвам програмата Paint и размерите слагам в/у снимката.Така мога да покажа къде точно е измерено. (comp2)

И да споделя нещо - много,ама много се дразня ,когато излеза  да простирам някой идиотски съсед да си изхвърли найлоновата торбичка с боклука през балкона.Случи ми се преди малко и побеснях ! (rude1) Иде ми го убия . (rude2)
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Юли 04, 2011, 12:27:31 »
Раздели ТемаНагоре

Ох, побеснях.....................
Публикувам обява за дюшече и тук и там Smiley И следва въпроса дали ставало за не знам си каква марка креватче. Ми мери бре жена. Хвани метъра и мери, толко пък да не се сетиш

И аз като теб,само че за една рокличка.Дала сьм размери ,докьде била дьлга? Ами аз откьде да знам колко си висока на мен ми е до коляното, и и казах да вземе метьрчето и да си измери Cheesy аз за какво ги давам тия размери Undecided
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Юли 04, 2011, 12:36:19 »
Раздели ТемаНагоре

Ох, побеснях.....................
Публикувам обява за дюшече и тук и там Smiley И следва въпроса дали ставало за не знам си каква марка креватче. Ми мери бре жена. Хвани метъра и мери, толко пък да не се сетиш

И аз като теб,само че за една рокличка.Дала сьм размери ,докьде била дьлга? Ами аз откьде да знам колко си висока на мен ми е до коляното, и и казах да вземе метьрчето и да си измери Cheesy аз за какво ги давам тия размери Undecided

Мани, мани трагедията е пълна Smiley Докъде била дълга Huh? Докъдето стане  Tongue
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Юли 04, 2011, 19:16:10 »
Раздели ТемаНагоре

ами за това се дразня,вчера я виждам на линия,даже си пусна нова обява,а не ми отговаря на личните,ще я изчакам още ден два и ще и орезиля положителните оценки...


Какво да ти кажа - кой както си е заслужил....Но дано е недоразумение,може би е забравила,макар,че вече не знам....
Не мисля ,че е коректно да поставиш неутрална оценка за това.Оценки до колкото знам се поставят при размяна/покупко-продажба ,или евентуално проба.
Не виждам да те обидила или измамила по някакъв начин ,за да заслужи неутрална.
Факт е обаче ,че не е приятно да не ти отговарят ,още повече ,че е била на линия.Аз на това му казвам - незаинтересованост към обявите си и продажбата им.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Юли 04, 2011, 19:18:48 »
Раздели ТемаНагоре

ами за това се дразня,вчера я виждам на линия,даже си пусна нова обява,а не ми отговаря на личните,ще я изчакам още ден два и ще и орезиля положителните оценки...


Какво да ти кажа - кой както си е заслужил....Но дано е недоразумение,може би е забравила,макар,че вече не знам....
Не мисля ,че е коректно да поставиш неутрална оценка за това.Оценки до колкото знам се поставят при размяна/покупко-продажба ,или евентуално проба.
Не виждам да те обидила или измамила по някакъв начин ,за да заслужи неутрална.
Факт е обаче ,че не е приятно да не ти отговарят ,още повече ,че е била на линия.Аз на това му казвам - незаинтересованост към обявите си и продажбата им.
СУИТИ,незнаеш историята и-уж пратени,искат записа,а е с доста отрицателни мацката,пьк покупката е около 30 лв,пьк уж пратени,пьк не са...иска си парите,ма няма бележка да е пращала каквото и да е....бе шантава история!!
поне с хубав край де Cheesy
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Юли 04, 2011, 20:13:26 »
Раздели ТемаНагоре

ами за това се дразня,вчера я виждам на линия,даже си пусна нова обява,а не ми отговаря на личните,ще я изчакам още ден два и ще и орезиля положителните оценки...


Какво да ти кажа - кой както си е заслужил....Но дано е недоразумение,може би е забравила,макар,че вече не знам....
Не мисля ,че е коректно да поставиш неутрална оценка за това.Оценки до колкото знам се поставят при размяна/покупко-продажба ,или евентуално проба.
Не виждам да те обидила или измамила по някакъв начин ,за да заслужи неутрална.
Факт е обаче ,че не е приятно да не ти отговарят ,още повече ,че е била на линия.Аз на това му казвам - незаинтересованост към обявите си и продажбата им.
СУИТИ,незнаеш историята и-уж пратени,искат записа,а е с доста отрицателни мацката,пьк покупката е около 30 лв,пьк уж пратени,пьк не са...иска си парите,ма няма бележка да е пращала каквото и да е....бе шантава история!!
поне с хубав край де Cheesy
Ух значи съм се изказала неподготвена ,извинявам се.
Руса 10х ,че ме светна.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Юли 04, 2011, 20:47:12 »
Раздели ТемаНагоре

хехее,милата Kissако знаеш само колко много нерви хвьрли Ивка...не е истина!!то цял роман по тая покупка може да се пише Cheesyти преставяш ли си-"няква никва"с няколко последователни отрицателни да ти иска 30 лв предварително,да ти казва че нещото е пратено,а го няма 2 седмици,да те тормози сьс сьобщения непрекьснато и да те притеснява,но най-накрая нещото се е получило,и разбрах че си е заслужавало-ИВКЕЕЕИ,ИСКАМЕ СНИМКИ-ОБЕЩАЛА СИ,ЧАКАМЕ СИ ГИ У ЩУРАВАТА ТЕМА,МА ГИ ИЗМАНЕКЕНСТВАЙ ДЕ,ДА ПРОПЛАКНЕМЕ И НИЕ СЬС СУИТИ ОЧИЧКИ Cheesy Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Юли 04, 2011, 21:22:25 »
Раздели ТемаНагоре

хехее,милата Kissако знаеш само колко много нерви хвьрли Ивка...не е истина!!то цял роман по тая покупка може да се пише Cheesyти преставяш ли си-"няква никва"с няколко последователни отрицателни да ти иска 30 лв предварително,да ти казва че нещото е пратено,а го няма 2 седмици,да те тормози сьс сьобщения непрекьснато и да те притеснява,но най-накрая нещото се е получило,и разбрах че си е заслужавало-ИВКЕЕЕИ,ИСКАМЕ СНИМКИ-ОБЕЩАЛА СИ,ЧАКАМЕ СИ ГИ У ЩУРАВАТА ТЕМА,МА ГИ ИЗМАНЕКЕНСТВАЙ ДЕ,ДА ПРОПЛАКНЕМЕ И НИЕ СЬС СУИТИ ОЧИЧКИ Cheesy Tongue


О,милата,утре ще снимам и ще кача снимки,както си му е редът,днес нямах време да се обърна...свърших 1000 неща и имам поне още 1000 чувала работа   Sad,луда станах. (cleanup2) (cleanup1) (cleanup4) (cleanup6) (cleanup7) (comp2) (children1) (dew2) (dew2) (dew2)-половината неща нагледно,другите нямат аналогични емотикони Cheesy
Активен
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Юли 05, 2011, 11:39:03 »
Раздели ТемаНагоре

Ох момичета стана обърквация ,аз говорех ,че според мен не е коректно Поли да поставя неутрална оценка на Лора.
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Юли 05, 2011, 11:54:57 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ги красавиците ми CheesyСамо дето трябва да се науча да ги "карам" Cheesy Cheesy,мнооогоо са ми височки,ама ще свикна Wink
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #43 -: Юли 05, 2011, 11:56:08 »
Раздели ТемаНагоре

уауууу  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Юли 05, 2011, 14:37:43 »
Раздели ТемаНагоре

Ухааааа с подобни обувчици на втората крачка съм по гръб - гаранция !!!! И после ако не съм се пребила ще разказвам !!!! Tongue Tongue Tongue Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: