{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МНОГО МЕ ДРАЗНИ №3  (Прочетена 30673 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Декември 12, 2011, 12:16:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пьк страшно се дразня на такива,дето сьм им дала адрес,а те ми задават тьпи вьпроси от рода"ама защо не си ми дала улица и номер"или пьк"е така не мога да ги пратя"-и виждат че е село,толкова ли не им хрумва че жена на 37,или потребител с бая над 100 оценки знае как се порьчва или знае адреса си Cheesy ужас-откачам,направо ми минава мерака за покупката!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Декември 12, 2011, 15:34:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пьк страшно се дразня на такива,дето сьм им дала адрес,а те ми задават тьпи вьпроси от рода"ама защо не си ми дала улица и номер"или пьк"е така не мога да ги пратя"-и виждат че е село,толкова ли не им хрумва че жена на 37,или потребител с бая над 100 оценки знае как се порьчва или знае адреса си Cheesy ужас-откачам,направо ми минава мерака за покупката!!


Ми ние, "СЕЛЯНКИТЕ",нали сме си прости,та няма как да е иначе WinkИ мен в началото ме смятаха явно за много тъпа,че "забравям" да напиша улица и номер,но както и да е - мина ми ядът SmileyВ другия сайт обикновено ме"подсещаха" за тези екстри,на мен ми писна и написах в профила си,че адреса ми е точно този,който им давам Smiley
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Декември 12, 2011, 15:40:17 »
Раздели ТемаНагоре

Иве,ние с тебе верно трябва да сме бая по-тьрпеливи!ако ме беха избрали за кметица щех да номерирам и улиците,и кокошарниците,даже и сепаретата при Добрина (cheers4)
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #78 -: Декември 12, 2011, 16:59:59 »
Раздели ТемаНагоре

Иве,ние с тебе верно трябва да сме бая по-тьрпеливи!ако ме беха избрали за кметица щех да номерирам и улиците,и кокошарниците,даже и сепаретата при Добрина (cheers4)


 Cheesy Cheesy Cheesy Особено последното - задължително!!! Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #79 -: Декември 12, 2011, 19:01:13 »
Раздели ТемаНагоре

хихи като заговорихте за адреси,преди няколко дни пуснах пакет на едно момче и аз така се опулих на адреса ама не бях чувала за такъв град и викам чакай пак да питам да не е объркал една буква...та то си било град Крън Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Декември 13, 2011, 08:05:24 »
Раздели ТемаНагоре

хихи като заговорихте за адреси,преди няколко дни пуснах пакет на едно момче и аз така се опулих на адреса ама не бях чувала за такъв град и викам чакай пак да питам да не е объркал една буква...та то си било град Крън Cheesy


Хихи - и такива неща има.На мен като си пиша адреса в нета ми дава грешка,нали компютъра уж е умен,та се опитва да ме изкара свръх неграмотна - подчертава ми името на селото с червен контур отдолу,а няма логика(това ми го прави,когато имам правописни грешки от бързане Smiley. То сигурно за това и другите се съмняват  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #81 -: Декември 14, 2011, 07:02:46 »
Раздели ТемаНагоре

Дами ако видите обяви които не отговарят на правилата (в частност за състоянието) моля за линкове.
Активен

jeanny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Декември 14, 2011, 11:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, имам нужда от помощ. Не мога да кача снимка. На аватара имам предвид
 (comp10)
Активен
jeanny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Декември 14, 2011, 21:36:50 »
Раздели ТемаНагоре

няма кой да ми отговори, много жалко
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #84 -: Декември 15, 2011, 00:18:27 »
Раздели ТемаНагоре

няма кой да ми отговори, много жалко

мацко,сигурно ти е голям файла!цькни некоя по-малка!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
twinkle
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #85 -: Март 07, 2012, 14:58:19 »
Раздели ТемаНагоре

Мен пък много ме дразни арогантното инфо в профилите на много потребители. Много често с големи букви и много удивителни - не пазя ред, цените ми са окончателни, не приемам връщане, не ми пишете за размяна и т.н.и т.н. Разбирам, че може да е досадно да те питат за отстъпки или размени, когато не си склонен да правиш такива, но можеш просто да ги игнорираш. Обидно е към останалите потребители, които просто проявяват интерес, да четат навсякъде подобни нетолератни и арогантни изказвания. Днес питам една потребителка за артикул, който продава, тъй като чета, че не приема връщане, дали е склонна на замяна, ако нещото не стане, и тя ми отговаря - замяна може, ама веднага на същия ден и, ако си поемете разходите. За разходите ясно, ама другото как да стане?! Взимашси един ден отпуск (примерно), взимаш детето от градината, отиваш с него на пощата,за да може да премери и ако не става - веднага пак обратно... Ами, обидно е. И в най-малкото и смотано магазинче ще ти предложат замяна или дори връщане на парите, ако нещо не стане, но явно в интернет някои продавачи смятат, че рискът трябва да се поема единствено от купувача.
Активен

Предпочитам предварително плащане, освен ако не сме се разбрали друго - пощенски запис, Еконт запис, банков превод.
Моля, потвърдете с ЛС след като се запишете в моя обява!
Получавам и изпращам като МПП.
Приятно пазаруване!


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: