{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз ли съм недоразбрала........  (Прочетена 13541 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2010, 11:42:41 »
Раздели ТемаНагоре

ох, добре, че някой повдигна темата, адмирации!!!И аз много се дразня, като видя, че няма местоположение!! Не може ли да се направи така, че ако не се попълни коректно, да не може да се пусне обявата?

Мога да опиша градовете в падащо меню. Но ако искат да лъжат ще пишат вместо София - Варна и пак няма да е реално. Оставих го така за да може по-точно да си опишат нещата. Абе нямам думи за някой потребители. Срещам Местожителство "НЯКЪДЕ В РОДОПИТЕ", България, Не, Smiley и др. За мен това е неуважение към Вас и към мен лично. Жалко за такива хора.
А не могат ли да бъдат наказани?
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2010, 11:44:49 »
Раздели ТемаНагоре

ох, добре, че някой повдигна темата, адмирации!!!И аз много се дразня, като видя, че няма местоположение!! Не може ли да се направи така, че ако не се попълни коректно, да не може да се пусне обявата?

Мога да опиша градовете в падащо меню. Но ако искат да лъжат ще пишат вместо София - Варна и пак няма да е реално. Оставих го така за да може по-точно да си опишат нещата. Абе нямам думи за някой потребители. Срещам Местожителство "НЯКЪДЕ В РОДОПИТЕ", България, Не, Smiley и др. За мен това е неуважение към Вас и към мен лично. Жалко за такива хора.
А не могат ли да бъдат наказани?
То ще се обърне на лов на вещици........ В крайна сметка ако искат да пишат.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 13, 2010, 11:47:32 »
Раздели ТемаНагоре

ох, добре, че някой повдигна темата, адмирации!!!И аз много се дразня, като видя, че няма местоположение!! Не може ли да се направи така, че ако не се попълни коректно, да не може да се пусне обявата?

Мога да опиша градовете в падащо меню. Но ако искат да лъжат ще пишат вместо София - Варна и пак няма да е реално. Оставих го така за да може по-точно да си опишат нещата. Абе нямам думи за някой потребители. Срещам Местожителство "НЯКЪДЕ В РОДОПИТЕ", България, Не, Smiley и др. За мен това е неуважение към Вас и към мен лично. Жалко за такива хора.
А не могат ли да бъдат наказани?

Не искам да товаря модовете с още задължения, пък и в крайна сметка те не са пъдари. То това си е до човека. Е има една госпожица "bareta20102010". Тя редовно пише "ТАМ В РОДОПИТЕ". Помолих я като човек да си въвежда коректно местоположението, но уви. То по хората ходи.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2010, 11:50:33 »
Раздели ТемаНагоре

ох, добре, че някой повдигна темата, адмирации!!!И аз много се дразня, като видя, че няма местоположение!! Не може ли да се направи така, че ако не се попълни коректно, да не може да се пусне обявата?

Мога да опиша градовете в падащо меню. Но ако искат да лъжат ще пишат вместо София - Варна и пак няма да е реално. Оставих го така за да може по-точно да си опишат нещата. Абе нямам думи за някой потребители. Срещам Местожителство "НЯКЪДЕ В РОДОПИТЕ", България, Не, Smiley и др. За мен това е неуважение към Вас и към мен лично. Жалко за такива хора.
А не могат ли да бъдат наказани?

Не искам да товаря модовете с още задължения, пък и в крайна сметка те не са пъдари. То това си е до човека. Е има една госпожица "bareta20102010". Тя редовно пише "ТАМ В РОДОПИТЕ". Помолих я като човек да си въвежда коректно местоположението, но уви. То по хората ходи.
Ами да така е в крайна сметка ама.........Аз сега например съм на път да купя маратонки от една мама,която е от моя град и найстина така е по-добре да се пише кой от къде е.Поне според  мен
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2010, 11:52:39 »
Раздели ТемаНагоре

ох, добре, че някой повдигна темата, адмирации!!!И аз много се дразня, като видя, че няма местоположение!! Не може ли да се направи така, че ако не се попълни коректно, да не може да се пусне обявата?

Мога да опиша градовете в падащо меню. Но ако искат да лъжат ще пишат вместо София - Варна и пак няма да е реално. Оставих го така за да може по-точно да си опишат нещата. Абе нямам думи за някой потребители. Срещам Местожителство "НЯКЪДЕ В РОДОПИТЕ", България, Не, Smiley и др. За мен това е неуважение към Вас и към мен лично. Жалко за такива хора.
А не могат ли да бъдат наказани?

Не искам да товаря модовете с още задължения, пък и в крайна сметка те не са пъдари. То това си е до човека. Е има една госпожица "bareta20102010". Тя редовно пише "ТАМ В РОДОПИТЕ". Помолих я като човек да си въвежда коректно местоположението, но уви. То по хората ходи.
Ами да така е в крайна сметка ама.........Аз сега например съм на път да купя маратонки от една мама,която е от моя град и найстина така е по-добре да се пише кой от къде е.Поне според  мен
В крайна сметка винаги ще се разбере кой от къде е, ако се стигне до сделка. Лично на мен ми е по-удобно да знам мамата от къде е. Понякога със съгражданките ми направо се виждаме и спестявам пощенските  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 13, 2010, 11:58:46 »
Раздели ТемаНагоре

ох, добре, че някой повдигна темата, адмирации!!!И аз много се дразня, като видя, че няма местоположение!! Не може ли да се направи така, че ако не се попълни коректно, да не може да се пусне обявата?

Мога да опиша градовете в падащо меню. Но ако искат да лъжат ще пишат вместо София - Варна и пак няма да е реално. Оставих го така за да може по-точно да си опишат нещата. Абе нямам думи за някой потребители. Срещам Местожителство "НЯКЪДЕ В РОДОПИТЕ", България, Не, Smiley и др. За мен това е неуважение към Вас и към мен лично. Жалко за такива хора.
А не могат ли да бъдат наказани?

Не искам да товаря модовете с още задължения, пък и в крайна сметка те не са пъдари. То това си е до човека. Е има една госпожица "bareta20102010". Тя редовно пише "ТАМ В РОДОПИТЕ". Помолих я като човек да си въвежда коректно местоположението, но уви. То по хората ходи.
Ами да така е в крайна сметка ама.........Аз сега например съм на път да купя маратонки от една мама,която е от моя град и найстина така е по-добре да се пише кой от къде е.Поне според  мен
В крайна сметка винаги ще се разбере кой от къде е, ако се стигне до сделка. Лично на мен ми е по-удобно да знам мамата от къде е. Понякога със съгражданките ми направо се виждаме и спестявам пощенските  Cheesy
Ами да нали това е целта на нас да ни е по-лесно.Защо трябва да се пита излишно докато можеш да се срешнеш да видиш,да пипнеш и да премериш.
Активен

mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 13, 2010, 13:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

Според мен нещата не опират до мързел, а по-скоро до "правя се на интересна". Достатъчно е в една единствена обява да си напишете града и след това само кликвате в/у полето, същия този град излиза и го избирате без да го изписвате всеки път  Cheesy Ама кво ли се тровя.....като винаги ще има хора, които да вървят на въпреки....
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 13, 2010, 13:56:27 »
Раздели ТемаНагоре

Не пуснах тема за да издребнявам-а точно за това,че искаме това искаме онова- в крайна сметка някой си отделя от времето за да го направи-тук визирам екипа- и после все едно нищо :Smiley
Както виждам не само на мен е направило впечатление- и админ отново реагира бързо и адекватно Kiss
Поздравления-явно нашият сайт се ръководи от ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 13, 2010, 14:20:14 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Не пуснах тема за да издребнявам-а точно за това,че искаме това искаме онова- в крайна сметка някой си отделя от времето за да го направи-тук визирам екипа- и после все едно нищо :Smiley
Както виждам не само на мен е направило впечатление- и админ отново реагира бързо и адекватно Kiss
Поздравления-явно нашият сайт се ръководи от ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
Добре казано! Wink
Активен

rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 13, 2010, 14:33:26 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Не пуснах тема за да издребнявам-а точно за това,че искаме това искаме онова- в крайна сметка някой си отделя от времето за да го направи-тук визирам екипа- и после все едно нищо :Smiley
Както виждам не само на мен е направило впечатление- и админ отново реагира бързо и адекватно Kiss
Поздравления-явно нашият сайт се ръководи от ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
Добре казано! Wink

Зори,темата която пусна е много хубава. Smiley
Аз от извесно време,се чудех дали да не повдигна този въпрос в темата "МНОГО МЕ ДРАЗНИ".
Смятам,че това е неуважение към теб самият първо и после към всеки който реши да погледне обявата ти.
Не мисля,че някой трябва да се срамува да каже,че е от село-какво лошо има в това :Smiley
Та нали и там живеят хора.
Много  ми е глупаво като чета:
Местоположение-На топло на третият етаж, В прегръдките на един любящ мъж, Тук-там, Където си поискам и т.н.
Хора ,нека се уважаваме взаимно и да ценим това което АДМИНА прави за нас и сайта като цяло.
Толкова е лесно. Wink
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 14:59:36 от rosina75 » Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 13, 2010, 14:38:06 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Не пуснах тема за да издребнявам-а точно за това,че искаме това искаме онова- в крайна сметка някой си отделя от времето за да го направи-тук визирам екипа- и после все едно нищо :Smiley
Както виждам не само на мен е направило впечатление- и админ отново реагира бързо и адекватно Kiss
Поздравления-явно нашият сайт се ръководи от ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
Добре казано! Wink

Зори,темата която пусна е много хубава. Smiley
Аз от извесно време,се чудех дали да не повдигна този въпрос в темата "МНОГО МЕ ДРАЗНИ".
Смятам,че това е неуважение към теб самият първо и после към всеки който реши да погледне обявата ти.
Не мисля,че някой трябва да се срамува да каже,че е от село-какво лошо има в това :Smiley
Та нали и там живеят хора.
Много  ми е глупаво като чета
Местоположение-На топло на третият етаж, В прегръдките на един любящ мъж, Тук-там, Където си поискам и т.н.
Хора ,нека се уважаваме взаимно и да ценим това което АДМИНА прави за нас и сайта като цяло.
Толкова е лесно. Wink



Ами така де-има си тема за смешни лафове ,картинки и всякакви остроумици- ПИШЕТЕ ГИ ТАМ- и там има кой да ги чете и ще им се отдаде нужното внимание Tongue
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 14, 2010, 16:01:56 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен една от неписалите местоположение ( ще го поправя щом се изисква), но да ви обясня защо не съм писала. Живея в малък град и не се срамувам от това,но тук има дебнещи хора за всичко вкл. и това кой от къде пазарува. След като пазарувам от тук значи не се срамувам, но тези типове почват после да обиждат и нападат самите деца, които не разбират и се чувстват ощетени. Представете си виждат примерно града и се почва едно душене, коя ли е пък тази сега и така докато не се разбере, а има как повярвайте ми. Достатъчно е да попитат пощаджийките, кой ходи редовно там. После от уста на уста и в детската самите им деца започват да нападат "обвиненото" в бедност дете. Много е некомфортно и неприятно. Та аз за това публично избягвам да съобщавам това. Да нали все пак на лични ще кажа,но там общувам с човек по сделката, който и той е тук и няма да ме наругае или обижда,че пазарувам втора ръка. Искам да знаете просто и другата гледна точка.Не е от срам поради местожителството, а поради клюкарщината му. Дори сега пак бих писала близо до еди кой си град ( ако ми се позволи), защото се притеснявам,че ще нападнат рано или късно словестно детето ми. А тук хората са безкомпромисни и с много закостеняли разбирания и бъркащи се навсякъде  Sad
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #27 -: Ноември 14, 2010, 16:08:42 »
Раздели ТемаНагоре

Ето ме и мен една от неписалите местоположение ( ще го поправя щом се изисква), но да ви обясня защо не съм писала. Живея в малък град и не се срамувам от това,но тук има дебнещи хора за всичко вкл. и това кой от къде пазарува. След като пазарувам от тук значи не се срамувам, но тези типове почват после да обиждат и нападат самите деца, които не разбират и се чувстват ощетени. Представете си виждат примерно града и се почва едно душене, коя ли е пък тази сега и така докато не се разбере, а има как повярвайте ми. Достатъчно е да попитат пощаджийките, кой ходи редовно там. После от уста на уста и в детската самите им деца започват да нападат "обвиненото" в бедност дете. Много е некомфортно и неприятно. Та аз за това публично избягвам да съобщавам това. Да нали все пак на лични ще кажа,но там общувам с човек по сделката, който и той е тук и няма да ме наругае или обижда,че пазарувам втора ръка. Искам да знаете просто и другата гледна точка.Не е от срам поради местожителството, а поради клюкарщината му. Дори сега пак бих писала близо до еди кой си град ( ако ми се позволи), защото се притеснявам,че ще нападнат рано или късно словестно детето ми. А тук хората са безкомпромисни и с много закостеняли разбирания и бъркащи се навсякъде  Sad

Подкрепям!
Ето, че някой може да има своя основателна причина. Не може ли да уважавате това? Аз лично писах и на админ, че си имам някаква си моя основателна причина, но не съм сигурна, че бях разбрана. Приемете, че като не пишем подробности не се подиграваме с труда на някой, а просто имаме причина да го правим. Какво толкова?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 14, 2010, 16:16:24 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: evata в Днес в 16:01:56
Ето ме и мен една от неписалите местоположение ( ще го поправя щом се изисква), но да ви обясня защо не съм писала. Живея в малък град и не се срамувам от това,но тук има дебнещи хора за всичко вкл. и това кой от къде пазарува. След като пазарувам от тук значи не се срамувам, но тези типове почват после да обиждат и нападат самите деца, които не разбират и се чувстват ощетени. Представете си виждат примерно града и се почва едно душене, коя ли е пък тази сега и така докато не се разбере, а има как повярвайте ми. Достатъчно е да попитат пощаджийките, кой ходи редовно там. После от уста на уста и в детската самите им деца започват да нападат "обвиненото" в бедност дете. Много е некомфортно и неприятно. Та аз за това публично избягвам да съобщавам това. Да нали все пак на лични ще кажа,но там общувам с човек по сделката, който и той е тук и няма да ме наругае или обижда,че пазарувам втора ръка. Искам да знаете просто и другата гледна точка.Не е от срам поради местожителството, а поради клюкарщината му. Дори сега пак бих писала близо до еди кой си град ( ако ми се позволи), защото се притеснявам,че ще нападнат рано или късно словестно детето ми. А тук хората са безкомпромисни и с много закостеняли разбирания и бъркащи се навсякъде  Sad

Подкрепям!
Ето, че някой може да има своя основателна причина. Не може ли да уважавате това? Аз лично писах и на админ, че си имам някаква си моя основателна причина, но не съм сигурна, че бях разбрана. Приемете, че като не пишем подробности не се подиграваме с труда на някой, а просто имаме причина да го правим. Какво толкова?
Добре ,имате причина да не пишете точно града,а може да напишете  просто около С-я ,близо до Пловдив или област Варна.Но наистина и аз се дразня като прочета:На поляната,в гората,на полето или до реката.Ето това за мен е обидно и мисля,че трябва наистина да се забрани!
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #29 -: Ноември 14, 2010, 16:22:46 »
Раздели ТемаНагоре

Ще се съглася, че има и основателни причини!
Активен



Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: