{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем със запис  (Прочетена 8082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nadiatg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #30 -: Януари 11, 2011, 10:06:44 »
Раздели ТемаНагоре

След като снимах бележката и я пратих на момичето, а и погледнах моята си бележка, където и бях записала адреса. Оказа се, че входа е различен. 
 Cheesy Пих една студена вода и сега си знам урока.
Абе как ще пиеш студена вода аз ако съм ще ги гоня тия лелки до дупка как?Huh?
Поне да ми кажат на 100% какво е станало със записа дали е получен или е върнат,че той ако е върнат и не са те уведомили си зарадвала някоя лелка с 10лв.УЖАС

Може и да съм зарадвала човека, на който съм го пратила, макар имената да не съвпадат, а само адреса. Cheesy
Аз само 2 неща съм продавала досега, повечето купувам, но за да си взема записа не са ми искали лична картам, защото ме познават, даже майка ми ходи да ги вземе.Та може и нещо такова да е станало. Wink

Но е кофти, когато някой знае, че си му пратил запис, а него го няма и върви се обяснявай, снимай бележки и т.н..
Активен

Не плащам кутии и опаковки.
Пращам и получавам като МПП.
Винаги поставям оценки -  правето го и вие.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не съм писала, че аз ги поемам или не сме се разбрали нещо друго на ЛС.
Когато аз купувам първо плащам и предпочитам също първо да получа паричките.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Януари 11, 2011, 10:14:35 »
Раздели ТемаНагоре

Значи по закон само срещу лична карта с точно 3 имена можеш да си вземеш записа.Малко се съмнявам да са го дали ей така записа за това те съветвам да го проследиш нищо,че е минало толкова време поне да знаеш ти какво е станало.Значи на 3,01 накарах майка ми да ми пусне 2 пакета.На другия ден едното маме писа,че го е взела и всичко е точно,а другата мама ми казва,че няма нищо  Shocked.Изчаках още един ден и пак няма  Shocked.Тогава накарах майка ми да проследи нещата и какво мислиш е станало.пакета си е стигнал още на другия ден просто когато са носили известието  мамата не  си е била в къщи и някой си го е познал и когато ходила да пита са и казали,че щом няма известие няма нищо и не са си направили труда й да го потърсят.Като и казах аз,че е там още на другия ден и й изпратих номера на пакета всичко беше ок.
Активен

nadiatg
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #32 -: Януари 11, 2011, 10:20:55 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм чакала известие, направо ходих в пощата. Доскоро, колкото пъти пусках записи и питах, но няма нищо върнато при тях. Явно е взет, но от кой - не се знае.
Здраве да е.  Smiley
Активен

Не плащам кутии и опаковки.
Пращам и получавам като МПП.
Винаги поставям оценки -  правето го и вие.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не съм писала, че аз ги поемам или не сме се разбрали нещо друго на ЛС.
Когато аз купувам първо плащам и предпочитам също първо да получа паричките.
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Януари 11, 2011, 10:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

Не съм чакала известие, направо ходих в пощата. Доскоро, колкото пъти пусках записи и питах, но няма нищо върнато при тях. Явно е взет, но от кой - не се знае.
Здраве да е.  Smiley
Да проверят...........
Активен

zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Януари 11, 2011, 11:03:19 »
Раздели ТемаНагоре

абе момиче, пусни си молба, искай входящ номер да има и да видиш как ще го издирят!!!!
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
stella_ema
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


сладката Ема

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Януари 13, 2011, 09:16:04 »
Раздели ТемаНагоре

ами те записаха го проследиха и казаха ,че е пристигнал,ама тук казаха,че няма запис,звъняха във всички клонове и запис няма,и така там казват,че е пристигнал,а тук ,че няма запис,дано да се върне на момичето.
Активен
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Януари 13, 2011, 09:20:07 »
Раздели ТемаНагоре

ами те записаха го проследиха и казаха ,че е пристигнал,ама тук казаха,че няма запис,звъняха във всички клонове и запис няма,и така там казват,че е пристигнал,а тук ,че няма запис,дано да се върне на момичето.
за какви дни става на въпрос
Активен

stella_ema
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


сладката Ема

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Януари 13, 2011, 15:46:13 »
Раздели ТемаНагоре

вече е върнат записа,явно са минали 20дена.
Активен
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Март 23, 2011, 18:26:24 »
Раздели ТемаНагоре

На 16.12 една мама,ми е пратила запис,който аз все още не съм получила,момичето ми показа бележките сканирани на които ясно се вижда,кога и за кого е пратен записа,но от нашата поща казаха,че при тях запис не е пристигнал,а от пощата на подателя казват,че записа е пристигнал и не е в тях вината,и двете ходихме до пощите,но отникъде нищо,записа го няма.Съвет какво да правим?
случвало ми се е и на мен преди известно време,но сумата беше малка и предпочетох да не си хабя нервите
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: