{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: случвало ли ви се е .....  (Прочетена 5939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 10, 2011, 17:29:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ето затова и аз спрях с подаръците-направих няколко миналата година,за половината-ни ума,ни дума,камо ли -пощенски!!!!Халал да са им,но според мен не са отишли при хора,които  наистина са били в безисходица -от такива хора винаги ще получиш поне едно мило "благодаря!!",друг е въпроса ,че има и такива -авантаджии на всяка цена -е такива хора няма да ви благодарят,че може и кусури да ви намерят!!!!Така е и в живота,за съжаление!!!!
да доста кофти ситуация,моят подарък за теб мила може да се забави но ще го получиш :*
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 10, 2011, 17:39:45 »
Раздели ТемаНагоре

  A знаете ли на мен какво ми се случи?
Харесах си  нещо,( няма да споменавам нито какво е , нито от кого е, защото има хора, които може да се възползват от случая )исках да го купя. Писах ЛС на майчето, тя дори ми предложи да ми го изпрати за проба. И знаете ли какво стана-получих го, писах й и тя ми отговори: "Това е моят Новогодишен подарък за теб!".
 Разплаках се, толкова бях трогната! Писах й, че не мога да приема този подарък, та ние дори не се познаваме! Но тя не искаше и да чуе нито за пари, нито за връщане....
 Убедих се, че има и истински  хора и благодаря на Бог, че ме срещна с такъв невероятен човек, като тази мама.
                             (flowers05)


Еййй, това е страхотно. Браво на тази дама (yes4)

Аз също почти винаги пращам подаръчета, въпреки че май не ми се е случвало да получавам Roll Eyes.
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 10, 2011, 18:59:25 »
Раздели ТемаНагоре

Кажи името на дамата, нека да се знае!!!  Cool

По темата - аз съм много доволна от отношението на мамите, на които съм подарявала.  (flower2)

Имах само веднъж ужасни неприятности - заради това, че не съм изпратила нещата в деня, в който съм получила пощенските.
Толкова драстичен случай, че с кеф бих го заменила за 10 "липси на благодаря"...
Тема пусках, много от вас се включиха. После повече от месец се борих и досаждах на модовете срещу първо отрицателната, после неутрални оценки от потребителката, заради това ми некоректно закъснение...

Същата потребителка по същото време си направила мултиакаунти за гласуване на коледните конкурси... За мен тя си заслужава вечен бан.., извинявам се за отклонението от темата...
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 10, 2011, 19:26:16 »
Раздели ТемаНагоре

  A знаете ли на мен какво ми се случи?
Харесах си  нещо,( няма да споменавам нито какво е , нито от кого е, защото има хора, които може да се възползват от случая )исках да го купя. Писах ЛС на майчето, тя дори ми предложи да ми го изпрати за проба. И знаете ли какво стана-получих го, писах й и тя ми отговори: "Това е моят Новогодишен подарък за теб!".
 Разплаках се, толкова бях трогната! Писах й, че не мога да приема този подарък, та ние дори не се познаваме! Но тя не искаше и да чуе нито за пари, нито за връщане....
 Убедих се, че има и истински  хора и благодаря на Бог, че ме срещна с такъв невероятен човек, като тази мама.
                             (flowers05)


и аз сега се разправям с една мила мама за адреса й, за да й платя пратката, а тя не иска да го даде, изпратила ми го като подарък... Kiss
ще видим накрая как ще се разберем Smiley
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 10, 2011, 19:47:26 »
Раздели ТемаНагоре

Подарък и аз получих. Вчера. Много мило от страна на doublemama.  Cheesy Kiss
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 11, 2011, 00:01:16 »
Раздели ТемаНагоре

От кога доброто се измерва в положителни оценки?
Разбирам ви, че тук тези мненийца за вас важни, но правейки на някого подарък, го правите, за да получите потупване по рамото ли?
И тонът, с който пишете, ми звучи по-скоро махленски, отколкото добронамерено.
А пък тази с маратонките дето могла да шитне за 20 лв., но направила едва ли не услуга и ги продала за 7 лв....
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 11, 2011, 07:12:06 »
Раздели ТемаНагоре

От кога доброто се измерва в положителни оценки?
Разбирам ви, че тук тези мненийца за вас важни, но правейки на някого подарък, го правите, за да получите потупване по рамото ли?
И тонът, с който пишете, ми звучи по-скоро махленски, отколкото добронамерено.
А пък тази с маратонките дето могла да шитне за 20 лв., но направила едва ли не услуга и ги продала за 7 лв....
така е, Анджелина, добрината не може да се измери с нищо, най-малкото с положителна оценка. но когато някой прави жест към другиго, е достатъчно едно 'благодаря', за да усети, че жеста му не е бил напразен. обидно е, да бъдеш пренебрегнат по такъв начин,не мислиш ли? лично аз смятам, че е признак на лошо възпитание да не намериш време и да драснеш един ред.
ти колко често си подарявала и винаги ли отсрещната страна ти е благодарила? или може би не си го правила досега? вероятно е така, защото назидателния ти тон в поста говори в подкрепа на моето твърдение. дано не ти се случи никога да изпиташ горчивината от неоцененото добро...
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 11, 2011, 08:50:05 »
Раздели ТемаНагоре

Достатъчно пъти съм подарявала, дарявала, давала с идеята, че може и да не ми го върнат, но никога с мисълта да ми благодарят на всяка цена. Хората са различни, някои от тях доста невъзпитани, жалко, но истина, не можем да очакваме от всички на да правят това, което на нас ни се иска.
За това и темата е смехотворна. Разбирам, че ви е болно за това, че давате нещо ваше, а отсреща няма и едно "Става ми!" или "Върши работа!", но какво очаквате в подобен сайт, където 200 сте с добри намерения, останалите 2000 не точно?
Благодарност може да видите, ако отидете в дом за сираци и занесете един-два кашона банани, или дадете нещо лично на хора в нужда. Някои се притесняват, че са стигнали до там да им подаряват, но тя благодарността им се чете в очите.

Всичко най-добро, и бъдете все така отзивчиви!
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #23 -: Януари 11, 2011, 09:07:54 »
Раздели ТемаНагоре

По повод на последните коментари,сега се сетих какво направихме с мъжа ми на 30.12.2010 г.,бях забравила и сега като ви четох се сетих Cheesy
Заведе ме при едно семейство,което аз не познавам,само съм чувала,че имат 4 деца и само съпругът работи,и за четирите дечица взехме малки подаръчета,лакомства,сокчета,един фотоапарат който не ползваме и не се сещам още какво,за мамата и таткото едно хубаво вино,1 плик с месо и ориз.
Прекрасно семейство са,но много трудно живеят,не са изпаднали до крайност,дечицата бяха облечени нормално,чистички и много ВЪЗПИТАНИ!
Няма да пиша още,само ще кажа,че като си тръгнахме имах чуството,че не ходех по земята,чуството в мен беше едно такова....не мога да го обясня,но спах като къпана,стана ми много приятно на душичката Kiss

А сега да не забравя,и аз получих подаръче от lusy12345 и понеже не искаше да и го платя,аз и изпратих нещо дребничко като благодарност Kiss
Много са приятни тези емоций,та макар и за дребни неща Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 11, 2011, 09:16:26 »
Раздели ТемаНагоре

Нека споделя и аз моята история.Тук от форумита се засичах постоянно с Надето и от приказка на приказка разбрах,че нейните малки сладури скоро ще стават на 1г.Реших да я зарадвам с една тема за Ч.Р.Д. на нейните бебоци и за благодарност получих подарък по пощата още на следващия ден.Разбрала ми е адреса,имената и хоп една прекрасна изненада.Наумила съм си да върна жеста,но няма да е сега,а ще е в момент когато тя й не преполага.
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #25 -: Януари 11, 2011, 12:55:59 »
Раздели ТемаНагоре

Нека споделя и аз моята история.Тук от форумита се засичах постоянно с Надето и от приказка на приказка разбрах,че нейните малки сладури скоро ще стават на 1г.Реших да я зарадвам с една тема за Ч.Р.Д. на нейните бебоци и за благодарност получих подарък по пощата още на следващия ден.Разбрала ми е адреса,имената и хоп една прекрасна изненада.Наумила съм си да върна жеста,но няма да е сега,а ще е в момент когато тя й не преполага.
Много хубаво ще направиш Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
slamcho_r
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 197


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 11, 2011, 13:05:17 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да кажа- купихме си една поличка от silvi_art и така се случи че я получихме точно на именния ден на дъщеря ми. Вътре освен покупката имаше малко ангелче и картичка за Нова година. Беше толкова мил жест, че ми се насълзиха очите. Оттогава когато мога прибавям по нещо мъничко.
Активен

Коректна и добронамерена съм, очаквам същото и от отсрещната страна.
При интерес към моя обява , след запис и сериозни намерения очаквам ЛС и адрес,давам предимство на първият, който го направи.
 Описвам подробно размери и състояние.
 Поставям оценки,правете го и вие.
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 12, 2011, 20:24:37 »
Раздели ТемаНагоре

  A знаете ли на мен какво ми се случи?
Харесах си  нещо,( няма да споменавам нито какво е , нито от кого е, защото има хора, които може да се възползват от случая )исках да го купя. Писах ЛС на майчето, тя дори ми предложи да ми го изпрати за проба. И знаете ли какво стана-получих го, писах й и тя ми отговори: "Това е моят Новогодишен подарък за теб!".
 Разплаках се, толкова бях трогната! Писах й, че не мога да приема този подарък, та ние дори не се познаваме! Но тя не искаше и да чуе нито за пари, нито за връщане....
 Убедих се, че има и истински  хора и благодаря на Бог, че ме срещна с такъв невероятен човек, като тази мама.
                             (flowers05)


и аз сега се разправям с една мила мама за адреса й, за да й платя пратката, а тя не иска да го даде, изпратила ми го като подарък... Kiss
ще видим накрая как ще се разберем Smiley

държа да напиша името на тази мама, която толкова ме трогна, освен заявката, която не пожела да й платя ми е изпратила и страхотен комплект като подарък за моята дъщеричка. тази мама е IRINKA_F! Благодаря ти за огромното сърце, мила Фани!
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Януари 12, 2011, 23:27:17 »
Раздели ТемаНагоре

Много мила тема сте заформили, чета, чета и ми става много хубаво! Kiss
Аз също съм се радвала като малко дете на малки подаръчета, оставени в пакетчето. И винаги са ухаели прекрасно! Благодаря на тези майчета! Kiss
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 14, 2011, 22:55:25 »
Раздели ТемаНагоре

Ето случи ми се,  И АЗ ПОЛУЧИХ ПОДАРЪК Smiley или по-скоро малкото ми детенце. Благодаря от нейно име!
Безкрайно приятно изненадана останах от IRINKA_F  Kiss
Ей, имало и добри хора!
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: