{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нормални следи от употреба  (Прочетена 16538 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #60 -: Януари 06, 2011, 17:44:46 »
Раздели ТемаНагоре

 (laugh2) е това вече ме разби заради отпечатани щипки да се връща.....
А какви са тези машинки които почистват топченцата  Cheesy ако може да ми кажете и откъде да си намеря такава
Активен

desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Януари 06, 2011, 17:59:21 »
Раздели ТемаНагоре

(laugh2) е това вече ме разби заради отпечатани щипки да се връща.....
А какви са тези машинки които почистват топченцата  Cheesy ако може да ми кажете и откъде да си намеря такава
за щипките направо ме фърли в тъч Shocked
ми като иска ново, да иде в магазина, но и там може да има следи от щипки Cheesy
Соня, машинки за почистване на топчета има в Кауфланд, немските магазини ТСМ, в Техномаркет и т.н
може и на други места да има-аз за тези магазини съм сигурна
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
zizi78
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 369


kiss kiss kiss

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Януари 06, 2011, 18:33:22 »
Раздели ТемаНагоре

преди време имаше подобна тема и там се разискваше активно и на края пак се стигна до машинките за пилинг, какви са и от къде се купуват. Не ми се сърдете ама една дреха има ли нужда от машинка за пилинг не става за продаване, това се опитвам да обесня цял ден. Ако ще си пилинговате Cheesy вашите дреха да, ама за продаване в много добро състояние?Huh?
Това е моето мнение
Активен


ОБИЧАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ДОБРИ.

предпочитам еконт, наложен платеж п.п. до 3лв.
eternity
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 319


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Януари 06, 2011, 20:21:17 »
Раздели ТемаНагоре

преди време имаше подобна тема и там се разискваше активно и на края пак се стигна до машинките за пилинг, какви са и от къде се купуват. Не ми се сърдете ама една дреха има ли нужда от машинка за пилинг не става за продаване, това се опитвам да обесня цял ден. Ако ще си пилинговате Cheesy вашите дреха да, ама за продаване в много добро състояние?Huh?
Това е моето мнение

точно! аз пускам в реално състояние, който иска да чисти топченца.

аз например веднъж-дваж съм си позволявала да зашия някое разшило се ръбче, но не знам дали съм постъпила правилно. вие как мислите? ако не го зашия, ще помисли някой, че ме е мързяло, ако го зашия, някои може да кажат, че вече не отговаря на състоянието, а минава в друга по-ниска категория...

това за отбелязаните щипки съм го видяла с очите си в един подпис, мацката изброяваше какво според нея е забележка, и връща, и те фигурираха в един доста дълъг списък
Активен

Коректна съм. Очаквам същото.
Уважавам добрата комуникация.
Уведомявайте ме за Вашите решения, дори и да се отказвате.
След запис в обява, моля пишете с адрес на ЛС. Изчаквам до 48 часа, след което ще считам, че се отказвате.
Поставям оценки, поставяйте и Вие.
Уточнения само на ЛС.
Пощенските се поемат от купувача, ако не е уговорено друго.

Това е моят рейтинг в detski-filmi.eu:
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66832&profile_type=feedback

долният линк не е вирус. помагате на сина ми в една онлайн игра
http://s1.bg.battle-knight.com/index.php?loc=hire&ref=MzU3NDA1
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Януари 06, 2011, 20:30:52 »
Раздели ТемаНагоре

Идиоти всякакви сме,пък който ще да се сърди!!! Cheesy
С топчета-без топчета.
Шити-ама да не са шити!
С токчета-ама да не са сменяни.
Гладени-ама не искам гладени.
Със следи от щипки-няма да ги купя.
И кой каквото му дойде на ума.
Питайте бе хора,нали за това има ЛС.Да нямате х... в устата или в ръката.Питайте и пишете!!! Roll Eyes.Вече ме карате да пиша отвратителни изрази ,само за да ви разбутам!
П-И-Т-А-Й-Т-Е!!!А ако някой ви излъже---в "Некоректни...".
 (comp10) (devil4) (evil4) (evil4)
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 20:35:17 от taniaisie » Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
Galina Lovecheva
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


Горда мама на двама!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Януари 06, 2011, 21:36:54 »
Раздели ТемаНагоре

преди време имаше подобна тема и там се разискваше активно и на края пак се стигна до машинките за пилинг, какви са и от къде се купуват. Не ми се сърдете ама една дреха има ли нужда от машинка за пилинг не става за продаване, това се опитвам да обесня цял ден. Ако ще си пилинговате Cheesy вашите дреха да, ама за продаване в много добро състояние?Huh?
Това е моето мнение


И аз съм на това мнение Wink. Имам цял гардероб с такива дрехи, които не бих пуснала да продавам Embarrassed. Ами те по-скоро са за подаряване.
Разберете бе хора, всяко нещо не става за продаване, па макар и 2 лв да му искате Huh?
Активен


анимационные картинки

Връщам,ако не отговаря на описанието.
За нови и непознати за мен потребители искам предварително плащане.
Не приемам НП без уговорка.
ВИНАГИ ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ.


*оценки*

(\__/) Това е Зайо. Копирайте го в
(='.'=) подписа си, за да му помогнем да
('')_('') превземе света.
bebelinka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Януари 06, 2011, 23:20:37 »
Раздели ТемаНагоре

преди време имаше подобна тема и там се разискваше активно и на края пак се стигна до машинките за пилинг, какви са и от къде се купуват. Не ми се сърдете ама една дреха има ли нужда от машинка за пилинг не става за продаване, това се опитвам да обесня цял ден. Ако ще си пилинговате Cheesy вашите дреха да, ама за продаване в много добро състояние?Huh?
Това е моето мнение


Абсолютно подкрепям!
Активен

Не ми изпращайте боклуци!
Предварително заплащам единствено нови неща с етикет!
Всичко друго първо виждам и после плащам!
Размени правя!
Игнорирам по лична преценка!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Януари 07, 2011, 10:11:35 »
Раздели ТемаНагоре

преди време имаше подобна тема и там се разискваше активно и на края пак се стигна до машинките за пилинг, какви са и от къде се купуват. Не ми се сърдете ама една дреха има ли нужда от машинка за пилинг не става за продаване, това се опитвам да обесня цял ден. Ако ще си пилинговате Cheesy вашите дреха да, ама за продаване в много добро състояние?Huh?
Това е моето мнение


Абсолютно подкрепям!
И аз съм на това мнение ама имам пуловери дето като имат топченца и ги нося само в  къщи а така ще си ги пооправя уж  Cheesy Ама сега съм на тема готвене и съм  си харесала разни формички и .....така съм се зарибила покрай онзи конкурс,  та тази машинка ще почака  Tongue
« Последна редакция: Януари 07, 2011, 10:22:11 от s0n1a » Активен

desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Януари 09, 2011, 20:02:48 »
Раздели ТемаНагоре

по повод топченцата-машинките за почистването им ще са на прИмоция в Кауфланд другата седмица-по  5 кинта Wink
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #69 -: Януари 09, 2011, 20:38:27 »
Раздели ТемаНагоре

з смятам, че топченцата не бива да са проблем, това не може да е забележка поради която трябва да се върне дрехата! не всеки има машинка да ги почисти. а топченца могат да се появят и от едно обличане с последващо пране. ето пример: суитчър на Дисни за малката, купих го от продавалник от една мама, която ми го продаде ново, без етикет. след първото пране е на топченца. друг пример турска блузка, купена нова (от детски магазин)  за малко пари и поради тази причина много експлоатирана (щото и да я съсипя няма да ме е яд, дала съм примерно 6 лв за нея), но след сума ти и пранета няма никакви топчета... друг пример след 30 мин с нов чорапогащник и 2-3 тегела по пода топченцата са налице и без да е минало през прането.
аз се старая винаги да описвам забележките, като например - изпуснат декоративен шев, или дупчица по дрехата, ако пропусна някоя то обикновено не за да скрия, а от недоглеждане. но пък аз лично много се възмутих на една мама (не помня оттук или в продавалник), която връщаше дрехи дори за отпечатани щипки върху дрехите Shocked Shocked  Shocked
Е това с щипките ме разби Shocked,та точно тези отпечатъци от щипки говорят за изпрана и ухаеща дрешка,аз също особено лятото свалям от простора чистичко и направо в пакета,искат дрешка втора употреба носена пък и претенций,та тя не глади ли Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Януари 11, 2011, 19:26:28 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked късно виждам темата и не съм чела отговорите, но определено това, което описваш не са следи от нормална употреба. аз съм писала тези думи в описания на мои неща, конкретно даже преди малко за едни очила, но това са леки и фини драскотини, които не се виждат от пръв поглед, а чак като се загледаш.
за дрехи смятам, че малко топченца са нормални следи, но не и целите да са такива. Huh? за обувки да не говорим - може би леко жулнато някъде, поизтрити подметки (но не все едно си газила в пирони!)
в твоя случай мисля, че говорим за злоупотреба и подвеждане. може би трябва да искаш по-детайлни снимки, реални снимки отблизо и да се вглеждаш внимателно, за да не получаваш после боклуци. Lips Sealed
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: