{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Просто мисли или прости мисли...  (Прочетена 7414 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 10, 2011, 15:35:08 »
Раздели ТемаНагоре


и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
[/quote]
не питай ,единия път стигнах до 1100 и се отказах :Д
[/quote]Ами ако пробваш с трите му имена?Дали няма да ти излезе нещо,;)
Активен

karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 10, 2011, 15:35:32 »
Раздели ТемаНагоре

Леле, като чета, ми запърхаха пеперуди в стомаха  Cheesy Не, мисля, обаче, че постъпваме неправилно спрямо мъжете си. Това, че се сещаме за миналото, не означава, че правим нещо нередно. Все пак не живея с илюзията, че съпругът ми не си мисли за своето минало  Smiley. Не искам и да знам. Нека мислите ни си останат в главата ни. И, нека бъдат само мисли.  Smiley
Сега се сещам и за друго - че тези хора, които са били част от живота ни, са ни оформили такива, каквито сме днес, защото сме ги допуснали в живота си. И, че без тях, аз нямаше да срещна човека, с когото съм в момента. Но понякога изпадам в спомени...
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 10, 2011, 15:39:27 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
аз май за всички стави любови си ги имам тия мисли.А Иванчо е неоткриваем ,знам че ще се зарадва ако се засечем, но може и по-добре да е така
моята първа и голяма лубов ..с половинката му родихме по едно и също време 2 малки кукли,да правилно сте ме разбрали тои ме запозна с нея и за мое удивление много си допаднахме,но скоро те сае разделиха и тои замина извън страната пише  ми по скаип отвреме на време,но едва ли знае какво си мисля все още,знам че е по добре че се разделихме и че не сме един за друг но дали пък тои не беше сродната ми душа и защо постоянно го сънувам и мисля за него..............
Миличка,не си сама в сънищата Wink И аз през ден го сънивам бившия,чак понякога се чувствам виновна пред мъжо(с който нямаме брак)
Ама какво да направя,то сърцето говори,не съм аз Sad
и аз и аз така. Момчилова май детенцето е наред
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Януари 10, 2011, 15:40:41 »
Раздели ТемаНагоре


и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
не питай ,единия път стигнах до 1100 и се отказах :Д
[/quote]Ами ако пробваш с трите му имена?Дали няма да ти излезе нещо,;)
[/quote]
не излиза. и с първо и второ пак не става.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Януари 10, 2011, 15:41:39 »
Раздели ТемаНагоре


и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
не питай ,единия път стигнах до 1100 и се отказах :Д
[/quote]Ами ако пробваш с трите му имена?Дали няма да ти излезе нещо,;)
[/quote]



Ха, как ме подсети.......аз си пазя войнишките писма от първият, сега ще ходя да отключа тайната кутия да видя и аз трите имена Kiss
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
anna-mariq
Мис Паника (от Админ)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1786


на мама съкровишето

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Януари 10, 2011, 15:43:01 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
аз май за всички стави любови си ги имам тия мисли.А Иванчо е неоткриваем ,знам че ще се зарадва ако се засечем, но може и по-добре да е така
моята първа и голяма лубов ..с половинката му родихме по едно и също време 2 малки кукли,да правилно сте ме разбрали тои ме запозна с нея и за мое удивление много си допаднахме,но скоро те сае разделиха и тои замина извън страната пише  ми по скаип отвреме на време,но едва ли знае какво си мисля все още,знам че е по добре че се разделихме и че не сме един за друг но дали пък тои не беше сродната ми душа и защо постоянно го сънувам и мисля за него..............
Миличка,не си сама в сънищата Wink И аз през ден го сънивам бившия,чак понякога се чувствам виновна пред мъжо(с който нямаме брак)
Ама какво да направя,то сърцето говори,не съм аз Sad
благодаря,мислех си вече че нещо не съ м наред:)
Активен

коректна и бърза съм,очаквам това и от вас
http://www.detski-filmi.eu/ppc/showcat.php?cat=500&ppuser=76318
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Януари 10, 2011, 15:44:37 »
Раздели ТемаНагоре

да и аз така,само че освен моят мъж имах една истинска и изпепеляваща лубов,постоянно го сънувам и мисля за него а когато се видим забелязвам"онзи плам" в очите му,и си мисля защо се разделихме,грешно ли постъпвам спрямо мъжът ми с които нямаме брак илинезнам.............
аз май за всички стави любови си ги имам тия мисли.А Иванчо е неоткриваем ,знам че ще се зарадва ако се засечем, но може и по-добре да е така
моята първа и голяма лубов ..с половинката му родихме по едно и също време 2 малки кукли,да правилно сте ме разбрали тои ме запозна с нея и за мое удивление много си допаднахме,но скоро те сае разделиха и тои замина извън страната пише  ми по скаип отвреме на време,но едва ли знае какво си мисля все още,знам че е по добре че се разделихме и че не сме един за друг но дали пък тои не беше сродната ми душа и защо постоянно го сънувам и мисля за него..............
Миличка,не си сама в сънищата Wink И аз през ден го сънивам бившия,чак понякога се чувствам виновна пред мъжо(с който нямаме брак)
Ама какво да направя,то сърцето говори,не съм аз Sad
благодаря,мислех си вече че нещо не съ м наред:)
всички сме за лудницата или по-скоро за една голяма кръчмарска маса Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Януари 10, 2011, 15:52:43 »
Раздели ТемаНагоре


и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
не питай ,единия път стигнах до 1100 и се отказах :Д
Ами ако пробваш с трите му имена?Дали няма да ти излезе нещо,;)
[/quote]
aи да пишеше после открила ли си го



Ха, как ме подсети.......аз си пазя войнишките писма от първият, сега ще ходя да отключа тайната кутия да видя и аз трите имена Kiss
[/quote]
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Януари 10, 2011, 15:59:04 »
Раздели ТемаНагоре


и аз търся един.първата любов . ама Иван Иванов ходи го търси из сайтовете


Е, и колко ......н-ти хиляди Иван Ивановци ти излязоха Cheesy
не питай ,единия път стигнах до 1100 и се отказах :Д
[/quote]Ами ако пробваш с трите му имена?Дали няма да ти излезе нещо,;)
[/quote]Името му може да е изписано на латинеца/това е също вариант/
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Януари 10, 2011, 16:03:49 »
Раздели ТемаНагоре

Помощ, мами! Тръси се Иван Иванов по спешен сърдечен проблем.  Cheesy Очакваме развитие на въпроса  Cheesy Успех! Името е необичайно, но ако мога да помогна, с радост ще участвам!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Януари 10, 2011, 16:10:41 »
Раздели ТемаНагоре

Помощ, мами! Тръси се Иван Иванов по спешен сърдечен проблем.  Cheesy Очакваме развитие на въпроса  Cheesy Успех! Името е необичайно, но ако мога да помогна, с радост ще участвам!
хахахха отдавна съм му изгубила следите на него. може би 7 години.знам,че учеше висше в Търново,но дали го изкара,играеше футбол  в старозагорски отбор,след това работеше в германос и до там....сега не съм сигурна къде е Smiley)Хайде помощ ,ако е на някоя от вас няма да се притеснявате не съм ревнива хахахха
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Януари 10, 2011, 16:18:41 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy Мили дами, идеята за голямата кръчмарска маса мнооого ми допада. И без това отдавна не съм участвала в такова мероприятие. Предлагам да си сипем по едно вино или там кой каквото пие и да седнем на масата. Както казват мъжете ни, след малко ще е "ракиено време". Cheesy  Да си кажем едно наздраве и да потънем в женски разговор за какво ли не.  Cheesy Cheesy Cheesy.
Стана ясно - издирва се Иван Иванов (не е при мен  Cheesy, аз си имам Георги!).
На здраве и наздраве на всички!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Януари 10, 2011, 16:19:58 »
Раздели ТемаНагоре

Cheesy Cheesy Cheesy Мили дами, идеята за голямата кръчмарска маса мнооого ми допада. И без това отдавна не съм участвала в такова мероприятие. Предлагам да си сипем по едно вино или там кой каквото пие и да седнем на масата. Както казват мъжете ни, след малко ще е "ракиено време". Cheesy  Да си кажем едно наздраве и да потънем в женски разговор за какво ли не.  Cheesy Cheesy Cheesy.
Стана ясно - издирва се Иван Иванов (не е при мен  Cheesy, аз си имам Георги!).
На здраве и наздраве на всички!
аз на мента със спрайтче Smiley Наздраве и от мене.
Мисията ми е невъзможна ,то имало много сърби и хървати Ивановци Smiley
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА
Jana_70
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Януари 10, 2011, 16:22:52 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy CheesyНа сестра ми мъжа и се казва Иван Иванов,но той е от Павликени. Wink
Активен

При интерес пишете на лични.Приемам запис по пощата.При обява ,чиято стойност е над 10лв.искам предварителен превод .
karl_marks2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Януари 10, 2011, 16:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

Надежда има, споко Cheesy Току виж, случайно се засечете някъде. Светът е толкова малък, камо ли България. Вярвам, че ще изпадне от някъде. А срещата ще бъде много вълнуваща, особено като се сетиш как е бил издирван Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Аз съм на червено вино, което ухае на ягоди - домашно производство!
Активен

Коректна съм и очаквам същото! Моля, не ми пестете пощенските разходи, защото не получавам пратки!И без това държа да си ги поемам! Плащам предварително по собствено желание, но, разбира се, има изключения! Благодаря на всички, които споделят мнението ми за коректността!


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: