{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: La Redoute -големите намаления свършиха -Да живее търговията  (Прочетена 47134 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2011, 08:50:53 »
Раздели ТемаНагоре

Да изкажа и аз мнение.За първи път пазарувам от Ларедут на намаления, харесах си едни сандали и цяла седмица трябваше да будувам по нощите за да уцеля моят номер и ако в рамките на 2 мин. не ги купиш просто забравяш че можеш да ги вземеш защото вече всичко е изчерпано.
Е бях оставила малките на самотех, къщата с краката нагоре и ходех с подпухнали очи.
Честно казано предпочитам да отворя сайта и да ги взема от тук със сигурност знаеща номера на стелката а не дали са умалени или уголемени, макар и с 10 лв. отгоре без да се ядосвам дали ще ги пуснат тази нощ или следващата и да си легна спокойна при децата.
Не се опитвай да ме убедиш,защото тук масово се влиза в сайта и в моментното намаление се взима каквото има в размери и количества
Жената има голяма дъщеря,а продава момчешки анцунг,или обратно  Cheesy
Не е веднъж...изчерпани са-племенник,на приятелка,на баба ми....
Това с безсънните нощи ви се изплаща в тройна заплата или майчинство  WinkТака,че и аз ако взимам по 500ллв от далавери,и аз ще будувам и няма и да се оплаквам даже

Това с неуцелен номер...Да ви покажа ли един ларедутски профил с обяви?От размер S до размер XXL на едно и също нещо.В различни цветове от розово до синьо.Как ще ме убеди някой,че е сбъркала номера  Roll Eyes

Така,че моля ви не ставайте смешни и не се излагайте допълнително в тези теми.
Купено по-съкпо-рядко ще се случи  Wink

пп:И докато ти прочетеш това,ларедутските обяви може да намалеят до 70% Cheesy
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 08:54:23 от Отнесена от вихъра,простете! » Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
malcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2011, 09:23:24 »
Раздели ТемаНагоре

Готова съм да застана зад думите си, ще ви снимам фактурата ако искате. А сега едва ли ще намалеят още, защото намалението свърши. Казах, че не искам да защитавам продавачката, всеки знае за себе си. Само помолих да не се слагат всички под един знаменател.
Активен

За съжаление поради среща с некоректни потребители, моля за предварително плащане на по-големите от 10 лв. суми. Надявам се, че оценките ми тук и там, ще ви покажат каква личност съм Smiley оценките ми в продавалника: http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=50525&profile_type=feedback
hithit
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 19, 2011, 09:41:10 »
Раздели ТемаНагоре


Всеки може да влезе в сайта да се регистрира и да си пазарува на воля.....................

 Не ми се влиза в излишни спорове.
Активен

Пращам на първия дал адрес на л.с.
Коректна съм и очаквам същото и от вас.

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2011, 09:43:55 »
Раздели ТемаНагоре


Всеки може да влезе в сайта да се регистрира и да си пазарува на воля.....................
да,и да препродава с тройно по-високи цени...Да товари невежия  Cheesy
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2011, 09:46:47 »
Раздели ТемаНагоре


Всеки може да влезе в сайта да се регистрира и да си пазарува на воля.....................
да,и да препродава с тройно по-високи цени...Да товари невежия  Cheesy
Ама нали сайта не е за търговия а взаимопомощ.Май взаимопомоща се изразява в товаренето на цени.Абе щом им стоят обявките ,значи сме малко по вежи отколкото си ни мислят:))
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
hithit
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Февруари 19, 2011, 09:51:04 »
Раздели ТемаНагоре


Всеки може да влезе в сайта да се регистрира и да си пазарува на воля.....................
да,и да препродава с тройно по-високи цени...Да товари невежия  Cheesy
Ама нали сайта не е за търговия а взаимопомощ.Май взаимопомоща се изразява в товаренето на цени.Абе щом им стоят обявките ,значи сме малко по вежи отколкото си ни мислят:))


Защо тогава тук има раздел Пазаруване от чуждестранни сайтове.
След като всеки мисли че там се прави търговия не е ли редно да го няма.Има си такива сайтове където всеки може да влиза и да си купува с доставка до България.
Активен

Пращам на първия дал адрес на л.с.
Коректна съм и очаквам същото и от вас.

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Февруари 19, 2011, 09:58:12 »
Раздели ТемаНагоре


Всеки може да влезе в сайта да се регистрира и да си пазарува на воля.....................
да,и да препродава с тройно по-високи цени...Да товари невежия  Cheesy
Ама нали сайта не е за търговия а взаимопомощ.Май взаимопомоща се изразява в товаренето на цени.Абе щом им стоят обявките ,значи сме малко по вежи отколкото си ни мислят:))


Защо тогава тук има раздел Пазаруване от чуждестранни сайтове.
След като всеки мисли че там се прави търговия не е ли редно да го няма.Има си такива сайтове където всеки може да влиза и да си купува с доставка до България.
Тук няма раздел ПАЗАРУВАНЕ ОТ ЧУЖДЕСТРАННИ САЙТОВЕ А СТОКИ ОТ Ч.С
В това число не влиза ,че можеш да товариш с цифри потребителите има си регламент каква цена може да се пусне стоката която продаваш .
Ти май не си много наясно с РЕГЛАМЕНТА НА САЙТА ,МНОГО ДОБРЕ Е НАПИСАНО ЗА ДА СЕ РАЗБЕРЕ ОТ ВСЕКИ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Февруари 19, 2011, 10:01:40 »
Раздели ТемаНагоре

Да изкажа и аз мнение.За първи път пазарувам от Ларедут на намаления, харесах си едни сандали и цяла седмица трябваше да будувам по нощите за да уцеля моят номер и ако в рамките на 2 мин. не ги купиш просто забравяш че можеш да ги вземеш защото вече всичко е изчерпано.
Е бях оставила малките на самотех, къщата с краката нагоре и ходех с подпухнали очи.
Честно казано предпочитам да отворя сайта и да ги взема от тук със сигурност знаеща номера на стелката а не дали са умалени или уголемени, макар и с 10 лв. отгоре без да се ядосвам дали ще ги пуснат тази нощ или следващата и да си легна спокойна при децата.
Не се опитвай да ме убедиш,защото тук масово се влиза в сайта и в моментното намаление се взима каквото има в размери и количества
Жената има голяма дъщеря,а продава момчешки анцунг,или обратно  Cheesy
Не е веднъж...изчерпани са-племенник,на приятелка,на баба ми....
Това с безсънните нощи ви се изплаща в тройна заплата или майчинство  WinkТака,че и аз ако взимам по 500ллв от далавери,и аз ще будувам и няма и да се оплаквам даже

Това с неуцелен номер...Да ви покажа ли един ларедутски профил с обяви?От размер S до размер XXL на едно и също нещо.В различни цветове от розово до синьо.Как ще ме убеди някой,че е сбъркала номера  Roll Eyes

Така,че моля ви не ставайте смешни и не се излагайте допълнително в тези теми.
Купено по-съкпо-рядко ще се случи  Wink


пп:И докато ти прочетеш това,ларедутските обяви може да намалеят до 70% Cheesy

да имам позната дето вече 3г. след майчинство си седи вкъщи и от такава търговия си изкарва достатъчно явно-за да не работи на някой за 500лв. например(но тя вече си има постоянна клиентела), доколкото знам дори продава в онзи др. сайт 
 
Активен
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Февруари 19, 2011, 10:05:21 »
Раздели ТемаНагоре

абе най-добре да се събереш някой познат и да си пазарувате заедно, защото излиза по евтино и разходите си разделяте, разбира се трябва да разбираш-френскиятттттттттттт
Активен
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Февруари 19, 2011, 10:47:09 »
Раздели ТемаНагоре

МАлко е гадно да купиш нещо и след ден да видиш че друг го продава два пъти по - евтино. Стига сте гледали в паницата на другия! Кой на колко бил взел чантата и на колко я продавал Ми може печели! Правете го и ВИе ама не всеки може нали! Не всеки може да създаде и бизнес и да управлява успешно. Но е много лесно да се злобее, да се злорадства! И защо ли да не прецакам купувача ако може с лев или повече иначе сигурно аз ще съм прецакания - Мноооого грешен девиз! Потребителката купила чантата за 14 лева ама  на другия ден я видяла за 5 лева ХАхахаххаха ХАресала си я купила си я преценила си че ти е изгодно! Като купиш нещо в магазина и видиш че в съседния е на промоция какво ще го върнеш ли? Или ще вземеш да дръпнеш една хубава лекция на управителя как може да продава на такива цени! НЯкой си сложил 5лв да спечели но щом можеш и ти прави го! В магазините не продават само със 100 % надценка а някои неща и с 300 %. В магазина когато им доставят на промоция прдукти с подарък или със супер намаление не ти го подаряват нали а много често го купуваш и без подаръка който задължително се продава отделно! Тук е лесно да се плюеме и обиждаме да набеждаваме в най - гнусното нещо - търговията и да заклеймяваме този който се е сетил как да си подобри начина на живот седейки у дома и пчелейки пари. Ама как така някой ще може пък аз не! Така!  Не защитавам никого нито управдавам но това тук е къде по - честно от голяма част от заобикалящото ни! Такава ни е цялата държава! Не е важно аз как съм важно е на съседа да му е зле !  (laugh6) Всъщност е много жалко! Щях да пиша още доста , но стига.......... който може ще разбере.
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 10:56:29 от s0n1a » Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Февруари 19, 2011, 10:49:59 »
Раздели ТемаНагоре

О забравих да допълня сайт за взаимопомощ всеки го разбира както си иска! Ако можеше нови маркови дрехи да ни ги подаряват тези които не са уцелили номер , или пък накупили малко в повече за да си изкарат някой лев!  Wink  Всъщност ако можеше просто да живеем изцяло на аванта!  Cheesy  Ех и тогава щеше да има недоволни! Lips Sealed
Активен

margo306
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Февруари 19, 2011, 13:47:45 »
Раздели ТемаНагоре

МАлко е гадно да купиш нещо и след ден да видиш че друг го продава два пъти по - евтино. Стига сте гледали в паницата на другия! Кой на колко бил взел чантата и на колко я продавал Ми може печели! Правете го и ВИе ама не всеки може нали! Не всеки може да създаде и бизнес и да управлява успешно. Но е много лесно да се злобее, да се злорадства! И защо ли да не прецакам купувача ако може с лев или повече иначе сигурно аз ще съм прецакания - Мноооого грешен девиз! Потребителката купила чантата за 14 лева ама  на другия ден я видяла за 5 лева ХАхахаххаха ХАресала си я купила си я преценила си че ти е изгодно! Като купиш нещо в магазина и видиш че в съседния е на промоция какво ще го върнеш ли? Или ще вземеш да дръпнеш една хубава лекция на управителя как може да продава на такива цени! НЯкой си сложил 5лв да спечели но щом можеш и ти прави го! В магазините не продават само със 100 % надценка а някои неща и с 300 %. В магазина когато им доставят на промоция прдукти с подарък или със супер намаление не ти го подаряват нали а много често го купуваш и без подаръка който задължително се продава отделно! Тук е лесно да се плюеме и обиждаме да набеждаваме в най - гнусното нещо - търговията и да заклеймяваме този който се е сетил как да си подобри начина на живот седейки у дома и пчелейки пари. Ама как така някой ще може пък аз не! Така!  Не защитавам никого нито управдавам но това тук е къде по - честно от голяма част от заобикалящото ни! Такава ни е цялата държава! Не е важно аз как съм важно е на съседа да му е зле !  (laugh6) Всъщност е много жалко! Щях да пиша още доста , но стига.......... който може ще разбере.
Мила ми s0n1a , нито злорадствам, нито злобея.Просто споделих случка.На дамата която ми я продаде не съм и дръпнала никаква лекция , а и поставих положителна оценка .Аз пратих парите , а тя на мен чантата.Всичко беше точно.Просто ми стана много кофти като видях че ги получават безплатно , а тя на мен  дори пощенските не пожела да поеме .Посочи ми точно къде прочете злобен коментар от мен ?
Активен

Не плащам за нещо преди да съм го видяла освен ако не е състояние "ново" .
Ако нещо не отговаря на описанието връщам директно.Моля ви преглеждайте си добре нещата преди да ги пратите.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Февруари 19, 2011, 14:13:53 »
Раздели ТемаНагоре

margo306 Не бЕше конкретно за твоя случай а като цяло, нито съм казала че злобееш...
Конкретно за теб - Какво си разбрала после че е подарък или не....... имали значение тя как я е получила?  Важното е на теб дали ти харесва чантата и ти дали си доволна. Радвай се че си получила готина чанта само за 14 лева + пощенски.... а не за 50 лева от магазина. Това е важното! Защо не се радвате на постижението а все търсите неуспеха?  Kiss
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Февруари 19, 2011, 14:21:59 »
Раздели ТемаНагоре

s0n1a,тук не говорим за единичен случай!Отвори си малко очите.Виж за какво става дума .Повдига ме се от такива хора.Незнам шефа как не го е затворил този раздел още.Тогава сигурно половината продавачи ще си вдигнат чукалата.Защо пък един от тях не влезе да се оправдае?Защото се знаят ан какво дередже са и как дерат кожите на другите....
Аз когато купих сандали за 35лв и имах фактура,в продавалник 1м. БАН ми сложиха за ТЪРГОВИЯ!!!Въпреки,че имах как да докажа,че съм права.
И защо за търговец от магазин всички се трупате да сигнализирате,а за ларедут защитавате?!?За едни не може,за други може ?!? Roll Eyes
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Февруари 19, 2011, 14:33:49 »
Раздели ТемаНагоре

s0n1a,тук не говорим за единичен случай!Отвори си малко очите.Виж за какво става дума .Повдига ме се от такива хора.Незнам шефа как не го е затворил този раздел още.Тогава сигурно половината продавачи ще си вдигнат чукалата.Защо пък един от тях не влезе да се оправдае?Защото се знаят ан какво дередже са и как дерат кожите на другите....
Аз когато купих сандали за 35лв и имах фактура,в продавалник 1м. БАН ми сложиха за ТЪРГОВИЯ!!!Въпреки,че имах как да докажа,че съм права.
И защо за търговец от магазин всички се трупате да сигнализирате,а за ларедут защитавате?!?За едни не може,за други може ?!? Roll Eyes
Адмирации за поста Ви ,точен и директен ..Дамата отнасящо се за нея писаното ,подкрепя изцяло търговците тук ,ЗАЩО ЛИ ?
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!


Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: