{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: La Redoute -големите намаления свършиха -Да живее търговията  (Прочетена 47051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Февруари 19, 2011, 14:41:39 »
Раздели ТемаНагоре

тук не става въпрос за злоба , а за това, че се слага много надценка, като напр. въпросните чанти, които са подарък-как може една жена да ги продава на 12лв., а др. на 5лв., нека си продават, много хора не могат да си поръчат и си взимат неща от тук, ама тая разлика в цената.Въпросната чанта аз я видях( в последствие), трябва да кажа , да не съжаляват тези , които не са си я купили, а на останалите честито Smiley
Активен
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Февруари 19, 2011, 14:47:03 »
Раздели ТемаНагоре

s0n1a,тук не говорим за единичен случай!Отвори си малко очите.Виж за какво става дума .Повдига ме се от такива хора.Незнам шефа как не го е затворил този раздел още.Тогава сигурно половината продавачи ще си вдигнат чукалата.Защо пък един от тях не влезе да се оправдае?Защото се знаят ан какво дередже са и как дерат кожите на другите....
Аз когато купих сандали за 35лв и имах фактура,в продавалник 1м. БАН ми сложиха за ТЪРГОВИЯ!!!Въпреки,че имах как да докажа,че съм права.
И защо за търговец от магазин всички се трупате да сигнализирате,а за ларедут защитавате?!?За едни не може,за други може ?!? Roll Eyes
Относно правилата има си хора тук, които ги определят. НЕ защитавам нито оправдавам хората които се опитват да търгуват със стоки от ларедут. Очите ми са много отворени.  Wink Поста ми е обобщителен.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Февруари 19, 2011, 15:22:33 »
Раздели ТемаНагоре

тази тема за Ла РЕдут многократно се дискутира и няма никакъв резултат, освен че потребителите навлизат в постоянни спорове във форума. Ако модераторите виждат че някой продава дрехи от S до XXL, нека го предупредат и да вземат необходимите мерки, но има потребители които пазаруват доста от този сайт и често или не ти харесва нещото или не ти става. Не виждам лошо да се продава на някаква нормална цена. Относно стойността на закупеното нещо няма как да се знае на каква цена е взето, защото в сайта цените се меняха всеки ден на някой стоки Wink
Относно подаръците- не разбирам защо се възмущавате. Ако ви подарят някоя хубава блуза, но не ви стане, нали няма да я публикувате за 5 лв или подарите. Това че са подаръци, не означава че трябва да се подаряват. Това е моето мнение
Подкрепяв Соня в поста й, че ако нещо ти се струва изгодно и на добра цена/ от тази в съседния магазин/- няма лошо да си го купиш. Понякога взаимопомоща се определя едностранчиво, не мислите ли  Cheesy
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
prodavalka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 20, 2011, 00:47:35 »
Раздели ТемаНагоре

Все едно и също, всеки път.
Добре бе хора, то и на пазара е така тук картофите са на промоция днес по 0,90лв, другата сергия са по 1,20лв - пък са едни и същи, само дето единия си е лъснал повече сергията примерно или просто има дар слово и привлича клиенти.
И с дрехите е така, в тоя магазин е толкова в другия е друга цената, пък наема им е един и същи. Цветята например - и те така, на едно място роза за 2лв на друго за 6лв.
Има хора дето ще си купят от чужбина примерно адидас за 100лв, и ще го продадат за 90, просто за да се отърват от тях. Друг ще купи за 100 и ще продаде за 150, защото иска да спечели, магазина ще ги купи за 80 ще продаде на 180. Еми...избора е Ваш. Затова се гледа, избира и т.н. Никой никого не задължава. Като отидете да пазарувате питате ли каква е надценката за да си направите сметка дали ви е изгодно?
Активен

Моля гласувайте за мен в тези сайтове:
http://nagradite.net/tsvetito
http://nagradi.us/tsvetito
http://spe4eli.me/tsvetito
Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2011, 08:59:52 »
Раздели ТемаНагоре

prodavalka,ти май не разбираш.Това не е търговалник.Не сме на сергия.Това е сайт,в който търговията е забранена.Вече схвана ли?Мен ако питаш,по-добре да се махне целия раздел,но едва ли ще спре търговията  Sad
ѝразбирате това,което ви изнася май
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Февруари 20, 2011, 09:00:54 »
Раздели ТемаНагоре

Идеята на сайта  -    http://www.bgdomakinq.com-ПРОДАЙ ИЗЛИШНОТО, а не всичката стока , която си купил от Ld Redoute, защото още преди да я купиш ти е била излишна.В повечето случаи от там се пазарува само и единствено с идеята да се препродаде.Не е нормално да се купуват дрехи от р 81 до р 168- защото са ти харесали , при положение , че нямаш нужда от тях.Тази година нямаше спално бельо за 0.15 ЦЕНТА, но имаше от 1.37 евро и голяма част от него вече се продаде, имаше туники по 0.80 цента и те са на пазара за продан по 6-7-8 лв.С никого не се заяждам, но  имайте малко приличие при определяне на цените.Ако имаме възможност да си купим яке за 20 лв, ще го вземем и от магазина.Голяма част от нас са тук за да продадът вече умалелите дрехи , за да купят по-големи.НЕКА СИ ПОМОГНЕМ ВЗАИМНО, а не да се надцакваме.
Хубав и усмихнат ден Kiss
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Февруари 20, 2011, 10:44:21 »
Раздели ТемаНагоре

Идеята на сайта  -    http://www.bgdomakinq.com-ПРОДАЙ ИЗЛИШНОТО, а не всичката стока , която си купил от Ld Redoute, защото още преди да я купиш ти е била излишна.В повечето случаи от там се пазарува само и единствено с идеята да се препродаде.Не е нормално да се купуват дрехи от р 81 до р 168- защото са ти харесали , при положение , че нямаш нужда от тях.Тази година нямаше спално бельо за 0.15 ЦЕНТА, но имаше от 1.37 евро и голяма част от него вече се продаде, имаше туники по 0.80 цента и те са на пазара за продан по 6-7-8 лв.С никого не се заяждам, но  имайте малко приличие при определяне на цените.Ако имаме възможност да си купим яке за 20 лв, ще го вземем и от магазина.Голяма част от нас са тук за да продадът вече умалелите дрехи , за да купят по-големи.НЕКА СИ ПОМОГНЕМ ВЗАИМНО, а не да се надцакваме.
Хубав и усмихнат ден Kiss
Подкрепям те на 100% !!! Много точно и на място казано!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2011, 12:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

тази тема за Ла РЕдут многократно се дискутира и няма никакъв резултат, освен че потребителите навлизат в постоянни спорове във форума. Ако модераторите виждат че някой продава дрехи от S до XXL, нека го предупредат и да вземат необходимите мерки, но има потребители които пазаруват доста от този сайт и често или не ти харесва нещото или не ти става. Не виждам лошо да се продава на някаква нормална цена. Относно стойността на закупеното нещо няма как да се знае на каква цена е взето, защото в сайта цените се меняха всеки ден на някой стоки Wink
Относно подаръците- не разбирам защо се възмущавате. Ако ви подарят някоя хубава блуза, но не ви стане, нали няма да я публикувате за 5 лв или подарите. Това че са подаръци, не означава че трябва да се подаряват. Това е моето мнение
Подкрепяв Соня в поста й, че ако нещо ти се струва изгодно и на добра цена/ от тази в съседния магазин/- няма лошо да си го купиш. Понякога взаимопомоща се определя едностранчиво, не мислите ли  Cheesy
Относно подаръците- не разбирам защо се възмущавате. Ако ви подарят някоя хубава блуза, но не ви стане, нали няма да я публикувате за 5 лв или подарите
Да права си...ама къде са 5лв...къде са 10лв или 13лв Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Февруари 20, 2011, 12:17:53 »
Раздели ТемаНагоре

Криси, дадох просто пример  Wink Може блузата да я заменя с екипче Некст например. Цената ще е 15-20лв, нищо че е подарък и пак според мен ще е по- ниска от цената в магазина.
Аз също съм против да се продават дрехи от ЛР в широк диапазон размери, защото е видна търговия това и нека модераторите предупреждават тези потребители
Но е ясно че туниката от 80 цента няма да се продаде за 1лв и 6-7лв според ме е нормална цена Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Февруари 20, 2011, 12:48:20 »
Раздели ТемаНагоре

Покрай темата се заинтересувах относно дрехите в ларедут и с изумление разбрах че туника която си харесах тук за 6 лева  и отделно 2.50 пощенски разходи с доставката от Франция щяла да ми излезе 7. 50 лв а естествено ако поръчвам няма да е само една блуза. Още видях една блузка тук за 8 лева която гледах за 1 евро. Е нямам нищо против нека си печелят някои хора щом могат, но ако си слагат малко по - малко печалба мисля че ще имат по - голям успех. Цени от 5 - 6 лева и на мен ми се струват по - нормални, както е написала една потребителка по горе.  Има ли хора на мнение тук, че дрехите им на промоция от сорта 1 евро за нищо не ставали?!
Подкрепям те Деси и разбирам срещу кое негодувате, но аз съм на мнение , че когато нещо ми харесва и ми е изгодно спрямо алтернативите които имам за пазаруване, няма значение за мен продавачът тук колко си е слоижл за да спечели.
Активен

Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Февруари 20, 2011, 13:33:32 »
Раздели ТемаНагоре

s0n1a не винаги дрехите за 1 евро не стават. Миналата година имаше някакъв срив в системата и успях да си купя 3 чифта дънки и 2 дънкови бермуди, като и блузки по 1 евро и да ти кажа дънките са страхотни. Подарих и на майка ми и тя си ги носи- хубав модел и идеални като качество- С блузките повече от 1 сезон не може дасе изкара, но има и такива, които след първото пране и за вкъщи не стават. Всичко е въпрос на късмет  Smiley
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Февруари 23, 2011, 17:05:17 »
Раздели ТемаНагоре

В правилата беше посочено -70% от пазарната стойност, ако не ме лъже паметта Roll Eyes

И аз имам същия въпрос, нали и фактурата щеше да се изисква при пускане на обявата? Сега как да съм сигурна, че нещо струващо 6лв в сайта на Ларедут и пуснато тук за 15-20лв не е търговия, която апропо е забранена според правилата тук?

Исках да закупя една обява от тук, но как да знам дали купена сега или преди намалението? Един артикул се продава с 10 различни стойностти, от различни потребители. Не искам да обиждам, нито искам да ощетя никого, но и не искам да съм баламурника, който плаща 5 пъти повече за нещо...
Активен

Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Февруари 28, 2011, 07:57:52 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=146220
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Obuvki+Levi%60s&product=145727&cat=109

Къде е разликата? Wink
Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #43 -: Февруари 28, 2011, 08:33:23 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време следях една обява с такива обувки,бяха на 10-15 лв. Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Февруари 28, 2011, 11:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Преди време следях една обява с такива обувки,бяха на 10-15 лв. Roll Eyes
Shocked Униклни сте а аз ви защитих че си слагата по 5 лева да спечелите ама за тези надценки нямам думи. Сега разбирам защо ви се дразнят потребителите от сайта.
Активен



Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: