{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ''От простолюдието!!!'' :D  (Прочетена 12357 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Декември 18, 2010, 13:33:01 »
Раздели ТемаНагоре

А,та да си дойдем на думата(темата) Cheesy
да ви кажа аз каква комшийка имам Lips Sealed,понеже живеем в къщи,всеки петък се изкарват кофите за да ги чистят камионите.
Мойта комшийка,за да не си пълни кофата с тоалетната хартия и забележете-ВЕСТНИЦИТЕ ползвани в тоалетната и,но не за четене Cheesy,слага всичко в една метална тенекия и преди да дойде камиона,ги пали да изгорят,аромата е прекрасен Lips Sealed
И най-важното е,че на портата си лъска табелката ''Образцов дом''
Това сериозно ли  Shocked Huh?

И после що се възмущаваш, че те наричат простолюдие, то при тия съседи ......(шегата е неуместна, но не се сдържах, съжалявам )
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Декември 18, 2010, 13:34:15 »
Раздели ТемаНагоре

Айде сега ми обясни как зе запушва външен кенеф-клекало  Cheesy Cheesy Cheesy
Ми не знам. Ние не сме гъзарчета като въпросната дама и не ходим 100 метра да "сеем" в двора при кравите и свинете.  Cheesy
Ааааааа, а овчиците и мисирките що ги прапускаш ? Или не са достойни за нечий двор ?

Да си кръстим темичката - кенефни истории, че то натам отиват нещата, кой, кога, как пък и с какво  (wc...)
« Последна редакция: Декември 18, 2010, 13:37:26 от emi9 » Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #32 -: Декември 18, 2010, 13:37:26 »
Раздели ТемаНагоре

Айде сега ми обясни как зе запушва външен кенеф-клекало  Cheesy Cheesy Cheesy
Ми не знам. Ние не сме гъзарчета като въпросната дама и не ходим 100 метра да "сеем" в двора при кравите и свинете.  Cheesy
Ааааааа, а овчиците и мисирките що ги прапускаш ? Или не са достойни за нечий двор ?
Забравих ги. Докато писах се сетих за фермерските преживявания на Доктора и Попа и съвсем забравих за петела, коня и овена.  Cheesy
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #33 -: Декември 18, 2010, 13:38:10 »
Раздели ТемаНагоре

А,та да си дойдем на думата(темата) Cheesy
да ви кажа аз каква комшийка имам Lips Sealed,понеже живеем в къщи,всеки петък се изкарват кофите за да ги чистят камионите.
Мойта комшийка,за да не си пълни кофата с тоалетната хартия и забележете-ВЕСТНИЦИТЕ ползвани в тоалетната и,но не за четене Cheesy,слага всичко в една метална тенекия и преди да дойде камиона,ги пали да изгорят,аромата е прекрасен Lips Sealed
И най-важното е,че на портата си лъска табелката ''Образцов дом''
Това сериозно ли  Shocked Huh?

И после що се възмущаваш, че те наричат простолюдие, то при тия съседи ......(шегата е неуместна, но не се сдържах, съжалявам )
Сериозно я,иначе неуместно Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Декември 18, 2010, 13:39:17 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Направо се чудя да се посмея ли...да я завра в на кучето г... ли?...
Днес взех отношение за цената на една обява,която току що видях,че вече липсва(точно я търсех,за да копирам тук) Cheesy
Който я е видял знае за какво става въпрос Wink
Та продавалката любезно ми пише на лични:

Цитат
Здравейте, Поли,
от профила Ви виждам, че живеето в София, но не разбирам къде точно е този магазин Липнени? Аз живей в София и в чужбина, в София жилището на родителите ми, където съм израснала е до Университета и не съм посещавала този магазин и не ми е известен.
Цитат
Мила,това са магазини с китайска стока от които пазаруват и търговци и препродават по центъра на София,не ме разбирай погрешно,не се заяждам,само съвет
Тези магазинчета са за хора със свити доходи,аз влизам в тази категория и за това реагирах така на цената ти,гледах ги същите боти в кв. Слатина,там има такъв магазин,другия за който знам е на Женския пазар
Това са верига магазинчета с много евтина стока
Цитат
Много съжалявам, че живеете в такова простолюдие. Мога ли с нещо да помогна? Ако имате нужда от някакви неща, ще се опитам да Ви помогна. Виждам, че сте много напрегната, изнервена и дори агресивна. Това не е добре за Вашето дете, ако имате такова.
Цитат
Направо съм без коментар за съобщението ти,опитваш се да ме обидиш ли?За това ти съобщение може да ти се наложи наказание...
Цитат
Баба ми казваше - който сее ветрове, жъне бури.
И аз нямам коментар!
Cheesy Cheesy Cheesy,та чак сега разбрах,че по някакъв начин съм ''искала подаяния''...неуравновесена жена съм с риск за детето си и нужда от помощи  (laugh6)
Май надделя смеха ми пред това да обърна Фнимание на хора дето не стъпват по земята и българските магазинчета и пазари ги принизяват към простолюдието!Е,аз съм една от тях,купувам китайски евтини стоки и съм с нисък доход,ааа и да не забравя,живея в краен квартал на София,през Университета минават само ВИП Cheesy Cheesy Cheesy
Поли,един съвет от мен-така пишат само хора,които избиват комплекси.Не много по темата ,но ще ти дам един пример с мен.Имам възможност  да си позволя например обувки от 1500 лв.Но с времето осъзнах,че дори и в магазините "по 10" има някой доста хубави модели обувки и чанти и както Радо писа,понякога издържат повече от скъпарските.В момента да си призная знам всички "китайски" магазини в Пловдив и си пазарувам доста усилено от там. CheesyТа моят брат си хваща една кака и първият път като я доведе в къщи,мацето почва да ми се фука какви маркови дрешки носи,понеже видя моите  "китайски" чехлички пред вратата CheesyИзслушах  я аз ,после станах и я поведох към гардероба с обувките ми.Е не мога да ти опиша физиономията и,като видя как между китайските се мъдрят и доста маркови.Даже и подарих едни  и от тогава гък не  казава.Та мила,да не ти пука.За мен всеки,който претендира с парите си пред другите е или комплексар или човек търсещ внимание. Kiss
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Декември 18, 2010, 13:42:36 »
Раздели ТемаНагоре

Поли,един съвет от мен-така пишат само хора,които избиват комплекси.Не много по темата ,но ще ти дам един пример с мен.Имам възможност  да си позволя например обувки от 1500 лв.Но с времето осъзнах,че дори и в магазините "по 10" има някой доста хубави модели обувки и чанти и както Радо писа,понякога издържат повече от скъпарските.В момента да си призная знам всички "китайски" магазини в Пловдив и си пазарувам доста усилено от там. CheesyТа моят брат си хваща една кака и първият път като я доведе в къщи,мацето почва да ми се фука какви маркови дрешки носи,понеже видя моите  "китайски" чехлички пред вратата CheesyИзслушах  я аз ,после станах и я поведох към гардероба с обувките ми.Е не мога да ти опиша физиономията и,като видя как между китайските се мъдрят и доста маркови.Даже и подарих едни  и от тогава гък не  казава.Та мила,да не ти пука.За мен всеки,който претендира с парите си пред другите е или комплексар или човек търсещ внимание. Kiss

Колко си права Даце.........
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Декември 18, 2010, 13:44:23 »
Раздели ТемаНагоре

Хи хи, Поли......аз като се преместих от що годе елитен квартал на София, и живея сега в къща на 5км. от София, сигурно въобще няма и да ме уважи да ми пише лични Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #37 -: Декември 18, 2010, 14:01:22 »
Раздели ТемаНагоре

Правилно Даце,а пуснах темичката да се позабавлявам,пък и вас надявам се,макар,че е много жалко все още да съществуват хора и то жени дето си мислят,че цепката им е на обратната страна(израз на мажо ми Cheesy Cheesy Cheesy извинявам сЪ)
Целувам ви всичките дето сте от ''простолюдието'',останете си такива,реални и истински като души (love26)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Декември 18, 2010, 14:35:56 »
Раздели ТемаНагоре

Хихих вие ме убихте,аз от града дойдох на село Tongue та станахме и ние град преди 4 години.Май и аз се включвам към простолюдието  Cheesy Cheesy Cheesy хихиих.Аз предпочитам ако имам 100лв да ида и да си купя 5 чивта ботуши от "стопа",отколкото едни за 100лв,а пък мъжо е обратното,затова и вече не ми купува,каза ми дай да ти купя по скъпи и качествени,аз не та не за 100 искам бели,черни и червени и той ами няма да ти ги купя и не ми ги купи Roll Eyes и ми пожела да ходя 3 години със скъсаните ми ботуши Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Декември 18, 2010, 14:37:50 »
Раздели ТемаНагоре

Хихих вие ме убихте,аз от града дойдох на село Tongue та станахме и ние град преди 4 години.Май и аз се включвам към простолюдието  Cheesy Cheesy Cheesy хихиих.Аз предпочитам ако имам 100лв да ида и да си купя 5 чивта ботуши от "стопа",отколкото едни за 100лв,а пък мъжо е обратното,затова и вече не ми купува,каза ми дай да ти купя по скъпи и качествени,аз не та не за 100 искам бели,черни и червени и той ами няма да ти ги купя и не ми ги купи Roll Eyes и ми пожела да ходя 3 години със скъсаните ми ботуши Tongue Tongue
Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Декември 18, 2010, 14:38:29 »
Раздели ТемаНагоре

Хихих вие ме убихте,аз от града дойдох на село Tongue та станахме и ние град преди 4 години.Май и аз се включвам към простолюдието  Cheesy Cheesy Cheesy хихиих.Аз предпочитам ако имам 100лв да ида и да си купя 5 чивта ботуши от "стопа",отколкото едни за 100лв,а пък мъжо е обратното,затова и вече не ми купува,каза ми дай да ти купя по скъпи и качествени,аз не та не за 100 искам бели,черни и червени и той ами няма да ти ги купя и не ми ги купи Roll Eyes и ми пожела да ходя 3 години със скъсаните ми ботуши Tongue Tongue
Cheesy Cheesy Cheesy
(laugh5) смей се ти смей се (health2)
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Декември 18, 2010, 14:40:12 »
Раздели ТемаНагоре

Хихих вие ме убихте,аз от града дойдох на село Tongue та станахме и ние град преди 4 години.Май и аз се включвам към простолюдието  Cheesy Cheesy Cheesy хихиих.Аз предпочитам ако имам 100лв да ида и да си купя 5 чивта ботуши от "стопа",отколкото едни за 100лв,а пък мъжо е обратното,затова и вече не ми купува,каза ми дай да ти купя по скъпи и качествени,аз не та не за 100 искам бели,черни и червени и той ами няма да ти ги купя и не ми ги купи Roll Eyes и ми пожела да ходя 3 години със скъсаните ми ботуши Tongue Tongue
Cheesy Cheesy Cheesy
(laugh5) смей се ти смей се (health2)
ами за следващия път да си знаеш  Wink
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #42 -: Декември 18, 2010, 14:53:56 »
Раздели ТемаНагоре

Хихих вие ме убихте,аз от града дойдох на село Tongue та станахме и ние град преди 4 години.Май и аз се включвам към простолюдието  Cheesy Cheesy Cheesy хихиих.Аз предпочитам ако имам 100лв да ида и да си купя 5 чивта ботуши от "стопа",отколкото едни за 100лв,а пък мъжо е обратното,затова и вече не ми купува,каза ми дай да ти купя по скъпи и качествени,аз не та не за 100 искам бели,черни и червени и той ами няма да ти ги купя и не ми ги купи Roll Eyes и ми пожела да ходя 3 години със скъсаните ми ботуши Tongue Tongue
Ти си същата като сестра ми.  Roll Eyes Горкият ти мъж.

Сестра ми има 100 000 чифта обувки и не носи нито едни, защото били "износени". Купи си нещо, носи го 2 седмици, после заяви, че било износено и си купи нещо друго (важи и за дрехи, и за обувки). Като пътувахме за морето беше помъкнала 3 куфара, от които само един беше натъпкан догоре с обукви и накрая не обу нито един чифт от тях.  (evil14) 
Активен

Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Декември 18, 2010, 14:56:23 »
Раздели ТемаНагоре

Хихих вие ме убихте,аз от града дойдох на село Tongue та станахме и ние град преди 4 години.Май и аз се включвам към простолюдието  Cheesy Cheesy Cheesy хихиих.Аз предпочитам ако имам 100лв да ида и да си купя 5 чивта ботуши от "стопа",отколкото едни за 100лв,а пък мъжо е обратното,затова и вече не ми купува,каза ми дай да ти купя по скъпи и качествени,аз не та не за 100 искам бели,черни и червени и той ами няма да ти ги купя и не ми ги купи Roll Eyes и ми пожела да ходя 3 години със скъсаните ми ботуши Tongue Tongue
Ти си същата като сестра ми.  Roll Eyes Горкият ти мъж.

Сестра ми има 100 000 чифта обувки и не носи нито едни, защото били "износени". Купи си нещо, носи го 2 седмици, после заяви, че било износено и си купи нещо друго (важи и за дрехи, и за обувки). Като пътувахме за морето беше помъкнала 3 куфара, от които само един беше натъпкан догоре с обукви и накрая не обу нито един чифт от тях.  (evil14) 
Хиихихи ами такива сме,да поздравиш сестра си,разликата само е,че аз си ги нося Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #44 -: Декември 18, 2010, 15:01:51 »
Раздели ТемаНагоре

Хиихихи ами такива сме,да поздравиш сестра си,разликата само е,че аз си ги нося Tongue
Той затова ти е пожелал да си ходиш 3 години с твоите. Като имаш толкова ботуши нови не ти трябват. И аз на негово място бих ти казал същото.  Tongue 
Активен



Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: