{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с пратката ми!!!  (Прочетена 16081 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #15 -: Декември 14, 2010, 22:03:38 »
Раздели ТемаНагоре

От коя поща във Варна трябва да си го получи мамата?
Кажи и да отиде и да не ги оставя на мира, докато не и го намерят!
Различните видове пакети/писма/колети се съхраняват на различни места в пощите!
Ако мамата им казва, че е МПП, а то е обикн. пратка, може да не търсят на првилното място!
На мен ми се е случвало
Освен това, на самото известие, трябва да е отбелязано какво има да получава: писмо, пакет, колет и пр.
Нека да си го погледне
Много правилно ,защото аз така една седмица търся  МПП а то било пратено като колет което се търси за получаване на съвсем друго гише в друга част на пощата.Кажи и да разпита на всички гишета за колети за пакети щом го няма в препоръчаните.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 14, 2010, 22:10:05 »
Раздели ТемаНагоре

От коя поща във Варна трябва да си го получи мамата?
Кажи и да отиде и да не ги оставя на мира, докато не и го намерят!
Различните видове пакети/писма/колети се съхраняват на различни места в пощите!
Ако мамата им казва, че е МПП, а то е обикн. пратка, може да не търсят на првилното място!
На мен ми се е случвало
Освен това, на самото известие, трябва да е отбелязано какво има да получава: писмо, пакет, колет и пр.
Нека да си го погледне
Много правилно ,защото аз така една седмица търся  МПП а то било пратено като колет което се търси за получаване на съвсем друго гише в друга част на пощата.Кажи и да разпита на всички гишета за колети за пакети щом го няма в препоръчаните.
Ок,ще й пиша да го потърси и при обикновенните.
Тя обаче ми писа,че го били търсили навсякъде...немога да повярвам,че ще им ползвам услугите на наще пощи 2 пъти и единият от тези 2 пъти ще изгубят пратката....и в момента в който пуснах новините познайте какво гледам-.....реклама -репортаж за БГпощите,че имали много работа,че всеки си получавал пратката,че пращали хората какво ли не...направо герои се изкараха Shockedвсе едно ми се изсмяха в лицето Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Dheny
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 113


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 14, 2010, 22:14:32 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбрах- кой е пощенският код на пратката?
Активен

220 положителни оценки в другият сайт, нямам неутрални и отрицателни.
Разчитам единствено на комуникацията.
Спазвам ред, но си запазвам правото да преценя на кой да пратя.

http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=65578&profile_type=feedback
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 14, 2010, 22:15:51 »
Раздели ТемаНагоре

Не разбрах- кой е пощенският код на пратката?
9020 е пощенският код
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 14, 2010, 22:38:49 »
Раздели ТемаНагоре

От коя поща във Варна трябва да си го получи мамата?
Кажи и да отиде и да не ги оставя на мира, докато не и го намерят!
Различните видове пакети/писма/колети се съхраняват на различни места в пощите!
Ако мамата им казва, че е МПП, а то е обикн. пратка, може да не търсят на првилното място!
На мен ми се е случвало
Освен това, на самото известие, трябва да е отбелязано какво има да получава: писмо, пакет, колет и пр.
Нека да си го погледне
Много правилно ,защото аз така една седмица търся  МПП а то било пратено като колет което се търси за получаване на съвсем друго гише в друга част на пощата.Кажи и да разпита на всички гишета за колети за пакети щом го няма в препоръчаните.
ето тук е истината, пакетчето ти е предполагам в пощата,но може би умишлено не го намират,или не търсят където трябва.
и друг път винаги си пращай пакетите като МПП,за да можеш да си ги проследяваш ако има проблем.
успех и пиши как се развиват нещата
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 15, 2010, 09:34:16 »
Раздели ТемаНагоре

Ще пиша какво е станало веднага след като се върна от пощата!! Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 15, 2010, 12:58:57 »
Раздели ТемаНагоре

От коя поща във Варна трябва да си го получи мамата?
Кажи и да отиде и да не ги оставя на мира, докато не и го намерят!
Различните видове пакети/писма/колети се съхраняват на различни места в пощите!
Ако мамата им казва, че е МПП, а то е обикн. пратка, може да не търсят на првилното място!
На мен ми се е случвало
Освен това, на самото известие, трябва да е отбелязано какво има да получава: писмо, пакет, колет и пр.
Нека да си го погледне
Много правилно ,защото аз така една седмица търся  МПП а то било пратено като колет което се търси за получаване на съвсем друго гише в друга част на пощата.Кажи и да разпита на всички гишета за колети за пакети щом го няма в препоръчаните.
Ходих до пощата и отговорът им беше че немогат да проследят от тук и че щом е получило момичето известие,значи пакетът й е там Sad Дори ми казаха с ехидна усмивка,че може и момичето да ме лъже,че не е получила пакетът.Sad То,тя ако искаше да ме излъже въобще нямаше да ми казва че е получила известие....Ще й пиша да отиде пак ,да провери и в централният клон......ужас
ето тук е истината, пакетчето ти е предполагам в пощата,но може би умишлено не го намират,или не търсят където трябва.
и друг път винаги си пращай пакетите като МПП,за да можеш да си ги проследяваш ако има проблем.
успех и пиши как се развиват нещата
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #22 -: Декември 15, 2010, 13:18:23 »
Раздели ТемаНагоре

Какво стана има ли развитие ?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #23 -: Декември 15, 2010, 13:39:08 »
Раздели ТемаНагоре

Както и другите мами са ти казали вече, да си знаеш винаги пращай пакетите като Препоръчан малък пакет. 50 стотинки някъде е разликата, но пък си спокойна че ще пристигне и може да се проследи.
Щом си платила 1,05 със сигурност е пратен като обикновен пакет ( а те обикновенно изчезват напоследък- е не навсякъде, но има и такива случай - да не се обидят някои коректни служители ползващи сайта).
Но щом другата мама е получила известие за пакета, със сигурност е стигнал до тяхната поща. Тя трябва да не се отказва и да ги тормози да го намерят и дано си пази известието за да им го покаже.
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 15, 2010, 13:46:04 »
Раздели ТемаНагоре

Както и другите мами са ти казали вече, да си знаеш винаги пращай пакетите като Препоръчан малък пакет. 50 стотинки някъде е разликата, но пък си спокойна че ще пристигне и може да се проследи.
Щом си платила 1,05 със сигурност е пратен като обикновен пакет ( а те обикновенно изчезват напоследък- е не навсякъде, но има и такива случай - да не се обидят някои коректни служители ползващи сайта).
Но щом другата мама е получила известие за пакета, със сигурност е стигнал до тяхната поща. Тя трябва да не се отказва и да ги тормози да го намерят и дано си пази известието за да им го покаже.
В никакъв случай не ми е за разликата в парите,просто НИКОЙ в пощата не ми е казал досега че има варианти на изпращане...взима ми кутията или пакета , мерят и ми казват какво да платя.Това ще ми е обеца на ухото и вече ще знам.
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 15, 2010, 13:55:17 »
Раздели ТемаНагоре

Пакета е НАМЕРЕН! Wink Току-що ми писа момичето!Там си бил,но го търсели на друго място Cheesy
Благодаря на всички майчета,които ми писаха и дадоха съвети! Kiss
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Nikol_999
Ani4ka_76 = Nikol_999
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1562


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 15, 2010, 14:08:06 »
Раздели ТемаНагоре

Пакета е НАМЕРЕН! Wink Току-що ми писа момичето!Там си бил,но го търсели на друго място Cheesy
Благодаря на всички майчета,които ми писаха и дадоха съвети! Kiss

Само да вмъкна, че във Варна в Централна поща няма никакъв ред за подреждане на пратките (поне аз не виждам такъв). Слагат ги по земята, по рафтове, по бюрата. Преди 3 седмици и на мен не можаха да ми намерят един пакет. И упорито твърдяха, че е взет. Три пъти ходих в студа с бебето и накрая се оказа, че си бил там, само дето не се е обадил, че да го видят. Нямам думи.
Активен

Изпращам и получавам като МПП, друго- само с уговорка.  Пазя ред 6ч.
Пощенските са за сметка на купувача, освен ако не е упоменато друго в обявата. Опаковки не плащам. Връщам, ако не отговаря на описанието. Наложен платеж не приемам без уговорка.
katrin7
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 108

Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #27 -: Декември 15, 2010, 14:15:46 »
Раздели ТемаНагоре

Дано всички проблемни случай завършват с добър край като този!  Smiley
Активен

С БЕБЕ СЪМ ходя до пощата или еконт 2-3 седмично, не всеки ден.
1. Коректна и бърза съм и очаквам същото и от другите.
2. Изпращам след предварително заплащане като МПП за хора с малко оценки или отрицателни, както и за суми над 10 лв. С еконт като пощенска пратка с наложен платеж.
3. Спазвам реда на записалите се в обявата.
4. Пощенските са за сметка на купувача.
5. Разменям САМО за нови неща за бебе!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Декември 15, 2010, 14:32:44 »
Раздели ТемаНагоре

не мислете че само в пощите е така,аз днес за прьв пьт се разочаровах от еконта...порьчах си кухненски робот,доставиха ми го до офиса на еконт,без право да се отвори предварително,в кьщи преди 10 мин го отворих и цеелия стереопор беше на парчета!!!но поне трьгна робота де Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Декември 15, 2010, 14:37:00 »
Раздели ТемаНагоре

не мислете че само в пощите е така,аз днес за прьв пьт се разочаровах от еконта...порьчах си кухненски робот,доставиха ми го до офиса на еконт,без право да се отвори предварително,в кьщи преди 10 мин го отворих и цеелия стереопор беше на парчета!!!но поне трьгна робота де Wink
Ами браво,че работи.
Аз съм получавала също по еконт,спиди и т.н. и си зависеше каква ми е договорката с магазините,аптеките и т.н.Ако сме се разбрали преди да платя да го видя ме задължаше човека и тогава подпис и парса.
Активен



Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: