{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коректна ли е постъпката да приема ли връщане?  (Прочетена 5033 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 11, 2010, 23:54:44 »
Раздели ТемаНагоре

А относно новите неща без етикет така от любопитсво да питам - от магазина като купувате всичко ли е с етикет ?

Не мила,аз напоследък много често си купувам дрехи без етикет.  Shocked странно е наистина,но то се вижда че е ново.Скоро даже продадох една рокля тук,купих я без етикет,прибрах се ,не ми хареса как ми стои и я продадох,но за съжеление не може да постави състояние "НОВО",a поставяме "ОТЛИЧНО",което е малко кофти,но това е друга тема Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2010, 00:04:58 »
Раздели ТемаНагоре

А относно новите неща без етикет така от любопитсво да питам - от магазина като купувате всичко ли е с етикет ?

Не мила,аз напоследък много често си купувам дрехи без етикет.  Shocked странно е наистина,но то се вижда че е ново.Скоро даже продадох една рокля тук,купих я без етикет,прибрах се ,не ми хареса как ми стои и я продадох,но за съжеление не може да постави състояние "НОВО",a поставяме "ОТЛИЧНО",което е малко кофти,но това е друга тема Smiley

Уффффффф
Ама това с отрицателнителните оценки си е супер тъпо дето не можем да поставяме обективно оценки при сделки
Много от случаите са прекалено спорни и не може да се вземе страна дори и да искат модовете да помогнат
Може би в такива случаи е добре ако са на кантар нещата да не си слагат никви оценки потребителите или ако са  сисложили вече да ими ги трият модераторите
Незнам как ще постъпя ако ми се сложи отрицателна оценка, но досега винаги съм отстпвала и замълчавала и нещата са протичали гладко и с всички съм се разбирал човешки
Сигурно ще пусна и аз тема ако ме закопае някоя скандалджийка, защото според мен с разговори винаги може да се стигне до споразумение
Активен
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 16, 2010, 23:48:32 »
Раздели ТемаНагоре

Хора от денят в който пуснах темата  ни вест ни кост от потребителката. Ни писа праща ли парите или панталона нито нищооо  Shocked Мисля,че чаках достатъчно пиша и едно лично и ако няма отговор и развитие ще попитам модовете за отрицателна оценка. То сега и да ми ги върне след толкова време знам ли ги как ще пристигнат.  Sad
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
rosina75
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


най-голямото ми щастие са децата ми

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 17, 2010, 07:49:50 »
Раздели ТемаНагоре

Хора от денят в който пуснах темата  ни вест ни кост от потребителката. Ни писа праща ли парите или панталона нито нищооо  Shocked Мисля,че чаках достатъчно пиша и едно лично и ако няма отговор и развитие ще попитам модовете за отрицателна оценка. То сега и да ми ги върне след толкова време знам ли ги как ще пристигнат.  Sad

За пореден път се убеждавам,че купуването/продаването взе да става адски изнервящо.
Незнам защо се получава така :Smiley.
Вярно е, че интернет пазаруването крие своите изненади-най-малкото не виждаш какво купуваш,но...........немога да разбера защо започна да се търси вече И ПОД ВОЛА ТЕЛЕ?
Без да се обиждат новите потребители,но ми се струва,че проблемите са от тях-поне по темите които чета тук те преобладават.Не искам да обиждам никого-просто това е мое мнение.
Хора, преди да купите нещо-прочетете,измерете,ако не ви е ясно нещо попитайте-продавача ако е заинтересован от продажба ще ви отговори.Комуникацията на ЛС е задължителна.И когато всичко сте преценили,че отговаря на изискванията ви,тогава купете.
Стига вече-този сайт е създаден да ни е от помощ и вместо с емоция и кеф да става пазаруването,то взе да се превръща в едно мълчаливо изчакване-ДАЛИ ЩЕ МИ ПИШАТ ОТРИЦАТЕЛНА ОЦЕНКА.
Извинявам се за дългият пост,ама се изнервих.
Лек ден на всички желая. Smiley
Активен

Привет и от мен !
ето оценките ми от другият сайт! Smile
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43553&ppaction=readfeed
не пазя ред,пращам на първия дал адрес на лс.
не пращам боклуци,не ми пращайте и вие.
корекна съм и очаквам същото.
пращам и получавам като МПП.
поставям винаги оценки-правете го и вие.
за нови потреб. и такива с отр.оценки пращам след получен запис.
опаковки не плащам-правете си сметката.
НП без уговорка не приемам.
връщам стока неотговаряща на описанието.
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 17, 2010, 15:49:07 »
Раздели ТемаНагоре

rosina75 при нас комуникация не липсваше и по-горе съм писала обяснявах и описвах като малоумна. Чаках я две седмици да се накани след "запис" да пише  и всичко и е казано нищо не е спестено после имаше нещо от сорта " пращай го че от доста време му се чуда ще го взема". Да ама после ми то такова не било каквото трябва връщам. Преди малко в пощенската кутия имам бележка за малък пакет върнат е след като и писах,че ще се допитам до форума за мнение, тя нито писа нито ниищо и сега бум изненадаааа.  Да и напиша ли ника според вас?
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 17, 2010, 16:22:11 »
Раздели ТемаНагоре

rosina75 при нас комуникация не липсваше и по-горе съм писала обяснявах и описвах като малоумна. Чаках я две седмици да се накани след "запис" да пише  и всичко и е казано нищо не е спестено после имаше нещо от сорта " пращай го че от доста време му се чуда ще го взема". Да ама после ми то такова не било каквото трябва връщам. Преди малко в пощенската кутия имам бележка за малък пакет върнат е след като и писах,че ще се допитам до форума за мнение, тя нито писа нито ниищо и сега бум изненадаааа.  Да и напиша ли ника според вас?
Да и напиша ли ника според вас?

Ще е добре,да го напишеш Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 17, 2010, 16:25:02 »
Раздели ТемаНагоре

Реших така утре ще ходя да си го взема да видя поне пощенски има ли вътре и тогава ще и пиша ника и ще си променя положителната оценка сигурно за да не разиграва и други хора така. Аз съвсем наскоро недомерила поръчвам дънки и блуза за синът ми ми кво съм спала те на мен ще станат не на него. Дори не и писах на мацката че съм спала пратих паричките писах,че всичко е ОК и си ги прибрах нещата все ще порасне.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 17, 2010, 16:28:19 »
Раздели ТемаНагоре

Реших така утре ще ходя да си го взема да видя поне пощенски има ли вътре и тогава ще и пиша ника и ще си променя положителната оценка сигурно за да не разиграва и други хора така. Аз съвсем наскоро недомерила поръчвам дънки и блуза за синът ми ми кво съм спала те на мен ще станат не на него. Дори не и писах на мацката че съм спала пратих паричките писах,че всичко е ОК и си ги прибрах нещата все ще порасне.
.
Е да ама се пак.......
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
ronnyta
Pони
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Моите деца са моят живот!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 05, 2010, 12:02:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ето пресен случай:Аз си харесах бодита на моята бебка и на снимката изглеждат малко по друга материя,но не попитах мамата за материята.тъй като аз съм си виновна и писах ,че всичко е наред и и изпратих записа.Смятам че така се прави-като не съм гледала и питала жената какво ми е виновна?!
Активен

Всички ще се убедите в това ,че съм коректна.Обичам всичко да става бързо.Трябва да имам сериозен проблем ,за да забавя пратка или запис.Все още вярвам във хората-не ме разочаровайте моля!:)Напомняйте ми за оценките ,ако забравя:)
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #24 -: Декември 05, 2010, 13:44:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ето пресен случай:Аз си харесах бодита на моята бебка и на снимката изглеждат малко по друга материя,но не попитах мамата за материята.тъй като аз съм си виновна и писах ,че всичко е наред и и изпратих записа.Смятам че така се прави-като не съм гледала и питала жената какво ми е виновна?!
Тъй тъй, Cheesyи аз като не питам получавам нещо дето не очаквам...ама да съм питала Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
ronnyta
Pони
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 286


Моите деца са моят живот!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 05, 2010, 13:48:43 »
Раздели ТемаНагоре

Ето пресен случай:Аз си харесах бодита на моята бебка и на снимката изглеждат малко по друга материя,но не попитах мамата за материята.тъй като аз съм си виновна и писах ,че всичко е наред и и изпратих записа.Смятам че така се прави-като не съм гледала и питала жената какво ми е виновна?!
Тъй тъй, Cheesyи аз като не питам получавам нещо дето не очаквам...ама да съм питала Smiley
абе те и така са си готини бодитата ,ама там е работата ,че аз очаквах друго:)
Активен

Всички ще се убедите в това ,че съм коректна.Обичам всичко да става бързо.Трябва да имам сериозен проблем ,за да забавя пратка или запис.Все още вярвам във хората-не ме разочаровайте моля!:)Напомняйте ми за оценките ,ако забравя:)
foxgirl_sf
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 293


...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Декември 09, 2010, 16:58:49 »
Раздели ТемаНагоре

Реших така утре ще ходя да си го взема да видя поне пощенски има ли вътре и тогава ще и пиша ника и ще си променя положителната оценка сигурно за да не разиграва и други хора така. Аз съвсем наскоро недомерила поръчвам дънки и блуза за синът ми ми кво съм спала те на мен ще станат не на него. Дори не и писах на мацката че съм спала пратих паричките писах,че всичко е ОК и си ги прибрах нещата все ще порасне.

Евита,какво стана???
Активен

След запис чакам три часа и давам ред на следващия !!! Боклуци не продавам и не желая да ми продават !!! За нови потребители без или със малко оценки и за такива с отрицателни оценки изисквам предварително плащане !!!

evata
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 405


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Декември 10, 2010, 01:20:59 »
Раздели ТемаНагоре


Евита,какво стана???

Какво да стане върна го без да пише,че е пратено без да пита получих ли го после ниищоо. Сложила беше пари за пощата, което е добре. Не искам да казвам коя е много станаха злобни хората и ще си навлеча само разправия и обяснение една към друга. Ядосах се и го подарих на една мама от тук дано си го ползва със здраве.
Активен

НЕ ПЛАЩАМ ОПАКОВКИ!!!
Пращам и получавам МП по пощата, наложен връщам ако е без уговорка-
Ползвам Мама-БГ Еконт, но само ОФИС-ОФИС
От тук на сетне връщам всичко с премълчани дефекти или пуснато Врата-Врата без моето съгласие без дори да си правя труда да ги получа!
Когато пратите пакета, моля ПИШЕТЕ ЕДНО ЛС. Аз винаги пиша, така не се притеснявам или спирам да търся нещо, което ми е спешно!
МНОГО ВИ МОЛЯ  искам да знам точното състояние на покупката, нямам време за огледи без покупки. Омръзна ми да получавам отлични неща видимо носени


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: