{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случки в пощата - споделете, разкажете  (Прочетена 65403 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #180 -: Февруари 13, 2011, 14:30:38 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки ден има нови изисквания в пощите. Като нося 4-5 пакета (вече ми искат опис,защото това ги улеснявало да работят). Винаги искат ЕГН за изпращане и получаване на пакети.За капак от тази седмица ме накараха да си пиша и телефона под адреса на подателя. Било задължително(ново разпореждане). При вас така ли е?? Получих няколко пакета за тази седмица (но нямаше написани телефони)??Само в нашата поща ли го изискват???

Не ми се е случвало до сега подобно нещо...
Кажи им, че нямаш телефон и толкоз, ааа ма ха...
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #181 -: Февруари 13, 2011, 16:48:18 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки ден има нови изисквания в пощите. Като нося 4-5 пакета (вече ми искат опис,защото това ги улеснявало да работят). Винаги искат ЕГН за изпращане и получаване на пакети.За капак от тази седмица ме накараха да си пиша и телефона под адреса на подателя. Било задължително(ново разпореждане). При вас така ли е?? Получих няколко пакета за тази седмица (но нямаше написани телефони)??Само в нашата поща ли го изискват???

Не ми се е случвало до сега подобно нещо...
Кажи им, че нямаш телефон и толкоз, ааа ма ха...
Момичета ще питам майка и ще Ви кажа само,че малко по-късно дали има нови разпоредби или не.
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #182 -: Февруари 13, 2011, 20:15:11 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Направо ме разби. ЕГН не ми искат, тел също.
Даже като ги получавам се подписвам на един тефтер. Ама представете си тефтер дето е играло малко дете с него.
А при пускане ги нося опаковани с адрес на подател и получател. Никакви описи, никакви ЕГН-та и други подобни.
Само като пускам колет попълвам стандартна бланка за колет. Там вече се описва какво има вътре.
А, и сега се сетих. Като пускам МПП в който има книга им казвам да го пуснат като "препоръчано печатно". Разликата в цената е 10-15ст.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #183 -: Февруари 13, 2011, 20:23:14 »
Раздели ТемаНагоре

И на мен ми искат ЕГН-то,тел не искат Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #184 -: Февруари 13, 2011, 20:24:28 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера изпращах - не ми искаха телефон. Ако е нещо ново, до нас не е стигнало още, че сме далеч..... Tongue
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #185 -: Февруари 14, 2011, 08:40:32 »
Раздели ТемаНагоре

Ами не поне тук в Ловеч не искат нито ЕГН нито тел.Чудна работа защо на всякъде е различни  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Активен

aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #186 -: Февруари 14, 2011, 14:23:37 »
Раздели ТемаНагоре

Всеки ден има нови изисквания в пощите. Като нося 4-5 пакета (вече ми искат опис,защото това ги улеснявало да работят). Винаги искат ЕГН за изпращане и получаване на пакети.За капак от тази седмица ме накараха да си пиша и телефона под адреса на подателя. Било задължително(ново разпореждане). При вас така ли е?? Получих няколко пакета за тази седмица (но нямаше написани телефони)??Само в нашата поща ли го изискват???

Току що се върнах от пощата. И получавах и пращах. Нямаме изискване за ЕГН, още по-малко за телефон. Малее това твоето е ужас. Още малко ще искат и родословно дърво да им представиш.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
silvana sladurana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 202


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #187 -: Февруари 15, 2011, 20:34:59 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,тази вечер направих екшън в пощата-отново ми поискаха тел.на подателя.Имало някакво"окръжно"(каквото и да означава това),което е в сила от 01.02.2011г(гласяло,че е задължително да е изписан тел.на подателя). Никоя служителка не успя да ми покаже този документ-шефката естествено я нямаше в 18ч на работното й  място. Получих 3 пакета-на нито 1 от тях нямаше изписан тел. на подателя. Моите пакети не ги приеха докато не си написах тел. Утре съм отново в пощата при шефката (с всички опаковки от пакетите днес).Ако не ми покажат някакъв документ с това нареждане-очаквайте ме в БТВ новините(обедната емисия).Няма да ги оставя,да проявяват своеволия. Не успях да намеря информация за това"окръжно". Shocked
Активен

Стоки неотговарящи на описанието-връщам без излишни обяснения
Боклуци не приемам -имам си достатъчно.
Точна и коректна съм -очаквам същото
 Ще отсъствам от 29.08. до31.08.2011г
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=74843&ppaction=readfeed
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #188 -: Февруари 15, 2011, 21:51:44 »
Раздели ТемаНагоре

Въртят се едни такива мистериозни "окръжни" с някакви небивали заповеди в тях, като например,  че обикновена(бавна) пратка до Австралия не можело да се праща, само бърза поща. Естествено в момента, в който прогласих случая в Центалното им управление, цялата ни станция изяде едно голямо конско за тези своеволия - съответно ме гледаха на кръв един месец - но си я пуснах обикновената пратка към Австралия (разликата беше 6-7 лева).
Също плод на "окръжно" беше че пакетите за страната се пращали само препоръчани. Пак след обаждане от Централно, вече питат всеки път "препоръчана или обикновена да бъде пратката". Cheesy

Така че преди да предприемаш постъпления към медиите, звънни в централно и разбери дали въобще има нещо такова официално.

Аз вчера се изумих като ми таксуваха 30 стотинки допълнително за една дума, която бях сглупила да напиша на пощенския запис като текст към получателя. Уж за по-прегледно, пиша аз основание за плащането. Cheesy И бам - една марка от 30 стотинки за това. Та за пощенския запис от 4 лева, ме цакнаха 60 стинки отгоре. А после върви ми хвали записите... По банка, со кротце, со благо... Cool
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
silvana sladurana
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 202


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #189 -: Февруари 16, 2011, 12:32:30 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета,да ви се похваля-имам развръзка за случая(с изписване на тел. под иментата на подателя). След 2 седмично разиграване от служителките: Звъннах,където трябва и се оказа,че това" окръжно"важи само за чужбина. Много отзивчива дама ми обясни подробно всички клаузи и точки. Бяха взети спешни мерки по моето оплакване. Отивам в пощата и шефката се скрила(в миша дупка)-все пак разговарях с нея(не ми показа документ за изискването-защото такъв -НЯМА).Остана разочарована,че не съм се обърнала към нея за съдействие(тя да реши проблема- ами направо съм звъняла на изпълнителния директор). Обяснението беше че: служителката,която е приела пакетите,е помислила ,че са за чужбина и затова ми е поискала тел.. Как така е помислила (след като ми дава бележка на която тя саморъчно изписва града на получателя(град в България).Най смешното е ,че показах опаковките от 3те пакета(които взех вчера-за да докажа ,че няма тел. изписан на тях ).Нейният отговор беше: Ами да-няма.  Извини ми се ,но остана разочарована от мен-затова ,че си отстоявам правата.
Активен

Стоки неотговарящи на описанието-връщам без излишни обяснения
Боклуци не приемам -имам си достатъчно.
Точна и коректна съм -очаквам същото
 Ще отсъствам от 29.08. до31.08.2011г
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=74843&ppaction=readfeed
Dama pika
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 138


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #190 -: Февруари 18, 2011, 11:00:02 »
Раздели ТемаНагоре

Да да, и как да им дам телефон, като утре може пак да ме подпукат с телефонен тормоз по ранните часове (знаеш за какво говоря, Силве) ??   Huh? Откъде накъде - че аз мога да си измисля някакъв. Ааа в нашата поща ако ме сюрпризират така, ще ги вдигна във въдуха.  Tongue
Активен

Не ми пращайте линкове за гласуване - докладвам на модератор !!!!!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #191 -: Февруари 21, 2011, 16:53:18 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги ли взимат допълнителна такса за "до поискване" при изпращане на МПП? Последния път не ми взеха никакви стотинки допълнително  Roll Eyes
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #192 -: Февруари 23, 2011, 16:14:11 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги ли взимат допълнителна такса за "до поискване" при изпращане на МПП? Последния път не ми взеха никакви стотинки допълнително  Roll Eyes
Аз знам, че има. Roll Eyes Винаги са ми искали. Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #193 -: Февруари 23, 2011, 16:23:21 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги ли взимат допълнителна такса за "до поискване" при изпращане на МПП? Последния път не ми взеха никакви стотинки допълнително  Roll Eyes

А, не са ?  Cheesy Минали са се
На мен си ми взимат Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
sweets
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


И там съм sweets....

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #194 -: Февруари 24, 2011, 11:12:07 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги ли взимат допълнителна такса за "до поискване" при изпращане на МПП? Последния път не ми взеха никакви стотинки допълнително  Roll Eyes

Винаги взимат по 40 ст., освен ако пощаджийката не е забравила. Колкото пъти съм пускала до поискване, винаги бележката ми е била надраскана ужасно - първо задължително ги забравя, а после се сеща и си поправя сумата и става мазало.... Lips Sealed
Активен

Предимство за тези, които си изберат повече от едно нещо.
За суми над 20 лв, нови потребители и потребители с отрицателни оценки ще помоля за предварително плащане.
Приемам плащане по банка, пощ. запис или паричен превод чрез Еконт /най-удобен и евтин/, ето банковата ми сметка:IBAN BG06UNCR 7630 1078 5520 56
СКЛОННА СЪМ ДА ДОГОВАРЯМЕ ЦЕНИ И ПРАЩАМ ЗА ПРОБА!
Моля, не забравяйте пощенските! Smiley


Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: