{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Случки в пощата - споделете, разкажете  (Прочетена 65883 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Януари 20, 2011, 15:54:39 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked и аз да се оплача  Sad
ето че и на мен ми се случи за пръв път ( дано и за последен )
Ей сега говорих с една мама, на която пратих сребърни обечки за щерка й.Направихме размяна с нея. Винаги пускам препоръчани пакети, както и този път. Но тя ми показа по скайпа плика, който е получила срещу подпис в пощата - същия си е, залепен, както го бях пуснала.И баркода сверих от моята бележка. Но обечките ги нямало вътре. Как са го отворили не ми е ясно!!!  Shocked Нали е препоръчан?! Нали ужким сигурно, туй-онуй!
Сега ще ходя да й пускам телеграфин запис, защото не искам да рискувам да върна нейните, които тя ми прати, а те пак да не пристигнат.
И какво сега?! как трябва да си пращам пратките незнам?!! Аз ги бях опаковала добре - не личеше че има нещо ценно вътре...
Адашче, ужас Sad
Принципно е забранено да се пращат бижута и пари по пощата. Нали имат и скенери - могат да видят какво има вътре. Пускай жалба или молба за проверка. При изпращане пакетът тежи толкова, при получаване еди колко си. Ако не получателката да дебне дали някоя леля не се е накичила с нейните обеци. И аз ги дебна тия в нашата поща. Само да я хвана жална й майка  Cheesy
Гадове! Sad Как може такова нещо?! Наистина трябва да се проверява грамажът. От жалби няма файда, мен след чакане, проверки и пр. накрая ми теглиха една майна (не буквално де Tongue ) и така си остана случаят ненаказан и аз необезщетена. Sad
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Януари 20, 2011, 15:59:38 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked и аз да се оплача  Sad
ето че и на мен ми се случи за пръв път ( дано и за последен )
Ей сега говорих с една мама, на която пратих сребърни обечки за щерка й.Направихме размяна с нея. Винаги пускам препоръчани пакети, както и този път. Но тя ми показа по скайпа плика, който е получила срещу подпис в пощата - същия си е, залепен, както го бях пуснала.И баркода сверих от моята бележка. Но обечките ги нямало вътре. Как са го отворили не ми е ясно!!!  Shocked Нали е препоръчан?! Нали ужким сигурно, туй-онуй!
Сега ще ходя да й пускам телеграфин запис, защото не искам да рискувам да върна нейните, които тя ми прати, а те пак да не пристигнат.
И какво сега?! как трябва да си пращам пратките незнам?!! Аз ги бях опаковала добре - не личеше че има нещо ценно вътре...
Адашче, ужас Sad
Принципно е забранено да се пращат бижута и пари по пощата. Нали имат и скенери - могат да видят какво има вътре. Пускай жалба или молба за проверка. При изпращане пакетът тежи толкова, при получаване еди колко си. Ако не получателката да дебне дали някоя леля не се е накичила с нейните обеци. И аз ги дебна тия в нашата поща. Само да я хвана жална й майка  Cheesy
Гадове! Sad Как може такова нещо?! Наистина трябва да се проверява грамажът. От жалби няма файда, мен след чакане, проверки и пр. накрая ми теглиха една майна (не буквално де Tongue ) и така си остана случаят ненаказан и аз необезщетена. Sad
Ти пусна ли си жалба с входящ номер и всичко по етапния ред?
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Януари 20, 2011, 16:26:27 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Януари 20, 2011, 16:34:02 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Shocked Shocked Shocked
Аз не мога да си го представя това нещо.Понеже знам майка ми как трепери и каква е изрядна в работата си/тя също работи в поща/.Направо като и разказвам кой какво е приживял ми казва 'незнам тия хора как я мислят и каква я вършат'/за колегите си/.
Активен

ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #124 -: Януари 20, 2011, 16:42:46 »
Раздели ТемаНагоре

В нашата поща са много готини.Много се смея с тях.Едната ми вика; Росееее,бьлгарските пощи се крепят благодарение на теб,да знаеш Cheesy Понеже аз сьм ден през ден при тях Cheesy А вчера пак тази ми вика;
Станах лезбийка Shocked и аз така погледнах,понеже неразбрах а тя цял ден  облизвам тия марки (laugh2)
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Януари 20, 2011, 16:52:05 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Shocked Shocked Shocked
Аз не мога да си го представя това нещо.Понеже знам майка ми как трепери и каква е изрядна в работата си/тя също работи в поща/.Направо като и разказвам кой какво е приживял ми казва 'незнам тия хора как я мислят и каква я вършат'/за колегите си/.
Велкова, то си е до човек. Ако ти кажа моята майка колко нерви изхабява покрай работат си ( работи за държавата) и само се тюхка как не ги било срам и защо повечето не само, че не вършат нищо ами и на всичкото отгоре пречат.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Януари 20, 2011, 17:02:21 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Shocked Shocked Shocked
Аз не мога да си го представя това нещо.Понеже знам майка ми как трепери и каква е изрядна в работата си/тя също работи в поща/.Направо като и разказвам кой какво е приживял ми казва 'незнам тия хора как я мислят и каква я вършат'/за колегите си/.
Велкова, то си е до човек. Ако ти кажа моята майка колко нерви изхабява покрай работат си ( работи за държавата) и само се тюхка как не ги било срам и защо повечето не само, че не вършат нищо ами и на всичкото отгоре пречат.
И предполагам са и с големи претенций........оффффффффф такива ги има на всякъде.
Роси а ти кажи на тая лелка,че са им дали едни кръглички неща с дунапрен дето се мокрят с вода и вместо да облизва марката да я топва там,мама така прави  Cheesy
Активен

taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Януари 20, 2011, 17:07:28 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Shocked Shocked Shocked
Аз не мога да си го представя това нещо.Понеже знам майка ми как трепери и каква е изрядна в работата си/тя също работи в поща/.Направо като и разказвам кой какво е приживял ми казва 'незнам тия хора как я мислят и каква я вършат'/за колегите си/.
Велкова, то си е до човек. Ако ти кажа моята майка колко нерви изхабява покрай работат си ( работи за държавата) и само се тюхка как не ги било срам и защо повечето не само, че не вършат нищо ами и на всичкото отгоре пречат.
И предполагам са и с големи претенций........оффффффффф такива ги има на всякъде.
Роси а ти кажи на тая лелка,че са им дали едни кръглички неща с дунапрен дето се мокрят с вода и вместо да облизва марката да я топва там,мама така прави  Cheesy
Може пък нарочно да го прави!!! Cheesy CheesyЛепило на аванта!!! Tongue Tongue Tongue
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Януари 20, 2011, 17:12:45 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Shocked Shocked Shocked
Аз не мога да си го представя това нещо.Понеже знам майка ми как трепери и каква е изрядна в работата си/тя също работи в поща/.Направо като и разказвам кой какво е приживял ми казва 'незнам тия хора как я мислят и каква я вършат'/за колегите си/.
Велкова, то си е до човек. Ако ти кажа моята майка колко нерви изхабява покрай работат си ( работи за държавата) и само се тюхка как не ги било срам и защо повечето не само, че не вършат нищо ами и на всичкото отгоре пречат.
И предполагам са и с големи претенций........оффффффффф такива ги има на всякъде.
Роси а ти кажи на тая лелка,че са им дали едни кръглички неща с дунапрен дето се мокрят с вода и вместо да облизва марката да я топва там,мама така прави  Cheesy
Може пък нарочно да го прави!!! Cheesy CheesyЛепило на аванта!!! Tongue Tongue Tongue
(laugh5) (laugh5) (laugh5)
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Януари 20, 2011, 17:21:57 »
Раздели ТемаНагоре

Shocked и аз да се оплача  Sad
ето че и на мен ми се случи за пръв път ( дано и за последен )
Ей сега говорих с една мама, на която пратих сребърни обечки за щерка й.Направихме размяна с нея. Винаги пускам препоръчани пакети, както и този път. Но тя ми показа по скайпа плика, който е получила срещу подпис в пощата - същия си е, залепен, както го бях пуснала.И баркода сверих от моята бележка. Но обечките ги нямало вътре. Как са го отворили не ми е ясно!!!  Shocked Нали е препоръчан?! Нали ужким сигурно, туй-онуй!
Сега ще ходя да й пускам телеграфин запис, защото не искам да рискувам да върна нейните, които тя ми прати, а те пак да не пристигнат.
И какво сега?! как трябва да си пращам пратките незнам?!! Аз ги бях опаковала добре - не личеше че има нещо ценно вътре...
Адашче, ужас Sad
Принципно е забранено да се пращат бижута и пари по пощата. Нали имат и скенери - могат да видят какво има вътре. Пускай жалба или молба за проверка. При изпращане пакетът тежи толкова, при получаване еди колко си. Ако не получателката да дебне дали някоя леля не се е накичила с нейните обеци. И аз ги дебна тия в нашата поща. Само да я хвана жална й майка  Cheesy
Гадове! Sad Как може такова нещо?! Наистина трябва да се проверява грамажът. От жалби няма файда, мен след чакане, проверки и пр. накрая ми теглиха една майна (не буквално де Tongue ) и така си остана случаят ненаказан и аз необезщетена. Sad
Ти пусна ли си жалба с входящ номер и всичко по етапния ред?
Аз ли?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Януари 20, 2011, 18:01:44 »
Раздели ТемаНагоре


Ти пусна ли си жалба с входящ номер и всичко по етапния ред?
Аз ли?

Аз, аз  Cheesy
Ми утре ще ходя да я пускам тая жалба. Аз помолих момичето да претеглят плика в пощата така както е получен и тя пратила мъжа си, та се оказа естествено- грамажа е по-малък. Добре че така се оказа, да не взема да се притесня съвсем за психиката си. Тоооолкова много съм разсеяна, че дори си помислих да не би да съм забравила да сложа обеците в плика и даже почнах да ровя вкъщи. Ама нъцки! Нямаше ги. Хубаво щях да се смея над себе си, ако ги бях намерила тука  Cheesy Такъв стрес ми вкараха тия пощи - да си помисля че ме хваща склерозата на млади години. Мога ли да подам и такава жалба? Че ми образуват стрес?  Cheesy
Ще пусна иначе жалбата аз, не ме мързи. Ясно ми е че нищо няма да ми върнат, ама да четат там да се чешат по главите, пък здраве да е.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Януари 20, 2011, 20:11:10 »
Раздели ТемаНагоре

Вчера и аз получих пакета си сьдран Shocked за пьрви пьт ми се случва,но в него имаше дьнки и те направо си стьрчаха  Huh? явно не им е харесало Tongue И още по-добре Cheesy  Cheesy
Shocked Shocked Shocked
Аз не мога да си го представя това нещо.Понеже знам майка ми как трепери и каква е изрядна в работата си/тя също работи в поща/.Направо като и разказвам кой какво е приживял ми казва 'незнам тия хора как я мислят и каква я вършат'/за колегите си/.
Велкова, то си е до човек. Ако ти кажа моята майка колко нерви изхабява покрай работат си ( работи за държавата) и само се тюхка как не ги било срам и защо повечето не само, че не вършат нищо ами и на всичкото отгоре пречат.
И предполагам са и с големи претенций........оффффффффф такива ги има на всякъде.
Роси а ти кажи на тая лелка,че са им дали едни кръглички неща с дунапрен дето се мокрят с вода и вместо да облизва марката да я топва там,мама така прави  Cheesy
Аз ще и подаря Wink тя нашата поща много бедна Sad нищо не им отпускат.Всичко си купуват те,с техни пари.
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Януари 20, 2011, 21:25:29 »
Раздели ТемаНагоре

emi_9eni подготви ли се?
трябва специална бланка, със специални изисквания
http://www.bgpost.bg/?cid=58
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Януари 20, 2011, 22:51:39 »
Раздели ТемаНагоре


Ти пусна ли си жалба с входящ номер и всичко по етапния ред?
Аз ли?

Аз, аз  Cheesy
Ми утре ще ходя да я пускам тая жалба. Аз помолих момичето да претеглят плика в пощата така както е получен и тя пратила мъжа си, та се оказа естествено- грамажа е по-малък. Добре че така се оказа, да не взема да се притесня съвсем за психиката си. Тоооолкова много съм разсеяна, че дори си помислих да не би да съм забравила да сложа обеците в плика и даже почнах да ровя вкъщи. Ама нъцки! Нямаше ги. Хубаво щях да се смея над себе си, ако ги бях намерила тука  Cheesy Такъв стрес ми вкараха тия пощи - да си помисля че ме хваща склерозата на млади години. Мога ли да подам и такава жалба? Че ми образуват стрес?  Cheesy
Ще пусна иначе жалбата аз, не ме мързи. Ясно ми е че нищо няма да ми върнат, ама да четат там да се чешат по главите, пък здраве да е.
Емче, пиши им, че обеците не са от благороден метал (което не им пречи да са скъпи), че нали не било редно да се изпращат такива неща по пощата. Приложи им снимка на твоята бележка с грамажа и на празният плик и им разпори г.за Smiley Успех.Ако трябва да се вдигат скандали по телефона - имам пара за изпускане
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Януари 20, 2011, 23:12:10 »
Раздели ТемаНагоре

офтопик... еми, това последното в подписа ти... буквално ме изкърти! (laugh2) (laugh6) (yes4)
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: