{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво правите когато обявата не отговаря на истината?  (Прочетена 18331 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Ноември 10, 2010, 20:38:58 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Аз си я взех от Кауфланд -  Пловдив за 3.99  Cheesy

И аз си купих от Кауфланд,за 5 лв.И после видях тук да се продава същата за 10 лв.
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
qgotka
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 242


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 11, 2010, 10:31:44 »
Раздели ТемаНагоре

Дрехи който не отговарят на описанието  връщам веднага    като изпратя  някоя дреха аз и майчето примерно пише  че някаде има нещо  което не съм забелязала   веднага връщам паричките  който е изпратила + пощенските и разходи  и се извинявам Smileyна всеки се случва  да прави вкъщи снимки да пуска обяви с вече умалели дрешки и деца 3 или 4 да тичат и викат дърпат  и така да си пропуснал в някое ъгълче ситно от химикал или от друго  но важното е да умееш да се ИЗВИНИШ Wink
Активен

НЕ  ИЗПРАЩАМ  ЗА ПРОБА 
НЕ ПРОДАВАМ  БОКЛУЦИ  И НЕ  ЖЕЛАЯ  ТАКИВА
ОЦЕНЯМАМ  ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ
ДРЕХА  КОЯТО  НЕ ОТГОВАРЯ  НА  ОПИСАНИЕТО  ВРЪЩАМ  НЕЗАБАВНО
ИГНОРИРАМ  ПО СОБСТВЕНО  УСМОТРЕНИЕ изпращам  на първият  дал адрес на ЛЧ  НЕ ПАЗЯ РЕД!!!
monka84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 104


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 11, 2010, 10:53:08 »
Раздели ТемаНагоре

WinkС пожелания да не я използваш често за закупените от тук дрешки "на топченца" Cheesy
Благодаря ви,успокоихте ме  Cheesy
Активен

Пощенските са за сметка на купувача!Поставям оценки,правете го и вие!Стоки над 20лв. със наложен платеж или предварително плащане!Предпочитам плащане по банков път!Сметката ми е :BG29CECB97901061715101 CECBBGSF във ЦКб
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 14, 2010, 12:19:00 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Аз си я взех от Кауфланд -  Пловдив за 3.99  Cheesy
В софийският Кауфланд са по 7.99. Искам и аз за 4 лв, а не за 8 Wink
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 14, 2010, 14:48:09 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: elvim в Ноември 10, 2010, 11:47:13
Цитат на: dacetoooooooo в Ноември 08, 2010, 19:12:44
Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Аз си я взех от Кауфланд -  Пловдив за 3.99  Cheesy
В софийският Кауфланд са по 7.99. Искам и аз за 4 лв, а не за 8 Wink
Аз пък онзи ден видях в един магазин за левче.Струваше 2,50лв Shocked.Незнам дали ще върши работа,но мисля другият път да взема една да пробвам Cheesy
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Ноември 14, 2010, 14:52:35 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: elvim в Ноември 10, 2010, 11:47:13
Цитат на: dacetoooooooo в Ноември 08, 2010, 19:12:44
Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Аз си я взех от Кауфланд -  Пловдив за 3.99  Cheesy
В софийският Кауфланд са по 7.99. Искам и аз за 4 лв, а не за 8 Wink
Аз пък онзи ден видях в един магазин за левче.Струваше 2,50лв Shocked.Незнам дали ще върши работа,но мисля другият път да взема една да пробвам Cheesy
Ако действа вземи 2  Cheesy
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
teodopa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Щастливка

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Ноември 15, 2010, 22:20:27 »
Раздели ТемаНагоре

На мен ми се е случвало 2-3 пъти от 200 и кусур продажби общо, което е поносимо, но все пак зависи от хората, ако някой ми каже, че има забележка, която не е отразена, веднага му предлагам връщане и естествено му плащам разходите по връщането. Държа да отбележа, че почти винаги пращам, а след това получавам парите....така че, ако някой ми твърди, че се опитвам да го набутам...не минава Smiley !
Активен

Коректност: Коректен и честен потребител съм Smiley
    Качество: В обявите се публикуват само качествени дрехи, състоянието е отлично или много добро, всяка забележка, ако има такава, се описва. Винаги публикувам дрехи, които имат живот и бих се радвала да получа. Всички дрехи се изпращат в чист и изпран вид (гладенето не е моята стихия). Ако все пак се случи да допусна грешка, моля пишете ми, ще решим проблема заедно Smiley
    Начин на плащане: Еконт/наложен платеж на пощенска пратка/, банков превод (сметката е в Банка ДСК) или пощенски запис;
    С предимство за писалите на ЛС или с изпратена оферта; Моля след като отправите Вашата оферта, да потвърдите желанието си на ЛС, така ще установим по-бърз контакт;
    Номерация: Всички дадени номера са по европейска/английска номерация;
    Доставка: Предпочитам пощенска пратка на Еконт с НП, цената, която включвам за доставка е възможно най-ниската = 2,50 лв;  мога да ви предложа и БГ пощи (за съжаление не мога да ви предложа лично предаване, тъй като съм ангажирана 7 дни в седмицата...)
    Отстъпки: За суми над 20 лв, поемам доставката на пощенска пратка по Еконт, при по-големи суми има допълнителни отстъпки.
    Ако желаете да ме "следвате", всяка седмица публикувам нови обяви за бебешки, детски и дамски дрехи и обувки

ПРИЯТНИ ЧАСОВЕ В БГДОМАКИНЯ! БЛАГОДАРЯ ВИ!
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Ноември 25, 2010, 16:32:00 »
Раздели ТемаНагоре

Много е вероятно снимката да не е правена в момента на пускане на обявата,а доста преди това,знаейки,че ще се пуска за продажба някой ден Wink
Shockedда а аз се цъкля на правени с мобилен.
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
tevolere
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Ноември 25, 2010, 16:34:33 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
http://aukro.bg/item1187528847-1187528847.html#gallery Ей такова нещо. Имало ги в ТСМ за по 10 лв.
Само от там не купувайте!До болка ми е позната марката,имам си 2 такива в къщи и са пълен боклук.В Кауфланд бяха пуснали миналата седмица за 7,90 мисля.Една комшийка си взе и е много доволна Wink
Аз си я взех от Кауфланд -  Пловдив за 3.99  Cheesy

И аз си купих от Кауфланд,за 5 лв.И после видях тук да се продава същата за 10 лв.
за 5 и аз искам ако работи, не забравяйте че тия левчета има ментета та може да не са еднакви.
Активен

Точна и коректна съм,очаквам същото от Вас!  Пращам артикулите с  Еконт - пощенска пратка до офис. Използвам новата форма на сайта за отсъпка ЕКОНТ. Пращам и с   Бг. поща като МПП!  Държа на добрата комуникация!приятно пазаруване!
sunny_777
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Ноември 26, 2010, 21:23:52 »
Раздели ТемаНагоре

Последно време доста от продавачите се правят на разсеяни. Да си кажа честно в много малко от случаите вярвам, че е възможно петно да не се види. Доста съм премълчавала ама............ Huh? стига вече. Ако парите за парцали и дрехи с петна( така наречените домшни дрехи) ги бях събрала вместо да ги плащам щях да съм купила по няколко чифта маркови дрехи от магазина и на трите деца. То ми писна вече. Днес явно бях доста бясна защото получих блузка с много петна (които не били видени разбира се а те са повече от явни) и написах доста ядосано съобщение на дамата. А тя ми вика не ми дръж такъв тон а ми върни блузата. То е ясно, че ще и я върна ама тези 1,43лв които платих за връщането ги хвърлям на вятъра (за 5лв блузка) (значи още толкова и можех да си купя една).
Вече връщам и даже не мога да се държа любезно с хора които умишлено премълчават и после даже не се извиняват


P.S. А най - много се дразня, че голяма част от дрехите които съм върнала остават като обява ако мине номера с друга мама  Huh?
« Последна редакция: Ноември 26, 2010, 22:48:32 от Devik » Активен

Усмихни се това ще те направи още по щастлив Smiley
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Ноември 27, 2010, 15:37:09 »
Раздели ТемаНагоре

добре де,а аз какво да направя с покупка,която не отговаря на размера си,премьлчана е забележка,която беше важно да зная че сьществува,писах тема-няколко мацки се юрнаха да ме нападат,няколко ми даваха кураж да карам докрай,писах на мод,който все още не ми е отговорил,поставиха ми отрицателна оценка...а моята вина е само че избьрзах с пускането на темата?какво да направя с боклука-да го вьрна ли или да изпия една студена вода?сега при всчка покупка обяснявам,че отрицателната ми оценка е резултат на лична война с продавалка,която е регистрирана преди мен и вече "уж"е с едни гьрди преднина...аз сьм предимно купувач,за месец тук сьм оставила около 300 лв Cheesy...от този случай почнах да влизам и вьв форума,не само в обявите Cheesyдано ми даде някой умна идея как се постьпва в тези култови ситуации Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Ноември 27, 2010, 15:39:54 »
Раздели ТемаНагоре

добре де,а аз какво да направя с покупка,която не отговаря на размера си,премьлчана е забележка,която беше важно да зная че сьществува,писах тема-няколко мацки се юрнаха да ме нападат,няколко ми даваха кураж да карам докрай,писах на мод,който все още не ми е отговорил,поставиха ми отрицателна оценка...а моята вина е само че избьрзах с пускането на темата?какво да направя с боклука-да го вьрна ли или да изпия една студена вода?сега при всчка покупка обяснявам,че отрицателната ми оценка е резултат на лична война с продавалка,която е регистрирана преди мен и вече "уж"е с едни гьрди преднина...аз сьм предимно купувач,за месец тук сьм оставила около 300 лв Cheesy...от този случай почнах да влизам и вьв форума,не само в обявите Cheesyдано ми даде някой умна идея как се постьпва в тези култови ситуации Kiss
Пиеш една студена вода Мац Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Ноември 27, 2010, 19:18:18 »
Раздели ТемаНагоре

добре де,а аз какво да направя с покупка,която не отговаря на размера си,премьлчана е забележка,която беше важно да зная че сьществува,писах тема-няколко мацки се юрнаха да ме нападат,няколко ми даваха кураж да карам докрай,писах на мод,който все още не ми е отговорил,поставиха ми отрицателна оценка...а моята вина е само че избьрзах с пускането на темата?какво да направя с боклука-да го вьрна ли или да изпия една студена вода?сега при всчка покупка обяснявам,че отрицателната ми оценка е резултат на лична война с продавалка,която е регистрирана преди мен и вече "уж"е с едни гьрди преднина...аз сьм предимно купувач,за месец тук сьм оставила около 300 лв Cheesy...от този случай почнах да влизам и вьв форума,не само в обявите Cheesyдано ми даде някой умна идея как се постьпва в тези култови ситуации Kiss
Пиеш една студена вода Мац Tongue Tongue Tongue
Cheesy Cheesy Cheesyми пих де,дреме ми.../с горчив прифкус,пьк и солена Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
EvaG
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 209


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Ноември 28, 2010, 00:50:34 »
Раздели ТемаНагоре

Последно време доста от продавачите се правят на разсеяни. Да си кажа честно в много малко от случаите вярвам, че е възможно петно да не се види. Доста съм премълчавала ама............ Huh? стига вече. Ако парите за парцали и дрехи с петна( така наречените домшни дрехи) ги бях събрала вместо да ги плащам щях да съм купила по няколко чифта маркови дрехи от магазина и на трите деца. То ми писна вече. Днес явно бях доста бясна защото получих блузка с много петна (които не били видени разбира се а те са повече от явни) и написах доста ядосано съобщение на дамата. А тя ми вика не ми дръж такъв тон а ми върни блузата. То е ясно, че ще и я върна ама тези 1,43лв които платих за връщането ги хвърлям на вятъра (за 5лв блузка) (значи още толкова и можех да си купя една).
Вече връщам и даже не мога да се държа любезно с хора които умишлено премълчават и после даже не се извиняват



Това с петната , 1 на 1000 да не се забележат (ако ги има)...дори и да не се виждат с просто око,като почнеш да снимаш се виждат съвсем ясно (мъкар,ако трябва да го видиш,доста е нужно да се вгледаш)или пък дрехи с топченца ...ей това хич не го разбирам:ДРЕХАТА У СУПЕР,ЗДРАВА, ХУБАВА ,АМА С ТОПЧЕТА Shocked Lips Sealedе кое му е хубавото тогава  Lips Sealed....тия топчета са от некачествен материал(трико,прежда....)още като се купува дрехата се гледа материята...то затова 1 блуза може да 5 лв.(нова )а друга почти същата 18,25лв.Аз дреха с топчета нямам,но ако имах,не бих я продавала(камо ли пък с петна Shocked Shocked).По принцип,нещо което аз самата не бих облякла,никога няма да го продавам,директно в кисийка и до казана.И това да се продават ДРЕХИ ЗА В КЪЩИ ИЛИ ИГРА,също ми е непонятно.Ми то за в къщи все ще се намерят дрехи(по добре от тия некачествените НОВИ,отколкото на петна .С една думаТОВА,КОЕТО НЕ БИХТЕ ОБЛЕКЛИ ДЕТЕТО СИ ЗА ГРАДИНА ИЛИ УЧИЛИЩЕ или ВИЕ САМИТЕ НЕ БИХТЕ ОБЛЕКЛИ не го продавайте!Е , има различни критерии и по въпроса,но все пак с петна и топчета ДА СЕ ПОДАРЯВАТ!(дори и тогава мисля няма да има голяма опашка Lips Sealed
Те затова излязоха тия машинки сега ...(мъкар ,че тук по нашия край няма и не съм и виждала...но сигурно ще дойдат  Cheesy)заради некачествената стока с която се залива пазара.

Нещо цитата не се е получил ,затова го разграничавам по тоя начин.

« Последна редакция: Ноември 28, 2010, 01:29:53 от EvaG » Активен

При интерес пишете на лични!Давам на 1я завършил сделката.
бАНКОВА СМЕТКА№ BG02STSA93000008079281  банка ДСК,или запис,както ви е удобно
Изпращам след ПРЕДВАРИТЕЛЕН ЗАПИС!(превод)Ценя КОМУНИКАЦИЯТА между продавач/купувач!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=63041&paction=readfeed
http://vbox7.com/play:b6e44d33
http://www.youtube.com/watch?v=GhKJ9ig7I1cp
http://www.youtube.com/watch?v=lJYVh0-IQoE&feature=player_embedded
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Ноември 28, 2010, 08:24:52 »
Раздели ТемаНагоре

Съгласна съм с Ева, аз обикновенно такива дрехи подарявам.Само един-единствен път съм публикувала един комплект в такова състояние, но на символичната цена от 2 лева.
Активен


Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: