{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос към администратора  (Прочетена 53419 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
la vida loca
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #225 -: Март 18, 2011, 17:20:57 »
Раздели ТемаНагоре

LA VIDA LOCA,НИЕ СИ ПОСТАВЯМЕ ОЦЕНКИ ВЬПРЕКИ ПЛАТФОРМАТА ТАКАВА,КАКВАТО Е,ИМАМЕ НУЖДА ДА ГО ПРАВИМЕ,ТОВА Е ВИД БЛАГОДАРНОСТ-ПРОСТО ПОСЛЕДОВАТЕЛНО СЛЕД ВСЕКИ КОНТАКТ ПИШЕШ ДАТАТА И ОЦЕНКАТА СИ-КОПИРАХ ЗА ДА ТИ ПОКАЖА КАК----

rusamapaumna    Чв 3 Март 2011    Положителна    СТРАШНА МАЦКА-ПРЯМА,БЬРЗА,ЧЕСТНА,ТОЧНА-НЯМАМ ДУМИ ДА Я ПОХВАЛЯ,А В КОЛЕТЧЕТО ДРЕШКИТЕ БЯХА ТАКИВА ЗА КАКВИТО НЕ СЬМ СИ И МЕЧТАЛА-ЧИСТО НОВИ,НЕВЕРОЯТНО КРАСИВИ!МИЛА-МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ,ОЧАРОВАНА СЬ, ОТ СДЕЛКАТА И КОМУНИКАЦИЯТА С ТЕБ!10.02.2011-и отново страшно бьрза,коректна-перфектна-бих си пожелала да попадам само на такива сладки хора в сайта!22.02-ЕЛИ МИ СТАНА ЛЮБИМИЯ ПРОДАВАЧ-МИЛО,КАКВО ПОВЕЧЕ ДА ПИША-БЯХ ДОСТА КРАСНОРЕЧИВА ДОТУК,НЕКА МИ ЗАЯВИЖДАТ ЗА ИЗБОРА МИ :д3.3.2011-най-готиния човек в сайта-вече се опознахме толкова много,че разбрах какво ськровище е:*
ХЕМ ЛЕСНО,ХЕМ СИГУРНО Wink Cheesy


Ей, верно "Руса па умна" Smiley Мерси много за идеята  Kiss
Активен


Ani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #226 -: Март 18, 2011, 17:42:06 »
Раздели ТемаНагоре

Защо толкова трудно се качват снимките напоследък? Преди няколко дни се отказах да публикувам, защото не става и не става. Днес пак пробвам и не стига дето се изнервих в половин часова битка да си кача снимките, модераторката веднага ме накаца със забележда да съм сложила снимка. Е, как да стане като обявата излезе, а снимките не искат, дори и в най-малкия размер. Накрая стана по системата - редактиране - снимка - пак редактиране - пак снимка и така за трите снимки по отделно.

На няколко от старите ми обяви въобще са изчезнали снимките или при някои е останала само една. Омръзна ми да ги качвам отново и след време пак да ги няма.
Активен

Пощенските - за купувача.
Не пазя ред за запис без потвърждение на лични.
Не приемам размяна, не изпращам за проба.
Гарантирам за качеството на нещата в моите обяви.
Държа на коректните отношения.
Приемам плащания по банков път, имам сметка в ДСК.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #227 -: Март 18, 2011, 18:23:08 »
Раздели ТемаНагоре

Защо толкова трудно се качват снимките напоследък? Преди няколко дни се отказах да публикувам, защото не става и не става. Днес пак пробвам и не стига дето се изнервих в половин часова битка да си кача снимките, модераторката веднага ме накаца със забележда да съм сложила снимка. Е, как да стане като обявата излезе, а снимките не искат, дори и в най-малкия размер. Накрая стана по системата - редактиране - снимка - пак редактиране - пак снимка и така за трите снимки по отделно.

На няколко от старите ми обяви въобще са изчезнали снимките или при някои е останала само една. Омръзна ми да ги качвам отново и след време пак да ги няма.

Има изисквания за снимките: http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=339.0
Вижте дали вашите снимки отговарят и ако е така ще търся друг вариант.
Активен

Ani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #228 -: Март 18, 2011, 19:09:31 »
Раздели ТемаНагоре

С Resize Pictures ги пробвах постепенно намаляване, стигнах до 600х800 и пак не ги приема всички заедно, а само една по една, както описах. Имената са дълги и уникални. Досега съм нямала проблем с качването, само дето някои мистериозно изчезват от обявата след време.
Активен

Пощенските - за купувача.
Не пазя ред за запис без потвърждение на лични.
Не приемам размяна, не изпращам за проба.
Гарантирам за качеството на нещата в моите обяви.
Държа на коректните отношения.
Приемам плащания по банков път, имам сметка в ДСК.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #229 -: Март 18, 2011, 21:08:53 »
Раздели ТемаНагоре

С Resize Pictures ги пробвах постепенно намаляване, стигнах до 600х800 и пак не ги приема всички заедно, а само една по една, както описах. Имената са дълги и уникални. Досега съм нямала проблем с качването, само дето някои мистериозно изчезват от обявата след време.

Една по една стават така ли? Ако е така, някоя от снимките не е в ред. Или е голяма или не е 600х600
Активен

Ani
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #230 -: Март 18, 2011, 21:53:17 »
Раздели ТемаНагоре

Всичките ги правя в един размер.
Не ми е за първи път да качвам обява, знам, че трябва и знам как да ги намалявам.


Активен

Пощенските - за купувача.
Не пазя ред за запис без потвърждение на лични.
Не приемам размяна, не изпращам за проба.
Гарантирам за качеството на нещата в моите обяви.
Държа на коректните отношения.
Приемам плащания по банков път, имам сметка в ДСК.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #231 -: Март 18, 2011, 23:15:05 »
Раздели ТемаНагоре

Всичките ги правя в един размер.
Не ми е за първи път да качвам обява, знам, че трябва и знам как да ги намалявам.




Ани прати ми снимките от обявата да ги пробвам на тестовата версия
майл: deki@abv.bg
Активен

juju
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #232 -: Април 01, 2011, 10:32:41 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ви,изтрийте тази обява,че я публикувах в грешен раздел.Благодаря!http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Myjki+parfium+Emporio+Armani&product=159572&cat=24
Активен
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #233 -: Април 01, 2011, 10:34:16 »
Раздели ТемаНагоре

Моля ви,изтрийте тази обява,че я публикувах в грешен раздел.Благодаря!
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?Myjki+parfium+Emporio+Armani&product=159572&cat=24

ок
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #234 -: Юни 29, 2011, 17:34:10 »
Раздели ТемаНагоре

ИМАМ ПИТАНЕ-ДАМАТА КОЯТО МИ ПОСТАВЯ ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЕДНА СЛЕД ДРУГА БЕШЕ С БАН,ОЦЕНКАТА МИ БЕШЕ ПРЕМАХНАТА ОТ ХУАН-КОЛКО ОЩЕ ПЬТИ ЩЕ МОЖЕ ДА Я ПОСТАВЯ И НЯМА ЛИ НАЧИН ПОНЕ ДА Я ИНФОРМИРАТЕ КОЙ Я МАХА И ИМА ЛИ ПРАВО ДА Я ПОСТАВЯ НАНОВО?БЛАГОДАРЯ!
Kleo74    Вт 28 Юни 2011    Отрицателна    Някой умишлено трие негативните оценки за потребителя. Давам не една, а две отрицателни оценки. Некоректна и ядлива жена.
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #235 -: Юни 29, 2011, 18:35:24 »
Раздели ТемаНагоре

Значи не е чела правилата за ползване на сайта и си го ползва бащиния,според мен една малко по-дълга лятна почивка ще и е добре дошла  Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #236 -: Юни 29, 2011, 19:00:02 »
Раздели ТемаНагоре

ИМАМ ПИТАНЕ-ДАМАТА КОЯТО МИ ПОСТАВЯ ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЕДНА СЛЕД ДРУГА БЕШЕ С БАН,ОЦЕНКАТА МИ БЕШЕ ПРЕМАХНАТА ОТ ХУАН-КОЛКО ОЩЕ ПЬТИ ЩЕ МОЖЕ ДА Я ПОСТАВЯ И НЯМА ЛИ НАЧИН ПОНЕ ДА Я ИНФОРМИРАТЕ КОЙ Я МАХА И ИМА ЛИ ПРАВО ДА Я ПОСТАВЯ НАНОВО?БЛАГОДАРЯ!
Kleo74    Вт 28 Юни 2011    Отрицателна    Някой умишлено трие негативните оценки за потребителя. Давам не една, а две отрицателни оценки. Некоректна и ядлива жена.

Взети са всички мерки по въпроса. Дано се вразуми.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #237 -: Юни 30, 2011, 10:54:46 »
Раздели ТемаНагоре

ИМАМ ПИТАНЕ-ДАМАТА КОЯТО МИ ПОСТАВЯ ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЕДНА СЛЕД ДРУГА БЕШЕ С БАН,ОЦЕНКАТА МИ БЕШЕ ПРЕМАХНАТА ОТ ХУАН-КОЛКО ОЩЕ ПЬТИ ЩЕ МОЖЕ ДА Я ПОСТАВЯ И НЯМА ЛИ НАЧИН ПОНЕ ДА Я ИНФОРМИРАТЕ КОЙ Я МАХА И ИМА ЛИ ПРАВО ДА Я ПОСТАВЯ НАНОВО?БЛАГОДАРЯ!
Kleo74    Вт 28 Юни 2011    Отрицателна    Някой умишлено трие негативните оценки за потребителя. Давам не една, а две отрицателни оценки. Некоректна и ядлива жена.

Взети са всички мерки по въпроса. Дано се вразуми.
Привет и от мен, и аз имам същият въпрос към Хуан Куеста, относно повторно поставената неутрална оценка на zvelikova?
http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1133&protype=3
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #238 -: Юни 30, 2011, 12:06:04 »
Раздели ТемаНагоре

ИМАМ ПИТАНЕ-ДАМАТА КОЯТО МИ ПОСТАВЯ ОТРИЦАТЕЛНИ ОЦЕНКИ ЕДНА СЛЕД ДРУГА БЕШЕ С БАН,ОЦЕНКАТА МИ БЕШЕ ПРЕМАХНАТА ОТ ХУАН-КОЛКО ОЩЕ ПЬТИ ЩЕ МОЖЕ ДА Я ПОСТАВЯ И НЯМА ЛИ НАЧИН ПОНЕ ДА Я ИНФОРМИРАТЕ КОЙ Я МАХА И ИМА ЛИ ПРАВО ДА Я ПОСТАВЯ НАНОВО?БЛАГОДАРЯ!
Kleo74    Вт 28 Юни 2011    Отрицателна    Някой умишлено трие негативните оценки за потребителя. Давам не една, а две отрицателни оценки. Некоректна и ядлива жена.

Взети са всички мерки по въпроса. Дано се вразуми.
Привет и от мен, и аз имам същият въпрос към Хуан Куеста, относно повторно поставената неутрална оценка на zvelikova?
http://www.bgdomakinq.com/member.php?uid=1133&protype=3


Оправено. Следващия път - бан.
Активен

gdlina32
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 323


моите слънца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #239 -: Юни 30, 2011, 12:16:24 »
Раздели ТемаНагоре

 SadБлагодаря, но честно казано не виждам да е оправено.Неутралната оценка още си стои.
Активен

Пощенските са за сметка на получателя.Връщам стоки не отговарящи на описанието.Не купувам и не продавам захабени дрехи.Не приемам връщане- гледайте и мерете!!!
ВРЕМЕТО МИ Е ЦЕННО, НЕ МИ ГО ГУБЕТЕ!!!


Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: