{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забелязвате ли, че сайтът започна да се пълни с боклуци(стока)?  (Прочетена 92354 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #195 -: Ноември 02, 2010, 21:53:09 »
Раздели ТемаНагоре

абе май ще трябва да се направят още няколко раздела :
1) СТОКИ ОТ ГЕРМАНИЯ
2) СТОКИ ОТ 2РА УПОТРЕБА
3) СТОКИ ОТ ОНЛАЙН МАГАЗИНИ  Cheesy
Това е в кръга на шегата ,разбира се  Wink
                                                                                                                                                                 Мила шегите ти са неуместни,сега да ти кажа лично аз ходя по двапъти в годината на гости на свекар ми и зълвата които живеят в Нюнберг ако си го чувала,та мисалта ми е че си пазарувам оттам естествено от намаления и разпродажба ако уцеля разбира се Smiley ,но и те пращат подараци по празниците така че невиждам нищо шегувито в това.Да кажа само че онзиден получих колет и ми стана смешно че зълва ми изпратила на малката кукла беиби борн с дрехи и количка оргинални за едно евро купени от битак за играчки втора ръка Winkако я купя от БГ колко ли трябва да се изтъся.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #196 -: Ноември 02, 2010, 22:06:00 »
Раздели ТемаНагоре


Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Като се сещаш за една прати ми линк да видя а това "може би" не ме устройва то и ако баба беше мъжка  Cheesy

упсссссссс
пращам на лични
Да не ме видят всички как клюкарствам
Активен
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #197 -: Ноември 02, 2010, 22:31:12 »
Раздели ТемаНагоре

Е как ги различавате кои са от втора употреба, аз ли съм смотана вече не знам.....
Никога не съм влизала в такъв магазин, изобщо не мога да ги различа, странно ми УХАЯТ някои дрешки, които получавам, но ги пера по 2-3 пъти и си трая, и си мисля, че просто са стояли много време по кашоните, ама наистина са все NEXT алабала, че и като ги носим два-три месеца и после ги продавам, защото не са ми нужни. То излиза в крайна сметка, че съм е..ти ТРЕТАта употреба.... И защо изобщо се задълбочаваме в тези неща, но ДА кофти ще ми е ако знам, че са го купили за 2 лв, а аз плащам 10 лв. С две думи темата е актуална, НО.....
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #198 -: Ноември 02, 2010, 22:37:52 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат


Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Като се сещаш за една прати ми линк да видя а това "може би" не ме устройва то и ако баба беше мъжка  Cheesy

упсссссссс
пращам на лични
Да не ме видят всички как клюкарствам

Аз вече видях Tongue Клюкарка такава Wink
Активен


skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #199 -: Ноември 02, 2010, 22:44:54 »
Раздели ТемаНагоре


Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Като се сещаш за една прати ми линк да видя а това "може би" не ме устройва то и ако баба беше мъжка  Cheesy

упсссссссс
пращам на лични
Да не ме видят всички как клюкарствам
Да я линчуваме  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #200 -: Ноември 02, 2010, 22:51:49 »
Раздели ТемаНагоре

Е как ги различавате кои са от втора употреба, аз ли съм смотана вече не знам.....
Никога не съм влизала в такъв магазин, изобщо не мога да ги различа, странно ми УХАЯТ някои дрешки, които получавам, но ги пера по 2-3 пъти и си трая, и си мисля, че просто са стояли много време по кашоните

застоялите дрешки имат съвсем различна миризма - не на препарат, а някак на влага, на старо ако щеш. съвсем различно е.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #201 -: Ноември 02, 2010, 22:57:29 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат


Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Като се сещаш за една прати ми линк да видя а това "може би" не ме устройва то и ако баба беше мъжка  Cheesy

упсссссссс
пращам на лични
Да не ме видят всички как клюкарствам

Аз вече видях Tongue Клюкарка такава Wink
Ейййййййййй много си бърза! Кога успя  Cheesy Cheesy Cheesy
Активен
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #202 -: Ноември 02, 2010, 23:03:39 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат


Добре де! А като има някои ЯВНИ търговки на дрешки от секънда защо не се взимат мерки
Аз се сещам в момента само за 1, но може би са мноооооооооого
Като се сещаш за една прати ми линк да видя а това "може би" не ме устройва то и ако баба беше мъжка  Cheesy

упсссссссс
пращам на лични
Да не ме видят всички как клюкарствам

Аз вече видях Tongue Клюкарка такава Wink
Ейййййййййй много си бърза! Кога успя  Cheesy Cheesy Cheesy

Еее,викат ми `бързите пръсти` Cheesy Цъкам и тук и там,навсякъде си цъкам... Cheesy Cheesy Cheesy Но сериозно..и на мен нещо ми намириса,но никога нищо не е сигурно.Според мен е трудно доказуемо...
А за влагата аз да ви споделя,макар че сега сигурно никой няма да ми погледне обявите...ние живеем под наем в стар апартамент на партерен етаж.У нас почти винаги е влажно.Ако щете вярвайте,но пера 90% от дрехите в гардероба почти всяка седмица,само защото ако се застоят повече неизпрани (дори и да са били прани преди това) започват да миришат на влага..Абе кофти работа,ама няма как...
Активен


Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #203 -: Ноември 02, 2010, 23:17:15 »
Раздели ТемаНагоре

ние уж живеем на високо, а пак така.
извадих и изпрах наведнъж всички неща, които смятах да продавам, повечето са непродадени и започват да миришат на застояло, все едно не са прави от миналата година. а когато някой тръгне да купува, няма за кога да пера пак и да суша, в това време... разчитаме че всеки си пере нещата на получаване и така.
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #204 -: Ноември 02, 2010, 23:43:04 »
Раздели ТемаНагоре

ние уж живеем на високо, а пак така.
извадих и изпрах наведнъж всички неща, които смятах да продавам, повечето са непродадени и започват да миришат на застояло, все едно не са прави от миналата година. а когато някой тръгне да купува, няма за кога да пера пак и да суша, в това време... разчитаме че всеки си пере нещата на получаване и така.
Ако ви извадя някоя дреха от гардероба на свекърва ми ще бягате 3 дена в една посока  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #205 -: Ноември 02, 2010, 23:47:04 »
Раздели ТемаНагоре

ние уж живеем на високо, а пак така.
извадих и изпрах наведнъж всички неща, които смятах да продавам, повечето са непродадени и започват да миришат на застояло, все едно не са прави от миналата година. а когато някой тръгне да купува, няма за кога да пера пак и да суша, в това време... разчитаме че всеки си пере нещата на получаване и така.

Бе и аз изпрах всичко наведнъж,преди да пусна обявите.И продължавам да пера,преди да изпратя нещо.Много ще ми е неудобно ако някой получи намирисваща дреха...Пера вечерта,стоя до към 1ч.,простирам си дрехите на сушилника и го слагам под климатика.Всичко изсъхва през нощта и на другия ден го пращам.
Активен


bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #206 -: Ноември 03, 2010, 08:13:53 »
Раздели ТемаНагоре

Ако ви извадя някоя дреха от гардероба на свекърва ми ще бягате 3 дена в една посока  Cheesy
[/quote]

Ахахаххаххаххахахха  (laugh2) (laugh1) (laugh1) (laugh1) (laugh1)
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #207 -: Ноември 03, 2010, 09:21:23 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Трябва нещо да се измисли за тези дрехи от втората употреба,може би шефа ще измисли някакав раздел от дрехи купувани отам Smileyно едва ли това ще помогне,защото съм 100% убедена че пак ще има продавалки който няма да си признаят (в което няма нищо срамно че е пазарувано от такъв магазин)
Раздела ще си остане празен.Едната мама си прие блузката обратно,но друга ме направи на 2 ст.Чак ме прокле ShockedКаза,че си измислям,а блузата лъхаше на дезинфектант от 100 км. Cheesy
Аз също съм получавала "миризливи" дрехи, но понякога е от тиксото. Разбрах го, защото веднъж и аз купих такова тиксо, но естествено веднага го изхвърлих в коша
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #208 -: Ноември 03, 2010, 09:46:22 »
Раздели ТемаНагоре

Какво тиксо Мимоза? :Smiley
Активен
mimoza7710
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #209 -: Ноември 03, 2010, 12:52:15 »
Раздели ТемаНагоре

Какво тиксо Мимоза? :Smiley
Обикновено широко прозрачно тиксо, но миришеше адски гадно и омирисва дрехите.  Huh? Може би от самото му лепило. До сега само веднъж ми се е случвало да купя такова. Вече ги мириша в книжарницата Shocked Shocked Shocked , а продавачките падат от смях  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен

* Изпращам и получавам като МПП по БГ пощи или Еконт пощенска пратка.
* Коректна съм и очаквам същото от вас.
* Поставям коментари/оценки, правете го и вие.
* Връщам артикули неотговарящи на описанието.
* Изключително много държа на отличната комуникация и я поддържам до приключване на сделката.
* За непознати за мен потребители по моя преценка мога да изискам предварително плащане, моля, не се обиждайте!


Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: