{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не е ли редно лотовете от няколко неща да са с обща цена ?!?  (Прочетена 4270 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ТОРБАЛАН
Не предизвиквай лудия :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Мама на двама...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Януари 28, 2011, 09:56:23 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно подкрепям.Аз даже и в "Много ме дразни..." го бях писала това за лотовете.Ето днес гледах една обява "Лот сребърни пръстени(на снимката 5 бр)-20 лв" отдолу камара записани,понеже не дочели,че единият е 20,другият е 28 .....и таката 5 -те ставаха около 100лв. Shocked

Изводът е, че не можеш да смяташ и за това те дразни. Wink

 (laugh5)
Активен


daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Януари 28, 2011, 10:34:18 »
Раздели ТемаНагоре

Напълно подкрепям.Аз даже и в "Много ме дразни..." го бях писала това за лотовете.Ето днес гледах една обява "Лот сребърни пръстени(на снимката 5 бр)-20 лв" отдолу камара записани,понеже не дочели,че единият е 20,другият е 28 .....и таката 5 -те ставаха около 100лв. Shocked

Изводът е, че не можеш да смяташ и за това те дразни. Wink

 (laugh5)



Цитат от правилата "- Всяка, публикувана от потребител обява за Продаване, Подаряване, Размяна и Търсене, трябва да е за КОНКРЕТНА СТОКА!"

Ще се направят пояснения относно ЛОТ, (КОМПЛЕКТ, СЕРИЯ ОТ АРТИКУЛИ) за да не се получава подвеждане, като "ЛОТ от 3 части - 5 лева", а то се оказало, че всяка част е 5 лева а лота е 15 лв.
Активен
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Януари 31, 2011, 14:27:05 »
Раздели ТемаНагоре

Допълнение към "Правила за обявите:"
ОСНОВНИ ПРАВИЛА

-При публикуване на обява в секция Продаване, Подаряване, Размяна и Търсене, за „Количество” се записва общия брой на артикулите (стоката), за „Искана цена” се записва общата цена на артикулите(стоката).
  -Всяка, публикувана от потребител обява за ЛОТ (КОМПЛЕКТ, серия от един и същи вид артикули) в секция Продаване, Подаряване, Размяна и Търсене да се обяви като обща цена за ЛОТ(комплект,серия) от „броя части”( 2-3-4 и т.н.). Ако продавячът желае да раздели ЛОТ(комплект,серия) на части, то в описанието на обявата се записва цената за всяка(всеки) една(един) част(артикул) от ЛОТА (комплекта, серията от един и същи вид артикули)
       -Изключение се прави само за ЛОТ (КОМПЛЕКТ, серия от един и същи вид артикули), който не се продава на части. В случая се записва за „Количество” 1 бр , за „Искана цена” се записва цената на целия ЛОТ (КОМПЛЕКТ, серия от един и същи вид артикули). Като подробно се описва всеки артикул.
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 14:52:42 от daiido » Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: