{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алтернатива на скайп  (Прочетена 3004 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Декември 23, 2010, 13:16:42 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже не се знае кога ще пуснат скайп, реших да си инсталирам една много стара програмка, която доста наподобява скайп. Казва се ooVoo. Качих инсталатора на български сървър за по-бързо сваляне:
http://tranz.it/load.php?id=eQLSwNItZqHZOJ6X711419
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Декември 23, 2010, 13:50:48 »
Раздели ТемаНагоре

на мен ми се появи скайпа,но браво на Радо,че ни помага  Wink
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #2 -: Декември 23, 2010, 13:55:30 »
Раздели ТемаНагоре

на мен ми се появи скайпа,но браво на Радо,че ни помага  Wink
И аз така си мислех вчера, ама се оказа, че не е тръгнал. В началото показва само абонатите, които имат активирано пренасочване, но след няколко минути и те изчезват.
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 23, 2010, 14:02:18 »
Раздели ТемаНагоре

на мен ми се появи скайпа,но браво на Радо,че ни помага  Wink
И аз така си мислех вчера, ама се оказа, че не е тръгнал. В началото показва само абонатите, които имат активирано пренасочване, но след няколко минути и те изчезват.
ами да има нещо такова,защото и сега се появява и изчезва
Активен

Отнесена от вихъра,простете!
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3865


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 23, 2010, 14:16:15 »
Раздели ТемаНагоре

има слухове,че до Н.Г. ще е така Roll Eyes

Радо,мерси  Smiley
Активен

Моят син е жив благодарение на ТАЗИ болница,ТЕЗИ лекари и ТАЗИ  реанимация!Моля,подкрепете ни дори и само с харесване на страницата.Утре не се знае дали няма да спасят и вашето дете там!Нека държавата плаща поне за лечението на  децата ни.Те са нашето бъдеще!Нека сме задружни поне в това отношение!

http://www.facebook.com/pages/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5/215549755125891
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 23, 2010, 14:17:39 »
Раздели ТемаНагоре

Големи благодарности на Радо  (yes4) (yes4) (yes4)
Активен

rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #6 -: Декември 23, 2010, 14:26:36 »
Раздели ТемаНагоре

Ако ще си правите ooVoo акаунти - казвайте ги, ако може, за да ви добавям. Smiley Моето ooVoo ID е rado84.
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 23, 2010, 16:54:09 »
Раздели ТемаНагоре

 Administrator: Здравейте уважаеми потребители на Skype,
поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време.
За повече информация: http://alaw.hit.bg
Екипът на Skype за България

Това получих в скайп.Има проблеми със скайп ,които ще бъдат решени до 24 часа ,така пише по разни сайтове Wink
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Декември 23, 2010, 17:11:19 »
Раздели ТемаНагоре

Administrator: Здравейте уважаеми потребители на Skype,
поради изключително големия брой абонати в Skype, вече наброяващи 800 милиона, нашият сървър изпитва сериозни затруднения. Сега стартирахме кампания за изтриване на неизползваемите скайп акаунти. Изпратете това съобщение до поне 15 от абонатите си, които са на линия, за да ни покажете, че сте активен потребител на Skype. Aко не го направите до 2 дни вие ще бъдете определен като неактивен Скайп потребител и вашият акаунт ще бъде замразен за неопределен период от време.
За повече информация: http://alaw.hit.bg
Екипът на Skype за България

Това получих в скайп.Има проблеми със скайп ,които ще бъдат решени до 24 часа ,така пише по разни сайтове Wink
Ами на тези които не са пратили такова съобщение Lips Sealed
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
daniabc
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 23, 2010, 17:21:34 »
Раздели ТемаНагоре

Мислете малко, к`ъв е тоя админ на скайп за БГ, че и ще ми хоства сайт в хит.бг. - това и за виц не става, толкова е тъпо  (devil3)

Нищо не препращайте, не цъкайте на подобни линкове ако не желаете вируси, спам и прочие главоболия.
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 17:23:10 от daniabc » Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 23, 2010, 17:26:36 »
Раздели ТемаНагоре

Мислете малко, к`ъв е тоя админ на скайп за БГ, че и ще ми хоства сайт в хит.бг. - това и за виц не става, толкова е тъпо  (devil3)

Нищо не препращайте, не цъкайте на подобни линкове ако не желаете вируси, спам и прочие главоболия.
и ти права Roll Eyes
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Декември 24, 2010, 00:01:24 »
Раздели ТемаНагоре

Мислете малко, к`ъв е тоя админ на скайп за БГ, че и ще ми хоства сайт в хит.бг. - това и за виц не става, толкова е тъпо  (devil3)

Нищо не препращайте, не цъкайте на подобни линкове ако не желаете вируси, спам и прочие главоболия.
и ти права Roll Eyes
Да, а да не говорим и за абсурда в това съобщение - няма как да ви разберат колко сте активни по броя на изпратените съобщения. Истинските производители никога не биха ви пратили такова съобщение, защото си имат начини да видят кой колко е активен без той да разбере. Плюс това скайп си има собствен домейн и от него може да се свали скайп на български, което означава, че на тях не им е притрябвал хит.бг.  Cheesy  

А, забравих да спомена и нещо друго: всички подобни съобщения, които препращат към някакъв сайт за безплатен хостинг не са нищо друго, освен спамерски скриптове, които ще наспамят всичките ви контакти в скайп с тъпи съобщения.
Активен

tonikrisi
Вече ходя два пъти седмично до пощата
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 126


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Декември 25, 2010, 09:50:51 »
Раздели ТемаНагоре

Днес в фейсбук прочетох,че от 01.01 2011 skype щял да стане платен,някой знае ли дали това е вярно или пак е някаква конспирация?
Активен

АЗ СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТВЕТНАТА СТРАНА!
 За  потребители  с по-малко от 10+оценки не пращам предварително!!!(първо паричките-после пакета и обратно).
Не пазя ред,давам на първият писал на ЛС!
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #13 -: Декември 25, 2010, 16:47:50 »
Раздели ТемаНагоре

Съмнявам се. Ако стане платен, основият конкурент на Скайп (ooVoo) ще стане номер 1, а това е последното, което от Скайп искат.  Cheesy
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: