{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как, кога и в какво ще ескалира това напрежение?  (Прочетена 4170 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« -: Октомври 16, 2010, 09:51:02 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами,
обръщам се към всички потребителки с апел, не с молба защото знам, че винаги ще има изключения, които няма да разберат.
Провокирана съм от това, че напоследък прекарвам много повече време във форума на сайта отколкото в рздел "Обяви".
Какво стана?
Всички сме тук защото разбрахме колко е хубаво да има екип, който да се грижи за всичко, да е равен с нас потребителите и да се труди за това всичко в сайта да е наред, всичко да е изрядно и спокойно. Знаем и виждаме всеки ден как модератори и администратор се грижат всичко тук да е наред. Забелязахме разликата и на всички ни хареса. И всеки ден се работи за това да ни е удобно и комфортно.
И защо за Бога темите с проблеми станаха повече от публикуваните обяви?
Тук, за да си помагаме ли сме или за да задоволяваме другата си страст освен пазарувнето - скандалджийството?
Осъзнайте се и се спрете.
Свикнахме да ни се обръща внимание, да ни се угажда и да мрънкаме за всичко, но на тези хора ще им писне защото и те са като нас, ходят на работа, имат семейства, имам си личен живот, достатъчно други грижи, ангажименти и отговорности.
Ще им писне и това напрежение ще ескалира.
Чудя с в какво?
И знам, че няма да е в наша полза.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2010, 09:56:27 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами,
обръщам се към всички потребителки с апел, не с молба защото знам, че винаги ще има изключения, които няма да разберат.
Провокирана съм от това, че напоследък прекарвам много повече време във форума на сайта отколкото в рздел "Обяви".
Какво стана?
Всички сме тук защото разбрахме колко е хубаво да има екип, който да се грижи за всичко, да е равен с нас потребителите и да се труди за това всичко в сайта да е наред, всичко да е изрядно и спокойно. Знаем и виждаме всеки ден как модератори и администратор се грижат всичко тук да е наред. Забелязахме разликата и на всички ни хареса. И всеки ден се работи за това да ни е удобно и комфортно.
И защо за Бога темите с проблеми станаха повече от публикуваните обяви?
Тук, за да си помагаме ли сме или за да задоволяваме другата си страст освен пазарувнето - скандалджийството?
Осъзнайте се и се спрете.
Свикнахме да ни се обръща внимание, да ни се угажда и да мрънкаме за всичко, но на тези хора ще им писне защото и те са като нас, ходят на работа, имат семейства, имам си личен живот, достатъчно други грижи, ангажименти и отговорности.
Ще им писне и това напрежение ще ескалира.
Чудя с в какво?
И знам, че няма да е в наша полза.
Как не знам. Кога - скоро, в какво - то ще се види Wink
Лошо е, че форумът се пълни с теми за некоректни, неплатили и т.н. или сме си скандалджийки или наистина има много далавераджии
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
dodkoDD
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 276


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2010, 10:08:06 »
Раздели ТемаНагоре


И защо за Бога темите с проблеми станаха повече от публикуваните обяви?
Тук, за да си помагаме ли сме или за да задоволяваме другата си страст освен пазарувнето - скандалджийството?


Народът винаги е имал нужда от две неща-хляб и зрелище.
« Последна редакция: Октомври 16, 2010, 10:10:14 от dodkoDD » Активен

Предимство има за поръчване от повече обяви.
Пазарлъците на дребно не ги толерирам и игнорирам. Не искам отрицателни емоции.
Ако се забавя с ходене до пощата с два-три дни-не бързайте да нападате, работя, не живея в сайта, което по никакъв начин не ме прави некоректна.
VIPS4E_73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 221


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2010, 10:25:40 »
Раздели ТемаНагоре

Леле, dodkoDD  точно на място го каза
Екипа е страхотен, грижи се перфектно за нас, но и те си знаят, че във всяко стадо си има и мърша. Хубавото е, че по-голямата част от потребителите са супер, а тук в некоректни се вихрят долу-горе едни и същи имена. И дано си остане така.
Активен




АМА МНОГО СЪМ ДОБРЕ,......ЩОТ НЕ ЗНАМ КОЛКО СЪМ ЗЛЕ !!!
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2010, 10:33:19 »
Раздели ТемаНагоре

Да се спрем какво? Некоректни винаги ще има, дрязги също- това не зависи от факта колко готини са хората от екипа на сайта.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2010, 11:33:26 »
Раздели ТемаНагоре


И защо за Бога темите с проблеми станаха повече от публикуваните обяви?
Тук, за да си помагаме ли сме или за да задоволяваме другата си страст освен пазарувнето - скандалджийството?


Народът винаги е имал нужда от две неща-хляб и зрелище.

Така е, но явно не всички като мен си ги набавят в достатъчни количества в ежедневието си, а си го компенсират тук.
Всекидневно се виждам с толкова много хора, слушам толкова много истории, истерии и скандали, че като вляза в сайта вечер искам просто да кажа две добри думи, да опаковам нещо и да приключа.

Да спрем ..... с дребнавостта?
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2010, 11:53:22 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Мили дами,
обръщам се към всички потребителки с апел, не с молба защото знам, че винаги ще има изключения, които няма да разберат.
Провокирана съм от това, че напоследък прекарвам много повече време във форума на сайта отколкото в рздел "Обяви".
Какво стана?
Всички сме тук защото разбрахме колко е хубаво да има екип, който да се грижи за всичко, да е равен с нас потребителите и да се труди за това всичко в сайта да е наред, всичко да е изрядно и спокойно. Знаем и виждаме всеки ден как модератори и администратор се грижат всичко тук да е наред. Забелязахме разликата и на всички ни хареса. И всеки ден се работи за това да ни е удобно и комфортно.
И защо за Бога темите с проблеми станаха повече от публикуваните обяви?
Тук, за да си помагаме ли сме или за да задоволяваме другата си страст освен пазарувнето - скандалджийството?
Осъзнайте се и се спрете.
Свикнахме да ни се обръща внимание, да ни се угажда и да мрънкаме за всичко, но на тези хора ще им писне защото и те са като нас, ходят на работа, имат семейства, имам си личен живот, достатъчно други грижи, ангажименти и отговорности.
Ще им писне и това напрежение ще ескалира.
Чудя с в какво?
И знам, че няма да е в наша полза.
Браво мила за темата.Аз когато се  "нанесох" в сайта пожелах форумът да не заприличва на форумът на съседите.Обаче сега като гледам с бясна скорост ги настигаме!Ужасно е !Дано скоро се оправят нещата!
п.п.Снощи гледах нещо много весело ,даже го пуснах в другата тема,но ще си позволя да го пусна и тук.Дано настроението на всички се оправи!
http://vbox7.com/play:fa28dda1
Активен

amber
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 459


Поканени потребители: 1

Профил WWW
« Отговор #7 -: Октомври 16, 2010, 12:34:05 »
Раздели ТемаНагоре

В нищо няма да ескалира, нито пък се случва нещо необичайно.
Сайта става все по-посещаван, сделките все повече и съответно конфликтите също.Нещо напълно нормално за сайт, който не е само за светци:)
И като добавим и това, че тук сме само жени ... картинката става пълна:)
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 16, 2010, 12:46:13 »
Раздели ТемаНагоре

Сега ще ви кажа и моето мнение.
Напрежението става все по-голямо и по-голямо.
1. Модовете се ядосват (с право) от неспазването на правилата за публикуване на обяви. Някой от потребителите не обръщат внимание на забележките които им се отправят и продължават в същия дух. Това довежда до триене на обяви и налагане на забрани. Повярвате ми, на никой от екипа не му е приятно да трие обяви, да налага банове и да се кара с хората. Да не казвам, че ги отвръщават тези дейтвия. За това моята молба в този дух е всички да спазват правилата. Не са толкова сложни.
2. Администраторите. Какво да ви кажа. Аз гледам да се занимавам предимно с модификациите по софтуера (най-добър съм там), но същевременно с това помагаме и на модовете. Повечето хора когато имат проблем пишат на мен. Само ще ви кажа, че имам 1700 получени лични съобщения за 6 месеца (средно по 10 на ден). Някой ден няма, но понякога стой и гледай. 90%  са за решаване на един или друг проблем и 10% са благодарности (те най-ме радват). Така, че и на нас не ни е лесно.
3. Измами. Това е най-гадната част от целия процес. The_Black_Angel се нагърби с непосилната задача да решава тези проблеми, но както тя казва вече я е страх да чете тази тема. Там можете да прочетете от гадни до дребнави проблеми. Само за пример ще ви дам два сайта. Единия е нашия Продавалник, а другия Е-бей. В нито един от двата не се коригират оценки. Както искате така ме разбирайте. В краен случай ще забраня на модераторите да вземат отношение по въпроси с измами и ще ви оставя сами да се оправяте. Това ми е най-лесно, но и най-неморално. Бъдете коректни.

Много стана писаното, но надявам се ме разбрахте. Надявам се на вашия позитивизъм и добро и коректно отношение помежду ви! Успех на всички!

С уважение,
Мишо
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #9 -: Октомври 16, 2010, 14:38:39 »
Раздели ТемаНагоре

Както искате така ме разбирайте. В краен случай ще забраня на модераторите да вземат отношение по въпроси с измами и ще ви оставя сами да се оправяте. Това ми е най-лесно, но и най-неморално. Бъдете коректни.

С уважение,
Мишо

Ето в това например ще ескалира.  Почти съм сигурна, че ако продължава така хората просто ще престанат да се занимават с глупостите ни.
Благодаря на администратор, че се включи, защото аз не случайно пуснах темата, напрежението се усеща.

Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #10 -: Октомври 16, 2010, 18:43:37 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ще ви кажа в какво ще ескалира , или поне как предполагам ще станат работите ако се продължава в тоя дух!

Просото ще станат адски строги , в момента се дава на всеки възможност да се паправи , да се научи , е ако продължават да се нарушават правилата по един или друг начин , просто ще има едно предупреждение след това ВЕЧЕН БАН , тъй като аз съм първата от екипа която от баш началото на сайта е тук , и го гледах как израства , как форума се развиваше , как обявите става все повече , как шефа постоянно ровеше по кодовете на всяко наше / включвам и себе се/ желание и каприз , как седяхме и обсъждахме , как да подобрим разделите , как да подобрим форума , така че тук вие потребителите да намерите оддих , скоки и отнесената се включиха , после и Фло , и сега вместо да се концентрираме в подобрения на сайта , си губим времето с дребни скандали и разправии , било то между потребителите или между модератор/админ и потребител .
НЯМА друг сайт в който да се приканват многократно потребителите да спазват правилника!
НИМА искате и тук да стане злобно и натоварващо място , вместо да е изпълнено с положителни емоции?!?
Активен

everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Октомври 17, 2010, 17:02:36 »
Раздели ТемаНагоре

НИМА искате и тук да стане злобно и натоварващо място , вместо да е изпълнено с положителни емоции?!?

И аз това попитах.
Надявам се не се стига до крайности.
Надявам се,че въпреки, че не се пише в темата е прочетено и повече потребители са се замислили за това.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
Elita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 216


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2010, 10:59:09 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вече избягвам да чета такива теми, защото са много натоварващи. Струва ми се, че някои хора за нищо пускат теми, без да се опитат по упорито да се разберат на лични и с това се натоварват емоционално всички потребители
Надявам се потребителите да бъдат по- лоялни един към друг и по- търпеливи за вбъдеще  Kiss
Активен

Цък http://nagradi.us/Elita
http://www.nagradka.com/Elita

Изисквам предварително плащане за потребители с малко оценки или отрицателни такива!
При сериозен интерес- на лични!Не спазвам ред, освен ако потребител не е писал на лични.
Изпращам като МПП по пощата!
Пощенските са за сметка на купувача.
Не обичам да се пазаря!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: