{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с пратката ми!!!  (Прочетена 16539 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #75 -: Декември 16, 2010, 20:38:38 »
Раздели ТемаНагоре

Понеже се повдигна въпроса искам да попитам , особено ако има тук някой, който да работи в пощата: МПП до вратата ли трябва да ти ги носят или сам да ходиш да си ги вземаш? Все пак за какво се плаща "препоръката" или това е просто гаранция, че няма да бъде откраднат пакета някъде  WinkЯвно навсякъде е различно, а това не е нормално някак си. Аз например ходя да си ги получавам колкото и малки лекички да са....
При нас МПП ги носят до врата, мен на работа, че е на 10м от пощата. Ако е пуснато като колет, колкото и малко да е - носят само известие

Ако знаех, че става въпрос за tsytsi нямаше и да ми идва през ум да се усъмня. Търсете и двете, някой се е наконтил за ваша сметка.

Сигурна съм че мога да вярвам на това момиче,те и затова веднага ми отговориха за пратките-наистина са ходили с мъжа й 3 дни да питат!Няма да ги оставя намира пощите и ще търся!А на момичето още утре ще изпратя парите и ще пиша какво става!!!!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #76 -: Декември 16, 2010, 20:45:54 »
Раздели ТемаНагоре

tsytsi е супер коректна и мила, от мен взе уреда за 50 лв, за който спомена.
Определено някоя пощаджиийка се е накичила за празниците. На мен така ми изчезна едно скъпо бельо на V Secret, а най-големия куриоз с пощите беше, когато ми пратиха нещо с наложен, аз го взех, а отсрещната страна не си получи наложения, което за мен беше абсурдно, но ФАКТ. Писах жалби, срещи с началник пощи и изгубих толкова нерви и средства, че въобще не си струваше, резултата беше нулев и изпратих на жената парите за втори път.
мила, не им се давай!!!Пиши до
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19
И има ефект, поне на мен винаги са ми отговаряли и са правили проверки!

bADaZz, мила, пиши и ти!!Точно на теб ли трябваше да се случи!!!
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
maiski23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #77 -: Декември 16, 2010, 22:17:09 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета стискам палци да се намери пратката. Ако не дано се върне след 20 дни. Не си заслужава да пременяме пощенските служители. Kiss
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #78 -: Декември 16, 2010, 22:56:36 »
Раздели ТемаНагоре

desiplamen не знам защо са ти дали само касов бон, обикновено се описва пратката в една голяма книга и на  подателя се дава описанието оригинал а копието си остава в пощата без значение каква е пратката. На известието за получена пратка има номер на пратката какъв вид е и от кое населено място. Имайки в предвид че пратките се получават срещу лична карта не знам как по телефона са ти подали информация дали е получен прословутия пакет.Според мен трябва да търсите отговор от началника на съответната пощенска станция. Ако до 20 дни не се вземе пратката от получателя се връща на подателя, проучете нещата за да стане ясно каква е истината. Аз имах подобен случай с един запис който бях изпратила а дамата твърдеше че го няма, най накрая се оказа че от пощата ги е мързяло да го потърсят.
За tsytsi мога да кажа само положителни неща, изключително коректна и честна е.
Искам само да добавя нещо тук-за обикновен пакет се дава само касова бележка и нищо никъде не се вписва,лично в началото когато бях още нова съм го разбрала,тогава служителката ми каза,че така няма как да се проследи ако стане нещо ,няма номера ,няма никакви вписвания по тетрадки.По телефона и аз съм взимала информация .За обикновен пакет няма кой да и помогне не началници не кой да е .За tsytsi никой не твърди ,че е некоректна с пускането на темата мамата искаше само съвети и помощ а не обвиняваше никой а само себе си за незнанието си как стоят нещата  Smiley дано се появи пакета по принцип ако не е изчезнал безследно винаги пращат втора бележка на получателя да си го вземе.
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
maiski23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 106


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #79 -: Декември 17, 2010, 14:24:42 »
Раздели ТемаНагоре

Аз до сега съм пускала пратките си само с обикновена поща и така са процедирали.
Активен
tsytsi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 383


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #80 -: Декември 20, 2010, 13:55:46 »
Раздели ТемаНагоре

Днес получих записа от майката ,питах и за колета,казаха ми да чакаме 20 дни.Боже,боже.Ужасни са нашите пощи.
Активен

Пращам след предварително плащане.
Не приемам вече изпратен пакет
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #81 -: Декември 20, 2010, 13:58:21 »
Раздели ТемаНагоре

 Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #82 -: Декември 20, 2010, 14:01:11 »
Раздели ТемаНагоре

След 20 дни ще пиша дали са ми върнали пратката.Весели празници на всички! (christmas2)
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #83 -: Декември 20, 2010, 14:04:30 »
Раздели ТемаНагоре

След 20 дни ще пиша дали са ми върнали пратката.Весели празници на всички! (christmas2)
Трябва мила на 100% ако не се получи ти я връщат на теб
Активен



Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: