{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Платен отпуск веднага след майчинство  (Прочетена 3335 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
macarena
Гост
« -: Септември 18, 2011, 12:43:37 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте мами ще помоля за информация който е минал през това или има инфо да пише в темата.Благодаря ви предварително. (flower)
Активен
delia
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 183


delia от Продавалник-а

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Септември 18, 2011, 13:08:27 »
Раздели ТемаНагоре

Връщането на работа за 10 дена след майчинство преди отпуска има смисъл единствено, ако през време на отсъствието има увеличение на работните заплати.
При нас една колежка се върна така преди да ползва отпуската си, но при нас от 3 год. няма увеличение на заплатите и ТРЗ-то и каза, че няма смисъл.
Активен

Предимство за русенци и купувачите на повече от една обява. Не изпращам "до поискване" нито пари, нито покупки. Наложен платеж само след предварителна уговорка.
poli23
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 454


Нека бъдем коректни!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Септември 19, 2011, 13:36:48 »
Раздели ТемаНагоре

E ho ho o-никой ли няма информация по темата?
На мен пък ми изплатиха платения отпуск по заплатата на която са ме осигурявали преди да изляза в майчинство.
Активен

Коректна съм и очаквам същото!
За две обяви с предимство!
Вече изисквам предварително плащане, омръзна ми от некоректни потребители!
Моля, дайте ми един глас тук, не се изисква регистрация.Благодаря ви! Моята рецепта е- Пай с праскови Smiley))
http://fino-bg.com/show_recipes/view/135/
Жени
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 27


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 01, 2011, 20:56:06 »
Раздели ТемаНагоре

Възмутена съм, не че незнам че някои работодатели постъпват и по по-лош начин, но...  все пак ти ползваш платен годишен отпуск, няма значение дали си била в майчински или не, следва да получиш като месечно възнаграждение заплатата, която си получавала преди да излезеш в майчински.
Активен
mima11
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1271


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Август 28, 2015, 10:56:38 »
Раздели ТемаНагоре

На мен също ми изплатиха платения отпуск по заплатата, на която са ме осигурявали преди да изляза в майчинство, но доста разправии имах, докато се разберем с шефа.
Активен



Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: