{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещо  (Прочетена 1939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« -: Юли 18, 2011, 17:05:37 »
Раздели ТемаНагоре

Темичка за горещи и студени спорове от несполучливи покупко-продажби,пускам малко четиво от другия сайт на който му е скучно да убие време и да се похили малко  Cheesy

Цитат
здравей отново мила,май ще ти стана редовна клиентка с тези дрехи,имаш ми адреса,би ли ми я пуснала,поздрави Поли
Цитат
Здравей, приех офертата, но не пазя адреса ти. Моля да ми го изпратиш! По пощата ли да изпратя туниката или с Еконт? По пощата изпращам след предварителен запис. Ти пазиш ли адреса ми? Лека вечер!
Цитат
По пощата ми я изпрати,както ти писах при мен няма Еконт,пазя ти адреса,но мила не се ли доказах като коректен купувач за да ми искаш пак парите предварително?хайде първия път не се познаваме,но сега....нищо ли не значат оценките ми?
Цитат
Аз не се ли доказах като коректен продавач, та се притесняваш да изпратиш запис?! По пощата винаги изпращам след авансово плащане.
Цитат
Не се притеснявам да ти изпратя запис,малко ме обижда недоверието ти въпреки,че контактуваме отново...
Цитат
Аз посочих моето условие, ти постъпи така както прецениш, че е правилно. Лека нощ!
Цитат
Като ти пусна парите ще ти пиша!Ето ми адреса:
Цитат
пуснах ти парите за туниката,хубав ден!
Цитат
Здравей, днес получих покана за запис, благодаря ти, отивам до пощата да изпратя туниката. Хубав ден!
Цитат
Туниката пристигна,сега я взех от пощата,но има несъответствие в дължината с 4 см. и ми идва къса,ширината под мишници също не отговаря така както е описано в обявата в сантиметри...Въобще не е размера,който е описан в обявата и съответно ми идва малка,ако се съмняваш в думите ми меря със снимки сантиметрите
Цитат
От ноември минала година продавам дрехи и сте първата, която изказва подобно мнение, за мен това е заяждане. Моля, върнете туниката и ще възстановя парите Ви. Няма да влизам в безсмислени полемики с Вас! Всичко хубаво!
Цитат
и още нещо сега видях и етикета,не е 3 XXXL,а 2

Цитат
Още???Госпожо, на етикета може и L да пише. Всички дрехи с талия по- голяма от 100см са номерация над XXXL. Това е по- общо приети стандарти. Повтарям- върните туниката и повече не желая да имам никакъв контакт с Вас. Поведението Ви е тенденциозно!
Цитат
Първо,оправи малко тона на писане,защото моя е доста спокоен,за заяждане не съм си и помислила,за стандартите на хиксовете няма да споря,но за дадените мерки в обявата и тези,които меря на туниката има разминаване,и ако обичаш сега не си в положение да ми поставяш условия,върни ми парите,за да ти върна туниката.
Исках туника с размерите,които са дадени в обявата,а не по малка,не споря когато не съм сигурна,но в този случай си го има черно на бяло и от кога продаваш дрехи слабо ме грее,единственото което ме интересуваше от обявите ти е да получа дреха с размерите,които са дадени в обявата,първия път нямаше проблем с размера,но сега има и то явен.Очаквам до петък другата седмица да си получа парите с пощенските .
Цитат
Можехте просто да напишете, че не сте харесали туниката. Няма нужда да ми поставяте ултиматуми.Бихте ли ми дали адреса си, понеже го нямам. Ще Ви върна парите с риск да не ми върнете туниката. По Еконт удобно ли Ви е, пристигат до 30 минути! Хубав ден!
Цитат
Няма такова нещо,туниката е прекрасна,не търси причината в другия,за да ти докажа,че грешиш в случая ще направя снимки с размерите.Еконт при мен няма,за това не им ползвам услугите иначе на драго сърце.При мен рискове с некоректност няма,плащам си като поп и връщам без измами,нали не сме за това в сайта?след малко ще покажа снимки защото държа да съм коректна до край,та дори и за неуспешна покупко-продажба.
Цитат
В понеделник ще Ви изпратя запис по пощата.
Цитат
ок ще очаквам,веднага щом пристигнат пускам туниката
Цитат
Изпратих Ви записа, очаквам да ми върнете туниката най- късно до петък. Моля, не заблуждавайте потребителите, че няма офис на Еконт в близост до Вас. На- близкият офис е на 880 метра от адреса, който посочвате. Искрено се надявам това да е последният ми контакт с Вас!
Цитат
Айде не се форцирай много,не стига,че не си права пък и фасони,и новата обява която си пуснала с туниката пак не е с верни мерки!Как пък я измери като не е при теб?Не ме амбицирай от сега на татък да ти следя обявите и да ти намирам кусурите по правилата!
и за инфо имам шот с първата обява на туниката така че няма скрито покрито Wink
Като пристигнат парите веднага ти пускам туниката,Не ми върши работа с тези размери!
А и щях да забравя,покажи ми с линк към карта къде е този ''близък'' офис на близо километър от мен,защото единствения,който знам е в другия съседен квартал
Цитат
Мила госпожо, не ме заплашвайте! Внимавайте с какъв тон ми пишете! Престанете да ми пишете на ТИ! Продължавайте да се занимавате с мен и ще се обърна към администраторите на сайта за тормоз от Ваша страна! Какви обяви и как пускам си е моя работа, Вие да не сте Господ или да не сте ми господар !!!?? Убедена съм, че тази гавра, която направихте не Ви е за първи път! Туниката съм си я мерила аз и ще си пиша каквито мерки съм измерила. АКО изобщо ми я върнете, ще си я измеря отново, но АЗ. Вашите мерки не ме интересуват. Много сте компетентна по сайтове и метри, сантиметри, така че няма да Ви е проблем сама да намерите кой е офиса да Вас! Щом аз от дълбоката провинция съм разбрала кой е, смятам и Вие ще го намерите! Не желая да ми пишете повече! Не желая да имам никакви контакти с хора като Вас!
Цитат
Аууу ти изплашена ли се почувства?Съжалявам,но това не е мой проблем и мисля,че никой не мога да изплаша,а за тона,прочети няколко пъти твоя,за да усетиш как ми пишеш,а на ТИ ще пиша на когото си пожелая,не си заслужила поне пред мен тази учтива форма на обръщение!
На когото искаш се оплаквай,аз съм в пълното си право да върна стока неотговаряща на описанието,а ТИ ми изпрати именно такава,нося големи дрехи и дори 1 см. ми е важен на дадената дреха,а в случая даже 4 см. разлика!
И ще се занимавам с теб докато не приключи връщането на парите и туниката!
И само съвет,мери точно,за да нямаш пак връщане на артикул!
Цитат
Не си струва да полагам усилия да заслужа Вашето доверие. Обръщението "Вие" не е само за заслуги, това е форма на обръщение между непознати хора. Въпрос на манталитет. Заплашена не се чувствам, въпреки заплахите, които пишете Вие. Аз просто казвам как ще постъпя, защото нямате право да упражнявате следене или тормоз над никого. Нямам нужда от съветите Ви. Но най- добре е за Вас да си поръчвате дрехи, които съответстват на Вашите размери, а не да си поръчвате дрехи с по- малка номерация, както направихте в случая(поне няма да останете разочарована). Аз също разгледах обявите Ви. Дрехите Ви са с гръдна обиколка 140-142-144см. В обявата ясно пишеше, че туниката е 134. И Вие сте го знаели предварително, че няма да Ви стане. Но решихте да се изпробвате. Браво!
Ииии от там на татък явно не ми смогва на отговорите щот се попиках от смях с тази жена и взе,че ме блокира Cheesy,язък,тамън ми стана интересно с такъв чешит,рядко ги срещам  (laugh6)

Не може да изпращате съобщения на този потребител, понеже той е ограничил достъпа ви.: toni_7771
 Lips Sealed Cheesy
« Последна редакция: Юли 18, 2011, 17:34:25 от Поли » Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2011, 19:55:33 »
Раздели ТемаНагоре

е мама му стараааа!!!не можахте ли да се разберете като хората бре!!!!!!!и сте имали контакт и преди?!тьпо е това Sad
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Юли 18, 2011, 21:16:02 »
Раздели ТемаНагоре

е какви ЧЕ..ТИ има, това си е чисто заяждане Huh? ,а представяте ли си размяна: дай си ми куклите- на си ти парцалите Cheesy
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Юли 18, 2011, 21:24:59 »
Раздели ТемаНагоре

е мама му стараааа!!!не можахте ли да се разберете като хората бре!!!!!!!и сте имали контакт и преди?!тьпо е това Sad
и аз така викам да е тъпо,точно,че имахме една покупко-продажба и съм доволна и повторих при нея,да ама не,те ти булка спасов ден  Cheesy
а Пламчо не ти разбрах много поста  Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: