{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кажете ми това нормално ли е ?  (Прочетена 16353 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Май 19, 2011, 20:11:09 »
Раздели ТемаНагоре

И да довърша  кончетата на последната снимка не са дефект  Smiley понеже са целите блестящи има ли някъде ожулено скасано протрито или паднало камъче ? За мен това е дефект- видими наранявания и протъркана стелка ! А аз и ти знаем че на снимките стелката е излезнала по лоша от колкото е в действителност ! Но както и да е - не ми се спори !
« Последна редакция: Май 19, 2011, 20:15:17 от IRINKA_F » Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Май 20, 2011, 09:48:23 »
Раздели ТемаНагоре

Не е коректно да правиш снимки и да си играем със светло сенки  Smiley Нека всяка мама снима стелка на слънце да види какав ефект се получава  Smiley Отговори ми на един въпрос и приключваме спора  Моите сандалки за 6 лв не са със стелка в много добро състояние според теб трябва да е отлична - на твоите сандалки стелката за какво състояние отговаря виждам също има кончета  и стелката е в пъти по захабена защо като си толкова коректна  не ги снима така на слънцето все пак са 9 лв Smiley? С панаири не ми се занимава затова ще ти кажа - Когато на някой нещо не му харесва просто го ВРЪЩА !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Май 20, 2011, 12:16:33 »
Раздели ТемаНагоре

"ДАМАТА " С ГОЛЕМИТЕ БУКВИ МОЖЕ ЛИ ПАК ДА СЕ ВКЛЮЧИ?
Явно обаче ,както ти се изразяваш - душицата ти е дребнава и не можеш да посрещнеш критика  (-ТОВА Е ИЗВАДКА ОТ СЬОБЩЕНИЕ НА ВЬПРОСНАТА БЛАНКА-ТОВА МЕ ПРЕДИЗВИКА С ГРУБИЯ ТОН И РЕЧНИК!КАКТО НА БАРБАРОНА ЯВНО САМО НЕ И Е ИЗВЕСТНО-ПИША ПРЕДИМНО ОТ СЛУЖЕБЕН КОМП,КОЙТО БЛОКИРА ПРИ МАЛКИ БУКВИ,ТАКА ЧЕ МОЛЯ ДА МИ Е ПРОСТЕНО,НЕ Е С УМИСЬЛ ДА СЕ ЧЕТА АЗ,ИЛИ ПЬК ДА СЕ НАМИРА ЗА ГРАНДОМАНСКО!КАКЬВ МИ Е РЕЧНИКА ПРИНЦИПНО-НЕ МИ ВЛИЯЕ НЯКВА СИ БАРБАРОНКА,МОГА ДА СЕ ПИША РУСАМАПАУМНА,МОГА ДА СЕ ПИША АКО ИСКАМ И МАЛОУМНА-МИСЛЯ ЧЕ МИ СВИКНАХТЕ НА ИЗКАЗА,ОСВЕН ТЕЗИ КОИТО СЬМ НАПАДНАЛА УМИШЛЕНО-ДРУГИ ОПЛАКВАЩИ СЕ ДОСЕГА НЯМАШЕ,ОСВЕН ПРЕФИНЕНОТО ЗРЕНИЕ НА БАРБАРОНА WinkГОСПОЖО-СПОРЕД ЗАСЛУГИТЕ,И АЗ СЕ ОПИТВАМ ДА СЬМ СПРАВЕДЛИВА,ПРИЕМАМ ВСИИЧКИ КРИТИКИ КЬМ МЕН,УМЕЯ ДА ИЗВЛИЧАМ И ПОУКИ,А НА ТАКИВА КОИТО МИ КВАЛИФИЦИРАТ РЕЧНИКА КАТО ПРОСТАШКИ-ЕМИ ДА МИ ЖИВЕЯТ В СЯНКАТА TongueНЕ ОБИЖДАЙ РАДОМИРЦИ-АЗ СЬМ ЧИСТА ДЬРВЕНА ШОПКИНЯ ОТ БОЯНА,КОРЕНЯК СОФИАНЕЦ,СЬЧЕТАНА СЬС СЬЩАТА ПОРОДА ДЬРВЕН РАДОМИРЕЦ!КОЕТО НЯМА КАК ДА ТИ ГОВОРИ НИТО ЗА ОБРАЗОВАНИЕТОП МИ,НИТО ЗА МАНТАЛИТЕТА МИ-МОГАТ ДА МЕ КОМЕНТИРАТ ТЕЗИ КОИТО ИМАТ ПРЯД ДОСЕГ ДО МЕН,А РАДВАМ СЕ ЧЕ ТИ НЕ СИ ОТ ТЯХ-ПРОСТО НЯМА КАК ДА СЕ ПОЛУЧИ!ЩОМ СТРОГИТЕ АДМИНИ МЕ ТЬРПЯТ И МИ СВИКНАХА-КЬДЕ МИ СЕ СМЕЯТ,КЬДЕ МИ ПРАВЯТ ЗАБЕЛЕЖКИ-ЩЕ ТРЯБВА ИЛИ ДА МЕ ПРИЕМЕШ И ТИ ТАКАВА,ИЛИ ПРОСТО МЕ ИГНОРИРАЙ!
ЕМЧЕ-АЗ СЬМ ИРЕНА,А ТЯ Е ИРИНА-ИМА МАЛКО РАЗЛИКА,ТЯ Е ТОЛКОВА ОБРАНА В ЕМОЦИИТЕ СИ,АЗ СЬМ И ПРОТИВОПОЛОЖНОСТ-ВЛАГАМ ЧУВСТВА ВЬВ ВСЯКА НАПИСАНА ДУМА И НЕ МЕ Е ЕНЯ ЗА МНЕНИЕТО,КОЕТО СЬЗДАВАМ ЗА СЕБЕ СИ!ТА ТАКА!!
ВАЖНОТО В СЛУЧАЯ БЕШЕ "ДАМАТА"ДА РАЗБЕРЕ,ЧЕ НЕ СМЕ КАТО В ПРОДАВАЛНИКА,КЬДЕТО НИ ПРЕПРАЩА ДА И ГЛЕДАМЕ ОЦЕНКИТЕ-ДАЛИ СИ С ПЕТ ИЛИ ПЕТСТОТИН-ПРИ НАС НЕ Е ВАЖНО,ЗАЩИТАВАМЕ СЕ КОГАТО НИ ИЗНУДВАТ И ОБИЖДАТ,НЕ Е СУХ САЙТ САМО С ИНФОРМАЦИЯ-КУПИ-ПРОДАЙ-ТУК КОНТАКТА ПОМЕЖДУ НИ Е ДОРИ ПО-ЦЕНЕН ОТ САМАТА ПОКУПКО-ПРОДАЖБА ИЛИ РАЗМЯНА!МОЖЕМЕ ДА СИ ПОДАРЯВАМЕ ВЕЩИ ЗА ПО-ЗНАЧИТЕЛНИ СУМИ,МОЖЕ И ДА СЕ ИЗЯДЕМ ЗА ЕДНИ ЗАБРАВЕНИ ПОЩЕНСКИ!
« Последна редакция: Май 20, 2011, 12:26:45 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Май 20, 2011, 12:51:00 »
Раздели ТемаНагоре

 Мислех да не пиша.., ако на вас помията и заплахите са ви ежедневие -
НЕЗНАМ ЗАЩО СЕ ВЗРЯХТЕ ЕДИНСТВЕНО В МОЯ РЕЧНИК-АЗ ПУМИЯ/А НЕ С "О"/НЕ ВИДЯХ ИЗЛЯТА,ЗАПЛАХИ-ХАХА-КОЙ ЛИ И Е ВЗЕЛ СТРАХА ГОРКАТА!!НАДАЛИ НЯКОЙ Я Е ЗАПЛАШВАЛ Wink
ТА ДА НЕ СЕ ЧУДИ ТОЛКОВА КОГО И С КАКВО Е ПРЕДИЗВИКАЛА-САМО СИ ОТКЛОНИХМЕ ИЗЛИШНО ВНИМАНИЕТО ОТ ПРОБЛЕМА-С ТОВА ПОНЕ Е ПРАВА БАРБАРОНА!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
IRINKA_F
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 237


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Май 20, 2011, 12:52:33 »
Раздели ТемаНагоре

Ако знаех че за 5.50лв ще станат такива разправии и олелии никога нямаше да пратя нищо ! Просто знам какво пращам и мами които са купували от мен знаят че държа на комуникацията по време на зделка до самото получаване на запис и пакет ! В този сайт съм от създаването му всички сме виждали какви ли не разправии - но да се парадира с оценки от друг сайт е просто ненужно !Но да ми дава пример с нейни сандали -като знам аз какво съм пратила и никога не е писано състояние отлично и са в много по добър вид - обидно е ! По принцип не продавам в обявите обувки - всяко дете си има начин на походка продавам или наистина много запазени или ги обявявам за подаряване ! Подаръците които пращам съшо не са парцали и всеки може да го каже ! Тоест въпросния потник не е долно бельо а е марково потниче с една презрамчица с бродериики и паетки ! Пошлоста и цялата помия която се изля ми дойде в повече !
Активен

Коректна съм - очаквам коректност и от вас ! От 09.09.2010г изисквам предварително паричките!   Когато подарявам  не спазвам ред  - пращам на когото аз преценя ! Имам момиче на почти 7 годинки имайте го в предвид когато предлагате размяна !
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #35 -: Май 20, 2011, 12:56:49 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля, че всички казаха какво мислят. Заключвам темата и довечера ще напиша какво сме решили с админката.
Активен



Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: