{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Старост нерадост  (Прочетена 2136 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
postolka
mita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 23, 2011, 16:18:47 »
Раздели ТемаНагоре

TongueВървя си аз в една снежна зимна вечер и бързам да се прибирам в къщи/вече съм на 54 г/.В един момент щях да съборя едно тинейджърче от мъжки пол ми се видя,но успях да стопирам,и какво чувам мили хора от негова страна."Къде си тръгнала бе Бабче..........................'' (devil3)
« Последна редакция: Февруари 23, 2011, 17:01:10 от Фло » Активен

mb
vassalex
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Февруари 24, 2011, 10:46:28 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам подобен случай Smiley
Спира ме полиция за минаване на жълто. При това на десен завой на не толкова оживено кръстовище. Започва един пазарлък. Аз твърдя, че много добре знам какво пише в правилника, в смисъл, че ако не можеш безопасно да спреш, можеш да излезеш на жълто, ако си влязъл на зелено. Момчетата /бяха двама/ явно искаха да се почерпят, но аз пари за рушвети НЕ ДАВАМ и това ми е принцип!!!
Тогава единият полицай /верно, че беше младичъка, ама чак пък толкоз.../ ми казва: "госпожо, не Ви отива на годините!"  А аз тохава нямах още 40. !!!!  Shocked
Активен

Всичко е възможно.... Стига да се договорим!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 24, 2011, 13:06:00 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък бях неволен слушател на разговор между двама ученика в училището на дъщеря ми и така ме напуши смях Cheesy
Говорят си те за някаква жена и едното казва на другото''абе не се ли сещаш бе,оная дъртата 30 годишната'',ама деца,какво да им казваш,че и майка им е дърта (laugh6)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 24, 2011, 13:07:15 »
Раздели ТемаНагоре

.....ааа и забравих,скоро беше...тук на лични ме нарекоха ''незадоволена лелка'' (laugh6)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 24, 2011, 16:29:49 »
Раздели ТемаНагоре

.....ааа и забравих,скоро беше...тук на лични ме нарекоха ''незадоволена лелка'' (laugh6)
Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
lady_blue58
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2011, 11:22:49 »
Раздели ТемаНагоре

Ох....боже,боже.....какво да кажа аз с моите 52.......На нас се гледа като на полезни изкопаеми от каменната ера.......отдавна е трябвало да пукна/според младите/ Shocked. Ама какво да ги правиш - ограничени млади хора,за съжаление,не виждат по-далеч от носа си.Много от тях са преждевременно остарели/във всякакъв смисъл/. А пък аз си се чувствам прекрасно, Smiley Smiley Smiley не ми тежат, не ми пречат и не ме интересува кой как мисли по въпроса с годините.Това са някакви си цифри, не отразяват духа и излъчването....и си имам любима фраза - "....сърцето бръчки няма.."Наслаждавам се на живота,на работата и прекрасните си деца и внуци!!!
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2011, 11:24:35 »
Раздели ТемаНагоре

Ох....боже,боже.....какво да кажа аз с моите 52.......На нас се гледа като на полезни изкопаеми от каменната ера.......отдавна е трябвало да пукна/според младите/ Shocked. Ама какво да ги правиш - ограничени млади хора,за съжаление,не виждат по-далеч от носа си.Много от тях са преждевременно остарели/във всякакъв смисъл/. А пък аз си се чувствам прекрасно, Smiley Smiley Smiley не ми тежат, не ми пречат и не ме интересува кой как мисли по въпроса с годините.Това са някакви си цифри, не отразяват духа и излъчването....и си имам любима фраза - "....сърцето бръчки няма.."Наслаждавам се на живота,на работата и прекрасните си деца и внуци!!!
Много добре казано!
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2011, 18:43:14 »
Раздели ТемаНагоре

Еееее стига бееееее,точно Вие двете ли намерихте да се джафкате за глупости.Не оспамвайте темата на postolka с такива грозни писаници.Хайде помирете се да не Ви пратя по един чичко полицай да Ви напляска та да се вразумите.Айде стига,пишете си по едно  sorry и всичко минало-заминало Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2011, 18:44:56 »
Раздели ТемаНагоре

Еееее стига бееееее,точно Вие двете ли намерихте да се джафкате за глупости.Не оспамвайте темата на postolka с такива грозни писаници.Хайде помирете се да не Ви пратя по един чичко полицай да Ви напляска та да се вразумите.Айде стига,пишете си по едно  sorry и всичко минало-заминало Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss


ох Дацкото,тоз втория за мен лиии? Cheesy Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
dacetoooooooo
Глобален Модератор
Moderator
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2011, 18:49:08 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ох Дацкото,тоз втория за мен лиии?
Абе ако трябва лично ще Ви ги докарам на крака.Та  Вие двете и те двамата и ще си спретнете една четворка белот Cheesy Kiss Kiss
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 25, 2011, 18:58:09 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
ох Дацкото,тоз втория за мен лиии?
Абе ако трябва лично ще Ви ги докарам на крака.Та  Вие двете и те двамата и ще си спретнете една четворка белот Cheesy Kiss Kiss
....аа Дацко,...караш ме да се изцепя нещУ Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
bADaZz
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 230


Focus equals reality!

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #11 -: Февруари 26, 2011, 05:38:01 »
Раздели ТемаНагоре

Абе на второто полицайче кълките са му бая едрички  (sleep1) сън не ме хваща  (love26)
Активен

За непознати от мен потребители парите предварително!
Плащам САМО по банков път!
След запис чакам 6 h, предимство при закупуване на повече обяви.

bADaZz съм !
Focus equals reality!


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: