{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: да поставя ли отрицателна на n_petkova  (Прочетена 14132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Май 02, 2011, 12:58:17 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте мацки,хайде ми дайте сьвет и на мен моля ви-когато си се лигавиме-ясно е,но сега сьм пред дилема...преди време вьпросната н.петкова ми поиска едни сандали,които си харесала-за продажба бяха...помоли ме най-човешки да и ги запазя и изпратя в една сряда,когато трябвало да получи сума от продажба от нейна обява-казах и че и имам доверие и ще и ги пусна на драго сьрце да им се радва и да ги носи,паричките ще ми ги пусне когато и пристигнат-просто бях спокойна,не сьм имала проблеми с неплатили...пуснах ги на 11.4,идея нямам за колко време са стигнали при нея...получавам следното сьобщение-
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 73



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: rusamapaumna -: Април 26, 2011, 20:41:48 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Здравей,получих днес сандалките и съм доста разочарована Sadотпред са обелени,съжалявам много но ще ти ги върна..утре ти ги пускам ..наистина ги исках,питах за забележки наза никакви,но не е това което очаквах..съжалявам!
останах мнооого учудена,сандалите са обувани,сьст.отлично мисля че бях писала,но не и НОВИ!и бях сигурна че нямат забележки-писах и че сьм убедена в това което пращам,ето какво отговори за забележките тя-
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 73



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: rusamapaumna -: Април 27, 2011, 12:44:32 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
имат и затова ти ги пращам,не е заради парите,и тока на единия сандал е обелен,съжалявам наистина..опаковала съм ги,ходих до пощата обаче нямат ток и не могат да ми пуснат пратката,утре ще пробвам пак.
Дори съм ги снимала:)
получавам сандалите днес,разопаковам ги-бяха доста прашни,кутията в която ги изпратих много смачкана-може би изхвьрляна,но след като е решила да ги вьрне ги е прибрала вьтре пак,мисля че не ги е носила,но ги снимах пак и аз де
а!какво ме издразни-няма пощенскииии...а и бях казала-щом ми ги врьщаш,оставяш вьтре и пощенските-но няма нищо...и аз не сьм за двата лева,а за принципа!свидетели сте че ме праявиха луда за 60 стотинки на киколина,сьщото беше и в началото с ЕВА-Г-не бях пуснала пощенски за едни ботуши,после от срам и пратих доброволно,по мое усмотрение 5 лв!та...моля ви-погледнете снимките и кажете-какво е сьстоянието на сандалите и дали според вас не са вьрнати само поради липса на парички да бьдат платени,сьщо дали заслужава да и поставя отрицателна-сега сьм афектирана и бих го направила с ОГРОМНО желание-ако се извини и прати 1.88 колкото сьм дала с точност бих и простила-баба знае и две,и двеста!мога да подарявам на който каквото си пожелая,но на тази дама не бих отстьпила,само защото ме изльга-да беше казала-сьжалявам,исках ги но не можах да си ги позволя-извини ме-можех и да си чакам парите незнайно колко време-колкото и е нужно,или нямаше да се заям поне за пощенските,но като ми мина с номера че не струват 13 лева-сьжалявам,ще си яде попарата!!ето моите снимки,дано и тя качи каквото е снимала!
мисля че последната снимка,на фона на телевизора който е тьмен е най-неподвеждаща,вижда се точно каква е предницата,или стелката,или вече незнам какво да гледам!токчетата са пластмаса,не кожа или текстил,капачетата сьщо се вижда точно какви са,не са подменяни...чакам реални преценки моля ви!
като допьлня,че на снимката на токчетата се вижда прахоляка,а на стелките прахта я забьрсах набьрзо за да не подвеждатова са снимки от максимално близко разстояние!!
« Последна редакция: Май 02, 2011, 13:02:25 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Май 02, 2011, 13:10:34 »
Раздели ТемаНагоре

ОПААА!ЕТО ЛИНКА-
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?STRAHOTNI+SANDALI!!!N.38&product=149303&cat=500
ЗНАЧИ СЬМ ПИСАЛА СЬСТОЯНИЕ МНОГО ДОБРО,НЕ ОТЛИЧНО!!!Е МИСЛЯ ЧЕ СЬМ БИЛА СЬВСЕМ КОНКРЕТНА!ДАНО НЯКОЯ Е ОБЬРНАЛА ВНИМАНИЕ НА СЬСТОЯНИЕТО И ПРЕДИ,ИЛИ АДМИНА ДА МОЖЕ ДА КАЖЕ ДАЛИ ИМА НЯКОГА ПРАВЕНА КОРЕКЦИЯ НА ОБЯВАТА!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Май 02, 2011, 13:13:28 »
Раздели ТемаНагоре

КОРЕКЦИЯ НА ОБЯВАТА НЕ Е ПРАВЕНА!
Сега да попитам ,11.04.11 е понеделник,което значи,че тя до 15.04.11 трябва 100 % да ги е получила.Писа ли ти,че е така?
Активен

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Май 02, 2011, 13:16:55 »
Раздели ТемаНагоре

Такаа ,искам да взема отношение по въпроса не като приятел а като потребител!!
Първоо пуснати са на 11.04.2011г  според мен ги е получила най-много до седмица (със сигурност е било по рано ама карай) тя ти пише на 26.04 .2011г  Shocked
Немога да разбреа що за безочие е това ,въпреки че си и направила отстъпка ,когато вземе парите тогава да ги плати..
Сандалите според мен са наистина в състояние МНОГО ДОБРО а не отлично или ново ..Както продавачката си е упоменала в обявата ..КУПУВАЧКАТА ПЕТКОВА ,КАКВО Е ОЧАКВАЛА ДА ВИДИ В КУТИЯТА ,ЧИСТО НОВИ САНДАЛИ С КАСОВ БОН И ГАРАНЦИЯ ЛИ ??
А и щом има наглоста да ги върне без поети пощенски разходи си е за заслужена ОТРИЦАТЕЛНА ОТЦЕНКА ..а и по правилата на сайта си е за ОТР.ОТЦЕНКА
Според мен са обувани ,но това си е само мое мнение !!
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 13:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

БЕЗ НИКАКВА ПРИСТРАСТНОСТ АЗ БИХ КАЗАЛА ,ЧЕ САНДАЛИТЕ СА В МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ И ТО САМО ЗАРАДИ ТОКА,А ОТПРЕД НЕ ВИЖДАМ НИТО ЖУЛНАТО ,НИТО НАДРАСКАНО.
А ВСИЧКИ НИЕ ЗНАЕМ,ПАЗАРУВАЙКИ ОТ САЙТА ,ЧЕ НЕЩА В МНОГО ДОБРО СЪСТОЯНИЕ СА НОСЕНИ ЕДИН ДВА ПЪТИ,ЧЕ И ПОВЕЧЕ.ТАКА,ЧЕ ВСЕКИ СИ ПРАВИ САМ ЗА СЕБЕСИ СМЕТКА ДАЛИ ЩЕ ВЗЕМЕ НЕЩО ОТ ТУК -ПО ЕВТИНО,ИЛИ ЩЕ ОТИДЕ НА МАГАЗИНА ДА СИ КУПИ ЧИСТО НОВО-НО ЗА ЦЕНА ,РАЗЛИЧНА ОТ ТАЗИ.А ЩО СЕ ОТНАСЯ ДО ПОЩЕНСКИТЕ -ТЕЗИ КОКОШКАРСКИ ИСТОРИИ СТАВАТ ВСЕ ПОВЕЧЕ.
СЪЖАЛЯВАМ НЕ ПОЗНАВАМ ДАМАТА ПЕТКОВА ,НО ПОСТЪПКАТА И Е МЕКО КАЗАНО -Г А Д Н А!!!!!
А ОТ НЕЩАТА ,КОИТО СЪМ ПОЛУЧАВАЛА ОТ РУСАТА-НИКОГА НЕ СЪМ БИЛА ПОДВЕЖДАНА.ТОЧНО ВЪВ ВИДА,В КОЙТО СА ОПИСАНИ ,СЪМ ГИ ПОЛУЧАВАЛА И АЗ.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 13:27:00 »
Раздели ТемаНагоре

Само да  допълна нещо ,само преи няколко часа получих МЕЧТАНИТЕ МИ БОТУШИ от Русата ..
ОТговаряха точно на това което беше казала ,че са носени 2 сезона че са поожулени и т.н.Не вярвам в никакъв случай да е подвела ПЕТКОВА а и в обявата и точно си е описано ..
И наистина ,видем ли описание много добро трябва да се знае че дрехата ,обувките и т.н е ползвано и не е НОВО ..
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Май 02, 2011, 13:33:06 »
Раздели ТемаНагоре

ИВИНЯВАЙТЕЕЕЕ-ЗНАЧИ СА ПРАТЕНИ НА 19.4!!ЕТО ПОЩАТА НИ ОТТОГАВА,СЬЖАЛЯВАМ ЧЕ ВИ ПОДВЕДОХ-СЬЖАЛЯВАААМ-
samapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Активен Активен

Публикации: 1263


зло-Апе!:O)

Skype
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: petkova_n -: Април 18, 2011, 15:45:46 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Цитат на: petkova_n в Април 18, 2011, 15:39:53
не съм от тези..по-принцип съм по-активна в продавалника,там съм съсс същото име,ако искаш ме потърси..Smiley
Наталия Христинова Петкова
Варна 9021,кв.Галата,-ТУК ИЗТРИХ АДРЕСА
благдаря предварително:)успешна седмица:)
ще пиша коато пратя записа:)
ок,мацко,утре ще ти ги пусна!тогава една огроооомна молба-имам нужда от сьдействие!!вещицата от про-то ми е блокирала онзи ден профила,предполагам за реклама,защото в "за мен"сьм писала бгдомакиня.ком Cheesyхем знаех че рано или кьсно ще ми резне главата!!моля те,питай я за колко сьм наказана и защо точно,и ако ми пусне профила моментално ще изтрия рекламката Winkимам три висящи покупки,пратила сьм даже телеграфно записите,а не мога да вляза!!оттук поли и ериа ми дадоха паролите та да влизам,ма няма как да видя от кой сьм порьчвала-ето това можеш да направиш за мен при желание Sad Kiss
нема начин да нема начин!!!
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 73



Профил Ел. поща Лично Съобщение (Неактивен)
   
(Без заглавие)
« Изпратени до: rusamapaumna -: Април 18, 2011, 15:34:44 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
супер,харесват ми:)имам молба,чакам една мама да ми купи моите обувки,каза че в сряда ще ми прати паричките,да помоля да ме изчакаш:)
дай ми адрес за записа:)
« Последна редакция: Май 02, 2011, 13:37:59 от rusamapaumna » Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Май 02, 2011, 13:40:26 »
Раздели ТемаНагоре

Писах на купувача да се включи в темата.Ако са изпратени на 19.04,това променя нещата,но пък изтъкнатата причина за състоянието пак не е основателна!
« Последна редакция: Май 02, 2011, 13:44:23 от dacetoooooooo » Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Май 02, 2011, 13:41:55 »
Раздели ТемаНагоре

usamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Активен Активен

Публикации: 1264


зло-Апе!:O)

Skype
Профил Ел. поща Лично Съобщение (Активен)
   
Re:(Без заглавие)
« Изпратени до: petkova_n -: Април 27, 2011, 11:30:09 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Цитат на: petkova_n в Април 26, 2011, 20:41:48
Здравей,получих днес сандалките и съм доста разочарована Sadотпред са обелени,съжалявам много но ще ти ги върна..утре ти ги пускам ..наистина ги исках,питах за забележки наза никакви,но не е това което очаквах..съжалявам!
?!АЗ СЬМ СИГУРНА ЧЕ СА БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ,НО ЩЕ ВИДЯ КАТО ГИ ВЬРНЕШ КАКВО ИМ ИМА!АКО НЯМАШ ПАРИЧКИ,ПРОСТО КАЖИ,А НЕ ДА ТЬРСИШ ПРИЧИНИ!И АКО НЯМАТ ЗАБЕЛЕЖКИ ЩЕ ТЕ ПОМОЛЯ ДА МИ ПЛАТИШ И ПОЩАТА!!
ДАЦЕТО МЕ ПОПИТА НА ЛИЧНИ ИМАЛО ЛИ Е КОРЕСПОНДЕНЦИЯ МЕЖДУ НАС-КОПИРАХ ВСИЧКО ОТ ЛИЧНИТЕ,ВКЛЮЧИТЕЛНО И МОЯ ОТГОВОР КОГАТО МИ ПИСА ЗА ПРЬВ ПЬТ,А ТЯХ СИ ГИ ПОЛУЧИХ ДНЕС В 11.30!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Май 02, 2011, 13:46:18 »
Раздели ТемаНагоре

Писах на купувача да се включи в темата.Интересно ми е (мисля че не само на мен) защо обувките се връщат след две седмици мълчание!
БЛАГОДАРЯ,ДАЦЕ!КОПИРАХ ВСИЧКО КОЕТО ИМАМ,ПО ПРИНЦИП РЯДКО ТРИЯ,ЧАКАМ И АЗ ОТГОВОРИ,МНОГО ВЬПРОСИ МИ НАПИРАТ-НАЛИ ГИ ВИДЯ,НАЛИ МИ ПИСА ЗА ПАРИЧКИ И ОТСТЬПИХ,ПИСА МИ ЧЕ ЩЕ ГИ ВЬРНЕ-КАЗАХ ЧЕ ЩЕ СИ ГИ ПРИЕМА,САМО ДА ДОБАВИ ПОЩЕНСКИТЕ,ЗАПАЗИХ ДОБРИЯ ТОН,ВЬПРЕКИ ЧЕ ЗНАЕТЕ ЧЕ ПРИ МЕН Е РЯДКОСТ ТОВА,КОГАТО СЬМ НЕДОВОЛНА-ИМПУЛСИВНА СЬМ -КАТО НЕГАТИВ ГО СПОМЕНАВАМ...Е ТО СНИМАНЕ СПЕЦИАЛНО ЗА НЕЯ,МАЙМУНДЖАЛЬЦИ,ПЬК ПОСЛЕ-ДГД С ИЗВИНЕНИЕ...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Май 02, 2011, 13:50:23 »
Раздели ТемаНагоре

Аз ще се изкажа пристрастно - получила съм от Иренка не един,а три чифта обувки,който тя твъдреше,че не са кой-знае какво.....а пък аз като ги получих останах очарована от състоянието им Wink.Това,че потребителка не е изпратила парички за пощенските за мен си заслужава отрицателна оценка - аман от тарикатщини!!!!
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Май 02, 2011, 13:59:38 »
Раздели ТемаНагоре

бибке,ти получи обувки за които нямах място и бях решила да ги хвьрлям-просто не нося боклуци,стигне ли дотам-плащам си редовно таксата смет Winkте си бяха прилични,но ти ги пратих сьс срам...и ти казах-изкарай ги до кофите ако не ти харесат!не сме трьгнали да се льжеме,евала на две трети от момичетата тук-направо сме си като семейство!питах онзи ден една мацка-от това и това/за 10 и 14 лв/кое е по-доброто-тя ми каза кое,без да ми пробутва нещата си,обясни ми точно и коректно-сега си получи сладка оценка-нека и се радва!а нелката-да обяснява тепьрва!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Май 02, 2011, 14:06:44 »
Раздели ТемаНагоре

бибке,ти получи обувки за които нямах място и бях решила да ги хвьрлям-просто не нося боклуци,стигне ли дотам-плащам си редовно таксата смет Winkте си бяха прилични,но ти ги пратих сьс срам...и ти казах-изкарай ги до кофите ако не ти харесат!не сме трьгнали да се льжеме,евала на две трети от момичетата тук-направо сме си като семейство!питах онзи ден една мацка-от това и това/за 10 и 14 лв/кое е по-доброто-тя ми каза кое,без да ми пробутва нещата си,обясни ми точно и коректно-сега си получи сладка оценка-нека и се радва!а нелката-да обяснява тепьрва!
Да,затова казвам,че съм пристрастна - аз ЗНАМ,че ти не лъжеш........а патъците си ги разхождам още Wink Kiss Kiss
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
petkova_n
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 80

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Май 02, 2011, 19:20:07 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,получих сандалите в деня в който писах на мацката,може да се провери в пощата,защото когато получа пакет се разписвам...незнам кога ги е пратила,аз ги получих в дена когато й писах.Питах за забележки ,тя ми отговори "Никакви"...добре..получих сандалките,отворих ги още пред пощата,видях ги,отпред наистина са поожулени,едно камъче липсва на едната каишка,тока  е пообелен...съжалявам...
Да помолих за отсрочка за парите,когато се разбрахме да ги пусне,знам че на следващия ден получавам пратка,ходих,нямаше пакет за мен,после пак ходих...нямаше,после имаше празници...и веднага след празниците отидох и ги взех..Наистина незнам кога ги е пуснала,аз писах в деня в който ги получих..Закъснях с връщането,понеже съм с малко дете и ми е трудно да ходя,когато е лошо времето..съжалявам..Незнам дали съм некоректен потребител,а ако става въпрос за 1,60лв-пощенските ще ти ги пратя няма проблем..поне на мен толкова ми излезе да ти ги пусна наново...Който каквото иска да мисли...наистина съжалявам за случката..Сега ще ме нападнете защото съм с малко оценки,а продавалката с повече,но нищо не мога да направя:)
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Май 02, 2011, 19:36:51 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,след като ги видяхте още пред пощата ,защо не ги върнахте веднага?Колкото до пощенските,мисля,че е редно да ги изпратите!В  едно от личните си до Русата ,пишете,че сте ги снимала,ако е така ,моля да да публикувате снимките!
Активен



Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: