{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Бихте ли си купили дреха от сайт, в който сами задавате размери /подробно описани разяснения как се вземат мерките/ за желаната дреха, вижда
Да бих взела за себе си само!
Да бих взела за себе си, а ако съм доволна бих препоръчал/а и на приятели такъв тип сайт!
Не, не бих се възползвал/а от такъв тип сайт!

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: интернет магазин за дрехи  (Прочетена 4890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iiv_mortisha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 407


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Април 21, 2011, 04:14:40 »
Раздели ТемаНагоре

Привет!
Бихте ли си купили дреха от сайт, в който сами задавате размери /подробно описани разяснения как се вземат мерките/ за желаната дреха, виждате я визуализирана какво би представлявала, плащате си я, ако сте я харесали /на разумни цени - например дънки 30лв, лятна рокля 30лв и т.н./ и я получавате в упоменат предварително срок с куриер?
Моля Ви цъкнете на анкетата с избрания от Вас отговор и дайте малко повече инфо защо гласувате така? Мисля, че вече сме едно модерно общество и не е проблем вземането на мерки, работата с интернет, онлайн разплащанията, но все пак очаквам и Вашите отговори - аз отговарям с ДА, бих си взела дреха от такъв сайт, ако съм доволна бих препоръчала и на приятели! Отговарям така, защото така бих била сигурна, че дрехата ще ми стане /идеален вариант, ако сме с нестандартни размери/  Kiss

« Последна редакция: Април 21, 2011, 04:18:11 от iiv_mortisha » Активен

Вярвай в късмета си!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #1 -: Април 21, 2011, 05:43:10 »
Раздели ТемаНагоре

Да бих си поръчала,защото съм с нестандартни мерки за дрехи Cheesy
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Април 21, 2011, 06:54:53 »
Раздели ТемаНагоре

и аз бих си купила,но половината от изброените надолу условия не са ми по вкуса-
1.не ми трябва куриер,защото си имаме бг пощи-около мен няма офис на която и да е куриерска фирма и трябва да плащам пощенски по-високи от стойността на порьчаното някой пьт...
2.упоменат предварително период-и това е разтегливо понятие-да не ви давам пример последната ми покупка в аукрото миналата седмица-не ми пристига смс от еконта,продавача пуска запитване през админите защо не е закупена стоката-получавам подкана,пьк аз сьответно избухвам че чакам десет дена-не получавам порьчаното или обаждане или смс от никой-а покупката ми е била пусната в срок де.но аз не сьм знаела Wink
3-ако имаш предвид тези два сходни сайта-бг-то и про-то-анкетата ти е НАПЬЛНО БЕЗСМИСЛЕНА-просто защото всички ние сме тук за да пазаруваме и продаваме-значи като негови ползватели сме или пристрастени,или поне доволни-няма как да чуеш мнение различно от това
затова като обобщение-може би е трябвало да поставиш по друг начин вьпроса си-ПРЕДИМСТВА И НЕДОСТАТЬЦИ НА ОН-ЛАЙН-ПАЗАРУВАНЕТО-тогава би получила по-задоволяващи отговори мила Wink
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
iiv_mortisha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 407


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Април 21, 2011, 07:16:10 »
Раздели ТемаНагоре

Не, нямам предвид нито бг домакинята, нито продавалника, нито аукро - питам за онлайн магазин за НОВИ дрехи като всички други - Кокетна . т.н., но не само с готови по размер дрехи,а и с опция за поръчка на Уникална по размер дреха с вид като стандартните изложени. Казах условно куриер, тъй като си мисля, че така е най-удобно, но ако има интерес към пощите определено ще може да се праща и чрез тях - все пак, който плаща той избира. Пускам тази анкета, тъй като имам намерение да направя нещо подобно и искам да проуча дали би имало интерес. Ако имате предложения приемам всякакви, може аз нещо да съм пропуснала.
Активен

Вярвай в късмета си!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #4 -: Април 21, 2011, 07:33:06 »
Раздели ТемаНагоре

Не, нямам предвид нито бг домакинята, нито продавалника, нито аукро - питам за онлайн магазин за НОВИ дрехи като всички други - Кокетна . т.н., но не само с готови по размер дрехи,а и с опция за поръчка на Уникална по размер дреха с вид като стандартните изложени. Казах условно куриер, тъй като си мисля, че така е най-удобно, но ако има интерес към пощите определено ще може да се праща и чрез тях - все пак, който плаща той избира. Пускам тази анкета, тъй като имам намерение да направя нещо подобно и искам да проуча дали би имало интерес. Ако имате предложения приемам всякакви, може аз нещо да съм пропуснала.
а и аз съм против куриерските услуги,пощата ми е близичко и ми е по-удобна като място и като плащане-получаване Smiley
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Април 21, 2011, 11:26:05 »
Раздели ТемаНагоре

Може ли малко уточнения, като за руси хора Cheesy ?
Представям си го така - Аз задавам размерите си и виждам как определена дреха, би стояло на моето тяло. Правилно ли съм разбрала?
Ако е така, ще е хубаво!
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77
kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Април 21, 2011, 11:53:16 »
Раздели ТемаНагоре

Не, нямам предвид нито бг домакинята, нито продавалника, нито аукро - питам за онлайн магазин за НОВИ дрехи като всички други - Кокетна . т.н., но не само с готови по размер дрехи,а и с опция за поръчка на Уникална по размер дреха с вид като стандартните изложени. Казах условно куриер, тъй като си мисля, че така е най-удобно, но ако има интерес към пощите определено ще може да се праща и чрез тях - все пак, който плаща той избира. Пускам тази анкета, тъй като имам намерение да направя нещо подобно и искам да проуча дали би имало интерес. Ако имате предложения приемам всякакви, може аз нещо да съм пропуснала.

Идеята ти е супер.
« Последна редакция: Април 26, 2011, 12:34:09 от kkk » Активен

iiv_mortisha
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 407


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Април 21, 2011, 12:32:46 »
Раздели ТемаНагоре

Може ли малко уточнения, като за руси хора Cheesy ?
Представям си го така - Аз задавам размерите си и виждам как определена дреха, би стояло на моето тяло. Правилно ли съм разбрала?
Ако е така, ще е хубаво!
Да, правилно! Smiley И ако ти допадне си избираш начина за доставка и си го плащаш.
Активен

Вярвай в късмета си!
kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Април 21, 2011, 12:38:42 »
Раздели ТемаНагоре

Чудесно тогава Smiley Гласувах и Успех!
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: