{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Потребителка с ник sisley  (Прочетена 8085 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Март 30, 2011, 17:02:47 »
Раздели ТемаНагоре

Мила Яна при мен също се мина с това ,че е изпратила записа на друго момиче по погрешка.
Запис обаче получих макар и след размотаване Wink Дано и на теб да ти плати!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Март 30, 2011, 17:32:35 »
Раздели ТемаНагоре

Така е големи и здраво мислещи хора сме,питам какво стана но все едно и също:Моли ме да я разбера и да я изчакам,но мен не ме чатат в магазина да купя сега а да платя някога си?!Нали???А и колко да чакам вече е близо половин месец все в чакане!Сега пак писах дали го е пратила,но според мен няма да е!Абе то само нерви да хабиш!
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 30, 2011, 17:38:09 »
Раздели ТемаНагоре

Така е големи и здраво мислещи хора сме,питам какво стана но все едно и също:Моли ме да я разбера и да я изчакам,но мен не ме чатат в магазина да купя сега а да платя някога си?!Нали???А и колко да чакам вече е близо половин месец все в чакане!Сега пак писах дали го е пратила,но според мен няма да е!Абе то само нерви да хабиш!
Виж молбите й за разбиране се подават преди да й испратиш стоката ,за да си направиш ти сметката можеш ли да е чакаш или не .Затова си поискай обратно ,нещото което си продала или веднага запис да ти прати .Разбира се че трябва да е телеграфен ,ти никой не е майка тереза да чака 20 дни и все да не идва запис.Постъпи малко твърдо или пусни тема ,тогава няма начин да не ги прати:(
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 30, 2011, 17:44:55 »
Раздели ТемаНагоре

 Ами днес вече писах съобщение ще видя какво ще ми отоговори и ще си искам органайзера или парите!
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!
sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 30, 2011, 19:16:36 »
Раздели ТемаНагоре

Мила Яна при мен също се мина с това ,че е изпратила записа на друго момиче по погрешка.
Запис обаче получих макар и след размотаване Wink Дано и на теб да ти плати!
На мен ми се издължи!
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 31, 2011, 15:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

 Значи оставам само аз на опашката за издължаването!Дано Daceto да може да ми помогне,защото вече нямам ни вест ни кост от дамата!
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Април 07, 2011, 12:54:48 »
Раздели ТемаНагоре

доколкото разбрах и на яна вчера е пристигнало письмце от сислито-днес трябва да е взела някакьв запис...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
yana_m
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 170


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Април 07, 2011, 17:42:19 »
Раздели ТемаНагоре

Най-накрая  Cheesy Cheesy Cheesy след месец чакане и размотаване и аз си получих записа!Благодаря на Dacetooooo за помощта! Kiss Kiss Kiss
Активен

Вече не пазя ред,който иска даден артикул да ми даде адрес на лични!Публикувам обявите и в продавалника-не се сърдете,но съм с малко дете и разчитам на дохода от тук!!!
Пощенските са за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго или не е писано в обява че са от мен.
При покупка на 2 и повече обяви пощата е от мен и сте с предимство!
Пращам като МП,наложен платеж само при по-големи суми и нежелание за предварително плащане!
За суми над 10лв предварително паричките!
Нека сме коректни,все пак сме тук за да си помагаме!
Винаги поставям оценки,моля правете го и вие!
Предпочитам паричен превод по Еконт,но само ако на вас ви е удобно,а също така и аз предпочитам да ви превеждам пак така!Не за друго ами е по-бързо и евтино от Бг пощи!Но пак казвам само на вас ако ви е удобно!


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: