{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за мнение и някой дали е комуникирал с лицето "martyivanova"  (Прочетена 13054 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #15 -: Февруари 24, 2011, 23:04:17 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте благодаря ви че се включвате е днес успях да отида до пощата и да ги помоля за справка и така след направената такава се оказа че пакета е пристигнал на следващият ден още има и изпратено известие но уви никой все още нее потърсил пратката,а на 18.02 дамата ми писа че все още не и били пристигнали в този случай сеге какво трябва да направя кажете вашето мнение отделно мамата която ми даде телефон на него ми казва извън покритие.......Дори тогава ми каза че ги чакала с още един пакет от чужбина но итой се бавел имало проблем по пощите а дднес се оказа че пакета си е там малко немога да схвана искаше ги  а не отива да си ги вземе?Huh?Huh?Еми това е засега новото.
В най лоият случай още няколко дена като не бъдат потърсени пощата ще ми ги върне и така случаят щее приключен.
ПС.винаги има един гост който следи темата незнам дали е въпросната дама......
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Февруари 25, 2011, 00:22:19 »
Раздели ТемаНагоре

Имаш късмет, че не го е взела. Изчакай още малко и ще ти върнат пакетчето. Можеш да й поставиш и оценка, макар че едва ли ще влезе отново.  Roll Eyes
Активен
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Февруари 25, 2011, 05:53:30 »
Раздели ТемаНагоре

ПС.винаги има един гост който следи темата незнам дали е въпросната дама.....
99% съм сигурна,че не е тя Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #18 -: Март 19, 2011, 13:06:39 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте случаят все още няма развитие днес отново проверих в пощата пакета все още е там при което пощалонката ме посъветва да пусна едно искане до пощата в Ботевград да ми дадат отговор какво се случва с пакета На 9февруари пакета е пристигнал там ако не е потърсен в рамките на 20 дни би трябвало да ми се върне но уви днес е 19февруари и пакет все още нямам а и пари също нито вест нито кост от потребителката
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
Fergie
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 19, 2011, 13:09:53 »
Раздели ТемаНагоре

Съжалявам че ти се е случило нещо толкова неприятно ,Поли.Дано ти върнат пакета и всичко да е наред.
Активен

Коректна съм очаквам същото.
Не пращам и не получавам с наложен платеж.
mi_ma
мимчето
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 361


над мене греят две слънца,това са моите деца

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 19, 2011, 15:35:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ееее,Поли пак ли бе мила?Много жалко,че се е получило така,но все пак предполагам,че ще ти върнат пратката от пощата.А ти си имай вече едно наум и не бъди толкова доверчива.  Smiley
Активен

1.пощенските за сметка на КУПУВАЧА 2.ВЕЧЕ плащане предварително 3.въщам стока неотговаряща на описанието 4.BG94BPBI79231098205001 пощенска банка 5.давам на първия дал адрес на лс 6.имам 245 ++++++ в Пр-ка 
http://smajliki.ru/smilie-743654535.html
poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #21 -: Март 20, 2011, 09:37:10 »
Раздели ТемаНагоре

Здрваейте,ами да пак ами надявам се и аз защото има и вероятност щом толкова дълго не са ми го върнали да е станало така че момичето да го е взела пакета а да нее отбелязано чее взет тоест да са забравили в случая няма как да ми го върнат но ще видим сега в понеделник ще си пусна молбата за справка  за да съм сигурна,какво сее случило.
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 20, 2011, 12:29:46 »
Раздели ТемаНагоре

Здравей,няма как да го е взела и да не са отбелязали.Ако са ти казали,че не е взет ,значи е там.Накарай ги да се размърдат и да ти го намерят.Това с 20-те дена е формално.На мен ми върнаха невзет пакет след 3 месеца,въпреки молбата ми за връщане Huh?
Активен

ivelinajk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Март 20, 2011, 14:22:10 »
Раздели ТемаНагоре

Покрай един нашумял случай с измамничка, съм чела, че можеш да спреш пакет да не се предава на получателя. Обаждаш се в нейния пощенски клон и се молиш да попаднеш на свястна служителка.
Активен

poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #24 -: Април 29, 2011, 20:41:45 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте след дълъг застой но ето че днес вече получих най-накрая отговор от Ботевград пакетът е бил получен още на 9.02.2011 но не било отбелязано чее взет.И така аз съм хем без пакет хем без пари е поукта е не се доверявайте както аз го правя.Направих го платих си за това ми доверие и така на телефонът който ми дадохте никой не отговаря писах и на лични няколко пъти на тази госпожица,но уви без отговор.
Ами момече бъди жива и здрава аз със 8лв няма да забогатея но и ти с тях не мисля носиси със здраве балеринките и подаръка към тях.
Благодаря ви на всички който се включихте в темата,бъдете живи и здрави и по малко доверчиви:)SmileySmiley
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Април 29, 2011, 20:55:15 »
Раздели ТемаНагоре

мацко,такьв случай имаме и в радомир-едно друго поли-поли23 и прости,и сега крадлата си вьршее в сайтовете ненаказана,само тук не,че май е блокирана-ей зарад такива като вас двечките мила си мислят че света е техен!не сьм злобарка,но се ожесточавам или самонавивам ако имам подобен проблем и мисля че и света им ще преобьрна,стига да имам рамо или някой да ме дообработи!и това е най-правилното,хич ако не е за теб,поне зарад справедливостта на каузата!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
galia2007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 144


каката-август 2006 малкия -септември 2007

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Април 29, 2011, 22:23:32 »
Раздели ТемаНагоре

добре де, няма ли как да се сезира пощата в Благоевград
ми те са в нарушение-как така пакет е взет, ан е е отбеязано
значи техен служител е в кюпа
не може ли да се пусне жалба против самата поща в Благоевград щом съдействат на мошениците
най-малкото ще се стреснат и ще си гледат по-добре работата
Активен

предпочитам предварително плащане/изчаквам 8ч при запис и давам предимство на следващия/не приемам наложен платеж/не подканям на ЛС/с предимство-вземащия повече от една обява
 http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=34499&ppaction=readfeed
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Април 29, 2011, 23:03:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Здравейте след дълъг застой но ето че днес вече получих най-накрая отговор от Ботевград пакетът е бил получен още на 9.02.2011 но не било отбелязано чее взет.И така аз съм хем без пакет хем без пари е поукта е не се доверявайте както аз го правя.Направих го платих си за това ми доверие и така на телефонът който ми дадохте никой не отговаря писах и на лични няколко пъти на тази госпожица,но уви без отговор.
Ами момече бъди жива и здрава аз със 8лв няма да забогатея но и ти с тях не мисля носиси със здраве балеринките и подаръка към тях.
Благодаря ви на всички който се включихте в темата,бъдете живи и здрави и по малко доверчиви:)
Тук нещо не ми се вързва.По принцип в моята поща отбелязват в една тетрадка и после в компютъра.Как така ти казват,че е взет при положение,че не е отбелязано ShockedТе от къде знаят Roll EyesМогат да ти кажат ,взет е -отметнат е,ноо не е отбелязано ,ама е взет?Huh?Huh?Huh??!!!!!!!!!!!!!!!!!?Huh??То ако не е отметнато би следвало да ти кажат,че е при тях Roll Eyes
Активен

poliloli
Павлина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 201


Тези две слънца са моето съществуване

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #28 -: Април 30, 2011, 08:15:56 »
Раздели ТемаНагоре

Добро утро от мен на всички вас мили мами,пожелавам ви един слънчев,усмихнат и прекрасен ден SmileySmileySmiley
сега по темата какво да ви кажа да бих искала да я намера тази госпожа но кака до Ботевград немога да отида,дори в околията там нямам познати за да пратя някой да я потърси.А относно пощата ще се опитам на кратко да ви обясна,значи след като мина време помолих пощальонката да провери дали пакета е получен в пощата,така тя проследява пратката и и злиза че пакета е получен в пощата в Ботевград и стой там непотърсен,дори е  отбелязано името на пощальона.Така отново след седмица проверявам пакета отново си е там.След изтичане на срока тоест 20дни но аз след месец пак проверяваме би трябвало при непотърсен пакет да се върне обратно,но в случаят пакета отново излиза в компютъра че стои там и вече преди две седмици отидох тук на нашият клон от където си пускам панетите при началничката и обяснявам тя взе бележката и и ми каза ще ще пита шефката си да провери за този пакет какво става взет ли е нее ли отбелязано ли е или не и така вчера тя ми каза че пакета е взет но не било отбелязано сега разбирам от вас че ще трябва в понеделник да отида при нея и да я помоля да ми съдейства конкретната служителка да си онесе последствията за това чее пропуснала да отбележи че пакетът е взет.А тук при нас когато си взимам пакет първо го вкарват в компютъра после писмено се подписвам в една тетрадка че съм го взела незнам и аз как сее получило там Sad.Е това е в понеделник ще видя какво ще стане и ще пиша отново.
Активен

Точна и коректна съм,надявам се на същото,моля чете внимателно както обявата така и ЛС,зада не се получават грешки.Слагам оценки слагайте и вие.Пощенските са за сметка на купувача освен ако не се уговорим за друго. 
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #29 -: Април 30, 2011, 09:39:34 »
Раздели ТемаНагоре

Добро утро от мен на всички вас мили мами,пожелавам ви един слънчев,усмихнат и прекрасен ден SmileySmileySmiley
сега по темата какво да ви кажа да бих искала да я намера тази госпожа но кака до Ботевград немога да отида,дори в околията там нямам познати за да пратя някой да я потърси.А относно пощата ще се опитам на кратко да ви обясна,значи след като мина време помолих пощальонката да провери дали пакета е получен в пощата,така тя проследява пратката и и злиза че пакета е получен в пощата в Ботевград и стой там непотърсен,дори е  отбелязано името на пощальона.Така отново след седмица проверявам пакета отново си е там.След изтичане на срока тоест 20дни но аз след месец пак проверяваме би трябвало при непотърсен пакет да се върне обратно,но в случаят пакета отново излиза в компютъра че стои там и вече преди две седмици отидох тук на нашият клон от където си пускам панетите при началничката и обяснявам тя взе бележката и и ми каза ще ще пита шефката си да провери за този пакет какво става взет ли е нее ли отбелязано ли е или не и така вчера тя ми каза че пакета е взет но не било отбелязано сега разбирам от вас че ще трябва в понеделник да отида при нея и да я помоля да ми съдейства конкретната служителка да си онесе последствията за това чее пропуснала да отбележи че пакетът е взет.А тук при нас когато си взимам пакет първо го вкарват в компютъра после писмено се подписвам в една тетрадка че съм го взела незнам и аз как сее получило там Sad.Е това е в понеделник ще видя какво ще стане и ще пиша отново.
Нещо и на мене не ми се връзва!!Струва ми се, че май някой пощенски служител се е облажил от пратката ти!!Как така е взет,пък не е отбелязано незнам?!?! Shocked В Ботевград ли само дават пакети без подписи и лични карти?Интересувай се да ти обяснат как така е станало и да разберат  в смяната на кой е взет(щом знаят,че е взет)!Думи нямам за нашите пощи!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!


Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: