{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48254 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #150 -: Май 04, 2011, 16:33:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ериа самата тя пише : AZ IMAM 3-MA BRATYA-24,20,13,I KU4ETO HASKI BE6E ZA 20GOD.MI BRAT................
Къде по дяволите е истината Huh?? То брат и и девойката се оказват доведени брат и сестра (егати и "Забранена любов" надмина)
ДА БРАТА И СНАХАТА СА ДОВЕДЕНИ БРАТ И СЕТРА !! айй вижте ся аз се подлудих да писвам мой нещу съм отървала
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #151 -: Май 04, 2011, 16:34:31 »
Раздели ТемаНагоре

Сега говорих с ИЛИАНА ...
Ето е цялата история ; Илиана са 3 деца тя ,брат на 24год. и по малък брат на 10 го.д..ИЛиана е омъжена за 17години по голям мъж от нея и има момче на 1г и 10 месеца ..На ИЛиана майката също е родила на 16 години дъщеря си Илиана ..
Брата за който става въпрос  в темата е на 24 години и бебе на 5 месеца от 16 годишна .Майката на която е алкохоличка и може би и курва (извинявам се за израза) не са роми.Запознали са се покрай бащата на Илиана които заживява на семейни начала с майката алкохоличка ..И така брата на Илиана прави бебето на непълнолетната !! Майката на ИЛиана не желае снаха си защото не и е по съцето и е твърде малка и мързелива ..Няма да описвам какво чух за семейството на снахата 8 деца глад мизерия алкохол ..ИЛиана е била затруднена и е искала помощ  за инхалатор на детето но след което е намерила пари и е набавила всико за сина си..Живяли са в Козлодуй защото там пиянаката имала друга дъщеря  и са отишле при нея зяащото в габрово са нямали ток..Брата се връща от ЧЕХИЯ   без пари и тъщата като разбира мислела че зетя има пари и се прибират в Габрово ..но не се оказва  че той се връща без пари.Сега и той с бебето и малолетната си жена живеят при алкохоличката която им взема парите от майчинство и детски + еднократната помощ..ИЛиана е имала тежък детски живот за който говори много ама не ми се пише ..Такааа тя не иска пари от никой за брат си а само съвети как да постъпи брат й за да не вземат закрила на детето бебето му .
СЪЩО КАЗА ЧЕ КОЙТО ИСКА МОЖЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕ С НЕЯ И БРАТ Й ,АКО ИМА ДАМА ОТ ГАБРОВО ТЯ ЩЕ СИ ДАДЕ АДРЕСА ДА СЕ ВИДЯТ И ИЛИАНА ЩЕ И РАЗКАЖЕ ВСИКО А И ТЯ ЩЕ ВИДИ.БЕБЕТО ИМА НУЖДА ОТ ХРАНА(бебешка) ако накой може да даде ,пак само с лично предаване ..ИСКА ДА ДОКАЖЕ ЧЕ ВСИКО ТОВА Е ИСТИНА И НЯМА ГРАМ ЛЪЖА ..
ТЕЛЕФОННИЯ МИ РАЗГОВОР ПРОДЪЛЖИ 28 МИНУТИ
ne si me razbrala ERI-az imam  trima bratya,24,20,13.tova koeto e napisala damata e samata istina!
Активен
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #152 -: Май 04, 2011, 16:34:45 »
Раздели ТемаНагоре

ТА ЩЕ СЬБИРАМЕ ЛИ ДА ИМ ПЛАТИМЕ ТОКА?АЗ НОМЕР ДВЕ СЛЕД КАКА ДЕСКА КУКУТУ НА ОПАШКА,ДА ДАМ КВОТ ИМАМ ЗАДЕЛЕНО ЗА СТАРИНКИ Wink
АЗ ВИКАМ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ВСИЧКИ И ДА ОТИДЕМ ДО ГАБРОВО,ХЕМ ЩЕ ПОМОГНЕМ НА ТЕЗИ В "НУЖДА "ХЕМ ЩЕ СЕ ВИДИМ И ЩЕ СИ СПРЕТНЕМ КУПОН С ШОУ СЛЕД БЛАГОТВОРИТЕЛНАТА АКЦИЯ.
КОЙТО Е ЗА -ДА СЕ ЗАПИСВА.
1-ЕЛКА
2-ИРЕНКА...

Русооооо не преваряй, ти си 3-та
Я па да те питам тебе не ти ли е неудобно бре, казвам ти настинаах гола одя
АЛЮЮЮЮ АЗ КОЙ НОМЕР СЪМ ,ДОКЪТО ГОВОРЯ ПО АЛУТО КО ПРАЙТИ ВИЕ ..А
4.ЕРИА
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #153 -: Май 04, 2011, 16:38:20 »
Раздели ТемаНагоре

МОЖЕ АЗ ДА НЕ СЪМ РАЗБРАЛА ЗА КОЛКО БРАТЯ СТАВА ДУМА ,НО ТОВА КОЕТО ЧУХ ПО ТЕЛЕФОНА Е ПОКЪРТИТЕЛНО!!!
Нямам възможност в момента да ида лично и проверя ,но се надявам скоро да имам
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #154 -: Май 04, 2011, 16:38:29 »
Раздели ТемаНагоре

ЕМКА,ЛАПЕТО Е С БЕБЕ ОТ 24 ГОДИШНИЯ БРАТ,АЗ ТАКА РАЗБРАХ!
ЕМИИИИ,СА ШЕ КАЧИМ ОНУЙ,ДАВАМ МУ И РАЗМЕРИ,ГЛЕДАЙ ПРИ МОЯ!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #155 -: Май 04, 2011, 16:41:09 »
Раздели ТемаНагоре

ЕМКА,ЛАПЕТО Е С БЕБЕ ОТ 24 ГОДИШНИЯ БРАТ,АЗ ТАКА РАЗБРАХ!
ЕМИИИИ,СА ШЕ КАЧИМ ОНУЙ,ДАВАМ МУ И РАЗМЕРИ,ГЛЕДАЙ ПРИ МОЯ!!

Аз пак почти нищо не разбрах Smiley Ама таке е като не ми се отговаря на въпросите. По-точно отговаря ми се, ама избирателно. Толкова ми кипнаха лай..та, че ще се обадя утре рано сутринта в Закрила на детето Габрово, да проверят има ли такова нещо.
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #156 -: Май 04, 2011, 16:50:20 »
Раздели ТемаНагоре

СБИРАЙТЕ ПАРИ ША ВЪРВА ТАМ ,АЙ АКЦИЯТА ЗАПОЧВА И ЕМИ ДА ИДВА !!глейте повечко да съберете че да има и за по едно кафе и цигари кът ма задържат в полицията ,ЕМИИ ША ИДЕШ ЛИ С МЕН
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #157 -: Май 04, 2011, 16:54:50 »
Раздели ТемаНагоре

СБИРАЙТЕ ПАРИ ША ВЪРВА ТАМ ,АЙ АКЦИЯТА ЗАПОЧВА И ЕМИ ДА ИДВА !!глейте повечко да съберете че да има и за по едно кафе и цигари кът ма задържат в полицията ,ЕМИИ ША ИДЕШ ЛИ С МЕН

Шъ ама не знам кога точно Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #158 -: Май 04, 2011, 17:05:18 »
Раздели ТемаНагоре

Пфууу, едвам изчетох всичко.
Твърде е абсурдно, което не изключва всичко да е истина.
Но дори и така да е, според мен са излишни всички ексцесии.

За жалост вероятността да се случват подобни неща в действителност е твърде голяма и те реално се случват. Българите почнаха да мизерстват, да се алкохолизират, да се разплождат точно като циганите. Както и да остават все по-необразовани. И от нямане какво да правят - правят секс от малолетни, раждат деца, женят се по 20 пъти...

Според мен е редно темата да се заключи, както админа предложи вече. Няма никакъв смисъл от нея при положение, че има същите такива на сто места и явно авторката не желае или няма достатъчно грамотност да обяснява за какво точно претендира или търси. Пък и каквото и да търси вече явно го е намерила.

Сигурна съм, че има институции, които са наясно с този случай, ако го има.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #159 -: Май 04, 2011, 17:06:42 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА СЕГА МИ СЕ ОБАДИ ,ДНЕС МОМИЧЕ ОТ ПРОДАВАЛНИКА Е БИЛА ДО ТЯХ И СИ Е КУПИЛА КУЧЕНЦЕ ,ВИДЯЛА Е ЦЯЛАТА ОБСТАНОВКА И   Т.Н.
ИЛИАНА МИ КАЗА НИКА НА ДАМАТА ОТ ПРОДАВАЛНИКА И ИСКА ДА МИ ДАДЕ НЕЙНИЯ ТЕЛЕФОН ДА ГОВОРЯ С НЕЯ .ИСКАТЕ ЛИ ДА ГО НАПРАВЯ ТОВА ?? (hail4) (not6)
ДАЙТЕ СИ МННЕНИЕТО ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ ДА РОВА ИЛИ ДА ПОСТАВЯ ТАЗИ ЗАДАЧА НА ШЕФА
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #160 -: Май 04, 2011, 17:09:41 »
Раздели ТемаНагоре

 (not1) (not3) (not6)
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила
ELLI_MIRO
ЕЛКА
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 574

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #161 -: Май 04, 2011, 17:12:43 »
Раздели ТемаНагоре

ИЛИАНА СЕГА МИ СЕ ОБАДИ ,ДНЕС МОМИЧЕ ОТ ПРОДАВАЛНИКА Е БИЛА ДО ТЯХ И СИ Е КУПИЛА КУЧЕНЦЕ ,ВИДЯЛА Е ЦЯЛАТА ОБСТАНОВКА И   Т.Н.
ИЛИАНА МИ КАЗА НИКА НА ДАМАТА ОТ ПРОДАВАЛНИКА И ИСКА ДА МИ ДАДЕ НЕЙНИЯ ТЕЛЕФОН ДА ГОВОРЯ С НЕЯ .ИСКАТЕ ЛИ ДА ГО НАПРАВЯ ТОВА ?? (hail4) (not6)
ДАЙТЕ СИ МННЕНИЕТО ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ ДА РОВА ИЛИ ДА ПОСТАВЯ ТАЗИ ЗАДАЧА НА ШЕФА
ТИ И ДА СЕ ОБАДИШ ,СИГУРНА ЛИ СИ ,ЧЕ НЯМА ДА Е ПОСТАВЕН ЧОВЕК.
ДАНО НЕ Е ИСТИНА ТОВА ,КОЕТО РАЗКАЗВА ИЛИЯНА.ЗАЩОТО АКО Е ИСТИНА Е КОШМАРНО.
АЗ СИ МИСЛЯ ,ЧЕ Е ПО ДОБРЕ ДА СПРЕШ ДА СЕ ЗАНИМАВАШ,ЗАЩОТО МИ НАМИРИСВА НА ГНИЛО.
А АКО Е ВЯРНО ,ДОРИ СЪМ СЪГЛАСНА ДА ПОМОГНА ,С КАКВОТО МОГА.
Активен

НЕ ИЗПРАЩАМ ЗА ПРОБА.
МНОГО СЪМ КОРЕКТНА,ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ОТ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА.
ВРЪЩАМ,НЕОТГОВАРЯЩИ НА ОПИСАНИЕТО СТОКИ.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ ВИ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ!
ПОЩЕНСКИТЕ СА ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА,ОСВЕН ПРИ УГОВОРКА ПОМЕЖДУ НИ!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #162 -: Май 04, 2011, 17:29:02 »
Раздели ТемаНагоре

Предварително се извинявам, ако се приеме твърде навътре позицията ми. Все пак малко или много всеки човек е расист.

На мен не ми е жал нито за циганите, нито за мизерстващите, нито за гладните деца в Сомалия. И съм адски против да се помага особено на гладните сомалийчета. По грешно от тази световна политика няма. Цял свят отглежда поколения от недохранени, необразовани сомалийчета, които единственото, което ще постигнат е да избълват следващото поколение гладни и необразовани сомалийчета. А останалата част от света ще продължава да ги храни. Те няма да работят, няма да учат, те ще чакат да хранят тях и децата им и ще продължават да са си гладни.
Е има ли смисъл според вас?!
Същото виждам в подобни случки и истории като тази - тоест никакъв смисъл.
Ериа, и какво ще стане като помогнеш на тази Илияна? После ще й помогне друг, трети, пети. После това малко недохранено бебе ще порастне , ще стане на 13 и ще си има свое собствено недохранено бебе.
Не виждате ли порочността на цялата история?!

Колкото и да напредва света, технологиите и политиката, главният закон в природата ТРЯБВА да се спазва и той СЕ спазва без или със нашето съгласие. Естествения подбор в природата е най-силната и най-правилната действаща сила.

Това е положението - харесва ви или не.
Всеки може да работи, да учи и да поема отговорности, но някои просто не искат. Щом не искат - остават назад. И не е нужно ние да поемаме колкото се може повече чужди отговорности, да отглеждаме гладни сомалийчета или бъдеща непълнолетна майка с недохранено бебе и алкохоличка, която изпива парите за памперси....
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #163 -: Май 04, 2011, 17:29:44 »
Раздели ТемаНагоре


Според мен е редно темата да се заключи, както админа предложи вече. Няма никакъв смисъл от нея при положение, че има същите такива на сто места и явно авторката не желае или няма достатъчно грамотност да обяснява за какво точно претендира или търси. Пък и каквото и да търси вече явно го е намерила.

Сигурна съм, че има институции, които са наясно с този случай, ако го има.

Изобщо не съм съгласна да се заключва. Това е поредната тема на Илияна. Искам истината и докато не я разбера, държа темата да я има.

Илияна не ми даде адрес на който да изпратя храна за бебето. Обаче аз адреса ще намеря и ще разбера истината.
« Последна редакция: Май 04, 2011, 17:31:22 от Shu-shi » Активен

bibkaribka
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 880


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #164 -: Май 04, 2011, 17:32:50 »
Раздели ТемаНагоре

Предварително се извинявам, ако се приеме твърде навътре позицията ми. Все пак малко или много всеки човек е расист.

На мен не ми е жал нито за циганите, нито за мизерстващите, нито за гладните деца в Сомалия. И съм адски против да се помага особено на гладните сомалийчета. По грешно от тази световна политика няма. Цял свят отглежда поколения от недохранени, необразовани сомалийчета, които единственото, което ще постигнат е да избълват следващото поколение гладни и необразовани сомалийчета. А останалата част от света ще продължава да ги храни. Те няма да работят, няма да учат, те ще чакат да хранят тях и децата им и ще продължават да са си гладни.
Е има ли смисъл според вас?!
Същото виждам в подобни случки и истории като тази - тоест никакъв смисъл.
Ериа, и какво ще стане като помогнеш на тази Илияна? После ще й помогне друг, трети, пети. После това малко недохранено бебе ще порастне , ще стане на 13 и ще си има свое собствено недохранено бебе.
Не виждате ли порочността на цялата история?!

Колкото и да напредва света, технологиите и политиката, главният закон в природата ТРЯБВА да се спазва и той СЕ спазва без или със нашето съгласие. Естествения подбор в природата е най-силната и най-правилната действаща сила.

Това е положението - харесва ви или не.
Всеки може да работи, да учи и да поема отговорности, но някои просто не искат. Щом не искат - остават назад. И не е нужно ние да поемаме колкото се може повече чужди отговорности, да отглеждаме гладни сомалийчета или бъдеща непълнолетна майка с недохранено бебе и алкохоличка, която изпива парите за памперси....
Толкова добре казано!!!!!Абсолютно те подкрепям и седя зад всяка твоя дума! (gesture7) (gesture7) (gesture7)
Активен

не пазя ред на запис без да е подкрепен на ЛС
коректна съм и очаквам същото

не пращам неща,които аз не бих си купила


Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: