{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проверяват ли в пощата какво изпращате?  (Прочетена 21204 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Ноември 10, 2010, 14:44:33 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, доколкото виждам от репортажа, не е нужно да ни карат да опаковаме пред тях или да разопаковаме, за да видят те лично, какво има вътре... Става дума за МПП
Те си имали други средства, за контрол на малките пакети - чудесно!
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Ноември 10, 2010, 14:51:02 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, доколкото виждам от репортажа, не е нужно да ни карат да опаковаме пред тях или да разопаковаме, за да видят те лично, какво има вътре... Става дума за МПП
Те си имали други средства, за контрол на малките пакети - чудесно!
Мила мисля,че не си го разбрала,чуй го пак,незнам поне в малките градчета няма как да го проверят това.А те не съм им наредили,а направо са ги задължили и са се подписали,няма смисъл заради един два пакета хората да си изгубят работата Tongue Tongue

А както е писала предната мама,мила тя хубаво ти е казала,като излезеш ако някой те пита,..........хихии ами ако някой влезе след теб и види,какво става  Tongue Tongue Tongue
Ето това сме ние българите никога неспазваме правилата и затова сме на този хал Huh?
 Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Ноември 10, 2010, 15:10:04 »
Раздели ТемаНагоре

сега като се позамислих и мен са ме виждали, пък и бях с малкия, затова да са ме пуснали.А преди жената имаше мъж с голям кашон, него служителката  го опакова. 
« Последна редакция: Ноември 10, 2010, 15:13:53 от plamcho » Активен
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Ноември 10, 2010, 15:15:08 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, доколкото виждам от репортажа, не е нужно да ни карат да опаковаме пред тях или да разопаковаме, за да видят те лично, какво има вътре... Става дума за МПП
Те си имали други средства, за контрол на малките пакети - чудесно!
Мила мисля,че не си го разбрала,чуй го пак,незнам поне в малките градчета няма как да го проверят това.А те не съм им наредили,а направо са ги задължили и са се подписали,няма смисъл заради един два пакета хората да си изгубят работата Tongue Tongue

А както е писала предната мама,мила тя хубаво ти е казала,като излезеш ако някой те пита,..........хихии ами ако някой влезе след теб и види,какво става  Tongue Tongue Tongue
Ето това сме ние българите никога неспазваме правилата и затова сме на този хал Huh?
 Tongue

Що бе? Човека няколко пъти каза, че пощаджийката правилно е постъпила, според правилата... А тя НЕ ги накара да отварят пакета...
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Ноември 10, 2010, 15:15:39 »
Раздели ТемаНагоре

сега като се позамислих и мен са ме виждали, пък и бях с малкия, затова да са ме пуснали.А преди жената имаше мъж с гилям кашон, него служителката  го опакова.  
Нито деца,ното нищо не ги бърка,на мен днес ми вика,ами ще я оставиш на някоя баба или на детска,абе викам каква детска ти луда ли си ужас Shocked вика ми тогава ще прекратите продажбите и покупките за малко,хахах викам да бе да,как ли пък не Tongue разбрахме се де,ама исках да кажа,че не ги бърка повечето.Но като погледнеш реално те си вършат работата и са си прави в този случей.
Праваилата са си правила и мисля,че трябва да се спазват.

п.п Ние това не го умеем Tongue Tongue Tongue
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
eva_merry
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 265

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2010, 15:20:34 »
Раздели ТемаНагоре


Що бе? Човека няколко пъти каза, че пощаджийката правилно е постъпила, според правилата... А тя НЕ ги накара да отварят пакета...

Да,и на мен това ми направи впечатление и даже днес и казах на служителката,но тя ми отвърна,че си била слагала подписа и трябвало да знае ..
Активен

Коректна съм,очаквам същото.
И моля,нека се оценяваме!
Криси09
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1657


Вече ходя на работа :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2010, 15:22:37 »
Раздели ТемаНагоре

Ами, доколкото виждам от репортажа, не е нужно да ни карат да опаковаме пред тях или да разопаковаме, за да видят те лично, какво има вътре... Става дума за МПП
Те си имали други средства, за контрол на малките пакети - чудесно!
Мила мисля,че не си го разбрала,чуй го пак,незнам поне в малките градчета няма как да го проверят това.А те не съм им наредили,а направо са ги задължили и са се подписали,няма смисъл заради един два пакета хората да си изгубят работата Tongue Tongue

А както е писала предната мама,мила тя хубаво ти е казала,като излезеш ако някой те пита,..........хихии ами ако някой влезе след теб и види,какво става  Tongue Tongue Tongue
Ето това сме ние българите никога неспазваме правилата и затова сме на този хал Huh?
 Tongue

Що бе? Човека няколко пъти каза, че пощаджийката правилно е постъпила, според правилата... А тя НЕ ги накара да отварят пакета...
Да де ама видя ли тя колко овърта,абе така си е ама се пак............ Wink
Активен


Коректна съм бъдете и вие!
Някой път се случва,да не мога да пратя дадено нещо веднага!

Давам точни размери,снимките ми са чудесни,така,че четете,мерете,гледайте.Не приемам връщане!
С наложен платеж по ПОЩАТА НЕ!
Предпочитам пощата и Еконт,както за записи,така и за пратки!
Приемам и предлагам размяна,но има някои обяви,които не се разменят,те не са мои и са описани.
Приятно пазаруване и разменяне,с повече положителни емоции:)
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2010, 15:25:53 »
Раздели ТемаНагоре

така е, като стане нещо може  те да го отнесат.Ама кофти, ако си го опаковал "ала birthday". Cheesy
Активен
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Ноември 10, 2010, 15:53:25 »
Раздели ТемаНагоре

http://stzagora.net/2010/11/08/%D0%BA%D0%BE%D0%B4-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%8F%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82-%D0%B2/

Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Ноември 10, 2010, 16:03:47 »
Раздели ТемаНагоре

Аз вчера пусках,но нямах проблеми.Те ме познават и мен,и майка ми и  баба ми и не ме попитаха даже какво пращам-те си знаят.Даже пощаджийката без да иска като удари печата му направи дупка на колета,та го облицова пак отгоре..ама дори не си направи труда да надникне какво има вътре-така и така беше скъсано Cheesy
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2010, 16:06:53 »
Раздели ТемаНагоре

и аз преди малко пуснах пакет,но нямах проблеми.Може би защото ме познават Smiley
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2010, 19:39:04 »
Раздели ТемаНагоре


Що бе? Човека няколко пъти каза, че пощаджийката правилно е постъпила, според правилата... А тя НЕ ги накара да отварят пакета...

Да,и на мен това ми направи впечатление и даже днес и казах на служителката,но тя ми отвърна,че си била слагала подписа и трябвало да знае ..
И аз това забелязах - от репортажа става ясно, че малките пакети не са длъжни да ги проверяват, заради защита на личната кореспонденция - това няколко пъти го потвърди началникът. В случая българите (пощ. служители) пак са разбрали-недоразбрали и гледат да се застраховат. Трябва да се проверяват само колетите и международните пратки. Както и да е - ще мине и това.
Мен също ме познават в малкия град, то пък и оставаше да не ме познават с тия вечни пакети и записи дето постоянно ги влача Cheesy, та не ме караха да разопаковам и преопаковам пред тях. Даже и не обелиха дума по въпроса, все едно че нищо няма. Wink
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
ponky
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #27 -: Ноември 11, 2010, 01:46:30 »
Раздели ТемаНагоре

И при нас проверяват,нищо,че ме познават.Ама това с опаковането в пощата-УЖАС Shocked.Отивам аз с дечко и..."Ами отваряй..."Боже,той опакован вече,отворих го и после набързо го опаковахме.Как я мислят тази работа,ние с малките деца...Като искат сигурност,да сложат скенери,като по летищата.Разопаковай,опаковай.На мен лично ми е доста неудобно,независимо какво изпращам,ами то е лично.Отварям аз и разгъвам някакви дънки,ще кажеш сме на бит пазар.Нямам нищо против наредбата,защото и без това сме много изостанали,но пак не е доизмислено както трябва.Да опаковаш примерно 5 пакета пред началник или друг служител,ами кога ще стане и да има дете да ти мрънка.......Но съм съгласна с Криси09,хем сме недоволни,че всичко ни е скапано,а като ни наложат правила-роптаем.Най-много това ме дразни,ще ми гледат те пратките.Абе не се знае,тук в БГ повечето неща са всяко чудо за три дни.
Активен
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #28 -: Ноември 11, 2010, 01:54:29 »
Раздели ТемаНагоре

И при нас проверяват,нищо,че ме познават.Ама това с опаковането в пощата-УЖАС Shocked.Отивам аз с дечко и..."Ами отваряй..."Боже,той опакован вече,отворих го и после набързо го опаковахме.Как я мислят тази работа,ние с малките деца...Като искат сигурност,да сложат скенери,като по летищата.Разопаковай,опаковай.На мен лично ми е доста неудобно,независимо какво изпращам,ами то е лично.Отварям аз и разгъвам някакви дънки,ще кажеш сме на бит пазар.Нямам нищо против наредбата,защото и без това сме много изостанали,но пак не е доизмислено както трябва.Да опаковаш примерно 5 пакета пред началник или друг служител,ами кога ще стане и да има дете да ти мрънка.......Но съм съгласна с Криси09,хем сме недоволни,че всичко ни е скапано,а като ни наложат правила-роптаем.Най-много това ме дразни,ще ми гледат те пратките.Абе не се знае,тук в БГ повечето неща са всяко чудо за три дни.
Това за бит пазара ме зарадва много (laugh2) Точно и аз така се почуствах. Утре и аз ще отварям сергията. Tongue Tongue Tongue Ужас! Huh?
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #29 -: Ноември 11, 2010, 07:24:20 »
Раздели ТемаНагоре

И мен ме караха да показвам въпреки, че през ден съм там. Струва ми се, че са доволни че ще им правим оборот сега за пликовете и кутиите, аз няма как там да опаковам и на два пъти вече си купувах пликове за по 1,20лв.  от там. Дано скоро премине това.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.


Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: