{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: относно оценките,които поставяме  (Прочетена 13707 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 14, 2010, 10:20:40 »
Раздели ТемаНагоре

вчера, след като казах на една продавалка,че ще и поставя неутрална оценка, тя ме зплаши,че ще ми постави отирцателна(при все положение,че тя е новорегистриран потребител). после забелязах,че всеки,който напише отрицателна оценка на потребител,последния си връща като и той поставя отрицателна оценка за отмъщение.е,това е супер глупаво,каква е тази злоба аз не мога да разбера...
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 14, 2010, 10:34:21 »
Раздели ТемаНагоре

вчера, след като казах на една продавалка,че ще и поставя неутрална оценка, тя ме зплаши,че ще ми постави отирцателна(при все положение,че тя е новорегистриран потребител). после забелязах,че всеки,който напише отрицателна оценка на потребител,последния си връща като и той поставя отрицателна оценка за отмъщение.е,това е супер глупаво,каква е тази злоба аз не мога да разбера...

В сайта точно това връщане на оценки е забранено. Тук може да се коригират (премахват) некоректно поставени оценки от Администраторите по предложение на Модераторите. Във вашия случай ако някой ви върне отрицателна оценка неправомерно, същата ще бъде премахната и този който я е поставил ще бъде сурово санкциониран. Препоръчвам на всички внимателно да прочетат правила в часта за поставяне на оценки на този линк: http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=9.0

Ето и извадка:
"Правила за оценките :

Какво се разбира под „контакт”

Под контакт се разбира, размяната на адрес/адреси за продаването/купуването/размяната на конкретна обява/обяви, или уговорката за продаването/купуването/размяната на конкретна обява/обяви (продавача е казал „Добре, за тебе е!” и / или купувача е казал „Добре, вземам го !”).

- Препоръчително е след като сте имали контакт с даден потребител, да го оцените според впечатленията с които сте останали от него.
- Оценки трябва да бъдат поставяни само след като между двамата потребители (купуващия и продаващия, поставящият оценка и получаващият) е имало контакт.
- При провалена „Сделка” - след осъществен контакт, единият от двамата се отметне/ закъснее с парите или пратката , то другият има право, по своя преценка да постави НЕУТРАЛНА оценка, посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Неутрална оценка, заради неспазването на уговорката от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
- При некоректност от страна на потребител, този който е ощетен има право, по своя преценка да постави НЕГАТИВНА оценка посочвайки причината за поставянето (потребителят на когото бъде поставена Негативна оценка, заради некоректността от негова страна, НЯМА право да „връща жеста”).
- Потребители, които създават регистрации за да поставят някому „Отрицателна” или „Положителна” оценка, ще бъдат санкционирани!
- Потребители, които поставят „Отрицателна” или „Положителна” оценка, на други потребители, въз основа на симпатия, антипатия и други, без да е имало контакт помежду им, също ще бъдат санкционирани!"
Активен

sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2010, 10:59:07 »
Раздели ТемаНагоре

супер,благодаря много,на мен все още не ми се е случило(сао ми беше подсказано,че ще се случи), но когато поствях оценка на потребител Kleopatra видях,че тояно на нея са й върнали такава оценка,и друг път съм го срещала това връщане, но това е инфо от днес.
Хибав ден оте мен (flower)
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2010, 11:03:23 »
Раздели ТемаНагоре

супер,благодаря много,на мен все още не ми се е случило(сао ми беше подсказано,че ще се случи), но когато поствях оценка на потребител Kleopatra видях,че тояно на нея са й върнали такава оценка,и друг път съм го срещала това връщане, но това е инфо от днес.
Хибав ден оте мен (flower)

За Клеопатра очаквам предложението на Модератор The_Black_Angel. Тя е поела случая.
Активен

Cheesecake
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 368


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2010, 14:08:32 »
Раздели ТемаНагоре

Честно казано и аз съм връщала така оценка.В другия сайт само че.Бях пуснала едни джинси на приятелка(за което бях обвинена,че лъжа,МАКАР ЧЕ бяха 3 номера над моя и бяха носени..е как да стане Cheesy),та така тя си ги опакова,аз написах адреса и ги пуснахме.Обаче не догледала,че са изцапани отзад,където ги е подгъвала.Обясних на купувалката какъв е случая ,извиних се многократно,а тя ме нападаше ли нападаше.Да не говорим,че от самото начало ми държеше тон,говореше ми на "бе" и т.н.Както и да е,вбесих се,че не прояви малко човечност,остави това,но и се държеше много грубо.Та така си й върнах и аз оценката-за ужасното си отношение.Да,аз съм си я заслужила,въпреки обясненията си и случилото се,но пък такова държание от нейна страна..
Тъй че какво да кажа,не е правилно,сега не бих го направила,а и на друг потребител никога не бих го върнала,само че тази грубост наистина дразни!
Активен



НЕ поемам пощенски,освен ако не съм отбелязала!
Моля за глас  http://nagradite.net/estrella Smiley
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 14, 2010, 14:15:22 »
Раздели ТемаНагоре

Честно казано и аз съм връщала така оценка.В другия сайт само че.Бях пуснала едни джинси на приятелка(за което бях обвинена,че лъжа,МАКАР ЧЕ бяха 3 номера над моя и бяха носени..е как да стане Cheesy),та така тя си ги опакова,аз написах адреса и ги пуснахме.Обаче не догледала,че са изцапани отзад,където ги е подгъвала.Обясних на купувалката какъв е случая ,извиних се многократно,а тя ме нападаше ли нападаше.Да не говорим,че от самото начало ми държеше тон,говореше ми на "бе" и т.н.Както и да е,вбесих се,че не прояви малко човечност,остави това,но и се държеше много грубо.Та така си й върнах и аз оценката-за ужасното си отношение.Да,аз съм си я заслужила,въпреки обясненията си и случилото се,но пък такова държание от нейна страна..
Тъй че какво да кажа,не е правилно,сега не бих го направила,а и на друг потребител никога не бих го върнала,само че тази грубост наистина дразни!

За грубост само сигнализирайте ние админите и модераторите ги оправяме, доколкото можем. (comp2)
Активен
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 14, 2010, 14:36:03 »
Раздели ТемаНагоре

има правила-да се спазват,щом модератори и админите помагат - това е начина, ане се с тъпи оценки,заплахи и тем подобно злобни отношниея...
Честно казано и аз съм връщала така оценка.В другия сайт само че.Бях пуснала едни джинси на приятелка(за което бях обвинена,че лъжа,МАКАР ЧЕ бяха 3 номера над моя и бяха носени..е как да стане Cheesy),та така тя си ги опакова,аз написах адреса и ги пуснахме.Обаче не догледала,че са изцапани отзад,където ги е подгъвала.Обясних на купувалката какъв е случая ,извиних се многократно,а тя ме нападаше ли нападаше.Да не говорим,че от самото начало ми държеше тон,говореше ми на "бе" и т.н.Както и да е,вбесих се,че не прояви малко човечност,остави това,но и се държеше много грубо.Та така си й върнах и аз оценката-за ужасното си отношение.Да,аз съм си я заслужила,въпреки обясненията си и случилото се,но пък такова държание от нейна страна..
Тъй че какво да кажа,не е правилно,сега не бих го направила,а и на друг потребител никога не бих го върнала,само че тази грубост наистина дразни!

За грубост само сигнализирайте ние админите и модераторите ги оправяме, доколкото можем. (comp2)
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 14, 2010, 23:32:48 »
Раздели ТемаНагоре

въпрос към мод
имам ли право да поставя неутрална оценка - без да ми бъде върната такава - за това, че ми продадоха бебешки дрехи които се оказаха купувани от магазин втора употреба? премълчаването на подобен произход на дрехите е некоректно, а ако го знаех, нямаше да ги купя. най-малкото се чувствам длъжна чрез оценката си да предупредя другите да имат едно наум когато купуват от тази мама....
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 14, 2010, 23:46:35 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги ми е било чудно как разбирате когато получите нещо от втората употреба :Smiley
Не се имам за глупава ,но имам чувството че и да ми се случи надали ще се усетя Embarrassed
По какво ги познавате-направо недоумявам Sad Embarrassed
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2010, 09:39:14 »
Раздели ТемаНагоре

Винаги ми е било чудно как разбирате когато получите нещо от втората употреба :Smiley
Не се имам за глупава ,но имам чувството че и да ми се случи надали ще се усетя Embarrassed
По какво ги познавате-направо недоумявам Sad Embarrassed

КАто си харесаш нещо и се съмняваш, че са от секън хенд, драсни едно ЛС.
Най-хубавите ми години минаха в такъв магазин. Smiley
Сигурно 20 пъти вече съм описвала по какво ги познавам.
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 15, 2010, 09:50:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз съм чувствителна на миризмата от препаратите. Понеже не пазарувам от такива магазини, и няма как да съм 100% сигурна, че това са техните препарати, но от продавалника имам няколко дрехи (за възрастни) които миришат така и две от майките си бяха признали че са купувани от там.
Сега като гладих новополучените дрешки, отново ме лъхна тази миризма и чак ме задуши, бррр. за бебешки дрехи не бях предполагала. Съгласна съм да ги пратя на някой, който разбира, защото съм 99% убеледа, че съм права. Естествено майката отрича.
« Последна редакция: Октомври 15, 2010, 10:21:53 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Анджелина
Омъжена с деца
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 103


добра

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 15, 2010, 09:54:34 »
Раздели ТемаНагоре

Няма как да докажеш на 100%.
Гадната миризма се получава и от некачествени материи.
Каква марка са дрехите?
Активен

Не купувам/продавам парцали;
Коректна съм, очаквам същото;
rado84
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 455


София

Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 18, 2010, 18:30:39 »
Раздели ТемаНагоре

вчера, след като казах на една продавалка,че ще и поставя неутрална оценка, тя ме зплаши,че ще ми постави отирцателна(при все положение,че тя е новорегистриран потребител). после забелязах,че всеки,който напише отрицателна оценка на потребител,последния си връща като и той поставя отрицателна оценка за отмъщение.е,това е супер глупаво,каква е тази злоба аз не мога да разбера...
Просто като нямаш мнение за някого не слагай никаква оценка. Така той или тя няма да има повод да ти сложи отрицателна. Аз лично в продавалника слагам предимно положителни и то само ако съм приключил сделка с някого и съм останал доволен. Ако не съм доволен (което все още не се е случвало) ще пиша отрицателна и причината за тази оценка. Тук смятам по същата схема да действам.
Искам да кажа, че ако не искаш да влизаш в излишни пререкания и войни с потребителки - просто се въздържай от неутрални или отрицателни оценки без повод. Wink
Активен

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 19, 2010, 07:16:54 »
Раздели ТемаНагоре

До колкото знам бебешките дрешки са забранени за продажба в магазини втора употреба...
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
sysily
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 132


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Октомври 19, 2010, 11:35:59 »
Раздели ТемаНагоре

забранени ли?Huh?елате да видите в София какво е - пълно е с бебешки дрехи(не за деца - 3-4 или 5 годишни) - аз купувам понякога за куклите на малката от там точно бебшки-защото ми излизат стотинки, има чисто нови и са много малки и стават за куклите-така и двете сме щастливи.... Cheesy
До колкото знам бебешките дрешки са забранени за продажба в магазини втора употреба...
Активен

1.изпращам и получавам по бг поща
2.предимство - 2 или повече покупки, за София
3.точна съм и не съм невежа,очаквам същото!
4.боклуците се изчистват в кофата, а не се продават тук за безумни пари...бъдете разумни
5.http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=32678&ppaction=readfeed


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: