{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една и съща обява публикувана в няколко сайта?  (Прочетена 17155 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #30 -: Ноември 06, 2010, 20:30:58 »
Раздели ТемаНагоре

И аз имам десетина обяви в другия сайт,обаче ако тук една моя обява за един ден е видяна например 20 пъти,там е видяна 1 път..Направете си сметка за какво става въпрос...Явно доста хора от там са се изнесли тук..
Активен


margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Ноември 06, 2010, 20:52:41 »
Раздели ТемаНагоре

Моите обяви са повечето тук и някой при съседите.До сега не ми се е случвало да имам едновременно запис за една обява в двата сайта :Smiley
и аз така Smiley
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Ноември 06, 2010, 21:56:07 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
И аз имам десетина обяви в другия сайт,обаче ако тук една моя обява за един ден е видяна например 20 пъти,там е видяна 1 път..Направете си сметка за какво става въпрос...Явно доста хора от там са се изнесли тук..
И на мен ми направи впечатление,че от двата сайта този стана водещ,за което много се радвам (weather1)
Активен

nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Ноември 07, 2010, 01:04:39 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля,че се търсят проблеми там,където ги няма.  :Smiley

Абсолютно подкрепям  Wink
В крайна сметка всеки сам преценява как ще "обгрижва" обявите си на няколко места!
Аз лично имам качени обяви в няколко сайта, но в случай, че имам питане за конкретна на момента поставям ПРОДАДЕНО в другите или най-малкото пускам пост, че имам запитване. До момента не съм забатачвала нищо. Всичко си върви леко! Няма опасност да виси свободна обява, а да е продадена в друг сайт! Всичко е до това колко съвестно ги следиш и си коректен към другите  Wink

Много, ама много си права!
И аз съм съгласна с това,следя си обявите редовно и не се е случвало да се изложа,поне до сега!
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Ноември 13, 2010, 10:57:54 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,аз нямам обяви в други сайтове само тук и искам да попитам вие как бихте постъпили ако тук си харесате нещо запишете се и сте първи,пратите си на лични адреса и чакате да получите пратката и на стоката пише вече ПРОДАДЕНО.Последствие разбирате,че тази обява е пусната и на друго място и там си стой артикула за продан.......Праща ли сте много кратно лични да питате какво става и никой не ви отговаря.Не е ли редно поне да бъде обяснено?Забравих да спомена,че първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.Това няма ли да ви издразни?
Благодаря Ви много предварително.
 Smiley
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Ноември 13, 2010, 14:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Здравейте,аз нямам обяви в други сайтове само тук и искам да попитам вие как бихте постъпили ако тук си харесате нещо запишете се и сте първи,пратите си на лични адреса и чакате да получите пратката и на стоката пише вече ПРОДАДЕНО.Последствие разбирате,че тази обява е пусната и на друго място и там си стой артикула за продан.......Праща ли сте много кратно лични да питате какво става и никой не ви отговаря.Не е ли редно поне да бъде обяснено?Забравих да спомена,че първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.Това няма ли да ви издразни?
Благодаря Ви много предварително.
 Smiley
Мила,не си хаби нервитеееееееее.Пиша ти на л.с. Kiss
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Ноември 18, 2010, 14:48:18 »
Раздели ТемаНагоре

първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
ZORI_135
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 609


Весели празници!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Ноември 18, 2010, 15:25:09 »
Раздели ТемаНагоре

В др.сайт обявите на доста потребителки от тук, там са по-евтини.
Преди дни ми се случи-тук записана първа и хоп,продадено.Обесни ми се,че е продадена в др.сайт.
Тук като повдигнах въпроса ми казаха,че било нормално някой да пише на ЛС и що да ми отговаря.....
Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???
Активен

.Връщам стока не отговаряща на описанието.
Не приемам НП.Не плащам кутии и опаковки.Пращам и получавам по пощата като МПП.
Коректна съм и очаквам същото!

РАЗМЕНЯМ!!!

Плащам след като получа стоката!Искам да знам за какво си давам парите!
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #38 -: Ноември 18, 2010, 16:55:57 »
Раздели ТемаНагоре

първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
Ок,ама като си се разбрала и си получила адрес не е ли редно да  пуснеш пратката и както тук си махнала обявата,че е продадено не е ли редно и там  Huh? Не е лично към теб просто така ми се случи и от 23.10 до сега си чакам.Ако си ти как би постъпила  :Smiley
Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #39 -: Ноември 18, 2010, 17:35:20 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
И аз така,защото там влизам по рядко,а към тук съм пристрастена Cheesy
Активен

velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #40 -: Ноември 18, 2010, 23:30:17 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
И аз така,защото там влизам по рядко,а към тук съм пристрастена Cheesy
Tongue
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #41 -: Ноември 19, 2010, 11:02:24 »
Раздели ТемаНагоре

първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
Ок,ама като си се разбрала и си получила адрес не е ли редно да  пуснеш пратката и както тук си махнала обявата,че е продадено не е ли редно и там  Huh? Не е лично към теб просто така ми се случи и от 23.10 до сега си чакам.Ако си ти как би постъпила  :Smiley
Ако е продадено, и на двете места веднага маркирам и после трия, за да няма недоразумения, иначе не е коректно. На твое място бих теглила една майна, дано не си пратила паричките предварително. Sad
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #42 -: Ноември 19, 2010, 11:06:21 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
първата цена и в двата сайта е една и съща и постепенно с дните тук я намалят а там не.
И на мен често ми се случва в единия сайт да намалявам, а в другия - да забравям да направя корекция. Не е преднамерено, просто понякога забравям и с времето ако видя разликата, преправям... Понякога дълго така си стои. Huh?
И аз така,защото там влизам по рядко,а към тук съм пристрастена Cheesy
Да, тук и аз влизам доста по-често, защото там е отвратително бавно и ми скъсва нервите.
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #43 -: Ноември 19, 2010, 14:44:27 »
Раздели ТемаНагоре

Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #44 -: Ноември 19, 2010, 16:25:23 »
Раздели ТемаНагоре

Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???

Напротив, аз реших да ги пускам там по-скъпи. Цялото това чакане да зареди страницата, докато пуснеш обява, пък после дооооооокато се договориш с купувач (отделно че купувачи няма, кой е луд да разглежда обяви при тази скорост Wink. Та това изгубено време и нерви + каруцарското отношение на модовете, оскъпява продукцията Tongue


 (gesture7) (gesture7) (super1) (super1) (super1)
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год


Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: