{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МИНИ МИС СНЕЖАНКА  (Прочетена 16749 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Декември 08, 2010, 09:12:47 »
Раздели ТемаНагоре




Участвайте в конкурса с Вашата малка принцеса облечена като Снежанка-Джуджанка.Единственото условие е да изпратите снимка на e-mail: mini_mis_snejanka@abv.bg до 17.12.2010г.вкл. като не забравяте да впишете своите имена и потребителското  си име от сайта. Конкурсът ще е анонимен! Всяка снимка ще бъде номерирана.  Гласуването ще се проведе  от 19.12.2010г. до 24.12.2010г вкл. Малката победителка ще бъде обявена на 25 декември.

Победителката я очаква подарък-изненада от чувала на Дядо Коледа.

Очакваме вашите снимки на адрес   mini_mis_snejanka@abv.bg до 17 декември вкл. !

Снимката, с която участвате в конкурса не трябва да присъства в подписа Ви или на аватара!

Успех на всички участници!  Smiley

Екипът няма право на участие!

http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=681.0
Тук очакваме Вашите въпроси и предложения!
« Последна редакция: Декември 15, 2010, 12:59:20 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

AVANA
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 356


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 08, 2010, 12:04:21 »
Раздели ТемаНагоре

записсссссссссссс
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #2 -: Декември 08, 2010, 12:09:57 »
Раздели ТемаНагоре

ми аз,таковото....да се запиша,ама от сега прогнозирам,че малка бебешорка ще е победителката Cheesy,големите каки не са толкова интересни и сладки Wink
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Декември 08, 2010, 12:20:58 »
Раздели ТемаНагоре

ей супер, моята е твърде бебешора за снежанка (по-скоро е като снежна топка  Cheesy още), но адмирирам конкурса и с интерес ще следя и гласувам!
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #4 -: Декември 08, 2010, 12:53:43 »
Раздели ТемаНагоре

ей супер, моята е твърде бебешора за снежанка (по-скоро е като снежна топка  Cheesy още), но адмирирам конкурса и с интерес ще следя и гласувам!
ами сложия може и да и излезне късмета.
Активен

sweet_girl71
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 987


Прочетете подписа ми за добър завършек

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Декември 08, 2010, 16:31:04 »
Раздели ТемаНагоре

ей супер, моята е твърде бебешора за снежанка (по-скоро е като снежна топка  Cheesy още), но адмирирам конкурса и с интерес ще следя и гласувам!
Аз малките най ги обичам Tongue
Активен

1.Разменям почти всичко.
2.Пощенските за сметка на купувача освен ако не сме се разбрали друго.
3.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
4.Не приемам наложен платеж ако не сме се разбрали предварително.
5.Опаковки и кутии не плащам и не купувам.Всеки сам си решава.
6.Максимално коректна съм ,очаквам същото и от вас.
7.Предпочитам да НЕ пращам за проба ,но това зависи изцяло от подхода на отсрещната страна.
8.Игнорирам по собствено усмотрение (считам оценки ,държание ,*тон*).
9.Не обичам да подканям за да ми поставите оценка.За мен това е задължително ,но ако се случи да забравя моля напомнете ми.
10.Сама решавам ,кога трябва да искам предварително парите.
11.ВАЖНО - стоки неотговарящи на описанието ,не връщам и не плащам.Твърде заета съм ,за да плащам за грешките на другите.Не се сърдете ,просто огледайте стоката преди да ми я изпратите.
12.Не приемам връщане.Показала съм коректността си *тук и там*.Има описание ,мерете ,гледайте ,питайте.
******
Дани - 23.10.96
Кати - 30.12.2003
Sky_Angel
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 809


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Декември 10, 2010, 23:58:54 »
Раздели ТемаНагоре

пратих снимки Smiley
Активен

1. Предпочитам банк. превод или телегр. запис: BG79BPBI79371017154101- ПОЩ. БАНКА- Теодора Добрева
2. Предимство за искащите повече от 1 обява!
3. Не плащам предварително! Коректна съм, и не се бавя!
4. Пращам/получaвам като МПП,без НП!
5. Приемам рекламации само при пропуснати неописани дефекти!
6. Чакам макс. 2 часа първия записан, после давам на който пише адрес на ЛС!
7. Пиша отриц. оценки за спестени пощ.р-ди!
Фло
Глобален Модератор
Потребители
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 11272


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Декември 13, 2010, 08:13:31 »
Раздели ТемаНагоре

Времето лети! Броени дни до крайния срок за записване за участие - 17.12.2010 година вкл.
« Последна редакция: Декември 13, 2010, 08:52:55 от Фло » Активен

Нищо на света не заслужава и пет минути тъга!

Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #8 -: Декември 13, 2010, 08:48:22 »
Раздели ТемаНагоре

аз още не съм готова,костюмът ни днес ще го пратят,ако пристигне на време ще се покажем и ние Sad
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
lusy12345
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Декември 13, 2010, 12:20:46 »
Раздели ТемаНагоре

   Еми и ние,въобще дали ще даде да я снимаме нашата Снежанка-дуданка!Успех на всички дечица!!! Kiss Kiss Kiss
Активен

Здравейте на всички!
Не зная кой как приема дрешките ни,но винаги гледам да описвам и да меря точно,и да пиша непременно,особено ,когато има и забележка!
Връщам стока неотговаряща на описанието,макар така да рискувам и да ми пишат отрицателна оценка!Омръзна ми да плащам какви ли не парцалки и да мълча!
Доверие,нямам на никой с изключение на тези мамчета с които сме се доказали!
Всичко се случва хора сме,не обичам да подсещам за записите!Кой ,когато може,щом сме тук ,означава,че би трябвало да си помагаме!
Ако аз закъснея със плащане,означава,че имам и аз причина,но никога няма да излъжа!
Не изпращам с Еконт и не приемам,имам си причини!Също така и с наложен платеж по пощата,само ако имаме уговорка!Изпращам като МПП по пощата!!!
Желая на всички сладурки,весело разглеждане на нашите обяви и много късмет с всички потребители!!!
grafinqta
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 337


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Декември 14, 2010, 08:20:58 »
Раздели ТемаНагоре

И аз се нареждам-в края на седмицата пращам снимките!!! Wink Cheesy
Активен

Коректна съм,очаквам същото и от другите!Пощенските са за сметка на купувача!За непознати за мен потребители или с отрицателни оценки ,изисквам предварително плащане!!!
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?action=profile;u=270;sa=forumProfile
Milaa
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 60


тел. 0894381736

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Декември 14, 2010, 08:21:30 »
Раздели ТемаНагоре

ми аз,таковото....да се запиша,ама от сега прогнозирам,че малка бебешорка ще е победителката Cheesy,големите каки не са толкова интересни и сладки Wink

 Cheesy...по принцип си права  Kiss, но много ми се ще да те оборя като победим ние Wink моята госпожица е на 7г....нямам никакъв подходящ тоалет...но се заемам  Cool
Активен

Артикулът е за този,с когото завърша сделка/тел.,skype или ЛС/.Публикувам обявите и в други сайтове и е трудно да следя ред....и съответно НE зачитам "запис" без да е последван от ЛС.С предимство: 1.закупуване на неща от мин. 2 мои обяви, 2.хора,с които вече съм контактувала;Коректна съм и изпращам бързо пари и стоки.Описвам нещата точно.Държа на оценките-в Продавалник имам над 160 положителни. За нови потребители,при "до поискване" и суми над 20 лв. - изпращам само след предварително плащане. Наложен платеж само след предварителна уговорка. Приемам плащане чрез поща,Еконт,банка /ОББ и Експресбанк/.
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #12 -: Декември 14, 2010, 08:33:25 »
Раздели ТемаНагоре

ми аз,таковото....да се запиша,ама от сега прогнозирам,че малка бебешорка ще е победителката Cheesy,големите каки не са толкова интересни и сладки Wink

 Cheesy...по принцип си права  Kiss, но много ми се ще да те оборя като победим ние Wink моята госпожица е на 7г....нямам никакъв подходящ тоалет...но се заемам  Cool
ми наборки са ни щерките мила,ще правим тогава ''кой е по-по-най'' Cheesy Kiss
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
zeruma
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #13 -: Декември 14, 2010, 08:43:33 »
Раздели ТемаНагоре

ми аз,таковото....да се запиша,ама от сега прогнозирам,че малка бебешорка ще е победителката Cheesy,големите каки не са толкова интересни и сладки Wink

 Cheesy...по принцип си права  Kiss, но много ми се ще да те оборя като победим ние Wink моята госпожица е на 7г....нямам никакъв подходящ тоалет...но се заемам  Cool
(christmas2)Успех на малките бебешорчета Kiss, но и ние сме в отбора на каките /7г./ Wink и смятам да се представиме на ниво.Нашият Коледен карнавал е чак на 22.12, но ще си дам малко зор Huh?, до 17.12 . Може би е добре, кандидатите да се разделят на категорий.... /само предлагам/ Smiley. Успех на всички сладурчета (christmas13)
Активен
zuzi2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Декември 14, 2010, 08:53:48 »
Раздели ТемаНагоре

Браво,много хубав конкурс,но сме малки за него още не сме седнали.Успех на всички принцеси. Smiley
Активен

КОРЕКТНА СЪМ ,ОЧАКВАМ СЪЩОТО ОТ ВАС.
НЕ ИЗПРАЩАМ ПРЕДВАРИТЕЛНО.
ПОСТАВЯМ ОЦЕНКИ,МОЛЯ, ПРАВЕТЕ ГО И ВИЕ.
ПОЩЕНСКИТЕ ЗА СМЕТКА НА КУПУВАЧА.
ПАЗЯ РЕД 8 ЧАСА.


Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: