{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс за най-красива Коледна украса - Гласуване  (Прочетена 10694 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ROSIDINKOVA
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 781


Радвай се на живота,а не на неговия смисьл!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Декември 17, 2010, 22:34:55 »
Раздели ТемаНагоре

И аз сьм си харесала две!Успех на участничките! Wink
Активен

Всички заслужаваме да бьдем щастливи!
van4e_didi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 205


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Декември 18, 2010, 11:15:40 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз си харесах няколко....ама тази която ми най-хареса....ами дано не е свалена и тя отнякъде,че направо ме грабна....иначе всеки се е постарал разбира се-няма да се излагаме ,Я? Roll Eyes
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 15:30:12 от van4e_didi » Активен

Чакам след запис в обявата изявен интерес и на лични,иначе ред не пазя!Връщам неотговарящи на обявеното състояние и описание неща!Ползвани вещи плащам след като получа,само за нови мога да пратя парите напред!Продажбата е с предимство пред размяната,интересът към повече от една обява-също!Пращам и получавам като малък пакет по пощата,но може и по Еконт-пощенска пратка 2.50 лв,а на куриерските можем да ползваме отстъпка 20% !Пари също предпочитам да пращам и получавам по Еконт-по -евтино и бързо е!Имам сметка и в Експресбанк.
По мое усмотрение-предварително плащане-нищо лично,просто предпазна мярка за непознати и нови за мен потребители!
Strawberry shortcake
Strawberry shortcake
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1208


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Декември 18, 2010, 11:25:41 »
Раздели ТемаНагоре

Ох,и аз си харесях няколко....ама тази която ми най-хареса....ами дано не е свалена и тя отнякъде,че направо ме грабна....иначе всеки се е постарал разбира се-няма да се излагаме ,Я? Roll Eyes

Ами от сега тия ,които водят и за които има съмнения че не са реални украси,да почват да снимат от още няколко ъгала украсата,та като се обяви победителя,да ни докажат,че е тяхна украса и да няма съмнения.Но аз до тогава продължавам да се съмнявам в три от украсите,дано да греша  Smiley
Активен

Пазя ред 6 часа,след заявен интерес и на л.с.Пращам като МПП.За суми над 15 лв.предварително плащане.Предпочитам плащането и изпращането да бъде в един ден! Получа ли дреха неотговаряща на описанието връщам веднага,не ми пращайте боклуци.Меря точно ,мерете и вие!Закупилите повече от една обява ВИНАГИ са с предимство!Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!Поставям оценка,ако не съм ви оценила,по добре не питайте,защо!!!

          
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #48 -: Декември 18, 2010, 11:28:43 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не мога да разбера подобен тип хора-после ще умра от срам нали ще разберат всички ,че съм играла с опит да измамя останалите -УЖАСССС ама шефа да вземе и да напише после имената на дисквалифицираните та да ги видим  Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #49 -: Декември 18, 2010, 11:34:16 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък не мога да разбера подобен тип хора-после ще умра от срам нали ще разберат всички ,че съм играла с опит да измамя останалите -УЖАСССС ама шефа да вземе и да напише после имената на дисквалифицираните та да ги видим  Cheesy

Ще ще Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #50 -: Декември 18, 2010, 21:14:26 »
Раздели ТемаНагоре

Вече са хванати няколко човека които искат да шмекеруват в гласуването по различните конкурси. Снимките им са дисквалифицирани и ще им бъдат наложени вечни забрани за сайта. Това е неуважение към всички нас. Щом със едни снимки се опитват да лъжат какво остава с една сделка. Успех на всички!
Активен

rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Декември 18, 2010, 21:25:43 »
Раздели ТемаНагоре

Вече са хванати няколко човека които искат да шмекеруват в гласуването по различните конкурси. Снимките им са дисквалифицирани и ще им бъдат наложени вечни забрани за сайта. Това е неуважение към всички нас. Щом със едни снимки се опитват да лъжат какво остава с една сделка. Успех на всички!

А, кога ще се разберат кои са.....
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #52 -: Декември 18, 2010, 21:40:08 »
Раздели ТемаНагоре

Вече са хванати няколко човека които искат да шмекеруват в гласуването по различните конкурси. Снимките им са дисквалифицирани и ще им бъдат наложени вечни забрани за сайта. Това е неуважение към всички нас. Щом със едни снимки се опитват да лъжат какво остава с една сделка. Успех на всички!

А, кога ще се разберат кои са.....

Повечето са нови потребители регистрирани само за играта. Има вече 3 джуджета които са Дисквалифицирани. С коледната украса също има опити за измама. На 25 ще им съобщя имената.
Активен

rainkissed_girl
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 488


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Декември 18, 2010, 22:09:43 »
Раздели ТемаНагоре

Видях много красиви домове, с прекрасно обзавеждане, браво! Smiley И снежанки, даже и една рижа маца. Smiley Гласувах почти за всички с петички, защото всички заслужават заради старанието. Браво, дами! Другата година и аз ще участвам. Cheesy
Обаче искам дамата, чиято елха е в дерската стая е до една розова табуретка, да ми подшушне на лични от къде си е купила метъра за измерване височината на хлапето. Много е готин, а си търся такъв. Roll Eyes
Активен

Не поемам пощенски, освен ако не е упоменато в обявата.
                                 
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Декември 18, 2010, 22:20:45 »
Раздели ТемаНагоре

Вече са хванати няколко човека които искат да шмекеруват в гласуването по различните конкурси. Снимките им са дисквалифицирани и ще им бъдат наложени вечни забрани за сайта. Това е неуважение към всички нас. Щом със едни снимки се опитват да лъжат какво остава с една сделка. Успех на всички!

А, кога ще се разберат кои са.....

Повечето са нови потребители регистрирани само за играта. Има вече 3 джуджета които са Дисквалифицирани. С коледната украса също има опити за измама. На 25 ще им съобщя имената.
[/quote

Понеже още не съм гласувала за никой, та питам......чак ме хвана яд, че не участвах Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
amazoniq2
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Декември 18, 2010, 22:35:12 »
Раздели ТемаНагоре

И аз за малко изпуснах срока за участие...можех да пусна някоя друга снимчица Smiley
Гласувала съм и аз вече,дано снимките са тазгодишни Tongue
А за гостито и аз съм съгласна.... Cheesy
Активен

Не плащам предварително и не отговаряща на описанието стока-ВРЪЩАМ!
Игнорирам потребители по собствена преценка а други такива,дали адрес на ЛС,са с предимство пред само "записаните"!
Коректна съм и се надявам да комуникирам само с коректни потребители!
Поставям оценки,моля сторете го и Вие!
marviki
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Декември 20, 2010, 09:01:41 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!За съжаление правилата на конкурса още в началото бяха едни,а после променени.Може би затова с огромно съжаление не видях нашата коледна украса,която бях поствала и впоследствие снимката беше изтрита.Не,че се надявах да спечеля,но така допринасяме за коледното настроение и вкъщи.За дъщеря ми,която дейно участва в украсяването на елхата,разочарованието от липсата на нашата снимка в галерията, беше голямо.Моля ясно определяйте правилата на конкурсите,за да няма разочаровани.Весели празници на всички
Активен

Коректна съм и моля за същото
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=58928&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: