{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпроси - Тема 2  (Прочетена 131092 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #660 -: Април 09, 2011, 13:32:17 »
Раздели ТемаНагоре

 Wink сори за закъснението , правя го и ще пиша пак .
благодаря !
Чакам линка на пощата denismam@mail.bg Wink
 Smiley Smiley Smiley
Оправиха се нещата .
Благодаря АДМИН!
« Последна редакция: Април 09, 2011, 19:48:08 от denismami » Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #661 -: Април 16, 2011, 17:52:50 »
Раздели ТемаНагоре

 SmileyНещо става ли шефе?
На няколко пъти не мога да вляза дава ми това
Няма достъп до тази уеб страница
До уеб страницата на адрес http://www.bgdomakinq.com/uploadproduct.php може временно да няма достъп или да е преместена за постоянно на нов уеб адрес.
Грешка 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Неизвестна грешка.
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #662 -: Април 21, 2011, 12:32:48 »
Раздели ТемаНагоре

 Roll Eyesшефе аз ли нещо се сбърках или видях тук в сайта реклама на Продавалника? Roll Eyes
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #663 -: Април 21, 2011, 12:56:13 »
Раздели ТемаНагоре

Roll Eyesшефе аз ли нещо се сбърках или видях тук в сайта реклама на Продавалника? Roll Eyes

аааааа сега ще видим Smiley
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #664 -: Април 21, 2011, 12:58:17 »
Раздели ТемаНагоре

Roll Eyesшефе аз ли нещо се сбърках или видях тук в сайта реклама на Продавалника? Roll Eyes

Оправено. След 10 мин. ще е в сила
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #665 -: Април 21, 2011, 18:50:56 »
Раздели ТемаНагоре

разбрах си грешката затова и трия въпроса  Embarrassed
« Последна редакция: Април 21, 2011, 18:52:27 от s0n1a » Активен

stella77
stella77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #666 -: Април 27, 2011, 15:05:25 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, от вчера се мъча да кача обява, успях донякъде, но не мога да кача снимките сега.
Активен

Коректна съм, очаквам и от вас същото. Изисквам предварително плащане за хора с по-малко оценки от моите и за хора с отрицателни оценки. Мисля, че така е най-справедливо.
Не продавам боклуци, моля не ми и предлагайте такива. Връщам, ако не отговаря на описанието.
И още нещо - невъзможно ми е вече да ходя всеки ден до пощата, моля проявете разбиране с две деца съм Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #667 -: Април 27, 2011, 16:07:57 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, от вчера се мъча да кача обява, успях донякъде, но не мога да кача снимките сега.

Има изисквания за снимките.
Ето тема по въпроса:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=339.0
Активен

stella77
stella77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #668 -: Април 27, 2011, 18:55:11 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, от вчера се мъча да кача обява, успях донякъде, но не мога да кача снимките сега.

Има изисквания за снимките.
Ето тема по въпроса:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=339.0
Аз не качвам за първи път снимки, ясно ми е как и колко да ги направя, те са според изискванията, проблемът е друг и не мога да открия какъв е, затова ви пиша на вас. Имам проблем и със скоростта на отваряне на страниците и т.н. Много е изнервящо. Понякога не ми дава да оставя коментар под обява, абе въобще нещо става от една седмица насам. Каква може да е причината?
Активен

Коректна съм, очаквам и от вас същото. Изисквам предварително плащане за хора с по-малко оценки от моите и за хора с отрицателни оценки. Мисля, че така е най-справедливо.
Не продавам боклуци, моля не ми и предлагайте такива. Връщам, ако не отговаря на описанието.
И още нещо - невъзможно ми е вече да ходя всеки ден до пощата, моля проявете разбиране с две деца съм Smiley
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #669 -: Април 27, 2011, 19:42:12 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте, от вчера се мъча да кача обява, успях донякъде, но не мога да кача снимките сега.

Има изисквания за снимките.
Ето тема по въпроса:
http://www.bgdomakinq.com/forum/index.php?topic=339.0
Аз не качвам за първи път снимки, ясно ми е как и колко да ги направя, те са според изискванията, проблемът е друг и не мога да открия какъв е, затова ви пиша на вас. Имам проблем и със скоростта на отваряне на страниците и т.н. Много е изнервящо. Понякога не ми дава да оставя коментар под обява, абе въобще нещо става от една седмица насам. Каква може да е причината?

Не съм правил никакви промени по сайта или сървъра. Ама никакви. При мен всичко е нормално Sad Като чели бавно записва коментара по обява наистина, но ще го проверя това.
Активен

evrovioleta
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Поканени потребители: 2

Профил
« Отговор #670 -: Април 29, 2011, 10:07:32 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,от вчера се опитвам да изпратя лично съобщение на потребител mmss но ми изписва че капацитета на съобщения е препълнен.Тя се  е записала за моя обява първа,но нямам развитие а има и други които искат сандалките.Как да постъпя.
Бях си направила подпис ,опитах се да направя поправка там но не мога да намеря къде съм писала.
Благодаря!
Активен

1.Пощенските за сметка на купувача освен ако няма друга уговорка.Изчаквайте да съобщя колко са платени и не бързайте да предвиждате сами.
2.Изпращам и получавам като МПП ,ако нямаме друга уговорка.
3.Изключително коректна съм ,очаквам същото и от вас..Ако имате други намерения сме дотук...
4.Според ситуацията мога да поискам и предварително плащане
5.Получава първия дал адрес .Давам предимство на живеещите в Пловдив
6.Не изпращам за проба,ще меря два пъти
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #671 -: Април 29, 2011, 10:22:21 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте,от вчера се опитвам да изпратя лично съобщение на потребител mmss но ми изписва че капацитета на съобщения е препълнен.Тя се  е записала за моя обява първа,но нямам развитие а има и други които искат сандалките.Как да постъпя.
Бях си направила подпис ,опитах се да направя поправка там но не мога да намеря къде съм писала.
Благодаря!
Остави коментар в някоя нейна обява или ако е минало достатъчно време и не ти е писала давай ред на другия това си е по твоя преценка колко време да изчакаш за отговор Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #672 -: Май 03, 2011, 11:17:07 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля си като завърша детската стая  Cheesy да пусна обява в интериор че рисувам стени и т.н. обявата важи за града ..... Въпросът ми е може ли по правилата на сайта? Още за да е както трябва налага ли се да се регистрирам по закон на занаятите нещо..... да издавам касови белжеки за услугите или просто да подавам данъчна декларация зца допълни доходи.... Вторият ми въпрос е ако някой е по запознат и желае да ме посъветва как се процедира. Благодаря
Активен

Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #673 -: Май 03, 2011, 11:29:59 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля си като завърша детската стая  Cheesy да пусна обява в интериор че рисувам стени и т.н. обявата важи за града ..... Въпросът ми е може ли по правилата на сайта? Още за да е както трябва налага ли се да се регистрирам по закон на занаятите нещо..... да издавам касови белжеки за услугите или просто да подавам данъчна декларация зца допълни доходи.... Вторият ми въпрос е ако някой е по запознат и желае да ме посъветва как се процедира. Благодаря

По принцип в сайта се пускат обяви за конкретни стоки. Имаме един раздел "Продажба на гоблени, картини , скици и други авторски произведения на изкуството" където евентуално може да пуснеш такава обява. За останалото не съм компетентен Smiley
Активен

s0n1a
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 226


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #674 -: Май 03, 2011, 11:32:32 »
Раздели ТемаНагоре

Мисля си като завърша детската стая  Cheesy да пусна обява в интериор че рисувам стени и т.н. обявата важи за града ..... Въпросът ми е може ли по правилата на сайта? Още за да е както трябва налага ли се да се регистрирам по закон на занаятите нещо..... да издавам касови белжеки за услугите или просто да подавам данъчна декларация зца допълни доходи.... Вторият ми въпрос е ако някой е по запознат и желае да ме посъветва как се процедира. Благодаря

По принцип в сайта се пускат обяви за конкретни стоки. Имаме един раздел "Продажба на гоблени, картини , скици и други авторски произведения на изкуството" където евентуално може да пуснеш такава обява. За останалото не съм компетентен Smiley
Благодаря  Smiley
Активен



Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: