{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Страшна работа четох-НЛО....ИДВА  (Прочетена 5378 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #15 -: Декември 13, 2011, 17:01:27 »
Раздели ТемаНагоре

Какво да ви кажа ... Smiley Тук знаете как работим. Искате промяна - правим я. Плащане за разни промо мромо - няма. В момента правилата на този сайт са ясни и се спазват, което е супер.

Шефе,ние сме от потребителите,спазващи ВИНАГИ правилата с цената на ВСИЧКО!!!
Рейтингите ни....там...говорят за това,а освен това им ловяхме и престъпниците,ама веКе викаме нЕкой друг да ги *Фаща...Аз от днес мисля само риба да ловя...на язовирЯ!   Cheesy

 (cheers2) (grin4)
Активен

kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Декември 13, 2011, 17:13:14 »
Раздели ТемаНагоре

 (fish3) (fish2)....етУ !!! Вече хванах! Нал* съм си морско чадо от има-няма 35 години,та и ловец съм,и рибар съм Cheesy
...как ли е женският род на думата "ловец" ... (evil4) Предположения!?...
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
Rosss
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Декември 13, 2011, 22:58:37 »
Раздели ТемаНагоре

(fish3) (fish2)....етУ !!! Вече хванах! Нал* съм си морско чадо от има-няма 35 години,та и ловец съм,и рибар съм Cheesy
...как ли е женският род на думата "ловец" ... (evil4) Предположения!?...

Тук се сещам за една подобна интерпретация... в една друга тема, за едни правописни недоразумения. Та виждам там една обява, гласи Космонавка и се пуля и се мая що е то? А една услужлива мацка ми обяснява: " на космонав жена му" Хихихи та и ти така, да видим к'во шИ станИ ловица Huh? мммм найс, а?
 
Активен

Вярвам в добротата и човечността, ако утре всеки от нас стане малко по-добър от днес, светът ще е прекрасен!

Всичко, което не ни убива ни прави по-силни.


ТОЧНА И КОРЕКТНА СЪМ.

ИЗПРАЩАМ И ПОЛУЧАВАМ С ЕКОНТ
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Декември 13, 2011, 23:04:21 »
Раздели ТемаНагоре

...или ловецА Smiley))...освен пък ако не е ловчанлийка.... Cheesy
Чеки да си намеря щури емотки,че ми е тегаво без тях..Sad((...Зори ми даде едни и щеше да е добре ако не бях толкоЗ проста,та щях да разбера как се копват и пействат...ама то акълЯ по русо не ходи... Cheesy
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
MIMIandDENIZ
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Декември 13, 2011, 23:39:21 »
Раздели ТемаНагоре

Какво да ви кажа ... Smiley Тук знаете как работим. Искате промяна - правим я. Плащане за разни промо мромо - няма. В момента правилата на този сайт са ясни и се спазват, което е супер.
Бог да пази този сайт от вируса А...О , покосил и ПРОВАЛНИК!
Иначе е така ние сме коректни потребители и ще спазваме правилата .... (angels4)
Активен

За мен е важна коректността и добрата комуникация!

Дрехите и обувките втора употреба които предлагам са в идеално състояние,получавате ги чисти !Повечето дрехи и обувки за семейството ми са купувани от чужбина и са с високо качество!Ако имат забележка задължително е опоменато!

НЯМАМ ДОМАШНИ ЖИВОТНИ!
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Декември 13, 2011, 23:52:27 »
Раздели ТемаНагоре

...или ловецА Smiley))...освен пък ако не е ловчанлийка.... Cheesy
Чеки да си намеря щури емотки,че ми е тегаво без тях..Sad((...Зори ми даде едни и щеше да е добре ако не бях толкоЗ проста,та щях да разбера как се копват и пействат...ама то акълЯ по русо не ходи... Cheesy


....тюююх,верно съм куха лейка!!!

Вместо ловецКА съм написала ловецА.....
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Декември 14, 2011, 00:09:38 »
Раздели ТемаНагоре

...или ловецА Smiley))...освен пък ако не е ловчанлийка.... Cheesy
Чеки да си намеря щури емотки,че ми е тегаво без тях..Sad((...Зори ми даде едни и щеше да е добре ако не бях толкоЗ проста,та щях да разбера как се копват и пействат...ама то акълЯ по русо не ходи... Cheesy


Криси кликваш върху желаната картинка и като излезе само тя под нея има кодове
Първият е ВВ code - маркираш и копираш и го пействаш където искаш !
Когато го публикуваш тогава вече излиза като картинка !
Ама го обясних и аз - уж не съм руса..... Tongue Lips Sealed - дано си ме разбрала !
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Декември 14, 2011, 07:53:10 »
Раздели ТемаНагоре

Докато пишете поста, до показаните емотиконки , има надпис  [още] натиснете на него и ще намерите по голямата част от емотиконките.  (christmas8) (laugh1)
Активен
denismami
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 640

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #23 -: Декември 14, 2011, 09:19:42 »
Раздели ТемаНагоре

 Cheesy Cheesy Cheesy
въпросната тема я четох в този сайт
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?f=97&t=42388
 не в П.....а,вярно или не ама ако бяха дошли (grin5) (grin5) (grin5)
Активен

Ценя точноста.Не пращам за проба.Не плащам предварително на хора с по малко от моите оценки или без такива !
Пощата е за купувача. Стока неотговаряща на описанието не плащам и не връщам.
Давам на 1 вия дал адрес на ЛС
http://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B8-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F/247052752043675
Плетива и декоративни украшения-разгледайте!
kristalina76
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 47


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #24 -: Декември 14, 2011, 11:27:59 »
Раздели ТемаНагоре

Докато пишете поста, до показаните емотиконки , има надпис  [още] натиснете на него и ще намерите по голямата част от емотиконките.  (christmas8) (laugh1)

Видях ги тях! Има много готАнки,но имам няколко любими,откачени емотки дето си ми липсват,та за това съм много благодарна на Зори,че ми подаде жокер и си ги намерих.
Активен

Брак-това е такъв вид "институция" в която едната страна е ВИНАГИ права....,а другата е мъж!....
dobcho73
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #25 -: Декември 17, 2011, 22:47:20 »
Раздели ТемаНагоре

Интересна тема поради две причини - първо и аз идвам от оня сайт (и то съвсем наскоро) Huh?, второ за НЛТ-то според филмчетата дето гледа мъжа ми са тука отдавна  Cheesy. Потърсете клипове, мисля че се казваха "Сериозно за НЛО" май беше на английски, но филмите са си на български. Такива неща ще научите, че косите ви ще настръхнат, ама не заради извънземните, а заради американците основно. Huh? Извинявам се ако не съм актуална с тези филмчета, просто и аз да споделя мнение.  Wink
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: