{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
какъв ред спазвам в обявите си?  (Гласуването приключено: Октомври 11, 2010, 08:22:49)
на първия записал се в обявата - 28 (28.6%)
на първия записал се и изпратил ЛС с адрес - 42 (42.9%)
на първия дал адрес на ЛС без запис - 9 (9.2%)
по моя преценка - 12 (12.2%)
на този с най-много положителни оценки - 5 (5.1%)
друго - 2 (2%)
Общ брой гласове: 67

Въпрос:
Колко чакам след запис (ако сте купувач)  (Гласуването приключено: Октомври 11, 2010, 13:03:40)
1 час - 4 (5.2%)
от 1 до 2 часа - 6 (7.8%)
от 2 до 6 часа - 16 (20.8%)
от 6 до 12 часа - 11 (14.3%)
от 12 до 24 часа - 23 (29.9%)
може и седмица - 8 (10.4%)
друго - 9 (11.7%)
Общ брой гласове: 64

Въпрос:
Колко чакам след запис (ако сте продавач)  (Гласуването приключено: Октомври 11, 2010, 08:33:27)
1 час - 0 (0%)
от 1 до 2 часа - 2 (2.2%)
от 2 до 6 часа - 19 (20.9%)
от 6 до 12 часа - 19 (20.9%)
над 12 часа, ако ми пище на ЛС - 31 (34.1%)
нечакам - 3 (3.3%)
друго - 6 (6.6%)
24 часа - 11 (12.1%)
Общ брой гласове: 69

Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Колко чакам след запис и какъв ред се спазва ?  (Прочетена 5659 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hladna
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 139


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #30 -: Септември 24, 2010, 16:25:38 »
Раздели ТемаНагоре

От всичко,което изчетох ми стана ясно,е ътябва отново намеса на модовете Smiley.Направете едни точни правила:дали да се дава на първия се записал,колко часа да е срока за размисъл,дали имаме право по своя преценка(което според мен е тъпо) да дадем стоката на когото ни харесва и т.н.Просто вие решете и точка по тая тема.Нека да има ясни правила и който не ги спазва да си понесе последствията!

Работя по тези правила и скоро ще ги пуснем!

В тази връзка мисля, че не трябва да се забравя правото на продавача да игнорира определен/и потребители.
Не говоря за това да не се спазва реда на записване в обявата или да се дава на когото ни харесва...
Аз, например, си имам 1-2 потребителки, с които не контактувам/продавам/купувам при никакви обстоятелства!
За протокола-аз съм "ЗА" да се спазва реда на записване
Но съм много против записите за спорта, които тук минават всякаква граница
Активен

1.Поемайте си пощенските!
2.Не подканям на ЛС!
3.Не изпращам за проба!
4.Не приемам и не изпращам с наложен платеж без предварителна уговорка!
5.Изпращам и получавам САМО като МПП! По - скъпите неща, чрез пощенската услуга на Еконт - цена 2,50лв.
6.Запазвам си правото да игнорирам потребители по свое усмотрение!
7.Записвайте се в обявите!
http://detski-filmi.eu/user/profile/?id=66963&profile_type=feedback
viv_f
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 630


Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #31 -: Септември 24, 2010, 17:47:17 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа ,напоследък и аз забелязвам много от редовното "запис",и после мълчние 2 дена.Много гадно  :Smiley
Активен

Коректна съм,давам точни описания.Очаквам същото!Ходя само веднъж седмично до пощата,с изключения ако съм свободна!
desipetrova1981
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


моите съкровища-каката и близнаците-тя и той

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #32 -: Септември 24, 2010, 18:05:57 »
Раздели ТемаНагоре

Да ви кажа ,напоследък и аз забелязвам много от редовното "запис",и после мълчние 2 дена.Много гадно  :Smiley
не само това, ми рпиташ и на ЛС какво са решили и пак мълчание, не е ли редно поне с ред да се каже-отказах се, размислих и т.н....
Активен

изчаквам 6ч след запис /предпочитам предварително плащане/не подканям на Лс/наложен платеж-не/повече от една обява-предимство/пиша отр. оценка за непоети пощенски без уговорка
мотие оценки http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=45205&ppaction=readfeed
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2010, 09:39:04 »
Раздели ТемаНагоре

Не знам дали постъпвам правилно, но в повечето случаи като си харесам нещо пиша директно на лични. Питам дали е свободно и в  стигаме до сделка. Изобщо не съм наясно дали трябва да се записвам в обявите  Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
taniaisie
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 559


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #34 -: Октомври 12, 2010, 09:51:08 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип трябва да се запишеш  в обявата,защото аз поне спазвам реда от обявите и чак след това ЛС.Но ако няма никого на обява,можеш да закупиш стоката и на ЛС.
Най-страшното не е,че стои "запис" в обявите без никой да информира допълнително,какво става с този "запис".Случи ми се  след "запис" да издирвам потребителката на ЛС/нали съм коректна/,но и там ни вопъл,ни стон.Съответно си е пропуснала реда и го продавам на следващата.И от там като се почва една какафония/сетила се,де след 2 дни/,обвинения,заплахи.
Хора помнете къде и какво пишете.Пуснаха ви и опция "Бележки",имате и "Наблюдавани".Никой не е длъжен да ви моли и да ви издирва.А след това и да си го отнася,че си е направил труда да свърши вашата работа.
Активен

Изчаквам 12 часа след записа и вие давате ред на следващия!
След като си изпатих от "коректни" купувалки,първо изпращате записа,с включени пощенски,и след това получавате закупеното.Благодаря!
Клиент,с повече от една обява,потвърдена за закупуване на ЛС,е с предимство.
Заявил "покупка" е с предимство пред заявил "проба"!
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #35 -: Октомври 12, 2010, 11:05:13 »
Раздели ТемаНагоре

По принцип трябва да се запишеш  в обявата,защото аз поне спазвам реда от обявите и чак след това ЛС.
Е да ама идва и моментът с това дали първият записал се е надежден....
Не знам, ще разчитам ако се спъна някъде и сгреша нещо неволно модовете да ме подритнат и подсетят, че не съм права. Не че им е работа Smiley
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Finty
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #36 -: Октомври 13, 2010, 16:33:27 »
Раздели ТемаНагоре

Не ви ли хрумва, че някои потребители публикуват обявите си тук именно за да избегнат тромавите правила от продавалника. За това дали е морално - ако ви се струва неморално има много други подобни сайтове. Правилата на продавалника са в сериозна степен в ущърб за продавача, тук поне продавача има свободата да определя сам правилата. Абсолютно трябва да остане както е в момента.
Активен
malvi77
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 228


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #37 -: Октомври 15, 2010, 10:31:10 »
Раздели ТемаНагоре

 Ето и моето скромно мнение! Нека да се даде предимство на "записът" в обявата. Случвало ми се е като продавач за едно и също нещо да ми пишат и на лични, че го искат, но без запис в обявата и майчета, които са се записали в обявата и след това на лични, че искат да го купят...много е неприятна ситуацията затова и съм написъла в подписа си, че предимство имат тези, които са се записали в обявата...и според мен така трябва да е редно. Нали све се "пее" да има прозрачност -нека и тук да е така.
 Като купувач ми се е случвало да се запиша стриктно в обява и да ми отговорят, че преди мен някой е писал на лични и го е купил...много неприятно-аз откъде да разбера, че записалият се на лични е преди мен...Писането направо на лични ще доведе до абсолютна анархия...нали все пак може да се наложи и въпроси да се зададат по-обявата...
Активен

Спазвам реда на записване в обявите си
Предимство имат купувачите на по вече от един артикул;
Предпочитам банков превод за разплащане/може и със запис/-винаги се съобразявам с отсрешната страна;
Не приемам наложен платеж;
Винаги пиша оценка-пишете и вие;
Пари предварително НЕизпращам вече;


ВНИМАНИЕ: МРЪСНИ ОБУВКИ И СЪС ЗАСЪХНАЛА КАЛ ПО ТЯХ, КАКТО И ДРЕХИ С НЕПОСОЧЕНИ В ОБЯВАТА ЗАБЕЛЕЖКИ ВРЪЩАМ ВЕДНАГА БЕЗ ОБЯСНЕНИЕ!

Рейтингът ми от....
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=55822&ppaction=readfeed


Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: