{GOOGLENEWHOR}


Анкета
Въпрос:
Отглеждате ли цветя?
Да - 62 (83.8%)
Не - 5 (6.8%)
Искам, но нямам време или място - 7 (9.5%)
Общ брой гласове: 73

Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Отглеждате ли цветя?  (Прочетена 22269 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
alexok
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 282


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Януари 01, 2011, 23:03:58 »
Раздели ТемаНагоре

ето една от моите красоти
« Последна редакция: Януари 01, 2011, 23:10:26 от alexok » Активен

линк към оценките ми в "ПРОДАВАЛНИК"
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=40767&ppaction=readfeed
alexok
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 282


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Януари 01, 2011, 23:11:16 »
Раздели ТемаНагоре

и още
Активен

линк към оценките ми в "ПРОДАВАЛНИК"
http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=40767&ppaction=readfeed
flamingoto
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Февруари 01, 2011, 13:49:29 »
Раздели ТемаНагоре

разбирасе че отглеждам цветя малко на брой но достатъчно защото сме с две малки дечица.според мен цветята внасят  уют  настроение в един дом. Kiss
Активен
kkk
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 255


Усмихвай се!!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Февруари 24, 2011, 21:40:52 »
Раздели ТемаНагоре

здравейте ето и част от моето хоби  ;D


дано са ви харесали Smiley
Страхотни цветя!!!!
Активен

postolka
mita
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Март 10, 2011, 14:05:21 »
Раздели ТемаНагоре

Ето едно мое любимо цвете,не мръзне и цъфти бяло и синьо,моето е бяло.
« Последна редакция: Март 10, 2011, 14:07:02 от postolka » Активен

mb
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Март 11, 2011, 18:31:14 »
Раздели ТемаНагоре

Отговорих с "да", защото липсваше опцията "По-скоро се старая да не ги уморя".
С кактусите ми е най-добре. Даже цъфтят - явно се справям. Има петунии, мушкато, няколко лалета, задължителният фикус и още някакви, ама не знам как се казват. От 4 палми уморих само 1 и то без да искам  Sad
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Март 27, 2011, 13:49:18 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Март 27, 2011, 15:36:02 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...

Аз лично като вземе да и изтъняват стеблата я подстригвам с ножицата и я разсаждам, оставям и само 4-5 от грудките(саксията ми е малка, на 4-5 см разстояние) . Правя го веднъж или два пъти годишно, зависи колко е избуяла.
Активен
springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Март 27, 2011, 17:15:16 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...

Аз лично като вземе да и изтъняват стеблата я подстригвам с ножицата и я разсаждам, оставям и само 4-5 от грудките(саксията ми е малка, на 4-5 см разстояние) . Правя го веднъж или два пъти годишно, зависи колко е избуяла.
Ама режеш направо стъблата ли? Как порастват после?! Roll Eyes Дано не го съсипя Cheesy
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Март 27, 2011, 17:44:32 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...

Аз лично като вземе да и изтъняват стеблата я подстригвам с ножицата и я разсаждам, оставям и само 4-5 от грудките(саксията ми е малка, на 4-5 см разстояние) . Правя го веднъж или два пъти годишно, зависи колко е избуяла.
Ама режеш направо стъблата ли? Как порастват после?! Roll Eyes Дано не го съсипя Cheesy

Те си избиват други нови стебла тези старите си увяхват. Ако искаш пробвай само да ги разсадиш да са на по- голямо разстояние грудките.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #55 -: Март 27, 2011, 17:58:29 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...
и аз имам такава детелина,зимата ми остава само на грудки в пръстта,те са си живи вътре,сега на пролет тръгват да излизат и цяло лято ме радва с хубав цъфтеж (feast2)
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Март 27, 2011, 18:17:41 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...
и аз имам такава детелина,зимата ми остава само на грудки в пръстта,те са си живи вътре,сега на пролет тръгват да излизат и цяло лято ме радва с хубав цъфтеж (feast2)

Аз лично края на есента ги подстригвам и до 2 седмици са се показали новите. До колкото знам, когато са засадени в градината, могат и да зимуват на вън, но не съм го тествала.
Активен
Поли
Мис БГ Домакиня 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2098


Поканени потребители: 32

Профил
« Отговор #57 -: Март 27, 2011, 20:41:37 »
Раздели ТемаНагоре

A има ли някоя сред вас, която да отглежда Оксалис/Кралска детелина/-от тази с лилавите листенца и цъфтеж в бледо розово. Моята стана една хилава...няма нови листа, чудя се каква тор да й слагам къде да я преместя...
и аз имам такава детелина,зимата ми остава само на грудки в пръстта,те са си живи вътре,сега на пролет тръгват да излизат и цяло лято ме радва с хубав цъфтеж (feast2)

Аз лично края на есента ги подстригвам и до 2 седмици са се показали новите. До колкото знам, когато са засадени в градината, могат и да зимуват на вън, но не съм го тествала.
Моята е в саксия,а за градината,комшийката ги слага грудките на пролет,но есента ги вади защото няма да виреят зимата в градината.
Активен

Пращам и получавам като МалъкПощенскиПакет(препоръчан)
С предимство са записалите се за две и повече обяви и дали адрес на лични.Не гоня на лични за адрес,заинтересованите пишат на лични!
Не приемам с наложен платеж!


Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: