{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: А аз си замълчах.....  (Прочетена 7847 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #15 -: Април 14, 2011, 09:52:04 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами,все бях тръгнала да пиша,но се отказах-аз съм мазохист малко.Обаче защо и друг да си изпати като мен?Нова съм,ок.Не съм в час,но така не се постъпва с никого.До тук гледах все да съм коректна и занапред ще продължа така,не съм идиот.Не искам обаче други подобни случаи. Kiss
Активен
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Април 14, 2011, 09:56:07 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами,все бях тръгнала да пиша,но се отказах-аз съм мазохист малко.Обаче защо и друг да си изпати като мен?Нова съм,ок.Не съм в час,но така не се постъпва с никого.До тук гледах все да съм коректна и занапред ще продължа така,не съм идиот.Не искам обаче други подобни случаи. Kiss
ела си ни ела пиле,оттатьк ше те превьзпитаме с как ти ериа!как да слагаш червейчета у дрехите,как да пушиш у гардероба-да духаш кьм непраните си дрехи вьтре,бе всички екстри Cheesyи дрехи с лекета да пращаш,ейй!що па да си абиш водата,кат може некой друг да ги изпере-нали затова се продават!
/ей,голема антиреклама си направихме,ще си останеме хептен без продажба!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Април 14, 2011, 10:01:38 »
Раздели ТемаНагоре

Мили дами,все бях тръгнала да пиша,но се отказах-аз съм мазохист малко.Обаче защо и друг да си изпати като мен?Нова съм,ок.Не съм в час,но така не се постъпва с никого.До тук гледах все да съм коректна и занапред ще продължа така,не съм идиот.Не искам обаче други подобни случаи. Kiss
ела си ни ела пиле,оттатьк ше те превьзпитаме с как ти ериа!как да слагаш червейчета у дрехите,как да пушиш у гардероба-да духаш кьм непраните си дрехи вьтре,бе всички екстри Cheesyи дрехи с лекета да пращаш,ейй!що па да си абиш водата,кат може некой друг да ги изпере-нали затова се продават!
/ей,голема антиреклама си направихме,ще си останеме хептен без продажба!




То така или иначе в Друган сме кът с водата,а прахта е скъпа,така,че от тук нататък така ще е .............Няма как Cheesy
Активен
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Април 14, 2011, 21:16:57 »
Раздели ТемаНагоре

ivka1986-поставете неутрална оценка,като опишете ситуацията.Ако се притеснявате,че ще Ви се върне,недейте!
Активен

black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Април 14, 2011, 21:53:00 »
Раздели ТемаНагоре

Ивка, жалко, че се е случило именно на теб. Според мен й постави оценка, все пак трябва да се предпазваме взаимно. А това, че си нова потребителка, няма абсолютно никакво значение. На мен какви неща ми пращаха, докато бях нова, да не ти казвам просто. Ама си мълчах. Откъде да знам, че имам право да връщам боклуците и да пускам теми.  (weather4)

А на всички останали искам да кажа, че Ивка ми е една от любимките тук. От нея получих страхотна рокличка, миришеща много хубаво. И от тогава все се каня да я питам с какво пере...  (love1)
Активен
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Април 15, 2011, 07:31:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ивка, жалко, че се е случило именно на теб. Според мен й постави оценка, все пак трябва да се предпазваме взаимно. А това, че си нова потребителка, няма абсолютно никакво значение. На мен какви неща ми пращаха, докато бях нова, да не ти казвам просто. Ама си мълчах. Откъде да знам, че имам право да връщам боклуците и да пускам теми.  (weather4)

А на всички останали искам да кажа, че Ивка ми е една от любимките тук. От нея получих страхотна рокличка, миришеща много хубаво. И от тогава все се каня да я питам с какво пере...  (love1)



Благодаря миличкоооо,мина вече месец и няма да поставя оценка.В началото се двоумих,но се отказах.Написах името и тук,за да се знае.Тя и без друго има една неутрална оценка,която не е променила нищо,както четете...През цялоата ни комуникация,тя беше убедена в правотата си и аз се примирих.Взех си "нещото"обратно и съм по-доволна.
А колкото до това с какво пера-ми нямам мнооого големи възможности и си пера със син Бонукс Лавандула,или там който и да е,но да е от синята серия.Но си имам "малка тайна" относно омекотителят Cheesy TongueЦелувам те Black-и и още веднъж благодаря за подкрепата! Kiss Kiss Kiss
Активен
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Април 15, 2011, 07:37:56 »
Раздели ТемаНагоре

ivka1986-поставете неутрална оценка,като опишете ситуацията.Ако се притеснявате,че ще Ви се върне,недейте!


Дацето,знам,че е така,но нека не поставям оценка-тя няма да промени нещата,поне така си мисля.Здраве да е,на който както му било писано.Глождеше ме и за това споделих.А неутрална оценка не поставих,защото честно казано малко ми беше неудобно,все пак роклята е имала 0,7мм разшито на цепката- и аз не съм идеална в случая Wink
Активен
ivka1986
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 148


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Април 15, 2011, 07:50:46 »
Раздели ТемаНагоре

А сега видях,че в профила и липсва и другата еутрална оценка-имаше такава 100% съм сигурна,даже писах на дамата,която я е поставила,но съм изтрила съобщенията си и от нея и от въпросната мацка,та сега това ме наведе на мисълта,че може и да съм сгрешила името на потребителката,но съм почти 100% сигурна,че е тя!Незна,какво е станало....Дано ако ако има грешка от моя страна спрямо ника на потребителката,да се свърже с мен за да се извиня,но мисля,че няма грешка.
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: