{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: lady_di некоректен потребител!  (Прочетена 7827 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #15 -: Март 16, 2011, 23:26:18 »
Раздели ТемаНагоре

След толкова оплаквания я маркирам като Некоректен потребител!
Активен

margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #16 -: Март 17, 2011, 08:48:00 »
Раздели ТемаНагоре

Има значи и други потърпевши, но защо са спестени неутрални или негативни оценки? Щяха да предпазят кой знае още колко хора. Момичета пишете си впечатленията!
беше отдавна и в другия сайт,но се уверих ,че и дамата е същата. там също има тема за нея
Тази дама действа абсолютно по един и същи начин-пробутва боклуците си и после ако мине Lips Sealed.Най лошото е ,че се опитва да изкара другите виновни,че те са повредили уж отличните и стоки и накрая  ако види че няма накъде след дълго отлагане връща паричките!Рускинята в предната тема беше дала 25лв за шапка от лисица,която можеш да намериш във всяка втора употреба за 5лв,да не говорим че баба ми имаше такава шапка преди повече от 30години Lips SealedПоздравявам Хуан Куеста за взетото решение!
Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

Мери
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 364


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #17 -: Март 17, 2011, 09:00:34 »
Раздели ТемаНагоре

И аз благодаря!
Все е някаква утеха Smiley
Активен

Стоян- 24.03.1991г
Ивелина- 10.11.2004г
Емма- 14.02.2008г
*********************************
Моите оценки

Ако остана без нет- 0889483105 
sslavena
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 523


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #18 -: Март 18, 2011, 09:09:52 »
Раздели ТемаНагоре

Аз сьщо сьм с лоши впечатления от вьпросната потребителка.Бяхме се разбрали за една размяна, но ме помоли да я изчакам 20 дена до заплата, че нямала 2 лв. за пощенски. Минаха повече от 2 месеца, а от нея нито дума. Като чета  какви са отзивите за нея, направо се радвам, че сьм си спестила разочарованието.
Активен

Изпращам само след авансов превод на сумата + транспортните разходи!
Не изпращам за проба!
Чакам запис до 1 ден!
Изпращам на първия,писал на лични за уточняване!!!!!!!!!
marinamasych
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 303

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #19 -: Март 18, 2011, 15:20:00 »
Раздели ТемаНагоре

Има значи и други потърпевши, но защо са спестени неутрални или негативни оценки? Щяха да предпазят кой знае още колко хора. Момичета пишете си впечатленията!
беше отдавна и в другия сайт,но се уверих ,че и дамата е същата. там също има тема за нея
Тази тема беше от мен, когато получих НОВА шапка, обсолютно изсъхнала и с доста плешиви места.А беше обявена за нова .Тя не искаше да ми въна парите, дори посоветва да я пусна за продажба, да набутам някой друг.След купа расправии подадох жалбата в полиция за интернет измама и модераторите се согласили да съдействат напълно.Само след това ми върна парите.Това беше в Продавалника и не исках да слагам й оценка тука.И там тя караше само с положителни.Редно е да администраторите отбелязват такива хора, за да не мамят така безпринципно.
Активен
marinamasych
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 303

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #20 -: Март 18, 2011, 15:24:02 »
Раздели ТемаНагоре


Тази тема беше от мен, когато получих НОВА шапка, обсолютно изсъхнала и с доста плешиви места.А беше обявена за нова .Тя не искаше да ми въна парите, дори посоветва да я пусна за продажба, да набутам някой друг.След купа расправии подадох жалбата в полиция за интернет измама и модераторите се согласили да съдействат напълно.Само след това ми върна парите.Това беше в Продавалника и не исках да слагам й оценка тука.И там тя караше само с положителни.Редно е да администраторите отбелязват такива хора, за да не мамят така безпринципно.
/quote]
ако има правописни грешки  sorry, не съм българка
Активен
margafraca
Некоректно отношение!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 619


Мъжка майка, много страстна и опасна...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #21 -: Март 18, 2011, 16:37:36 »
Раздели ТемаНагоре


Тази тема беше от мен, когато получих НОВА шапка, обсолютно изсъхнала и с доста плешиви места.А беше обявена за нова .Тя не искаше да ми въна парите, дори посоветва да я пусна за продажба, да набутам някой друг.След купа расправии подадох жалбата в полиция за интернет измама и модераторите се согласили да съдействат напълно.Само след това ми върна парите.Това беше в Продавалника и не исках да слагам й оценка тука.И там тя караше само с положителни.Редно е да администраторите отбелязват такива хора, за да не мамят така безпринципно.
/quote]
ако има правописни грешки  sorry, не съм българка
Тук админа се е погрижил Tongue и дамата си има надпис Некоректен потребител!
« Последна редакция: Март 18, 2011, 16:50:31 от margafraca » Активен

Призовавам за коректност!Не плащам и не пращам предварително!Продавам предимно нови дрехи-дамски!Не разменям-не ме канете за тази дейност-ако харесам нещо си го купувам!Ако решите пишете на лични-изпращам снимки и описания на мейла ви!!Рейтингът ми може да видите и тук и в съседите-потрбителското име ми е едно и също-коректна съм!

marinamasych
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 303

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #22 -: Март 19, 2011, 09:38:34 »
Раздели ТемаНагоре


[/quote]Тук админа се е погрижил Tongue и дамата си има надпис Некоректен потребител!

Браво на админите, че пазят хора от измамниците
Активен


Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: