{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Една и съща обява публикувана в няколко сайта?  (Прочетена 17130 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
everything
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 531


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #60 -: Ноември 19, 2010, 22:24:34 »
Раздели ТемаНагоре

"Там" как въобще успявате да публикувате?

хиххиих късно вечер и рано сутрин Tongue Tongue Tongue много е изнервящо,аз даже и не вилизам,даже си забравих и паролата и не се сещам.......ама не ми и трябва...нали съм тук Tongue Tongue

Е няма да сумнамбулствам, за да публикувам обява там след като тук е толкова удобно и лесно. Аз реших да не си публикувам и там обявите защото нямам нерви дори да влизам, за да гледам има ли записани.
Активен

Очаквам коректност, ще я получите и от мен.
Пощенските са за сметка на купувача ако няма друга уговорка.
Пиша оценки.
Стоки, които не отговарят на описанието - връщам.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #61 -: Ноември 19, 2010, 22:39:43 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Е няма да сумнамбулствам, за да публикувам обява там след като тук е толкова удобно и лесно. Аз реших да не си публикувам и там обявите защото нямам нерви дори да влизам, за да гледам има ли записани.
(gesture7)
Активен

Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #62 -: Ноември 19, 2010, 23:07:58 »
Раздели ТемаНагоре

В др.сайт обявите на доста потребителки от тук, там са по-евтини.
Преди дни ми се случи-тук записана първа и хоп,продадено.Обесни ми се,че е продадена в др.сайт.
Тук като повдигнах въпроса ми казаха,че било нормално някой да пише на ЛС и що да ми отговаря.....
Само ми кажете,защо в п-ка пускате обявите си по-евтини???


Според мен тук цената на даден артикул е по-висока,защото обявите не могат да се повдигат.Тук единственият начин за тази цел е да напишеш по-висока цена и постепено да я намаляваш.Това не е само мое мнение.Повечето потребители го правят умишлено,но не си признават.Моля ви да не ме линчувате ,но това е истината !!!
Предполагам сега  някой ще напише ,че така се ощетява купувача,да така е ,но и реалността е такава тук.

dacetoooooooo,не казвам с такава разлика.Имам няколко познати ,които споделиха това.Говорим за разлика от 2/3 лв.от реалната цена,която искаш да получиш.

« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 23:20:38 от Tedi007 » Активен

dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #63 -: Ноември 19, 2010, 23:15:44 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Според мен тук цената на даден артикул е по-висока,защото обявите не могат да се повдигат.Тук единственият начин за тази цел е да напишеш по-висока цена и постепено да я намаляваш.Това не е само мое мнение.Повечето потребители го правят умишлено,но не си признават.Моля ви да не ме линчувате ,но това е истината !!!
Предполагам сега  някой ще напише ,че така се ощетява купувача,да така е ,но и реалността е такава тук.
Всеки има право на собствено мнение,но за мен тази логика е ужасна.А какво ще стане ако всички сложим на едни чорапи например цена 20лв за да можем да смъкваме 10 пъти до 2 лв.Ще се състезаваме кой ще намали първи и обявата му ще излезе отпред .И какво печелим от тази работа?Непродаден артикул и постоянно писане,и накрая пак ще го продадем за "стотинки" Roll Eyes
Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #64 -: Ноември 19, 2010, 23:18:41 »
Раздели ТемаНагоре

само аз ли падам от облаците Embarrassed
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 23:44:01 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #65 -: Ноември 19, 2010, 23:23:36 »
Раздели ТемаНагоре

само аз ли падам от облаците - как, как се повдига обява със смъкване на цена?  Embarrassed

Като излизат на първа страница за няколко секунди. Smiley
Активен

Tedi007
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 304


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #66 -: Ноември 19, 2010, 23:24:53 »
Раздели ТемаНагоре

само аз ли падам от облаците - как, как се повдига обява със смъкване на цена?  Embarrassed

Като излиза на първа страница за няколко секунди. Smiley

Моля,някой да каже как да си изтрия този пост?Благодаря !

Barbarona,обявата си остава там ,където си е,но за няколко секунди се вижда от всички потребители на началната страница.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 23:29:18 от Tedi007 » Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #67 -: Ноември 19, 2010, 23:26:18 »
Раздели ТемаНагоре

.
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 23:44:27 от Barbarona » Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #68 -: Ноември 19, 2010, 23:37:23 »
Раздели ТемаНагоре

Цитат
Цитат на: Tedi007 в Днес в 23:23:36
Цитат на: Barbarona в Днес в 23:18:41
само аз ли падам от облаците - как, как се повдига обява със смъкване на цена?  Embarrassed

Като излиза на първа страница за няколко секунди. Smiley

Моля,някой да каже как да си изтрия този пост?Благодаря !

Barbarona,обявата си остава там ,където си е,но за няколко секунди се вижда от всички потребители на началната страница.
Обявата си стои пак в раздела в който е публикувана и пак  например на 4 стр,но просто се появява за 20 сек. и на първа страница ,това е.И ако някой зяпа заглавната страница на сайта точно в тези 20сек. може и да ти види обявата Cheesy
« Последна редакция: Ноември 19, 2010, 23:39:56 от dacetoooooooo » Активен

Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #69 -: Ноември 19, 2010, 23:41:23 »
Раздели ТемаНагоре

добре, ясно, трийте всичко, не оставяйте следи! Smiley
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
Barbarona
Criminal mind....
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 500


Criminal mind...

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #70 -: Ноември 19, 2010, 23:43:00 »
Раздели ТемаНагоре

не може да се трие  Cheesy
Активен

Нови потребители задължително предварително заплащане. В обявите ми има и артикули на снаха ми, които НЕ СЕ разменят. Затова възможно е към настоящия момент някой обяви да не са вече актуални, питайте и ще проверя. Поздрави
FEMININE
Главата ми може да е пълна с бръмбари, но всичките са висшисти :)
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 46


На всеки удар може да се отвърне, без слънчевия :)

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #71 -: Ноември 20, 2010, 14:24:59 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам, какво печелите с това оплюване. На всичко отгоре сте активни потребители и на двата сайта.
 Щом сме тук, значи сме доволни от избора си. Всичко друго е признак на ниска култура. Понякога се чудя дали се замисляте, като пускате подобни постове.

Евала! Това е изказване!
Прави ми впечатление, че съберат ли се много жени на едно място и неминуемо започват интригите. Злобата и ненавистта са просто са като въздуха и водата! Chill out както се казва! Не знам защо се товарите с подобни спорове. Отваряте нови проблеми и се джафкате!
Стойте над тези неща!!!
Някой няма ли да пусне тема "Колко е прекрасен света!", "Колко хубави контакти е завързал чрез няколкото сайта", "Колко много сайтове с подобна насоченост стартираха"? Защо постоянно трябва да се гледа в чуждата чиния и да се обсъжда?
Добре започна сайта, но ми се струва, че негативната атмосфера, която кипеше в Продавалника се пренесе и тук с Потребители си!
Затова предпочитам да стоя настрана от подобни теми, оплюващи този или онзи ... някак по-леко е сърфирането из сайта (сайтовете)!
Активен

Експедитивна и коректна съм и очаквам същото.
Ето и ОЦЕНКИТЕ МИ от комшията Smiley
http://prikachi.com/images/565/2307565u.jpg
pateto_love
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #72 -: Ноември 20, 2010, 14:49:00 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам, какво печелите с това оплюване. На всичко отгоре сте активни потребители и на двата сайта.
 Щом сме тук, значи сме доволни от избора си. Всичко друго е признак на ниска култура. Понякога се чудя дали се замисляте, като пускате подобни постове.

Евала! Това е изказване!
Прави ми впечатление, че съберат ли се много жени на едно място и неминуемо започват интригите. Злобата и ненавистта са просто са като въздуха и водата! Chill out както се казва! Не знам защо се товарите с подобни спорове. Отваряте нови проблеми и се джафкате!
Стойте над тези неща!!!
Някой няма ли да пусне тема "Колко е прекрасен света!", "Колко хубави контакти е завързал чрез няколкото сайта", "Колко много сайтове с подобна насоченост стартираха"? Защо постоянно трябва да се гледа в чуждата чиния и да се обсъжда?
Добре започна сайта, но ми се струва, че негативната атмосфера, която кипеше в Продавалника се пренесе и тук с Потребители си!
Затова предпочитам да стоя настрана от подобни теми, оплюващи този или онзи ... някак по-леко е сърфирането из сайта (сайтовете)!

Подкрепям !!!!!   Стига злоба бе хора .
Активен

Изпращам само след предварително заплащане .Коректна съм очаквам същото от вас .Пазя ред 12ч само след запис в обявата.
Nikovat
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1054


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #73 -: Ноември 27, 2010, 12:42:57 »
Раздели ТемаНагоре

Не виждам, какво печелите с това оплюване. На всичко отгоре сте активни потребители и на двата сайта.
 Щом сме тук, значи сме доволни от избора си. Всичко друго е признак на ниска култура. Понякога се чудя дали се замисляте, като пускате подобни постове.

Евала! Това е изказване!
Прави ми впечатление, че съберат ли се много жени на едно място и неминуемо започват интригите. Злобата и ненавистта са просто са като въздуха и водата! Chill out както се казва! Не знам защо се товарите с подобни спорове. Отваряте нови проблеми и се джафкате!
Стойте над тези неща!!!
Някой няма ли да пусне тема "Колко е прекрасен света!", "Колко хубави контакти е завързал чрез няколкото сайта", "Колко много сайтове с подобна насоченост стартираха"? Защо постоянно трябва да се гледа в чуждата чиния и да се обсъжда?
Добре започна сайта, но ми се струва, че негативната атмосфера, която кипеше в Продавалника се пренесе и тук с Потребители си!
Затова предпочитам да стоя настрана от подобни теми, оплюващи този или онзи ... някак по-леко е сърфирането из сайта (сайтовете)!

Подкрепям !!!!!   Стига злоба бе хора .
(gesture7) Сложете розовите очила и виждайте във всяко нещо първо доброто ,повярвайте ми всеки ден ще е по-хубава и по-приятен.
Активен

Здравейте!!!
1. Коректна съм,бъдете и вие коректни
2.Ходя веднъж в седмицата до пощата,понеже съм с малко дете,а вече става студено
3.Пощенските са за сметка на купувача
4.Приемам и предлагам размяна
5.Пиша оценки,правете го и вие
6 http://www.facebook.com/photo.php?fbid=188416494509440&set=a.188357027848720.46474.142927812391642&pid=606813&id=142927812391642
Задължителен е КОМЕНТАРА


Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: