{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Условия за второ и следващи деца!!!  (Прочетена 90023 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #210 -: Декември 10, 2010, 16:36:39 »
Раздели ТемаНагоре

Имам едно въпросче към вас.Понеже имах болки и доктора искаше да лежа на системи ,но няма кой да ми гледа малката сега и се наложи да ми изпише хапчета с които каза че до понеделник ако не отминат болките ще се наложи да лежа за задържане  Undecided ,но от вчера болки не съм имала ,но нормално ли е да чувствам постоянно една тежест долу ниско понеже с предната бременност нямам такива спомени ?
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #211 -: Декември 10, 2010, 16:40:03 »
Раздели ТемаНагоре

Имам едно въпросче към вас.Понеже имах болки и доктора искаше да лежа на системи ,но няма кой да ми гледа малката сега и се наложи да ми изпише хапчета с които каза че до понеделник ако не отминат болките ще се наложи да лежа за задържане  Undecided ,но от вчера болки не съм имала ,но нормално ли е да чувствам постоянно една тежест долу ниско понеже с предната бременност нямам такива спомени ?

При всеки е различно мила-ще се объркаш ако четеш на другите как им е било-аз примерно имах тежест,но към 7мия месец. Според мен си слушай лекарите-намери кой да ти гледа детенце и полежи в болница щом се налага.
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #212 -: Декември 10, 2010, 16:45:55 »
Раздели ТемаНагоре

Имам едно въпросче към вас.Понеже имах болки и доктора искаше да лежа на системи ,но няма кой да ми гледа малката сега и се наложи да ми изпише хапчета с които каза че до понеделник ако не отминат болките ще се наложи да лежа за задържане  Undecided ,но от вчера болки не съм имала ,но нормално ли е да чувствам постоянно една тежест долу ниско понеже с предната бременност нямам такива спомени ?
Аз чувствах такава тежест в първите месеци.КАкто каза другото майче,при всеки е различно.Ама се пази много,много движения......-НЕ!Че аз уж бях много добре,ама контракциите ми започнаха още в 7 месец.
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #213 -: Декември 10, 2010, 16:50:12 »
Раздели ТемаНагоре

По това което казвате значи ,че е нещо нормално за тежестта което ме успокоява-въпроса е болки да нямам .Е ако се появат пак ще дойде майка ми ама дано не се налага  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
zorniza
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 957


Слабите обичат реда-силните владеят хаоса

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #214 -: Декември 10, 2010, 17:04:13 »
Раздели ТемаНагоре

По това което казвате значи ,че е нещо нормално за тежестта което ме успокоява-въпроса е болки да нямам .Е ако се появат пак ще дойде майка ми ама дано не се налага  Lips Sealed

Ами да общо взето е така,но се наблюдавай и при най малката вероятност дори за съвсем малка болка отивай на лекар веднага Kiss
Активен

Нека Коледа и Нова година влязат в дома ви
с надежда, вяра и любов !!
С цялата си душа ви желая
Весели празници
в един осмислен живот !



анимационные картинки - Новый год
plamcho
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 109


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #215 -: Декември 10, 2010, 17:12:40 »
Раздели ТемаНагоре

Имам едно въпросче към вас.Понеже имах болки и доктора искаше да лежа на системи ,но няма кой да ми гледа малката сега и се наложи да ми изпише хапчета с които каза че до понеделник ако не отминат болките ще се наложи да лежа за задържане  Undecided ,но от вчера болки не съм имала ,но нормално ли е да чувствам постоянно една тежест долу ниско понеже с предната бременност нямам такива спомени ?

При всеки е различно мила-ще се объркаш ако четеш на другите как им е било-аз примерно имах тежест,но към 7мия месец. Според мен си слушай лекарите-намери кой да ти гледа детенце и полежи в болница щом се налага.
да, така е, всяка бременност е разлина, аз съм имала 3, 2-та за съжаление не успешна и през 3-тата бях все на обезболяващи хапчета и сега си имам едно момченце(така де нашарих ги), така че слушай докторите те най-добре знаят, преез последният месец чувствах ужасна тежест долу едвам вървях, мъжът ми ме подпираше и накрая всичко бе ОК
Активен
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #216 -: Декември 10, 2010, 17:39:05 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм на тръни докато мине декември,че сега съм 23-а седмица а малката излезе 27-а и ми е напрежение .Ще гледам да лежа с нея повече  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #217 -: Декември 10, 2010, 22:25:54 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм на тръни докато мине декември,че сега съм 23-а седмица а малката излезе 27-а и ми е напрежение .Ще гледам да лежа с нея повече  Lips Sealed
Миличка,наистина си в много рисков период.Гледай да стискаш поне до 32 седмица.поспри се малко с натоварванията
Активен

skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #218 -: Декември 10, 2010, 22:48:01 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм на тръни докато мине декември,че сега съм 23-а седмица а малката излезе 27-а и ми е напрежение .Ще гледам да лежа с нея повече  Lips Sealed
Миличка,наистина си в много рисков период.Гледай да стискаш поне до 32 седмица.поспри се малко с натоварванията
Единственото ми натоварване е с малката ,че я нося от време на време ама няма начин  Huh? сама си я гледам и няма кой да ми помогне .Влача я всеки ден за кухнята с колата но преди това я свалям по стълби 2 етажа след това от колата да взема яденето а бре ужас .Надявам се оня от горе да е милостив и да не ме кара да страдам като с малката  Smiley
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
nmomchilova
Горда мама на двама
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 687


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #219 -: Декември 10, 2010, 23:47:36 »
Раздели ТемаНагоре

Направо съм на тръни докато мине декември,че сега съм 23-а седмица а малката излезе 27-а и ми е напрежение .Ще гледам да лежа с нея повече  Lips Sealed
Миличка,наистина си в много рисков период.Гледай да стискаш поне до 32 седмица.поспри се малко с натоварванията
Единственото ми натоварване е с малката ,че я нося от време на време ама няма начин  Huh? сама си я гледам и няма кой да ми помогне .Влача я всеки ден за кухнята с колата но преди това я свалям по стълби 2 етажа след това от колата да взема яденето а бре ужас .Надявам се оня от горе да е милостив и да не ме кара да страдам като с малката  Smiley
Ох,милата!Не ти е лесно с такава малка разлика!Помоли някой да идва да я гледа докато си взимаш кухнята.Или пък и готви ти няколко дни Smiley
Активен

iviani
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 549


БЪДЕТЕ ЗДРАВИ!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #220 -: Декември 13, 2010, 13:56:39 »
Раздели ТемаНагоре

Поли няма приблизителна месечна сметка за дете  Cheesy Без да те лъжа- аз не виждам огромна разлика с две или с едно дете.Може би защото сега са още малки- малкият ми син е на почти 2 години, все още не ходи на градина, а големият на 5.
И момичета това за финансовото състояние е нещо много относително.
Преди 6 години, когато забременях с първото си дете живеехме в гарсониера под наем.Тогава изобщо не съм си представяла, че едва 6 години по-късно ще имаме свое собствено жилище, жилището за което винаги съм мечтала, условия, средства и всичко това без унищожителен кредит до края на живота.Човек никога не знае как ще се обърне живота му.Сега може да имате "условия" за 5 деца, но след 2 години живота ви да се промени така, че да изхранвате едва, едва едно (образно казано, не го пожелавам на никой).Може и да стане обратното, така, че ако искате дете, всичко останало за мен са оправдания.
Еми каза, че нейното дете не ядяло любов.Всички деца ядът основно това Wink Всичко останало е само в нашите глави.
Помислете си само след 20-30 години, когато детето ви вече не е малкото бебче зависимо от вас, когато вече е възрастен със собствено семейство.Помислете няма ли да съжалявате и да се връщате назад виждайки колко сте загубили с тази предпазливост, мислейки че е здрав разум.

И след всичко което написах искам да ви кажа, че аз съм човек, който до преди 3 години категорично искаше само едно дете.Вторият ни син не беше плануван и вярвайте когато разбрах, че съм бременна мислех, че света е свършил:) Три дни съм плакала почти денонощно...не искам да ви казвам и какви мисли ми минаха през главата.Божичко, добре че послушах сърцето си.Сега не мога да си представя какво щеше да бъде без Жорко:)
Е АЗ СЪМ ЕДНА МАМА С ТРИ ДЕВОЙКИ.ИМАМ ДВЕ БЛИЗНАЧКИ(10ГОД.)ИВЕЧЕ СЕ РАДВАМЕ НА ТРЕТАТА НА 1,6МВЯРНО,ТРУДНО Е,НО ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВА Е ВЕЕЛБАТА У ДОМА?НА ПРАЗНИЦИ,ПЪК И КАКИТЕ МИ СА ДОБРИЧКИ И МИ ПОМАГАТ.ГОРДЕЯ СЕ С ТЯХ.КОГАТО РАЗБРАХ,ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА С НЕЯ И АЗ ПЛАКАХ И КАКВО ЛИ НЕ МИ МИНА ПРЕЗ ГЛАВАТ,НО...БОЖА РАБОТА СИ Е ТОВА...
Активен

точна и коректна съм,поставям оценки,правете го и Вие!мога да забавя пращането на пакет или запис с няколко дни,защото съм с малко дете.винаги пиша на ЛС и обяснявам,понякога може и да съм досадна,но не искам недуразумения и затова съм много "подробна".пращам на първия дал адрес на ЛС.за нови потребители или такива с малко положителни оценки-паричките предварително,нищо лично,просто не ми се  иска да "горя".
velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #221 -: Декември 13, 2010, 14:02:26 »
Раздели ТемаНагоре

Поли няма приблизителна месечна сметка за дете  Cheesy Без да те лъжа- аз не виждам огромна разлика с две или с едно дете.Може би защото сега са още малки- малкият ми син е на почти 2 години, все още не ходи на градина, а големият на 5.
И момичета това за финансовото състояние е нещо много относително.
Преди 6 години, когато забременях с първото си дете живеехме в гарсониера под наем.Тогава изобщо не съм си представяла, че едва 6 години по-късно ще имаме свое собствено жилище, жилището за което винаги съм мечтала, условия, средства и всичко това без унищожителен кредит до края на живота.Човек никога не знае как ще се обърне живота му.Сега може да имате "условия" за 5 деца, но след 2 години живота ви да се промени така, че да изхранвате едва, едва едно (образно казано, не го пожелавам на никой).Може и да стане обратното, така, че ако искате дете, всичко останало за мен са оправдания.
Еми каза, че нейното дете не ядяло любов.Всички деца ядът основно това Wink Всичко останало е само в нашите глави.
Помислете си само след 20-30 години, когато детето ви вече не е малкото бебче зависимо от вас, когато вече е възрастен със собствено семейство.Помислете няма ли да съжалявате и да се връщате назад виждайки колко сте загубили с тази предпазливост, мислейки че е здрав разум.

И след всичко което написах искам да ви кажа, че аз съм човек, който до преди 3 години категорично искаше само едно дете.Вторият ни син не беше плануван и вярвайте когато разбрах, че съм бременна мислех, че света е свършил:) Три дни съм плакала почти денонощно...не искам да ви казвам и какви мисли ми минаха през главата.Божичко, добре че послушах сърцето си.Сега не мога да си представя какво щеше да бъде без Жорко:)
Е АЗ СЪМ ЕДНА МАМА С ТРИ ДЕВОЙКИ.ИМАМ ДВЕ БЛИЗНАЧКИ(10ГОД.)ИВЕЧЕ СЕ РАДВАМЕ НА ТРЕТАТА НА 1,6МВЯРНО,ТРУДНО Е,НО ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВА Е ВЕЕЛБАТА У ДОМА?НА ПРАЗНИЦИ,ПЪК И КАКИТЕ МИ СА ДОБРИЧКИ И МИ ПОМАГАТ.ГОРДЕЯ СЕ С ТЯХ.КОГАТО РАЗБРАХ,ЧЕ СЪМ БРЕМЕННА С НЕЯ И АЗ ПЛАКАХ И КАКВО ЛИ НЕ МИ МИНА ПРЕЗ ГЛАВАТ,НО...БОЖА РАБОТА СИ Е ТОВА...
Да са ти живи и здрави и много,много да те радват а другото найстина е божа работа.Аз имам две дечица момче на 5г. и момиченце на 1г. и 9м.Ако се появи и трето...........ами защо не щом така ни е писано. Wink
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #222 -: Декември 13, 2010, 15:38:38 »
Раздели ТемаНагоре

Ивиани,благородно ти завиждам.Толкова искам трето дете,но мъжа ми поне засега не е на това мнение.Ние сме с близнаци на година и 10 месеца и аз още от раждането исках да забременявам с .трето дете..молих мъжа си дори.Може и да ви е смешно,но много искам трето дете.Проблема е,че не мога да си го направя сама Smiley Все се чудя как някои жени забременяват по "погрешка" и тайничко се надявам и аз да забременея така..когато и да е,важното е да се появи третото дете.Вярвайте ми,двамата ми бандита са много,много диви и ме правят сама да си говоря,но въпреки това явно съм мазохист и все още не съм се отказала от трето дете Smiley Дано някой ден и таткото да се навие.А той има желание,но има други фактори,които го спират...
Активен


velkova_1914
ЛЕВСКИ СФ 1914
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1474


Левски Сф 1914

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #223 -: Декември 13, 2010, 15:40:43 »
Раздели ТемаНагоре

И ти се иска да е момиченце нали?
Активен

doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #224 -: Декември 13, 2010, 15:45:03 »
Раздели ТемаНагоре

И ти се иска да е момиченце нали?
Ами в началото наистина много ми се искаше третото да е момиче (може и да звучи егоистично),но сега като че ли няма такова голямо значение..важното е да имам отново малко бебе Smiley
Активен




Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: