{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: МОЛЯ ЗА НАСОКА ,СЪВЕТ  (Прочетена 48272 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #120 -: Май 04, 2011, 15:41:37 »
Раздели ТемаНагоре

Илияна (или Юлиана, вече 2 потребителки те наричат така)  аз нещата ги виждам така. Мъж с първи брак и голяма дъщеря на която се чудите какво да подарите за "нищожната сума" от 200 лв(да предположим, че там огромният проблем е решен), дете нуждаещо се от инхалатор, по-малък брат искащ куче, среден брат с непълнолетна приятелка , която е и родила, пък за зла съдба има майка пияница бременна сестра и още 6 братя и сестри. И на фона на всичко това, което се разиграва между Габрово, Козлодуй, Чехия и някакво село до Севлиево очаквам следващата седмица да има тема и за най-големият брат. Какъв ли ще е сюжета. Айде опитайте се да обясните СМИСЛЕНО и на БЪЛГАРСКИ от самото начало.

ПП Дайте линк за бгмама (пусто женско любопитство)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
stefani220609
Мария
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 937


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #121 -: Май 04, 2011, 15:44:37 »
Раздели ТемаНагоре

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564258.msg18459966#msg18459966
Активен

Коректна съм и очаквам същото !След запис изчаквам до 5часа,поставям оценки веднага след получаване на паричките или пратката!!!

eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #122 -: Май 04, 2011, 15:46:55 »
Раздели ТемаНагоре

Ама не измествайте фокуса върху кучето.
Пощурихте цял форум със сърцераздирателната история на едно бебе. Отговаряте избирателно и накрая брат ви, който за бебето си не може да се грижи щял куче да гледа.

Питам за последен път (4-ти) КЪДЕ СА СЕ ЗАПОЗНАЛИ БРАТ ВИ И МОМИЧЕТО ?
Виж какво Еми9 лИбоВта граници нема,запознали са се някъде по средата на пътя може би ,не моя предположа къде се пада ...
ТЕмата в БГМАМА ЩЕ Я ПОТЪРСЯ И ПРАТЯ НО ИМА И В ПРОДАВАЛНИК СЪЩАТА
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
ILIYANA.V
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #123 -: Май 04, 2011, 15:49:14 »
Раздели ТемаНагоре

Илиана ,в бгмама има юристи които могат да ти отговорат компетентно !!!!!

   ERI SNO6TI TARSIH TAM KAK DA PUBLIKUVAM,NO NEMOJAH DA SE SPRAVYA,ZA TOVA PISAH TUK,MI E PO LESNO VSI4KO TI E PRED O4ITE,TAM SE LUTAH I NEMOJAH DA PUBLIKUVAM.


Цитат на: ILIYANA.V в 17 Април 2011, 02:48:39
ПЪРВО ИСКАМ ДА БЛАГОДРЯ НА ГЕРИИИ,чЕ ТЯ ВЗЕ ПРИ СЪРЦЕ ПРОБЛЕМА НИ,ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!ДР Е чЕ В ЗАщИТА НА НАПАДКИТЕ ВИ ДОБРИ МАМИ,КАЗВАМ ТОВА ИСКАХ ДА Е ПОДАРЪК ЗА БРАТчЕТО МИ КОЕТО Е 6КЛАС,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ГО ПОДАРИ НА МЕН ЗАщОТО ТРЯБВАШе ДА СЕ ВЗЕМЕ ЛИчНО,И АЗ НЕ ОТИДОХ,ДР КОЕТО Е АЗ СИ ИМАМ КУчЕ КОЕТО Е ДВОРНО,ЖИВЕЯ НА СЕЛО И ИМАМЕ 1 ДЕКАР ДВОР,ТА АЗ ИСКАХ ДА ЗАРАДВАМ БРАТчЕТО МИ,НО НЕ УСПЯХ,А ЗА СИНА МИ И ПРОБЛЕМИТЕ С ИНХАЛАЦИИТЕ,ДА ПРАВИ СТЕ ВИЕ ВСИчКИ ДОБРИ МАМИ НЕ СТЕ СОЦИАЛНО ДРУЖЕСТВО,НО СТЕ МАМИ,И ЗНАМ чЕ СТЕ ДОБРИ,,ПУБЛИКУВАЛА САМ НЯКОИ НЕщА ДАНО ГИ ПРОДАМ,И ДА УСПЕЕЯ ДА КУПЯ ИНХАЛАТОРА,НЕЗНАМ КВО ДР ТРЯБВА ДА НАПИшА,НО БЛАГОДАРЯ НА ВСИчКИ МАМИ чЕ ВСЕ ПАК ОБЪРНАХА ВНИМАНИЕ НА ОБЯВАТА ЗА КУчЕТО,НО НЕ И НА ЗОВА МИ ЗА kavoto i da napi6a,6te si kajete,tya laje,zna4i malkiyat mi brat,iska6e,a maika mi ne iska6e da har4i pari za da hrani,ku4e,i bratmi 20gd,kaza,4e i toi e za i 4e toi 6tyal da se griji za hraneneto,i nujdite.tova e!te mi se da se sre6na s nyakoya mama ot gabrovo,i da se rabere edin pat za vinagi az kakav 4ovek,sam!
no az polzvam kirilizator,i mi otnema mnogo vreme dokato pi6a tam,posle da go priveda,i da go pusna tuk,
vie se podigravete na men,i problemite ni,koito iskam da spodelya,i eventualno da me posavetvate,ako moga da pi6a na bg 6te go napravya,no ne moga,koito iska da vyarva,koito ne si e negov problem,vseki pat napadate,abe hora daite savet,nasoka i si idete,ili ne sadete,to e lesno da se sadi ot dale4e,no i az sam si vinovna za6toto spodelyam,i iskam mnenie,no zamislyali ste se ako az moga da vzema pravilnoto re6enie, 6te se zanimavam li cyal den tuk s ne6to na koeto vie se prismivate,i kritikuvate,otkazvam se ot tozi sait,ne iskam,i nyama da vlizam ve4e tuk,ako nyakoya gabrovka iska da se srenem,ok no hora koito iskat da ni navredyat sami da tarsyat re6enie na problema kato tolkova gi valnuva.iskarahte me vse edno laja i si 4e6ya ezika,kakto iskate taka si mislete,az gore dolu se orientirah,i sam sega pone na yasno.
Активен
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #124 -: Май 04, 2011, 15:49:31 »
Раздели ТемаНагоре

http://bg-bg.facebook.com/people/Iliyana-Varbanova/100001528298534 Илияна, това сте вие, нали? ПОне детенцето е същото, като от снимката в "Подарявам"
http://podariavam.com/8473/dobri-hora-molia-vi-.htm
« Последна редакция: Май 04, 2011, 15:52:36 от Shu-shi » Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #125 -: Май 04, 2011, 15:56:22 »
Раздели ТемаНагоре

ох, думи нямам вече..няма ли някоя съ-форумка да се срещне с Илияна да разберем как стоят нещата?
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #126 -: Май 04, 2011, 15:57:02 »
Раздели ТемаНагоре



 

Ми то си е за подигравка бре момиче.....На 27 с дете пък не може да се изразява правилно и мисълта й да тече последователно.
В първият пост можеш да пишеш на български, по другите форуми можеш, тук явно не искаш !
Айде недей влиза и пиши повече. Не е нужно. Пък ако размислиш, влез и пусни тема за най-големият ти брат. Да видим там каква драма ще е !!!

ПП Минах на "ти" защото вече ми омръзна. Ще ни прави на маймуни някаква си там !!!
ППП Ако НАИСТИНА има такова бебе в такава ситуация Господ да му е на помощ. Явно е че близките му са неспособни да предпазят здравто и живота му
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #127 -: Май 04, 2011, 15:58:20 »
Раздели ТемаНагоре

Според профила на Илияна във ФБ, жената е висшист, съответно грамотна. Завършила е образованието си в с. Градница
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #128 -: Май 04, 2011, 16:00:06 »
Раздели ТемаНагоре

Според профила на Илияна във ФБ, жената е висшист, съответно грамотна. Завършила е образованието си в с. Градница

Аз пък покрай нея станах неграмотна. Ще си изгоря дипломата ритуално  Tongue
В с. Градница какъв точно ВУЗ има Huh?
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #129 -: Май 04, 2011, 16:01:10 »
Раздели ТемаНагоре

Според профила на Илияна във ФБ, жената е висшист, съответно грамотна. Завършила е образованието си в с. Градница

Аз пък покрай нея станах неграмотна. Ще си изгоря дипломата ритуално  Tongue
В с. Градница какъв точно ВУЗ има Huh?

Висше образование   

    GRADNICA
    Випуск 2008 · mashinen tehnik
Активен

springflower
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 324


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #130 -: Май 04, 2011, 16:02:33 »
Раздели ТемаНагоре

не, не това е средно май, не висше
аз честно да ви кажа, не чета нейните писания, а вашите "преводи" момичета Cheesy
Активен

- с предимство за повече от една обява,вече не пазя ред
- връщам стока, неотговаряща на описанието
- не считам, че трябва да плащам опаковки
- пращам и получавам като МПП
- държа преди всичко на добрата комуникация
Благодаря на всички за коректността към мен!!
   
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #131 -: Май 04, 2011, 16:05:12 »
Раздели ТемаНагоре

АБЕ ГЛУПАРЕТИНИ!!/НАЧЕЛО С МЕНЕ ЩОТО ПЬРВА СЕ ХВАНАХ/!!!
ВИЕ НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ ЧЕ МОМИЧЕТО ИМА НУЖДА ДА СЕ ИЗЯВЯВА!!!НИКЬДЕ НЕ БЯХ ЧЕЛА ЗА НЕЯ,САМО МИ БЯХА РАЗКАЗВАЛИ!!И АЗ ЩЕ СЕ ЗАЕМА,НО ПО ДРУГ ПЬТ-ИСКА СЬЧУВСТВИЕ-ИМАШЕ ГО,ОПЛЕТЕ СЕ В ЛЬЖИ ДО НЕБЕСАТАААА!!РУМКА-САМО АЗ ЛИ МИСЛЯ ТАКА ИЛИ И ТИ?!ТОВА Е НЯКОЯ МАЦКА ПО МАЙЧИНСТВО,НА КОЯТО И Е СКУЧНО И ДРЕМЕ ТУК ЗА ДА НИ ВЬРТИ НА МАЛКИЯ СИ ПРЬСТ!МОЖЕ ДА ИМА НЯКАКВА ИСТИНА ВЬВ ВСИЧКО ТОВА,НЯКЬДЕ ДА ИМА ТАКОВА НЕЩАСТНО БЕБЕ,НО НАДАЛИ Е В НЕЙНОТО СЕМЕЙСТВО!!ТЯ СИ СЕДИ ТУК,ПИШЕ СИИ,ПОНЕЖЕ НЕ Я ПОЗНАВАМЕ-ПУЛИМЕ СЕ У МОНИТОРИТЕ,ГАДАЕМЕ КАКВО ТОЧНО ТЬРСИ-ДЕСКА,ТИ СИ НИ ШАНСА!И ЖАЛНА И МАЙЧИЦА НА ТАЯ ИЛИЯНКА АКО НИ РАЗМОТАВА ТУК КАТО МАЛОУМНИ-ПОВЯРВАЙТЕ!ТАКИВА ДЕТ СЕ ЧУДЯТ С КВО ДА СИ УПЛЬТНЯВАТ ВРЕМЕТО,ИЛИ КАЗАНО ИНАЧЕ-МАЙСТОРИ НА КЬСИЯ РАЗКАЗ...
АБЕ,ЩО НЕ ВЗЕМЕМЕ ДА И ПОДАРИМЕ ЕДНА ПИШЕЩА МАШИНА?!ЩЕ УСПЕЕ С НЕЯ ДА ПОДАРИ СТАРИНИ И НА ВНУЧЕТАТА СИ МАЦКАТА!!НА 24 МИ КАЗА НА МЕН,НА 27 НА ДРУГИ,ТО ЕДИН ГАЛФОН НА 14-15 ЩЕ ПИШЕ ПО-ДОБРЕ И ЩЕ ИМА ПО-ПОДРЕДЕНИ МИСЛИ И ИЗРЕЧЕНИЯ!!!
                             БЯСНА СЬМ ЧЕ СЕ ХВАНАААААААААААААХ!!!А МЕ ИГНОРИРА НА ВЬПРОСА КЬДЕ ТОЧНО Е!!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #132 -: Май 04, 2011, 16:05:21 »
Раздели ТемаНагоре

не, не това е средно май, не висше
аз честно да ви кажа, не чета нейните писания, а вашите "преводи" момичета Cheesy

То така на баницата мекото и аз мога  Tongue Илиянка бързо да казва кое как стои ама наистина, че в Градница(където твърди, че не живее, ама е учила) има училищен архив Smiley Да не вземем да я открием най-случайно и всичко да се окаже еди огромен балон
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked
Shu-shi
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 504

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #133 -: Май 04, 2011, 16:06:37 »
Раздели ТемаНагоре

не, не това е средно май, не висше
аз честно да ви кажа, не чета нейните писания, а вашите "преводи" момичета Cheesy

Не знам, копирала съм от профила и информацията.

Мисълта ми е, че интернет не е анонимно място. Поисках адреса и с желание да пратя АМ и детски храни за бебето на брат и, но не получих такъв. Защо?
Активен

emi9
Всички луди на борба за мир и социализъм :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 2291


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #134 -: Май 04, 2011, 16:08:23 »
Раздели ТемаНагоре

не, не това е средно май, не висше
аз честно да ви кажа, не чета нейните писания, а вашите "преводи" момичета Cheesy

Не знам, копирала съм от профила и информацията.

Мисълта ми е, че интернет не е анонимно място. Поисках адреса и с желание да пратя АМ и детски храни за бебето на брат и, но не получих такъв. Защо?

Защото всъщност брат няма Smiley
Или има ама няма дете.

Така и така ми се отваря път към Пловдив след празниците, дали пък да не се прежаля и да ида до Габрово, а Huh? Ще взема и Ериа за морална подкрепа(и не само)
Активен

http://bgcash.net/u/emi9
http://spe4eli.me/pileto8833   и аз да се пробвам в тия игри Smiley

Коректността преди всичко.
След "запис" моля да заявите интерес и на ЛС
За потребители с малко или без оценки - плащам/пращам след като получа нещото/парите.
Когато изпратя парите/нещото ВИНАГИ пиша на лични
винаги ПОСТАВЯМ оценки, правете го и вие
Позволявам си да игнорирам потребител, по свое усмотрение
Всъщност всичко е въпрос на преговори и договорки
Изпращам като МПП. Желая и така да получавам пратките си. Все пак си поемам разходите
Публикувам и в съседният сайт. Старая се да съм точна, но моля не се сърдете Smiley
 
Благодаря
НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО !
Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked


Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: