{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашият здравословен начин на живот  (Прочетена 1462 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
black_ice
Черно ледче
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Януари 03, 2011, 02:55:29 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте и честита нова година!  (christmas8)  
Най-напред искам да ви пожелая здраве, късмет, любов и повече вяра! Вяра в себе си!
В края на миналата година си обещах, че ще променя много неща през новата. И е време да започна с изпълнението на обещанията. Предполагам, че не само аз съм се "освинила" преди, по време и след празниците. Имам няколко излишни килограма, които мира не ми дават. Не, че е нещо кой знае какво, просто аз самата не се харесвам така. И не искам повече да отлагам с мисълта, че "от утре започвам". Защото това утре все не идва.  (sad1)
Предлагам ви един здравословен начин на живот. И нямам предвид някоя диета за седмица или две. Лично аз съм голям привърженик на разделното хранене. Спазвала съм го няколко пъти по няколко месеца и резултатите са страхотни. Сигурно ще кажете, че има подобна тема. Но аз искам тази да бъде различна. Да споделяме кой как се справя, да показваме снимки и да се подкрепяме.  (dance4)
Надявам се, че идеята ви харесва. Всичко е постижимо, стига да повярваме в себе си! Аз започвам да променям своя начин на живот, направете го и вие!  (love26)
« Последна редакция: Януари 03, 2011, 02:59:19 от black_ice » Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: