{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕКОРЕКТО ОТНОШЕНИЕ И ЛИПСА НА КОМУНИКАЦИЯ  (Прочетена 2689 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kama4e
мама на Ками и Коце
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


моите дечица!

Поканени потребители: 0

Профил
« -: Октомври 10, 2010, 10:48:55 »
Раздели ТемаНагоре

Здравейте!
Случаят е следният:
http://www.bgdomakinq.com/showproduct.php?product=49481&cat=fav
Крайно съм разочарована от НЕКОРЕКТНОСТТА ,меко казано и безотговорноста от тази потребителка.Обидно е да се редим по "опашките",11 дни да чакам да и дойде кефа на госпожата "уж" да провери къде има офис на Еконт,при положение,че искам да я улесня,просто и казах да ми пише от кой град е ще изпратя списък с адресите,за да избере удобен за нея.
Аз смятам,че комлекта отдавна е изпратен,а аз просто ще "влизам" в положение и ЩЕ ЧАКАМ,ЧАКААААААААААААААААААМ.
Е няма да чакам повече!
След като пускаш обява,смятам че трябва да проявиш и отговорност към тези хора и УВАЖЕНИЕ!За комуникацията няма да говорим-тя липсва.
Иначе всеки ден си влизаме,пазаруваме...и прочие-за това имаме време1
Като не ти се дава нещо,не го продавай .
Смятам,че трябва да поставя подобаващата оценка-НЕУТРАЛНА ,не може да се подиграва така с търпението ми.Като се регистрираме по сайтовете,трябва да се спазват и правилата,като ред,коректност,отговорност  и  О Т Н О Ш Е Н И Е!!!
Активен

*коректна съм!
*СПАЗВАМ РЕД
*предимство при покупка на 2 "неща" или лично
*изпращам веднага,очаквам и вие да сте бързи Smiley
krem21
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 982


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Октомври 10, 2010, 11:18:28 »
Раздели ТемаНагоре

 Shocked Shocked Shocked още ли не си ги получила малеее и аз се бях записала за тях
Активен

коректна съм очаквам същото от вас не пращам и получавам с наложен платеж боклуците връщам без предупреждение пощенските са за сметка на купувача освен ако не е упоменато друго поставям оценки винаги правете го и вие
radost30
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2010, 12:10:28 »
Раздели ТемаНагоре

Нещо подобно се случи и на мен.Няма да навлизам в подробности,понеже съм решила да изчакам до утре вечер и тогава да пиша отново.На 04.10.2010г се записах в обява,в която се беше извила дъъъълга опашка от желаещи.Продавачката ми писа,че "нещото" е за мен (от което ми стана ясно,че повечето се записват само за спорта) и да съм давала адрес.За да не се притеснява от това,че съм "нова" и писах,че ще преведа парите предварително.На 05.10 рано сутринта направих превода и й писах.Отговор-никакъв! На 06.10 й пратих имейл и сканирана разписка от банката.Писах и ЛС.Въпреки,че влизаше в сайта ми отговори чак  на 07.10 и ме увери лаконично,че "нещото" утре ще е при мен.Да,ама не!Няма го!И в обявата не е отразила,че е продадено!Пълна незаинтересованост,от момента в който получи парите. А в обявата продължават да се записват "кандидатки",на които никой не отговаря,че стоката вече е продадена(иначе влиза всеки ден в сайта).Ами не знам,какво да си мисля... Коректен човек съм и не разбирам подобно отношение!Оптимист съм,че може би утре ще си получа "нещото",ако ли не... очаквайте продължение!
Активен
даная.
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 604


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2010, 15:11:44 »
Раздели ТемаНагоре

И аз да се наредя на опашката,и да изкажа възмущението си от подобен човек,който е излъгал не един и двама,а продължава най-нагло да влиза всеки ден,да пазарува,да продава и да публикува нови обяви все едно нищо не е станало.На 05.10 изпратих детско панталонче и от тогава ни вест ,ни кост.Получила ли го е,не е ли???Парите кога ще ги изпрати???
Активен

Ценя добрата комуникация
Поставям оценки,моля правете го и вие
Коректна съм
Понякога съм възпрепятствана да отида до пощата,имам бебе
Мерете по размери,не разчитайте на етикета.
МОИТЕ ОЦЕНКИ-=http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43925&ppaction=readfeed
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2010, 15:29:52 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета пускайте за всеки конкретен случай нова тема за да може модовете да вземат адекватно отношение!
Активен

The_Black_Angel
Правещ много правописни грешки Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1411


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2010, 15:48:47 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , моля ви предоставете ми никове за да мога да се намеся
Активен

radost30
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 10, 2010, 16:19:32 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , моля ви предоставете ми никове за да мога да се намеся
Благодаря за бързата реакция!Ако и утре няма пратка за мен и продавачката не ми пише, ще ви предоставя информацията ,с която разполагам.Тъй като съм позитивно настроен човек се надявам да не се стигне до там!
Активен
даная.
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 604


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 10, 2010, 17:28:40 »
Раздели ТемаНагоре

Аз всъщност пиша за същия потребител за който пише и авторката на темата.Днес и написах поредното лс.,и най-накрая ми отговори.По нейни думи е била с повръщане 4 дни и от профила и е влизала братовчетка и.Обеща ми в понеделник да ми изпрати парите.Ако това не се случи ,тогава ще кажа ника и.
Активен

Ценя добрата комуникация
Поставям оценки,моля правете го и вие
Коректна съм
Понякога съм възпрепятствана да отида до пощата,имам бебе
Мерете по размери,не разчитайте на етикета.
МОИТЕ ОЦЕНКИ-=http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43925&ppaction=readfeed
radost30
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 28


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2010, 16:58:17 »
Раздели ТемаНагоре

Момичета , моля ви предоставете ми никове за да мога да се намеся
Благодаря за бързата реакция!Ако и утре няма пратка за мен и продавачката не ми пише, ще ви предоставя информацията ,с която разполагам.Тъй като съм позитивно настроен човек се надявам да не се стигне до там!
[/quote

Продавачката така и не ми отговори,но днес следобяд получих пратката.За мен въпроса е приключен!Първа и последна сделка с въпросната дама!Направих си труда да изчета всички коментари към обявите й и видях,че това е практика при нея!Не си губи времето да отговаря на въпроси за стоките,които продава,нито отразява тези,които са продадени.Иначе е от "старите" потребители има доста положителни оценки.От мен няма да получи никаква!
Активен
даная.
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 604


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2010, 08:24:48 »
Раздели ТемаНагоре

Получих си паричките,надявам се и при другите потребители да са се оправили нещата.
Активен

Ценя добрата комуникация
Поставям оценки,моля правете го и вие
Коректна съм
Понякога съм възпрепятствана да отида до пощата,имам бебе
Мерете по размери,не разчитайте на етикета.
МОИТЕ ОЦЕНКИ-=http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=43925&ppaction=readfeed
kama4e
мама на Ками и Коце
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


моите дечица!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 16, 2010, 20:03:21 »
Раздели ТемаНагоре

Аз също получих това , което чаках дълго ,за което благодаря!
КОгато няма комуникация за съжаление остават лошите впечатления.
Активен

*коректна съм!
*СПАЗВАМ РЕД
*предимство при покупка на 2 "неща" или лично
*изпращам веднага,очаквам и вие да сте бързи Smiley
daiido
АДМИНИСТРАТОР
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 532


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 16, 2010, 20:05:45 »
Раздели ТемаНагоре

Да заключвам ли темата?
Активен


Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: