{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мами искам спешно мнението ви.  (Прочетена 27016 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #45 -: Май 05, 2011, 16:32:11 »
Раздели ТемаНагоре

   SadБез заглавие)
« Изпратени до: madlen100 -: Май 03, 2011, 12:00:52 »
« Вие сте отговорили или препратили това съобщение. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Съжалявам мили ,ще ти изпратя чехличките утре обратно по пощата.Да,почти запазени са,но паричките ми се виждат много.Стелките са захабени, изтъркани.Грешката е моя ,че се заблудих  в цената.Още веднъж съжалявам.         




 Такаа как според вас онзи ден дамата пише ето това което виждате,а сега на снимките който е снимала аз виждам не захабено и изтрито а( Надрано) а относно професията как може адвокат да постъпва така и какво от това че е писала че е адвокат  а относно кучето само да и кажа ,че като изтъква сумата от 700е. какво мисли че показва колко е заможна ли Smiley не така така не се прави добро впечатление мила и аз мога с мнооого скъпи мой вещи да се покажа и снимам в феиса но не е това целта ние сме тук да си помагаме не да изтъкваме със скъпи вещи нали.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Май 05, 2011, 16:44:01 »
Раздели ТемаНагоре

Алооооо дамата която ми е лепмала етикет ЗЛОБАРКА да си мери думите ,щото ми писна от нея и кучето й ..Неможе сутринта да каже че снимките са качени и половината сайт да гледа кучето й и съпруга й ..Не те знам коя си и не ме засяга,знайш как ми дреме колко ти струва кучетоо ку искашшш за 5000 еврака куче си земи ,ама като те виждам едни чехли неможеш да си вземеш .Иди в магазина там има състояние отлично за 70лв колко са за теб Huh?
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ НЕ МЕ КАТЕГОРИЗИРАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЯСНА ЛИ СЪМ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #47 -: Май 05, 2011, 16:46:32 »
Раздели ТемаНагоре

ТАКА,И АЗ СЕ ЗАРОВИХ ТУК,СТАНА МИ ИНТЕРЕСНО ДА ПРОЧЕТА...ГОСПОЖО АДВОКАТ,НАЛИ ЗНАЕТЕ ЧЕ ОПРЕДЕЛЕНО СТЕ В ГРАФАТА НЕКОРЕКТНИ,СЛЕД КАТО ВРЬЩАТЕ ПОРЬЧАНА СТОКА БЕЗ ПОЩЕНСКИТЕ...?ВТОРО-КВАЛИФИКАЦИИ КАТО "МАЛКА ЖЕНИЧКА"И СЛОВОСЬЧЕТАНИЯ КАТО"РЕВНА КАТО ПСЕ ShockedДО НЕБЕСАТА'ВИ ПРАЩАТ АВТОМАТИЧНО В СЕКЦИЯТА НА АУТСАЙДЕРИТЕ?ПРОСТО НЕ ВИ ОТИВА НА КЛАСАТА,КОЯТО СЕ ОПИТВАТЕ ДА НИ ВНУШИТЕ,И СЕГА ДА СИ ГО КАЖА НАПРАВО-
АБРЕ КАКА,КАТ НЕ ТИ АРЕСВАТ ПАРЦАЛКИТЕ ПО САЙТОВЕТЕ,ЧИИ ГИ ТЬРСИШ ТУКА?!ЩО НЕ ВЛЕЗЕШ ДА ОМЕШАШ АРОМАТА НА ПАРФЮМА С МИРИЗМАТА ОТ ВУ-ШОПОВЕТЕ,М?ЕМ ИСКАШ ДА СЕ ФАНЕШ ЗА ЕВТИНКУТУ,ЕМ И КУСУРИ НАМИРАШ...
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #48 -: Май 05, 2011, 16:47:02 »
Раздели ТемаНагоре

ПОДКРЕПЯМ madlen100 -може да са искали чехлите за играчка на кученцетоо  то да си е поиграло и сега да ти ги връщат !!
Алооооо дамата която ми е лепмала етикет ЗЛОБАРКА да си мери думите ,щото ми писна от нея и кучето й ..Неможе сутринта да каже че снимките са качени и половината сайт да гледа кучето й и съпруга й ..Не те знам коя си и не ме засяга,знайш как ми дреме колко ти струва кучетоо ку искашшш за 5000 еврака куче си земи ,ама като те виждам едни чехли неможеш да си вземеш .Иди в магазина там има състояние отлично за 70лв колко са за теб Huh?
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ТЕ НЕ МЕ КАТЕГОРИЗИРАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЯСНА ЛИ СЪМ
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Май 05, 2011, 16:49:31 »
Раздели ТемаНагоре

  Мами погледнахте ли чичко гугал с името на съпруга на  Г-жа Атанаска Генова Shocked Shocked Shocked

просто думи нямам,не се заяждам в никакъв случеи нямам това за цел-само как се излагат хората Shocked
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
dacetoooooooo
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6310


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Май 05, 2011, 16:50:55 »
Раздели ТемаНагоре

Такааа,днес имам повече време и разгледах подробно снимките.
Пъро искам да кажа на madlen100,че састоянието "отлично" не отговаря на действителността!
6.2. Състояние Отлично
Нова стока без етикет, неносена само изпрана, малко ползвана без абсолютно никакви забележки и никаква разлика от магазинния вид.

Сега забелязах,че изтърканото на стелката се забелязва дори и на Вашата първа снимка!

Второ имам върос към karamelina на който държа да ми отговори:На Вашата снимка се забелязват едни черни точки,които дори и при увеличение на снимките на продавачката ги няма.Това изтъркано ли е или надрано?




Сега искам да помоля всички Ви да не пишете повече,ако не е по темата.Купувача е предупреден и при още една обида ,ще получи БАН!Очаквам от нея да ми отговори на въпроса!
Активен

madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #51 -: Май 05, 2011, 17:06:10 »
Раздели ТемаНагоре

   Даце точно сега и аз писах на една мама да погледне първата снимка в фейса да каже как и изглежда това което ти си показала.
А аз стока със отлично състояние аз съм чела и може би наистина имам малко вина нооо повярвайте ми това което е на първа снимка в фейса тоест това което дацето е показала не бих го пуснала дори в мн.добро а в добро състояние.Това не го е имало при изпращането и намачканите стелки също.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Май 05, 2011, 17:12:03 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де, тези чехли очевидно не отговарят на състоянието си в обявата, дори се учудих, защо изобщо продавачката пуска тема и затова не писах още в самото начало. Излишно е да се нападате една друга без да се познавате и без никаква връзка с проблема, по който пишем в тая тема. Коя е добра, коя е лоша, коя обижда и коя има повече оценки, изобщо не е важно в случая. Дори купувачката да е виновна, задето ръси обиди тука, съвсем не е виновна затова че си е поръчала чехли за 8 лева, па макар и да може да си позволи за 80 от магазина. Това нас не ни касае, може пък точно такива да са й трябвали и да си ги е намерила тука. Ама понеже и на мен се е случвало не веднъж да си патя от вещи обявени в състояние "отлично", оправдавам това че жената е писала в първото съобщение, че й харесват, пък после ги обявава за боклук. След като се ориентираме не само по снимки, но и по състояние, нормално е дори да не забележиш на обявените снимки дефекти по чехлите. И аз съм си казвала - "ми то е от самата снимка или от светлината". Е да ама като поогледаш нещото и видиш, че не отговаря на това което е обявено, съвсем нормално е да пишеш пак и да искаш да върнеш. Въобще не оправдавам обидните й думи, но все пак жената си е права да върне чехлите и мисля че е редно да се признае това.

Даце, за мен нейните снимки са с друга резолюция и качество и затова изпъкват разни драскотини и други, които не си личат на снимките в обявата. Не ми изглежда като да са надраскани някъде нарочно или нещо подобно. Просто чехлите са носени. В обявата пише, че били обути за 3 часа, пък това изтъркване е невъзможно да се получи за 3 часа, моите извинения. Тоест още едно невярно нещо написано в самата обява.

А това, че някаква лепенка седяла залепена на обувката отдолу, както пише продавачката, също моите уважения, но не е абсолютно никакъв критерий за нова обувка. Имала съм лепенка дето и след месеци носени не иска да падне от обувката и си я разхождам.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Май 05, 2011, 17:34:15 »
Раздели ТемаНагоре

 Така сега пак да поясна от резолюция или не ясно се вижда надраното според мен от нокат.
е незнам някой на ходилото отдолу да има израстаци за да се надерат.А относно пускането на темата пуснах я понеже
се издразних от това че пише първо едно след два дни друго,не искам да се оправдавам може би и аз имам вина че не са
мн.добра а отлично но който е имал покупка от мен може да напише какво е получил.Сега ще ви кажа още от самото начало
когато започнах да пускам обяви и една от първите ми оценки една мама която взе две мои блузки ми писа след получаването веднага
 обаче( не както сега )че на едната има една почти незабележима забележка която аз дори не съм я видяла ,аз веднага и предложих да ми я върне но мацката каза че няма проблем и аз понеже не съм с някаква мисия тук да трупам пачки от продажби без да знае и пуснах лотче от блузка и панталонки като извинение е после и писах да знае все пак че ще получи пакетче и поща не исках за втория пакет,та не съм конфликтна а съм човек и ако още щом ги беше взела ако имаше претенции можеше да пише за тях а не първо едно после друго е затова пуснах и темата.
Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
madlen100
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: Май се объркахте малко!!!


Моят дом е моята крепост-двете ми слънчица.

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Май 05, 2011, 17:46:33 »
Раздели ТемаНагоре

 emi_9eni  искам да ти каже че аз много добре знам в какво състояние са изпратени
и виждам надрано което едва ли резолюция би го заличила така, относно пускането на темата от мен
да пуснах я защото и ти да си на мое място някой да се подиграва с теб едва ли ще си трайкаш,ако още щом ги
беше видяла ми беше написала че има проблем в състоянието щеше да се разберем като големи хора а не да се стигне до тук
като в децката градина( дай си ми куклата на си ти парцалките) още повече че запис не е пускан за тях предварително та затова я пуснах темата .
« Последна редакция: Май 05, 2011, 17:48:11 от madlen100 » Активен

Чакам записалите се 5 часа.При сериозен интерес пишете на лични. 
Предимство има потребител желаещ повече от една обява. 
За по високи суми предпочитам по Еконт.
Стоки неотговарящи на описанията Връщам.
НЕКА БЪДЕМ КОРЕКТНИ ЕДИН КЪМ ДРУГ. 
При сериозен интерес от ваша страна моля пишете на лична страница.
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Май 05, 2011, 17:53:17 »
Раздели ТемаНагоре

Е явно са се посмачкали в пакета който е пътувал по пощите. Чехлите имат метални части, които може да се огънали и да са оставили някакви следи по стелката. Всичко може да е станало, щом като толкова много сте се хванали за някакви черни точки.
Не се обиждай, Мадлен, не коментирам добротата или конфликтността ти. Сигурна съм, че си много точна и умна жена. Просто важното в случая е, че твоята обява като цяло попада в графата за некоректно описание и некоректно поставено състояние. Това според мен е водещото във вашата сделка. А както вече писах по-горе не искам и да коментирам обидните думи в съобщенията и постовете на купувачката.
Въпросът е, че си длъжна да си приемеш обратно артикула, който не е описан правилно.
Не можеш да не се съгласиш с това.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Май 05, 2011, 18:00:26 »
Раздели ТемаНагоре

emi_9eni  искам да ти каже че аз много добре знам в какво състояние са изпратени
и виждам надрано което едва ли резолюция би го заличила така, относно пускането на темата от мен
да пуснах я защото и ти да си на мое място някой да се подиграва с теб едва ли ще си трайкаш,ако още щом ги
беше видяла ми беше написала че има проблем в състоянието щеше да се разберем като големи хора а не да се стигне до тук
като в децката градина( дай си ми куклата на си ти парцалките) още повече че запис не е пускан за тях предварително та затова я пуснах темата .

 Cheesy Е признавам, че на твоето място не съм била, но не съм и застрахована дали няма да бъда.
За сметка на това не веднъж съм била на мястото на купувачката и знам какво е да бъдеш подведен от описание и състояние на обява. Може би затова заемам тази позиция, защото каквото и да се е случило и изписало между вас си, твоята обява си остава подвеждаща.
А ако някога бъде на твоето място и знам, че чехлите които изпращам не са носени само 3 часа и не са в отлично състояние, каквото и да ми е казала преди това купувачката, щом впоследствие е решила, че не отговарят на обявата, ще си ги приема обратно без да пускам теми. Пък ако случайно ми ги върнат в някакво мизерно състояние с някакви дефекти, които ги е нямало, тогава вече ще й търся отговорност.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!
aneliq38
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 430


Това е щастието

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #57 -: Май 05, 2011, 18:04:33 »
Раздели ТемаНагоре

Както казва emi_9eni наистина одрасканото може да е от металните части на чехлите.
В кутия ли са пуснати чехлите или в пакет? Ако е в пакет най-вероятно е в това проблема
.
Активен

Бъдете коректни, аз винаги съм.
Без записи в обявите!!! При интерес - на лични.
В събота и неделя съм на работа, бъдете търпеливи.
eria
Чисто луда :) Вечеее съм си у домаааа ,ама в пъти по луда :)
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1473


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Май 05, 2011, 18:29:28 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де ,не отговарят на описанието ОК защо веднага не го е писала а след време казва че няма пари  ??
Мадлен има малко вина ,но според мен основната вина е на купувача !!Пък и арогантна  на всикото отгоре  Wink
Активен

Не правете това, което не искате да ви правят !!
Точна и коректна ще съм,както досега !!
Слагам винаги оценки ,моля Ви правете го и Вие !!
emi_9eni
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 318


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Май 05, 2011, 18:57:03 »
Раздели ТемаНагоре

Добре де ,не отговарят на описанието ОК защо веднага не го е писала а след време казва че няма пари  ??
Мадлен има малко вина ,но според мен основната вина е на купувача !!Пък и арогантна  на всикото отгоре  Wink

Е наистина ли това е най-важното де ... Моля те, разбирам, че сте афектирани всички от арогантното й отношение, ама моля ви се не си кривете душата сега, за това кой е крив, кой прав. Защо трябва да омаловажавате вината на Мадлен? Само защото е по-възпитана, по-мила и по-учтива ли? В крайна сметка отношението е наистина много важно нещо, но пък няма да си обуете на краката добро отношение.

Факт е че обявата не отговаря - съответно има причина за връщане на чехлите. Това, че не е казала от самото начало, не я прави виновна.

На мен ми се е случвало веднъж с онова италианското яке от Рим ли беше, от Венеция ли беше писала че е, пък накрая като се загледах се оказа че марката е холандска и като поседя 20-30 минути у нас, ми вмириса апартамента, та го изкарах на терасата. Та тогава бях избързала да пиша на жената, че съм получила якето и много ми харесва. Щото аз си го чаках с нетърпение, на снимките и по описанието ужасно ми хареса. Затова и бързах да напиша, да не се притеснява, че съм го получила. Обаче извинявам се, няма и час след това и писах съвсем друго, защото си излезе чиста лъжа цялата обява. От тогава не бързам никога да пиша, когато получа нещо, преди да го огледам и помириша хубавичко поне няколко часа и след това казвам впечатления на продавачката.


Та в крайна сметка излиза че вината на купувачката е в това, че е избързала да пише, преди да пробва и огледа по-подробно обувките. Ми сори, ма не мисля, че е най-важното в случая.
Активен

Правете случайни добрини и безсмислено красиви неща!


Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: