{GOOGLENEWHOR}


Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В шок съм ...МОЛЯ ВИ ЗА МНЕНИЕ !  (Прочетена 11122 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« -: Февруари 16, 2011, 23:39:41 »
Раздели ТемаНагоре

Моля Ви за мнение следната ситуация...
Пуснах за продажба няколко роклички , които бях купила от Англия ,но ми се наложи пак да замина и  нямаше, как да ги нося..Рокличките бяха чисто нови и на цена 9.90..Една потребителка се записа, за тях и аз , и ги запазх.. като уточнението ,беше искам бялата и черната рокля..в последствие се оказа ,че иска друга рокля,която (по моя грешка съм написала ,че е 9.90 ,а тя беше по -скъпа,но аз си поех вината и и намалих 2 лв които обират разликата в цената) ...и така трябваше всичко да приключи за два дни ,защотото заминавах ( и това беше изрично споменато в обявата) ..но нещата се проточиха(заради купувачката и аз , написах в обявата ,че изчаквам до вечерта и ако не ми пише ,давам ред нататака..сътветно получих остри коментари в обявите си ,които са още там (малко ми се поскараха Smiley ) ..и след това ,се почнаха едни писания по скайпа..едни обяснения и едно групо отношение , от страна на съответната дама( не искала да ми праща предварително пари ,а тя има САМО 1 оценка, ПРЕДПОЧИтала ,аз да поема половиния наложен платеж ,както се и съгласих ,само мир да става...но най-грубото беше накрая: била съм я изнервяла Sad ..и тогава и казах ,че ако не желае да ги вземе, просто да ми каже и няма проблем,чаках единствено от коректост към нея.И без това чакаха още 4 момичета за тях..и изведнъж стана мн . мила...както и да е пратих и ги и тя си ги плати(като разделихме Нал.платеж)..помоли ме мноого мило да и пиша оценка и аз и написах положителна такава,въпреки грубото отношение (защотото по правилата на сайта, тя беше изпълнила очакваното от нея - плати си паричките) .. но какво получих аз ..НЕУТРАЛНА оценка..;( която твърди "пише се кУпувач,не кОпувч) ..извинявам се ,за правописната грешка ,но ако това е основание за негативна оценка незнам..писах и няколко пъти ,никъкъв отговор ..продалжи да пише "добронамерени " коментари в бявите ми ,въпреки приключилата сделка Sad МНОГО съм обидена..аз имам 30 положителни оценки и ако това ,ще е основанието оттук нататъка хората да се съмняват в мен незнам...
По правилата на сайта ,има ли право да го пише негативна оценка ,като съм била любезна и съм спазила всиюко ,което съм казала ?
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2011, 23:52:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз не разбрах негативна или неутрална оценка ти е поставила тази дама?Според мен не е редно да поставя такава неутрална оценка тя!Може,като е нов потребител да не е наясно с оценките!И при мен една мама ми постави неутрална с положителен коментар!! Cheesy
Пиши й да си оправи оценката!Аз бях писала на мамчето и тя ме попита как да я оправи,та се наложи да обяснявам как става Cheesy
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2011, 23:56:07 »
Раздели ТемаНагоре

Не мила "неутрална " е но въпреки това е гадно...не съм направила нищо нередно..писах и две,три съобщения..писах и в скайпа...сега е на линия ,но вече не ми отговаря Sad
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2011, 00:22:31 »
Раздели ТемаНагоре

Не мила "неутрална " е но въпреки това е гадно...не съм направила нищо нередно..писах и две,три съобщения..писах и в скайпа...сега е на линия ,но вече не ми отговаря Sad
Е,не е честно според мен такова отношение от нейна страна!Тя какви претенций има към теб за по-добра сделка?В смисъл,какво друго е трябвало да направиш,че да получиш положителната си оценка?-Да й ги изпратиш без пари ли рокличките?!? Cheesy
Незнам,консултирай се с модератор и администратор за този проблем!
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2011, 00:42:30 »
Раздели ТемаНагоре

Ще и пиша да си я коригира -мале не ги разбирам такива хора  Lips Sealed
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Kleopatra
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 464


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2011, 01:52:58 »
Раздели ТемаНагоре

Мерси мила ...дано поне на теб отговори Sad
Активен

1.Не изпращам за проба.
2.ПАРИЧКИТЕ или предвартително или с наложен платеж !!!!
3.Разходите за сметка на КУПУВАЧА !!!!
4.Коректна съм и това си личи по оценките ми...очаквам същото в замяна Smiley Smiley
4.Боклуци НЕ пращам !!!

http://www.detski-filmi.eu/ppc/member.php?uid=67494&ppaction=readfeed
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2011, 08:02:43 »
Раздели ТемаНагоре

на мен пьк ми накипя само докато чета всичко дотук-егати-добре че нямам някви права в сайта,т6ая щях да я побьркам от бан...за кви се мислят такива като нея бе?!-всесилни ли,на гопспод за оная му работа ли бе?!да хваща свет и да не влиза повече тук!!!и аз така с една"мама"мамка и.."валямаеш"устата крава!искаше преди време едно яке-най-скьпата ми обява-скайп,снимки,диалога започна с пазарльци,свали ми 20 лв от исканата цена...накрая-ни вопьл,ни стон...миналата седмиоца пак сьщото-записва се директно на лични с"прати ми снимки на скайпа"-викам-о,мило,втори пьт да ти се качвам на шейната-НЕ!тя ми отговори-ти си лош фотограф,а щом пьк не искаш да ми пратиш и снимки-пожелавам ти вечно да ти дремат обявите в сайта и нещата да са вечно твои"-ТА МИЛА,ПОТЬРКАЙ ОЧИТЕ,ТЕГЛИ И ЕДНА ПО-ДЬЛГА,ЧЕ ДА ТИ ОЛЕКНЕ,КАЖИ НИ НИКА,ЗА ДА Я ПОСЛЕДВА СЬЩОТО ОТНОШЕНИЕ ОТ НАША СТРАНА КЬМ НЕЯ И ТОВА Е-ЖИВОТА САМ ЩЕ И НАБИЕ ШУТ В ГЗЬ!!! Kiss
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2011, 08:06:11 »
Раздели ТемаНагоре

ВИЖ КЬВ ГРОЗЕН ПОДПИС ИМАМ ВЕЧЕ ПОД АВАТАРА-ДА ЗНАЕШ,ИМА ЕФЕКТ...ПРЕДИ ПИШЕШЕ-ДЕНИЦА ДЕБЕЛЦОВА-МНОГО НАГЛА,А СЕГА-ВСЕКИ ДА МУ МИСЛИ С КВА ЦЕЛ МИ ВЛИЗА В ПОЛЕЗРЕНИЕТО!НАТРУПВАНЕТО НА ДРЕБНИ ОТРИЦАТЕЛНИ СИТУАЦИИ ВОДИ ДО ВРЕМЕНЕН ДИСБАЛАНС В ПОВЕДЕНИЕТО-СЕГА ДРЬПНАТ ЛИ ТИ ОПАШКАТА-С РОГАТА НАПРЕД! WinkИ СИ И ПИШИ ЕДНА ЯКА ОТРИЦАТЕЛНА,КАТО УПОМЕНЕШ ЧЕ ИМА СДЕЛКА,ОТ КОЯТО СИ НЕДОВОЛНА И ТОВА Е!!!
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2011, 09:12:23 »
Раздели ТемаНагоре

Е успях да прочета нейната неутрална отценка ами тя какво отценка е поставила несе е обусновала защо я пише , а само прави коментар на правописната грешка   ВЪОБЩЕ ДА НЕ ТИ ПУКА КАКВО Е НАПИСАЛА ВЪПРОСНАТА ДАМА /сигурно и аз сега като съм писала има някъде допусната правописна грешка но няма нищо нека да се посмеем малко /
ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2011, 09:46:50 »
Раздели ТемаНагоре

Нещата ще бъдат коригирани!
Активен

rusamapaumna
Мис "Луд умора няма" 2011
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1969


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2011, 12:40:07 »
Раздели ТемаНагоре

Нещата ще бъдат коригирани!
брааво шефе-боса на място Cheesy Tongue
Активен

нЕма начин да нЕма начин!!!

http://kaprizen.com/?cat=14&img=1922726
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2011, 13:16:18 »
Раздели ТемаНагоре

Нещата ще бъдат коригирани!
брааво шефе-боса на място Cheesy Tongue
Браво!!Крайно време е всички да се научат на ред и коректност!!! Smiley
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
soledad
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #12 -: Февруари 17, 2011, 13:21:46 »
Раздели ТемаНагоре

Браво! (gesture7) (gesture7) (gesture7)
Активен
Админ
Администратор
Администратор
power user
*****
Неактивен Неактивен

Публикации: 3686


Поканени потребители: 4

Профил
« Отговор #13 -: Февруари 17, 2011, 17:12:03 »
Раздели ТемаНагоре

Оценката е публикувана наново и има друг смисъл. Вече изразява нейно становище!
Активен

kami_kami
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 479


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #14 -: Февруари 17, 2011, 17:46:58 »
Раздели ТемаНагоре

От неутрална в отрицателна Shocked  вече наистина ще е в шок
Активен

Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата, се налага да летят на метла...
http://spe4eli.me/kamelia77
http://www.nagradka.com/kamelia77
http://nagradite.net/kamelia77


Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: