{GOOGLENEWHOR}


Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Килце по килце ..... хайде да отслабнем  (Прочетена 42553 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
doublemama
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 238


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #45 -: Ноември 24, 2010, 15:42:24 »
Раздели ТемаНагоре


Ох,милата,ама ти верно имаш нужда от малко напълняване...Бъзикам се.Не си чак толкова зле.Но пък от друга страна знаеш ли колко мацки се бият за фигура като твоята Cheesy Затова се радвай и яж на воля Wink
Ааа,тази бременната снимка от кой месец ти е? Само не ми казвай,че си в деветия Huh?
Активен


denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #46 -: Ноември 24, 2010, 15:52:13 »
Раздели ТемаНагоре


Ох,милата,ама ти верно имаш нужда от малко напълняване...Бъзикам се.Не си чак толкова зле.Но пък от друга страна знаеш ли колко мацки се бият за фигура като твоята Cheesy Затова се радвай и яж на воля Wink
Ааа,тази бременната снимка от кой месец ти е? Само не ми казвай,че си в деветия Huh?

не мила не е от деветия- там съм в 6-тия месец  Embarrassed
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #47 -: Ноември 24, 2010, 18:11:46 »
Раздели ТемаНагоре

Като тапициран скелет си сега. Има го и варианта че на нервна почва се слабее въпреки че си ядеш нормално,не в състояние депресия ами покрай децата ако сама си ги гледаш и не се разсейваш с нищо друго е нормално да си изнервена това имах в предвид за (на нервна почва) аз така бях преди развода ядех като разпрана а слабеех
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
skoki81
Глобален Модератор
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 3134


Поканени потребители: 1

Профил
« Отговор #48 -: Ноември 24, 2010, 18:12:56 »
Раздели ТемаНагоре

Тати може да те развява като бръмбар сламка  Cheesy Cheesy
Активен

 
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
denica.staneva
дъщеря ми е моят живот
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 1546


четете подписът ми!!!

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #49 -: Ноември 24, 2010, 19:53:25 »
Раздели ТемаНагоре

Тати може да те развява като бръмбар сламка  Cheesy Cheesy

 Cheesy Cheesy Cheesy хахаахахаха
Активен

изисквам предварително плащане!!!аман от тарикати!!!
      
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #50 -: Декември 17, 2010, 12:40:44 »
Раздели ТемаНагоре

Има ли мами,които да са пробвали сиропа на Гарабитов?Попаднах на страницата им в нета и има хора които са отслабнали с по 50-60кг за 2 месеца Shocked Shocked Shocked Почти съм се навила да го пробвам. Roll Eyes
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #51 -: Декември 20, 2010, 12:45:42 »
Раздели ТемаНагоре

Заглавието на темата е много подходящо.Без лекарски контрол да отслабваш по 30кг на месец е безотговорно и безсмислено.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
gitadam
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 390


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #52 -: Януари 14, 2011, 23:22:57 »
Раздели ТемаНагоре

Лично аз отслабнах с японската диета преди години и с много ходене и движение изобщо, отслабнах с 11 кг и бях станала 55 кг, но сега след раждането просто ми липсва воля и не мърдам и грам надолу.
Активен
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #53 -: Януари 23, 2011, 09:44:02 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък започнах от 3 дни 90 дневната- и за в момента се чувствам добре. Иначе ,по принцип нямам никаква воля, но този път се надявам да издържа, че с тези празници и усвинвания.....ужас. Търся сподвижници, да се подкрепяме Cheesy
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #54 -: Януари 23, 2011, 20:17:03 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък започнах от 3 дни 90 дневната- и за в момента се чувствам добре. Иначе ,по принцип нямам никаква воля, но този път се надявам да издържа, че с тези празници и усвинвания.....ужас. Търся сподвижници, да се подкрепяме Cheesy

лятото я спазвах диетата и още на първата седмица се усети ефекта  но аз страдам от липса на воля Давайте да се подкрепяме взаимно и дано да успеем да се отървем от излишните килограми /а при мен са доста  Embarrassed/ успих ти желая  и аз ще я започвам да видим до къде ще стигна със нея
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
rivalka
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!!!!!
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 686


Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #55 -: Януари 23, 2011, 20:21:14 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък започнах от 3 дни 90 дневната- и за в момента се чувствам добре. Иначе ,по принцип нямам никаква воля, но този път се надявам да издържа, че с тези празници и усвинвания.....ужас. Търся сподвижници, да се подкрепяме Cheesy

лятото я спазвах диетата и още на първата седмица се усети ефекта  но аз страдам от липса на воля Давайте да се подкрепяме взаимно и дано да успеем да се отървем от излишните килограми /а при мен са доста  Embarrassed/ успих ти желая  и аз ще я започвам да видим до къде ще стигна със нея

Кога ще я започваш ти, давай заедно - поне ако ми се прияде нещо нережимно веднага да си помисля как ще ме изпревариш Tongue
Активен

САМО С: предварително заплащане, вноска в ДСК или запис. Изчаквам само след уговорка на лични. При повече закупени обяви- коментар на цените.
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #56 -: Януари 23, 2011, 20:35:21 »
Раздели ТемаНагоре

мисля от утре  Wink че то моето утре все не идва но вече съм сигурна /нещо запачнаха много да ме бъзикат  във къщи/ ох за изпреварването незнам дали ще успея че аз имам 20кг да свалям  Embarrassed
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,
данина
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 74


Поканени потребители: 0

Профил WWW
« Отговор #57 -: Януари 24, 2011, 08:41:55 »
Раздели ТемаНагоре

А аз имам излишни около 60.Така че мили дами има и по-зле от вас,но не бих се подложила на диета,която има начало и край.Моята е по-лесна не ям хляб и сладко и отслабвам.Тази диета ще бъде постоянна.
Активен

Коректна съм.
Предпочитам плащане чрез ЕКОНТ по-евтино е.
desiplamen
Mama na Krisi
power user
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 911

Може да отсъствам2 дни!Моля да ме разберете

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #58 -: Януари 24, 2011, 10:41:06 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да Ви кажа,как отслабвам и има ефект.Сиропа на Гарабитов-програмата Усещане за подмладяване!Смятам да я направя отново.Изкарах 7 дни диета и 7 дни захранване.Общо съм свалила 6,5кг.Имам да свалям още поне 15кг.Затова от средата на февруари ще повторя Cheesy Трудно е само 1-вия и 2-рия ден,след това е лесно Wink
Активен

Коректна съм и очаквам коректност и от Вас!
Първият дал адрес на лични е с предимство!
Моля не ми изпращайте боклуци,които трябва да изхвърля аз вместо Вас!!Пиша оценки,правете го и Вие!!
таня ботева
new user
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 373


на мама слънчицата ДАЯНА и АЛЕКСА

Поканени потребители: 0

Профил
« Отговор #59 -: Януари 24, 2011, 13:32:27 »
Раздели ТемаНагоре

Аз пък да Ви кажа,как отслабвам и има ефект.Сиропа на Гарабитов-програмата Усещане за подмладяване!Смятам да я направя отново.Изкарах 7 дни диета и 7 дни захранване.Общо съм свалила 6,5кг.Имам да свалям още поне 15кг.Затова от средата на февруари ще повторя Cheesy Трудно е само 1-вия и 2-рия ден,след това е лесно Wink
можели малко разяснение ядеш и пиеш от този сироп и отслабваш или само пиеш сиропа  и нищо не ядеш
Активен

коректна съм бъдете коректни и вие пиша винаги оценки пишете и вие изпращам снимка на квитанцията  нищо лично към който и да е от вас просто аман от ,,,,,,,,,


Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на: